LESÁK CUP 2020

29.08.2020 Bohdašín, Červený Kostelec

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:00:00 , 2016 a mladší , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [246] Balcar Antonín CZE 2018 TJ Sokol Nové Město nad Metují
holky [ ] Beranová Alžběta CZE 2018 Pitrs bikes team
kluci [226] Čermák Antonín CZE 2017 S-Sport Hronov
kluci [251] Divíšek Dominik CZE 2019 INS Ateliér Náchod
holky [262] Hanušová Tereza CZE 2018 Červený Kostelec
kluci [202] Hruška František CZE 2017 Hradec Králové
kluci [ ] Kokeš Jirka CZE 2017 RTYNĚ RACE TEAM
kluci [204] Kroupa Michal CZE 2017 Adamov
kluci [211] May Antonin CZE 2018 Rtyne v Podkrkonosi
holky [205] Pivničková Agáta CZE 2018 Pitrs bikes
holky [269] Prouzová Eliška CZE 2018 Bohdašín

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:10:00 , 2015 a mladší , přihlášeno: 12 účastníků ( 6 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [206] Balcar František CZE 2015 TJ Sokol Nové Město nad Metují
kluci [232] Cinke Matyáš CZE 2015 Zábrodí
kluci [261] Hanuš Ondřej CZE 2015 ČErvený Kostelec
kluci [207] Kolaja jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [241] Kovařík Štěpán CZE 2016 Pardubice
holky [256] Krusz Laura CZE 2016
holky [250] Kůrková Mariana CZE 2016 Force team Jeseník
holky [237] Lecnarová Noemi CZE 2016 Pitrs bikes
holky [263] Melišíková Maja CZE 2015 TE Connectivity
holky [ ] Petříková Barbora CZE 2015 S-Sport
kluci [225] Schejbal Jakub CZE 2015 Kocbeře
holky [ ] Staňková Barborka CZE 2015 Termyt Byke Team

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:19:41 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 11 účastníků ( 9 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [216] Beran Martin CZE 2014 Pitrs bikes team
holky [213] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
kluci [227] Kubeček Matouš CZE 2013 Bohdašín
kluci [234] Novák Matyáš CZE 2014 Pitrs bikes
kluci [223] Petřík Jan CZE 2013 S-Sport
holky [222] Procházková Kateřina CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
kluci [ ] Staněk Ondřej CZE 2013 Termyt Byke Team
kluci [267] Sulzbacher Lucas CZE 2014 Pitrs bikes
kluci [233] Šimek Lukáš CZE 2014 Horní Kostelec
kluci [240] Ulvr Tadeáš CZE 2014 Carla.kupkolo.cz
kluci [242] Winter Denis CZE 2014 Sokol Batňovice

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:31:42 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [236] Bouček Jakub CZE 2012 Pitrs bikes team
kluci [212] Freivald Michael CZE 2012 Bohdašín
kluci [229] Hamáček Matěj CZE 2011 Olfin Car Ski Team Trutnov
kluci [230] Horáček Jan CZE 2011 Apache Loko Trutnov
kluci [252] Karajanis Nikos CZE 2011 Na poslední chvíli
kluci [247] Kohoutek Adam CZE 2011 Blue Fly
kluci [248] Kopecký Jan CZE 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM
kluci [271] Mrázek Sebastian CZE 2012 M.A.S.
kluci [210] Prokop Matěj CZE 2012 S-Sport Hronov
kluci [220] Prouza Ondřej CZE 2012 Bohdašín

startovní listina Minižáci II (2km) holky

start ~ 10:32:11 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 8 účastníků ( 0 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [217] Beranová Ema CZE 2012 Pitrs bikes team
Ženy [208] Kráčmarová Michaela CZE 2012 kostka racing
Ženy [249] Kůrková Markéta CZE 2012 Force team Jeseník
Ženy [264] Melišíková Viktorie CZE 2011 TE Connectivity
Ženy [221] Procházková Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Ženy [260] Spejchalová Madlenka CZE 2012 Praha 6
Ženy [238] Šťovíčková Viktorie CZE 2012 Rtyně v Podkrkonoší
Ženy [243] Winterová Adéla CZE 2012 Sokol Batňovice

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:52:07 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 13 účastníků ( 7 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [224] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
kluci [254] Kulveit Tobiáš CZE 2006 Carla.Kupkolo.cz
holky [268] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
kluci [ ] Lesage Marek CZE 2006 SkiAndBike Kunratice Team
kluci [265] Lukáš Matěj CZE 2007 Hvězda Pardubice
holky [219] Piechová Sofie CZE 2007 Apache Loko Trutnov
kluci [231] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
holky [235] Šretrová Lucie CZE 2006 Ski Police
holky [244] Šulcová Adéla CZE 2006 S- Sport Hronov
kluci [228] Ticháček Petr CZE 2006 Apache LOKO Trutnov
holky [257] TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
kluci [239] Ulvr Adam CZE 2007 Carla.kupkolo.cz
kluci [218] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:54:06 , 2008 - 2010 , přihlášeno: 14 účastníků ( 11 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [214] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
kluci [245] Forejt Daniel CZE 2009 KB system offroad team
kluci [270] Hanuš Lukáš CZE 2008 S sport Hronov
holky [209] kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
kluci [255] Krusz Dawid POL 2009 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
kluci [253] kulveit Šimon CZE 2010 Carla.Kupkolo.cz
kluci [ ] Lesage Radek CZE 2008 SkiAndBike Kunratice Team
kluci [201] Polášek Daniel CZE 2009 Bakako Nová Paka
kluci [266] Prouza Pavel CZE 2009 Bohdašín
holky [ ] Rusová Veronika CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [259] Spejchal Kryštof CZE 2010 Praha 6
kluci [215] Suchánek Adrian CZE 2010 S-Sport Hronov
kluci [203] Sulzbacher Vojta CZE 2010 Pitrs bikes
kluci [258] trllo Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka

startovní listina 40 km

start ~ 12:15:07 , 2003 a starší , přihlášeno: 77 účastníků ( 74 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [32] adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Masters II [6] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
Masters I [ ] Beran Lukáš CZE 1988 GHOST team
Ženy [33] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
Veteráni [42] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod -stars
Veteráni [7] Bohuněk Tomáš CZE 1969 Bike Team KC Jaroměř
Ženy [8] Celbová Lucie CZE 1992 Kola Rtyně
Masters I [2] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
Masters II [46] Divíšek David CZE 1977 INS Atelier Náchod
Masters I [3] Drejsl Lukáš CZE 1986 MONDRAKER Racing team
Muži [34] Dvořák David CZE 1993 MONDRAKER Racing team
Masters II [57] Dyntar Radek CZE 1972 EMA
Masters I [9] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
Veteráni [10] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Masters I [47] Hanslian Filip CZE 1987 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM
Masters II [62] Háze Petr CZE 1977 WURTH MTB Racing Team
Masters II [39] Hekele Emil CZE 1977 ZEKOF TEAM
Junioři [107] Holec Jiří CZE 2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto
Veteráni [45] Hrtoň Aleš CZE 1967 INS Atelier Náchod
Muži [ ] Chmelař Lukáš CZE 1991 MTBO Racing team Hradec Králové
Muži [49] Jansa Radek CZE 2000 Police nad Metují
Muži [50] Jansa Tomáš CZE 2000 Police nad Metují
Muži [53] jaroš Lukáš CZE 2001 Enjoy raining team
Masters I [ ] Jero Miroslav CZE 1984 Kasper Swix Team
Muži [55] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
Masters I [11] Jiřička Marek CZE 1983 DTJ Hrachoviště
Masters II [35] John Petr CZE 1974 S-Sport Hronov
Masters I [12] Josef Bako CZE 1985 KUPKOLO.cz
Muži [13] Kadlec Petr CZE 2000 JKF Jaroměř
Masters I [1] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
Masters II [41] Kohoutek Petr CZE 1975 INS Atelier Náchod -veterans stars
Masters II [14] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM
Masters II [44] Kratochvíl Dan CZE 1975
Veteráni [ ] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
Muži [ ] Krejsar Martin CZE 2000 INS Atelier Náchod
Junioři [ ] Krejsar Ondřej CZE 2003 INS Atelier Náchod
Muži [15] Lauryn Radek CZE 1997 Teplice nad Metují
Masters I [5] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
Masters I [58] Lhotský Luděk CZE 1981 EMA
Masters I [ ] Lohniský Adam CZE 1988 De Heus
Masters I [16] Martin Jiří CZE 1990 Náchod
Masters I [17] Matějka Petr CZE 1989 DTJ Hrachoviště
Veteráni [36] Morávek Aleš CZE 1964 INS Atelier Náchod -veterans stars
Masters II [54] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod -B
Ženy [37] navrátilová Vendula CZE 1993 GHOST team
Junioři [40] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Masters I [48] Novák Lukáš CZE 1984 Lada
Masters II [18] otáhal pavel CZE 1976 Praha
Masters I [59] Pešek Michal CZE 1983 CK MTB Maraton Hlinsko
Masters I [19] Pešek Vojtěch CZE 1989 CK mtb Maraton Hlinsko
Masters II [51] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
Junioři [52] Petr Michal CZE 2003 INS Atelier Náchod
Muži [38] Pfeifer Pavel CZE 1991 Sportovní klub hasičů KHK
Masters II [56] Pinkava Petr CZE 1977 Silvini R2 Sport
Masters I [20] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
Muži [ ] Richter Zbyněk CZE 1991 GHOST team
Masters II [21] Řezníček Jan CZE 1979 ČPP
Masters I [22] Smola Luboš CZE 1990 Granit Lipnice
Masters II [61] Strnad Josef CZE 1979 tátovi holky
Masters II [43] Strnad Marek CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
Masters II [23] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
Masters II [ ] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
Muži [24] Swaczyna Adam CZE 1992 Redpoint Team
Masters I [ ] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
Muži [25] Štěpán Martin CZE 2001 KonoPro
Muži [4] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
Muži [26] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
Masters II [27] Šupich Martin CZE 1977 INS Atelier Náchod
Masters I [ ] Uhlíř Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI GOLD FREN
Muži [ ] Vašata Martin CZE 2001 Rtyně v Podkrkonoší
Veteráni [63] Viesner Pavel CZE 1967 Horní Bišik
Masters I [28] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice
Masters II [ ] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
Masters I [29] Volhejn Ondřej CZE 1988 DTJ Hrachoviště
Masters II [30] Winter Tomáš CZE 1977 SK BP LUMEN Úpice
Masters I [31] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
Muži [60] Zápotocký Michal CZE 1996 čistý sport racing team

startovní listina 20 km

start ~ 12:20:18 , 2005 a starší , přihlášeno: 47 účastníků ( 37 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [136] Adámková Jana CZE 1996 Rtyně v Podkrkonoší
Kadeti [128] Bajer Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
Kadetky [138] Benešová Anna CZE 2004 www.carla.kupkolo.cz
Ženy [144] Bergerová Kateřina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
Kadetky [141] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
Masters I [101] Celba Petr CZE 1986 Kola Rtyně
Masters I [129] Cinke Robert CZE 1984 Horni Rybniky 190
Masters II [ ] Cvrkal Martin CZE 1977 Victus.cz
Kadetky [ ] Cvrkalova Amelie CZE 2004 Victus.cz
Masters II [102] Čermák Jan CZE 1978 S - Sport Hronov
Veteráni [103] Čipera Radek CZE 1964 SKI RADVANICE
Masters II [130] Dušek Vilém CZE 1975 TJ Jiskra Jaroměř
Juniorky [104] Fulková Šárka CZE 2002 Redpoint team
Muži [131] Gabriel David CZE 1992 Chlastana Pirates
Muži [132] Gabriel Tomáš CZE 1993 Chlastana Pirates
Juniorky [137] Goliney Maryana CZE 2002 www.carla.kupkolo.cz
Masters I [105] Habr Jan CZE 1987 DZS Náchod
Masters I [106] Habr Lukáš CZE 1985 DZS Náchod
Masters II [108] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
Masters II [109] Jehlík Václav CZE 1974 KAH sport Vrchlabí
Veteráni [110] Kakrda Tomáš CZE 1963 Pardubice
Muži [111] Káňa Tomáš CZE 1995 Pitrs Bikes Team
Ženy [ ] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.Kupkolo.cz
Veteráni [145] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz
Masters I [140] Krusz Piotrek POL 1985 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Muži [ ] kunt Lukáš CZE 1997 GHOST team
Masters II [ ] Lesage Martin CZE 1972 TRANSBRODY
Kadeti [112] Meier Lukáš CZE 2004 GHOST team
Muži [113] Melichar Pavel CZE 1997 MSK Motor Sport
Muži [114] Michalec Petr CZE 1995 Pitrs bikes
Masters I [ ] Plachta Pavel CZE 1982 KTM RACING TEAM Factory
Masters II [115] Plodek Štěpán CZE 1977 ENVICONS
Kadeti [116] Polášek Daniel CZE 2009 Bakako Nová Paka
Muži [117] Popelka Jaroslav CZE 1991 Trutnov
Masters II [ ] Prouza Ladislav CZE 1972 BikeStars Vrchlabí
Masters II [118] Renský Michal CZE 1979 Běžecký klub Náchod
Kadeti [146] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
Veteráni [148] Suchomel Otto CZE 1962 SK OMT Pardubice
Veteráni [120] Šimo Pavelkolar CZE 1961 KOLARNA TEAM
Masters II [139] Šplíchal Ladislav CZE 1978 DTJ Hrachoviště
Ženy [ ] Štěpanovská Eva CZE 1994 Quintbike.cz
Ženy [121] Teuberová Kateřina CZE 1990 HSK - cycling team
Masters II [133] Vaněček Petr CZE 1975 Semonice
Masters II [122] Vašíček Roman CZE 1974 Continental Adršpach
Masters II [134] Vlček Roman CZE 1974 ČERVENÝ KOSTELEC
Masters I [ ] Vojtech Ales CZE 1982 Cerveny Kostelec
Veteráni [143] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem

startovní listina 20 km koloběžky

start ~ 12:20:18 , 2005 a starší , přihlášeno: 8 účastníků ( 6 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [142] Bárta Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984
Muži [123] Bartůněk Ladislav CZE 1983 KOBRA
Muži [147] Hájek Jaroslav CZE 1982 Yedoo
Muži [135] Hanuš Michal CZE 1976 MC Metuje
Ženy [124] Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing z.s.
Ženy [125] Mrázková Linda CZE 1980 Děčín
Muži [126] Rákosník Lukáš CZE 1986 KOBRA
Muži [127] vardan Karel CZE 1969 KOBRA