LESÁK CUP 2023

26.08.2023 Bohdašín, Červený Kostelec

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:02:49 , 2019 a mladší , přihlášeno: 12 účastníků ( 10 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky201Burkertová GabrielaCZE2020Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
kluci257Dědek MatějCZE2020Rtyně V PodkrkonošíRtyně V Podkrkonoší
kluci258Horák JanCZE2021ÚpiceÚpice
kluci255Hübner MichalCZE2019Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
kluci234Kolarik JakubCZE2021Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
holky259Kolarik RubyCZE2021Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
kluci231May MatyasCZE2019
kluci260Nápravník AlexCZE2020ČervenÝ KostelecČervenÝ Kostelec
kluci202Sedláček BenediktCZE2019S-Sport teamČervená Hora
kluci243Štěpáník DavidCZE2020Nové Město Nad MetujíNové Město Nad Metují
kluci223Vrána OndřejCZE2019Dlouhý MostDlouhý Most
kluci244Zima JiříCZE2021ZlíčkoZlíčko

startovní listina Předškoláci (do 5 let)

start ~ 10:10:29 , 2018 a mladší , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci245Červený MichalCZE2018Cyklo TonyProvodov-Šonov
kluci261Dědek JanCZE2018Rtyně V PodkrkonošíRtyně V Podkrkonoší
kluci203Ficek VojtaCZE2019Malé Svatoňovice, StrážkoviceMalé Svatoňovice
kluci235Kráčmar ŠimonCZE2018Kupkolo.cz MTB TrilogyVelké Poříčí
kluci204Kubeček MatyášCZE2019wikov totr cycling teamHavlovice
kluci205Marel FilipCZE2018SILVINI R2 SPORT TEAMVelká Jesenice
kluci276May AntonínCZE2018RtyněRtyně
kluci207Palguta AloisCZE2018Indigo cycling team Rychnov nad KněžnouDobruška
kluci212Rérych MatyášCZE2018SupHradec Králové
kluci206Sedláček PetrCZE2018S-SPORT HronovČervená Hora
kluci262Vlášek VojtěchCZE2019Rohanské stezkyJilemnice

startovní listina Předškolačky (do 5 let)

start ~ 10:14:41 , 2018 a mladší , přihlášeno: 5 účastníků ( mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky263Beranová AlžbětaCZE2018Pítrs Bikes Suchý Důl
holky264Kadlečková RadkaCZE2019S-Sport HronovHronov
holky265Kubečková BarboraCZE2018S-SPORT HronovRtyně
holky246Shánělová AndělaCZE2018TJ Sokol Nové Město nad Metují Nové Město Nad Metují
holky247Zimová NelaCZE2018ZlíčkoZlíčko

startovní listina Minižáci I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:21:44 , 2016 - 2017 , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci248Čermák AntonínCZE2017S-SPORT HRONOVRtyně V Podkrkonoší
kluci208Horák JakubCZE2017ÚpiceÚpice
kluci236Janáček MatějCZE2017Červený KostelecČervený Kostelec
kluci209Kysela RudolfCZE2016LOKO TRUTNOVTrutnov
kluci210Marel JanCZE2016ED systém SILVINI MTB teamVelká Jesenice
kluci266Nývlt LukasCZE2017Červený KostelecČervený Kostelec
kluci214Palguta MatějCZE2016Indigo cycling team Rychnov nad KněžnouDobruška
kluci211Šípek MatoušCZE2017Express CZ Tufo team Kolín Stárkov
kluci213Vaněk LuborCZE2017Cykloklub JičínRybníček

startovní listina Minižákyně I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:22:44 , 2016 - 2017 , přihlášeno: 4 účastníků ( mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky220Ficková LibuškaCZE2017Malé Svatoňovice, StrážkoviceMalé Svatoňovice
holky222Juránek BellaCZE2016Wikov TOTR Cycling TeamNáchod
holky237Nyvltova JanaCZE2017Červený KostelecČervený Kostelec
holky250Petrová MiaCZE2016ADASTRA Cycling TeamPraha

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:33:55 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci267Beran MartinCZE2014Pítrs bikes teamSuchý Důl
kluci251Fišer AntoninCZE2015Wikov TOTR Cycling teamHronov
kluci215Hák MatyášCZE2014SK Janské LázněČerný Důl
kluci252Hanuš OndřejCZE2015Bike park Březina Červený Kostelec
kluci242Kolaja JaromírCZE2015LOKO TrutnovLiberec
kluci253Krátký DavidCZE2014Loko Trutnov Trutnov
kluci268Polák JáchymCZE2014Jablonec Nad NisouJablonec Nad Nisou
kluci216Schejbal JakubCZE2015Carla.kupkolo.cz Kocbeře
kluci217Šípek MichalCZE2014Express CZ Tufo team Kolín Stárkov
kluci218Ulvr TadeášCZE2014Carla.kupkolo.czVítězná
kluci219Vaněk MatějCZE2014Cykloklub JičínRybníček

startovní listina Minižákyně II (2km)

start ~ 10:34:55 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 3 účastníků ( mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky275Melišíková MajaCZE2015BKNáchodNáchod
holky221Palgutová ZitaCZE2014Indigo cycling team Rychnov nad KněžnouDobruška
holky224Škodová AntonieCZE2014Wikov TOTR cycling teamSlatina Nad Úpou

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:50:34 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 8 účastníků ( 3 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky228Dajčová AmálieCZE2010Czech Multisport CoachingHejnice 411
holky229Jansová LenkaCZE2010Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
holky238Kráčmarová AnnaCZE2009Cykloklub JičínVelké Poříčí
kluci230Kysela VojtěchCZE2010LOKO TRUTNOVTrutnov
holky254Nývltová BáraCZE2010Velké SvatoňoviceVelké Svatoňovice
kluci239Schroll MichalCZE2010Velke SvatoňoviceVelke Svatoňovice
kluci232Suchánek AdrianCZE2010S-Sport HronovČervená Hora
holky269Trvalcová ValentinaCZE2009Rohozec Amix TeamHořice

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:51:34 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci256Hamáček MatějCZE2011Loko TrutnovTrutnov
kluci270Horáček JanCZE2011LOKO TRUTNOVStudenec
kluci271Kohoutek AdamCZE2011Pítrs bikes teamAdršpach
kluci225Kubeček MatoušCZE2013S-SPORT HronovBohdašín
kluci226Kysela JiříCZE2013LOKO TRUTNOVTrutnov
kluci227Prokop MatějCZE2012S-SPORT HronovHavlovice
kluci240Škoda OliverCZE2012Wikov TOTR cycling teamSlatina Nad Úpou
kluci272Trvalec DavidCZE2012Rohozec Amix TeamHořice
kluci273Trvalec JakubCZE2012Rohozec Amix TeamHořice

startovní listina Žákyně I (5km)

start ~ 10:51:34 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 4 účastníků ( mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy274Beranová EmaCZE2012Pítrs bikes teamSuchý Důl
Ženy233Kornfeldová AmálieCZE2011LOKO TrutnovTrutnov 1
Ženy241Krušinová AndělkaCZE2013CARLA KUPKOLO.CZHořice
Ženy249Melišíková ViktorieCZE2011BKNáchodPavlišov

startovní listina 40 km

start ~ 12:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 51 účastníků ( 47 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Masters I5Adámek PetrCZE1993LOKO Trutnovčervený Kostelec
Ženy26Adámková JanaCZE1996Loko TrutnovRtyně V Podkrkonoší
Ženy8Celbová LucieCZE1992S-Sport HronovRtyně V Podkrkonoší
Masters I6Čáp LukášCZE1984HSK cycling teamPolice Nad Met.
Masters I47černý JanCZE1984PrimaDilna.czMělník
Masters II50Divíšek DavidCZE1977INS BIKE TEAM Velké Poříčí
Muži27Dobšovič VojtěchCZE1997Merida BikeRanch TeamČelákovice
Masters I24Drejsl LukášCZE1986MONDRAKER Racing teamVelké Petrovice 25
Junioři16Dvořák JakubCZE2006EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN Mostek Debrné
Junioři40Foltýn MarekCZE2006Bakako Nová PakaNová Paka
Masters II41Foltýn MarekCZE1974Bakako Nová PakaBělá U Staré Paky
Ženy29Fridrichová LenkaCZE1994Eleven Head CST Cyklolive Hronov
Veteráni45Gajdoš DušanCZE1973EMAČervenÝ Kostelec
Masters I34Hofman LukášCZE1991Ski a Bike Cenrum RadotínPraha
Junioři21Horák OndřejCZE2005Jaroslav Kulhavý Cycling TeamHradec Králové
Masters II10Chlebek JakubCZE1982Hradec KrálovéHradec Králové
Junioři30Janoušek TomášCZE2005CYKLOPROFI GOLD FRENChoceň
Muži32Jansa RadekCZE2000Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Muži38Jansa TomášCZE2000Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Masters I31Jirásek PájaCZE1992Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Masters II11Jiřička MarekCZE1983DTJ HrachovištěMalé Svatoňovice
Veteráni4Kocourek RomanCZE1972IcekramNové Město Nad Metují
Masters II42Kolaja JanCZE1981LOKO TrutnovLiberec
Muži20Kraus LukášCZE2003CARLA - KUPKOLOLázně Bělohrad
Masters II12Krčula RadovanSVK1981Horská PolíciaBratislava
Ženy9Kubínová MarkétaCZE1998HronovHronov
Veteráni51Kuře PavelCZE1972PříčniceHronov
Masters II28Lecnar JaromírCZE1983Pítrs bikes teamVelké Petrovice
Veteráni44Mašata JiříCZE1973PrimaDilna.czPraha 5
Masters I13Matějka PetrCZE1989DTJ HrachovištěPraha
Muži15nestartující vakantCZE2000
Masters I49Novotný MartinCZE1990Ceská SkaliceCeská Skalice
Masters II14Palguta RomanCZE1977Indigo cycling team Rychnov nad KněžnouDobruška
Veteráni25Peca MartinCZE1973CYKLOKLUB JIČÍNLázně Bělohrad
Masters II48Pinkava PetrCZE1977ED system MTB SILVINI teamNachod
Junioři22Saidl FilipCZE2006Head Pro Team OpavaHronov
Muži17Schneider JakubCZE1997Bílá TřemešnáBílá Třemešná
Masters I33Soukup VáclavCZE1989Defect PrahaPraha 10
Muži7Styblík AdamCZE2002Rohozec Amix Team Lázně Bělohrad
Masters II19Sulzbacher PetrCZE1975Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Muži35šimek JakubCZE2001cykloprofi goldfrenHorní Jelení
Masters II23Šťastný RomanCZE1979EndorphinRepublicHradec Králové
Muži3Štolfa ŠtěpánCZE1998HSK cycling teamŽďár Nad Metují
Masters I18Urbanec MatějCZE1990DTJ HrachovištěPraha
Masters I43Vanicek VojtechCZE1985BAKAKO Nová PakaNova Paka
Masters I37Vlášek MichalCZE1989Merida Bikeranch TeamJilemnice
Muži1Vlček SebastianCZE1994Cykloklub JičínJičín
Muži46Vojtíšek ŠimonCZE1999OUTFINDO Cycling TeamNáchod
Veteráni36Vokoun JiříCZE1972Červený KostelecČervený Kostelec
Masters II2Zelený OndřejCZE1982Decathlon Czech cycling teamPříbor
Junioři39Zůna JanCZE2006PROFISPORT ChebCheb

startovní listina 20 km

start ~ 12:35:00 , 2008 a starší , přihlášeno: 57 účastníků ( 51 mužů, 6 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Masters I104Bárta LukášCZE1992Jablonec nad Nisou Jablonec Nad Nisou
Masters I109Bezděk PavelCZE1986RedpointRtyně V Podkrkonoší
Masters I134Bílý RomanCZE1989Lázně BohdanečLázně Bohdaneč
Masters II105Čermák JanCZE1978S-SPORT HronovTrutnov
Veteráni132Dyntar RadekCZE1972EMAPraha 4
Veteráni II135Franc MiloslavCZE1952ChlumChlum
Kadeti137Hamáček MatějCZE2011Loko TrutnovTrutnov
Kadeti103Hanuš LukášCZE2008S-SPORT HronovNáchod
Masters I133Hanuš RomanCZE1985Bike park Březina Červený Kostelec
Ženy139Holoubková PetraCZE1986Sunar a pivoTýniště Nad Orlicí
Ženy128Horáčková ZuzanaCZE1982LOKO TRUTNOVTrutnov
Muži149Hyan JiříCZE2002Rohozec Amix TeamLiberec
Masters II145Jehlík VáclavCZE1974KAH sport Hostinné
Masters II106Jiránek OndřejCZE1983Horní KostelecHorní Kostelec
Kadeti142Kohoutek AdamCZE2011Pítrs bikes team Adršpach
Ženy157Kohoutová BronislavaCZE1976LiberecLiberec
Masters II150Kolisko VladimírCZE1980BK NáchodČervený Kostelec
ŽenyKošťálková JulieCZE1997Kasper Swix TeamTrubkov
Veteráni II107Krejsar JiříCZE1962INS BIKE TEAM Hronov
Masters I140Kynský TomášCZE1989Investice do zlata-Jan ZaplatílekProstředí Lánov
Kadeti102Lukáš MatějCZE2007LhotkyLhotky, Kramolna
Veteráni144Macek PetrCZE1967Pat a MatDvůr Králové Nad Labem
Masters II129Marek RadekCZE1978Carla.Kupkolo.czDvůr Králové
Masters II108Meier JaroslavCZE1977Tornádo HorníŽďár Nad Metují
Veteráni155Mojzis LiborCZE1968HSK cycling team Ceska Skalice
Masters II130Nehyba MichalCZE1980Bikehome Česká Skalice
Kadeti126Nechuta MarekCZE2007Bike Freaks Holice Vamberk
Masters I138Novák LukášCZE1984Sunar a pivoTýniště Nad Orlicí
Muži152Píša MatějCZE2002ÚpiceÚpice
Masters II110Plodek ŠtěpánCZE1977EnviconsTřebechovice Pod Orebem
Veteráni111Prouza LadislavCZE1972BikeStars VrchlabíVrchlabí
Masters II148Prouza TomášCZE1981TJ Jiskra Jaroměř Malé Svatoňovice
Veteráni147Przemieniecki AlfredPOL1972ELMAR TEAM Lubawka
Masters II112Rérych PavelCZE1978SupHradec Králové
Muži113Skalický JakubCZE2004Carla.kupkolo.czHorní Branná 387
Veteráni153Skalický RomanCZE1971HS StrážnéHorní Branná 387
Veteráni II114Suchomel OttoCZE1962SK OMT PardubiceRtyně V Podkrkonoší
Veteráni141Šatný RadekCZE1972CYKLO TONYČeská Skalice
Masters II146Šimek AlešCZE1976JilemniceJilemnice
Ženy115Šretrová LenkaCZE1980Pítrs bikes teamAdršpach
Muži116Šubr MartinCZE1997Kola Šír BělohradLázně Bělohrad
Muži127Telecký AdamCZE2005Jaroslav Kulhavý cycling team Česká Třebová
Muži131Ther JanCZE1999Massi Velocoachcz teamSuchý Důl
Muži136Ticháček PetrCZE2006Loko TrutnovTrutnov
Veteráni118Toman LubošCZE1969CARLA. KUPKOLO.CZHo
Masters I117Toman LukášCZE1991CARLA. KUPKOLO.CZHorní Branná
Masters II119Tříska LukášCZE1977MONDRAKER Racing teamHradec Králové
Kadeti143Ulvr AdamCZE2007Carla.kupkolo.czVítězná
Veteráni II120Vaclavik JosefCZE1962CANYON WaltersdorfValteřice 175 51401 Jilemnice
Muži121Václavík LukášCZE1994MTB Spartak VrchlabíValteřice
Muži122Vagner RadimCZE2001Bikecentrum olomoucBystrovany
Kadeti101Vik SamuelCZE2007S-Sport HronovHronov 4
Masters II156Vojtech AlesCZE1982Cerveny KostelecCerveny Kostelec
Veteráni II151Voňka JiříCZE1954carla-kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
Masters II123Vrána PetrCZE1983Drylock TechnologiesDlouhý Most
Ženy124Vtípilová KarolinaCZE1992Ghost teamBílá Třemešná
Veteráni125Zima VlastimilCZE1964HořiceHořice