LESÁK CUP 2024

24.08.2024 Bohdašín, Červený Kostelec

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:00:00 , 2020 a mladší , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluciPulkrábek MatějCZE2020dp99RACING Ústí Nad Orlicí

startovní listina Předškoláci (do 5 let)

start ~ 10:10:00 , 2019 a mladší

startovní listina Předškolačky (do 5 let)

start ~ 10:10:01 , 2019 a mladší

startovní listina Minižáci I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:20:00 , 2017 - 2018 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluciŠípek MatoušCZE2017Express CZ Tufo team Kolín Stárkov

startovní listina Minižákyně I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:20:01 , 2017 - 2018 , přihlášeno: 1 účastníků ( mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holkySzlendak KarinaPOL2017JKK Jeleniogórski klub kolarskiKowary

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:35:00 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluciJeřábek JáchymCZE2015Bakako Nová PakaNová Paka
kluciKolaja JaromírCZE2015Slavia Liberec OrienteeringLiberec
kluciPulkrábek DavidCZE2015dp99RACING Ústí Nad Orlicí

startovní listina Minižákyně II (2km)

start ~ 10:35:01 , 2015 - 2016

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:50:01 , 2012 - 2014 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluciProkop MatějCZE2012S-SPORT MTB TEAMHavlovice
kluciŠípek MichalCZE2014Expres cz tufo team KolínStárkov

startovní listina Žákyně I (5km)

start ~ 10:50:02 , 2012 - 2014 , přihlášeno: 1 účastníků ( mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ŽenySzlendak KajaPOL2014JKK Jeleniogórski klub kolarskiKowary

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:50:03 , 2010 - 2011

startovní listina 40 km

start ~ 12:30:00 , 2007 a starší , přihlášeno: 8 účastníků ( 5 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ŽenyAdámková JanaCZE1996Kola Rtyně Rtyně V Podkrkonoší
ŽenyCelbová LucieCZE1992S-SPORT MTB TEAMRtyně V Podkrkonoší
JuniořiFoltýn MarekCZE2006MR Team a Bakako Nová PakaBělá
Masters IIJiřička MarekCZE1983DTJ HrachovištěMalé Svatoňovice
MužiKadlec PetrCZE2000JKF JaroměřJaroměř
ŽenyŠípková BarboraCZE1988INS BIKE TEAMStárkov
MužiŠtolfa ŠtěpánCZE1998HSK cycling teamŽďár Nad Metují
Masters IIWereszczyński MariuszPOL1976MieroszówMieroszów

startovní listina 20 km

start ~ 12:35:00 , 2009 a starší , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Masters IIČermák JanCZE1978S - Sport MTB TEAM Trutnov
VeterániFoltýn MarekCZE1974MR Team a Bakako Nová PakaBělá
Masters IIVrána PetrCZE1983Drylock TechnologiesDlouhý Most