LESÁK CUP 2019

24.08.2019 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, kluci: 1, holky: 1 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
40 km celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Junioři: 0, Muži: 1, Masters I: 1, Masters II: 0, Veteráni: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
20 km celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Kadeti: 1, Muži: 0, Masters I: 0, Masters II: 1, Veteráni: 0, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:00:28 , 2014 a mladší , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:08:02 , 2014 a mladší

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:30 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE 2013 slavia Liberec orienteering
holky [ ] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:30:42 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [ ] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
holky [ ] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:45:58 , 2005 - 2006

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:46:56 , 2007 - 2009 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [ ] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov

startovní listina 40 km

start ~ 12:00:52 , 2002 a starší , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Veteráni [ ] Dvořák Luboš CZE 1969 Herálec 592 01
Masters I [ ] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
Muži [ ] Kadlec Petr CZE 2000 JKF Jaroměř

startovní listina 20 km

start ~ 12:00:52 , 2004 a starší , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Masters II [ ] Čermák Jan CZE 1978 S-Sport Hronov
Kadeti [ ] Meier Lukáš CZE 2004 GHOST team

startovní listina 20 km koloběžky

start ~ 12:00:52 , 2004 a starší , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Bůžková Jana CZE 1982 Bokolobka tým Ostrava