3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

21.01.2018 Jilemnice (Hraběnka)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

rezerva celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 praha [html] [pdf]
500m K kluci celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, předžáci: 11, předžačky: 0 praha [html] [pdf]
500m K holky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, předžáci: 0, předžačky: 10 praha [html] [pdf]
1km K kluci celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, nejml. žáci: 12, nejml. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
1km K holky celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 21 praha [html] [pdf]
2km K kluci celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, ml. žáci: 10, st. žáci: 6, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
2km K holky celkem: 18, muži : 0, ženy: 18, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 13, st. žákyně: 5 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorci celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, ml. dorci: 15, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K starší dorky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 8 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorky celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, ml. dorci: 0, ml. dorky: 16, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
10km K celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, st. dorci: 13 praha [html] [pdf]
štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V) celkem: 110, muži : 44, ženy: 66, mix: 22 praha [html] [pdf]
1. úsek Z 3km K celkem: 22, muži : 0, ženy: 22, Muži: 0, Ženy: 22 praha [html] [pdf]
2. úsek M 6km K celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, Muži: 22, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
3. úsek Z 3km K celkem: 22, muži : 0, ženy: 22, Muži: 0, Ženy: 22 praha [html] [pdf]
4. úsek M 6km V celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, Muži: 22, Ženy: 0 praha [html] [pdf]

startovní listina rezerva

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 2 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [234] Baldrianová Barbora CZE 1979 ZDRP - Zdravotník Praha
Ženy [ ] Fraňková Alexandra CZE 1998 Horoguru
Muži praha [ ] Gajda Jan CZE 1968 Praha
Muži praha [ ] Kucera Jan CZE 1973 ZDRP - Zdravotník Praha

startovní listina 500m K kluci

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
předžáci praha [434] Baldrian Josef CZE 2011 ZDRP - Zdravotník Praha
předžáci [435] Bárta ŠIMON CZE 2012 ČKS SKI Jilemnice
předžáci [436] Burgermeister Karel CZE 2010 CSK Vysoké nad Jizerou
předžáci [439] Hadač Jakub CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžáci praha [440] Hladík Filip CZE 2011 VSK Humanita
předžáci [441] Horák Mikuláš CZE 2012 ČKS Ski Jilemnice
předžáci [443] Hůlka Lukáš CZE 2011 TJ Spartak Vrchlabí
předžáci [459] Kučera Cyril CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžáci [447] Mareček Mikuláš CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžáci [449] Slouka Václav CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžáci [450] Šochovský Vojtěch CZE 2012 HSKB

startovní listina 500m K holky

start ~ 10:01:00 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
předžačky [437] Ciprová Marie CZE 2013 KB Trefa M. Boleslav
předžačky [438] Česáková Apolénka CZE 2010 SASM
předžačky [444] Chmelíková Ester CZE 2011 ČKS SKI Jilemnice
předžačky [451] Kuklíková Sofie CZE 2011 ČKS SKI Jilemnice
předžačky praha [445] Lacigová Antonie CZE 2011 ZDRP
předžačky [446] Laštovková Zuzana CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžačky [448] Pitrmucová Anežka CZE 2010
předžačky [230] Preisslerová Karolína CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžačky [412] Valdmanová Anna CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžačky [409] Vrkoslavová Emma CZE 2009

startovní listina 1km K kluci

start ~ 10:10:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
nejml. žáci [401] Bárta Matyáš CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci [402] Cipra Antonín CZE 2009 KB Trefa M. Boleslav
nejml. žáci [403] Fišnar Hynek CZE 2008 TJ Spartak Vrchlabí
nejml. žáci praha [404] Folprecht Lukáš CZE 2008 ZDRP - Zdravotník Praha
nejml. žáci [405] Holubec Václav CZE 2009 HSKB
nejml. žáci praha [406] Jelínek Antonín CZE 2009 Klub biatlonu Trefa
nejml. žáci [407] Korbelář Jan CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci praha [408] Kučera Jakub CZE 2009 ZDRP - Zdravotník Praha
nejml. žáci [458] Kučera Jindřich CZE 2008 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci [410] Pitrmuc Ondřej CZE 2008 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci [411] Simbartl Richard CZE 2009 TJ Spartak Vrchlabí
nejml. žáci praha [413] Zikán Josef CZE 2009 Klub biatlonu Trefa

startovní listina 1km K holky

start ~ 10:11:00 , přihlášeno: 21 účastníků ( 0 mužů, 21 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
nejml. žákyně [414] Brown Katie CZE 2008 SASM
nejml. žákyně [415] Burgermeisterová Lucie CZE 2008 CSK Vysoké nad Jizerou
nejml. žákyně [416] Drhová Eva CZE 2008 TJ Spartak Vrchlabí
nejml. žákyně praha [417] Ellederová Eva CZE 2008 VSK Humanita
nejml. žákyně praha [418] Hladíková Jůlie CZE 2008 VSK Humanita
nejml. žákyně [419] Holmanová Anna CZE 2008 HSKB
nejml. žákyně [420] Horáková Amálie CZE 2008 ČKS Ski Jilemnice
nejml. žákyně [421] Hůlková Kamila CZE 2008 TJ Spartak Vrchlabí
nejml. žákyně praha [422] Košťáková Tereza CZE 2009 Klub biatlonu Trefa
nejml. žákyně [425] Laštovková Jana CZE 2008 bez oddílu
nejml. žákyně [426] Lukešová Natálie CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [427] Marečková Olivie CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [428] Odnohová Simona CZE 2008 KB Trefa M. Boleslav
nejml. žákyně [429] Plecháčová Nikola CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [452] Pospíchalová Aneta CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [229] Salabová Pavlína CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [430] Suchardová Ella CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [460] Šišková Andrea CZE 2008 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [431] Štěpánková Lenka CZE 2008
nejml. žákyně praha [432] Turová Gabriela CZE 2008 Klub Biatlonu Trefa
nejml. žákyně praha [433] Zakouřilová Klára CZE 2008 ZDRP - Zdravotník Praha

startovní listina 2km K kluci

start ~ 10:20:00 , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ml. žáci [89] Česák Nathaniel CZE 2007 SASM
st. žáci [90] Dvořák Marek CZE 2005 SASM
ml. žáci praha [91] Elleder David CZE 2006 VSK Humanita
ml. žáci [92] Holubec František CZE 2006 HSKB
ml. žáci [93] Hron Vilém CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí
st. žáci [94] Hrouda David CZE 2005 SASM
st. žáci [95] Hrouda Martin CZE 2005 SASM
ml. žáci praha [96] Jelínek František CZE 2007 Klub biatlonu Trefa
st. žáci [97] Lenhart Jaroslav CZE 2004 SASM
ml. žáci [98] Malinský Štěpán CZE 2007 ČKS SKI Jilemnice
ml. žáci [99] Rieger Marek CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí
ml. žáci [70] Salaba Jakub CZE 2006 ČKS SKI Jilemnice
ml. žáci [100] Simbartl Eduard CZE 2006 TJ Spartak Vrchlabí
ml. žáci [101] Stoklasa Ondřej CZE 2006 Olfin Car Ski Team
st. žáci praha [28] Šubrt Vojtěch CZE 2005 ZDRP - Zdravotník Praha
st. žáci praha [29] Zakouřil Matyáš CZE 2004 ZDRP

startovní listina 2km K holky

start ~ 10:21:00 , přihlášeno: 18 účastníků ( 0 mužů, 18 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ml. žačky praha [285] Baldrianová Eva CZE 2007 ZDRP - Zdravotník Praha
st. žákyně [286] Benešová Annna CZE 2004 SASM
ml. žačky [287] Červinková Sára CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí
ml. žačky praha [288] Folprechtová Julie CZE 2006 ZDRP - Zdravotník Praha
ml. žačky praha [289] Gajdová Michaela CZE 2007 ZDRP - Zdravotník Praha
ml. žačky [290] Gerstrová Ludmila CZE 2007 HSKB
ml. žačky [291] Jakouběová Michaela CZE 2006 ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky [293] Klierová Klaudie CZE 2006 ČKS SKI Jilemnice
st. žákyně [292] Klierová Kristina CZE 2005 ČKS SKI Jilemnice
st. žákyně praha [294] Kodejšová Markéta CZE 2004 ZDRP - Zdravotník Praha
ml. žačky [295] Malá Anežka CZE 2007 ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky [296] Marečková Julie CZE 2007 ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky praha [297] Mrázová Julie CZE 2006 ZDRP - Zdravotník Praha
st. žákyně [298] Novotná Eliška CZE 2004 SASM
ml. žačky praha [299] Outratová Tereza CZE 2006 Klub biatlonu Trefa
st. žákyně [300] Randáková Adéla CZE 2004 OB Spartak VRL
ml. žačky [301] Syrovátková Linda CZE 2007 Ski klub Jabloc nad Nisou
ml. žačky [227] Teichmanová Michaela CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí

startovní listina 5km K mladší dorci

start ~ 10:40:00 , přihlášeno: 15 účastníků ( 15 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ml. dorci [72] Kašpar Dominik CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorci [73] Krákora Ondřej CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorci [74] Kudrnáč Jakub CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorci [75] Kuhn Michal CZE 2002 Olfin Car Ski Team
ml. dorci [76] Lacina Jakub CZE 2003 TJ Semily
ml. dorci praha [77] Lustig Adam CZE 2002 SK Rover
ml. dorci [78] Mikšík Matěj CZE 2002 SVS Krkonoše Vrchlabí
ml. dorci [79] Paulus Lukáš CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorci [80] Preissler Tomáš CZE 2003 Sokol Skuhrov
ml. dorci [81] Sixta Ondřej CZE 2002 KL SG Jabloc nad Nisou
ml. dorci [82] Stoklasa Štěpán CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorci [83] Škoda Aleš CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
ml. dorci [84] Škoda Ondřej CZE 2002 Olfin Car - Vella Trutnov
ml. dorci [86] Voňka Martin CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
ml. dorci [87] Votoček Matyáš CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice

startovní listina 5km K starší dorky

start ~ 10:41:00 , přihlášeno: 8 účastníků ( 0 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
st. dorky [275] Kapčiarová Michaela CZE 2000 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorky praha [278] Marksová Karolína CZE 2001 Klub biatlonu Trefa
st. dorky [279] Marxová Gabriela CZE 2001 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorky [280] Mračková Vendula CZE 2000 Olfin Car Ski Team
st. dorky praha [281] Ručková Tereza CZE 2000 -
st. dorky [282] Trojanová Hana CZE 2000 čKS SKI Jilemnice
st. dorky [283] Tůmová Kateřina CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice
st. dorky praha [284] Výtvarová Eliška CZE 2001 Klub biatlonu Trefa

startovní listina 5km K mladší dorky

start ~ 10:42:00 , přihlášeno: 16 účastníků ( 0 mužů, 16 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ml. dorky praha [258] Berounská Adéla CZE 2003 ZDRP - Zdravotník Praha
ml. dorky praha [257] Berounská Anna CZE 2002 ZDRP - Zdravotník Praha
ml. dorky [259] Dubská Barbora CZE 2003 Sokol Skuhrov
ml. dorky [260] Holubcová Šárka CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorky [261] Jakouběová Kateřina CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice
ml. dorky [262] Kálalová Eliška CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorky praha [263] Kohoutová Ludmila CZE 2002 Klub biatlonu Trefa
ml. dorky [264] Malá Sára CZE 2003 LSK Lomnice nad Popelkou
ml. dorky [266] Paulů Zuzana CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorky [267] Rambová Nina CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorky [268] Randáková Alžběta CZE 2002 OB Spartak VRL
ml. dorky [269] Rysulová Marie CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
ml. dorky [270] Svobodová Kateřina CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
ml. dorky praha [271] Tichá Dorotea CZE 2003 ZDRP - Zdravotník Praha
ml. dorky [273] Vránová Barbora CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorky [274] Zatloukalová Barbora CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice

startovní listina 10km K

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 13 účastníků ( 13 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
st. dorci [57] Augsten Jakub CZE 2001 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorci [58] Bříza Matěj CZE 2001 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorci [59] Grusz Marek CZE 2001 KB Jilemnice
st. dorci [60] Holman Tomáš CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice
st. dorci [61] Chmelík JIří CZE 2000 KB Jilemnice
st. dorci [62] Lengyel Tomáš CZE 2001 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorci [63] Lukeš Tomáš CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
st. dorci [64] Makovička Milan CZE 2001 Olfin Car Ski Team
st. dorci [65] Rishko Vadym CZE 2000 Sokol Skuhrov
st. dorci [66] Schütz Michael CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
st. dorci [67] Soukup Ondřej CZE 2000 KB Jilemnice
st. dorci [68] Suchánek Vladimír CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice
st. dorci [69] Vyšanský Eduard CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice

startovní listina štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V)

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 110 účastníků ( 44 mužů, 66 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix 12 Krkonošská župa
w
[212]
Bára Baráková
2002
m
[12]
Josef Provazník
1999
w
[242]
Gabriela Matoušová
1999
m
[42]
Martin Voňka
2002
mix 19 ČKS Ski Jilemnice IV
w
[219]
Anna Čechová
1993
m
[19]
Filip Schütz
1997
w
[249]
Kristína Kožnarová
1994
m
[49]
Tomáš Lukeš
2000
mix 4 Zdravotník I
w
[204]
Kateřina Folprechtová
1975
m
[4]
Jan Kučera
1969
w
[234]
Barbora Baldrianová
1979
m
[34]
Miroslav Kovář
1981
mix 13 ČKS Ski Jilemnice III
w
[213]
Lucie Hamanová
1987
m
[13]
Václav Haman
1981
w
[243]
Aneta Drobníková
1981
m
[43]
Antonín Parma
1971
mix 26 Humanita 7
w
[226]
Klára Hausmannová
1986
m
[26]
Jan Žwak
1980
w
[256]
Helena Hausmannová
1988
m
[56]
Juraj Opršal
1983
mix 21 Humanita 6
w
[221]
Zuzana Hladíková
1980
m
[21]
Jakub Klemsa
1990
w
[251]
Martina Hanzlíčková
1990
m
[51]
Ondřej Semerák
1990
mix 7 Krkonoše Vrchlabí 2
w
[207]
Kateřina Jebavá
2001
m
[7]
Marek Pavlíček
2002
w
[237]
Klára Paulů
1990
m
[37]
Matěj Mikšík
2002
mix 10 Zdravotník II
w
[210]
Markéta Kodejšová
2004
m
[10]
Jan Gajda
2001
w
[240]
Marie Lacigová
2000
m
[40]
Eduard Folprecht
1974
mix 8 Humanita 2
w
[208]
Tereza Louková
1984
m
[8]
Pavel Dvořák
1988
w
[238]
Marie Ksandrová
1992
m
[38]
Marek Smolka
1989
mix 16 Humanita 5
w
[216]
Stanislava Malíková
1989
m
[16]
Marek Codl
1989
w
[246]
Zdenka Ellederová
1985
m
[46]
Wurst David
1989
mix 11 Olfin Car Ski Team Trutnov
w
[211]
Vendula Mračková
2000
m
[11]
Mike Ophoff
1999
w
[241]
Veronika Galová
1993
m
[41]
Jaroslav Korbelář
1999
mix 6 FEL ČVUT
w
[206]
Julie Mrázová
2006
m
[6]
Antonín Mráz
1972
w
[236]
Kateřina Housková
1993
m
[36]
Ondřej Malý
1994
mix 17 Krkonoše Vrchlabí
w
[217]
Anna Pluhová
1998
m
[17]
Jan Martin
1980
w
[247]
Michaela Háková
1971
m
[47]
Jan Paulu
1974
mix 3 ČKS Ski Jilemnice I
w
[203]
Marie Rysulová
2002
m
[3]
Eduard Vyšanský
2000
w
[233]
Kateřina Jakouběová
2003
m
[33]
Jakub Pšenička
1991
mix 50 Horoguru
w
[220]
Petra Řeháčková
1999
m
[20]
Zbyněk Buchta
1984
w
[250]
Denisa Svobodová
1996
m
[50]
Martin Paděra
1990
mix 18 Humanita 4
w
[218]
Lucie Štembergová
1985
m
[18]
Milan Štemberg
1985
w
[248]
Markéta Macholdová
1990
m
[48]
Libor Šic
1991
mix 25 Sokol Skuhrov
w
[225]
Dorotea Tichá
2003
m
[25]
Tomáš Preissler
2003
w
[255]
Barbora Dubská
2003
m
[55]
Vadym Rishko
2000
mix 14 Humanita 3
w
[214]
Helena Trčková
1987
m
[14]
Jiří Sýkora
1995
w
[244]
Tereza Louková
1984
m
[44]
Milan Pidrman
1983
mix 9 ČKS Ski Jilemnice II
w
[209]
Kateřina Tůmová
2001
m
[9]
Tomáš Holman
2001
w
[239]
Hana Trojanová
2000
m
[39]
Matyáš Votoček
2003
mix 5 Žižkovský tygři
w
[205]
Aneta Urbanovská
1987
m
[35]
Oto Svider
1994
w
[235]
Zuzana Weissová
1987
m
[5]
Milan Pekárek
1965
mix 1 Humanita 1
w
[201]
Anna Würzová
1994
m
[1]
Nikolas Domín
1988
w
[231]
Anna Hnátková
1992
m
[31]
Jan Kolín
1977
mix 15 ČKS Ski Jilemnice V
w
[215]
Barbora Zatloukalová
2003
m
[15]
Adam Matouš
1998
w
[245]
Kateřina Svobodová
1973
m
[45]
Michael Schütz
2000

startovní listina 1. úsek Z 3km K

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 22 účastníků ( 0 mužů, 22 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [212] Baráková Bára CZE 2002 Krkonoše Vrchlabí
Ženy [219] Čechová Anna CZE 1993 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [204] Folprechtová Kateřina CZE 1975 ZDRP - Zdravotník Praha
Ženy [213] Hamanová Lucie CZE 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Ženy [226] Hausmannová Klára CZE 1986 HUMANITA 7
Ženy [221] Hladíková Zuzana CZE 1980 VSK Humanita
Ženy [207] Jebavá Kateřina CZE 2001 SK NMMET
Ženy [210] Kodejšová Markéta CZE 2004 ZDRP
Ženy [208] Louková Tereza CZE 1984 VSK Humanita
Ženy [216] Malíková Stanislava CZE 1989 VSK Humanita
Ženy [211] Mračková Vendula CZE 2000 Olfin Car Ski Team
Ženy [206] Mrázová Julie CZE 2006 ZDRP
Ženy [217] Pluhová Anna CZE 1998 Krkonoše Vrchlabí
Ženy [203] Rysulová Marie CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [220] Řeháčková Petra CZE 1999 Horoguru
Ženy [218] Štembergová Lucie CZE 1985 VSK Humanita
Ženy [225] Tichá Dorotea CZE 2003 ZDRP - Zdravotník Praha
Ženy [214] Trčková Helena CZE 1987 VSK Humanita
Ženy [209] Tůmová Kateřina CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [205] Urbanovská Aneta CZE 1987 Žižkovský tygři
Ženy [201] Würzová Anna CZE 1994 Humanita
Ženy [215] Zatloukalová Barbora CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice

startovní listina 2. úsek M 6km K

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [20] Buchta Zbyněk CZE 1984 Horoguru
Muži [16] Codl Marek CZE 1989 VSK Humanita
Muži [1] Domín Nikolas CZE 1988 Humanita
Muži [8] Dvořák Pavel CZE 1988 VSK Humanita
Muži [10] Gajda Jan CZE 2001 ZDRP
Muži [13] Haman Václav CZE 1981 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Muži [9] Holman Tomáš CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice
Muži [21] Klemsa Jakub CZE 1990 VSK Humanita
Muži [4] Kučera Jan CZE 1969 ZDRP - Zdravotník Praha
Muži [17] Martin Jan CZE 1980 Krkonoše Vrchlabí
Muži [15] Matouš Adam CZE 1998 ČKS SKI Jilemnice
Muži [6] Mráz Antonín CZE 1972 ZDRP
Muži [11] Ophoff Mike CZE 1999 Olfin Car Ski Team
Muži [7] Pavlíček Marek CZE 2002 SK NMMET
Muži [25] Preissler Tomáš CZE 2003 ZDRP - Zdravotník Praha
Muži [12] Provazník Josef CZE 1999 Krkonoše Vrchlabí
Muži [19] Schütz Filip CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice
Muži [35] Svider Oto CZE 1994 Žižkovský tygři
Muži [14] Sýkora Jiří CZE 1995 VSK Humanita
Muži [18] Štemberg Milan CZE 1985 VSK Humanita
Muži [3] Vyšanský Eduard CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
Muži [26] Žwak Jan CZE 1980 HUMANITA 7

startovní listina 3. úsek Z 3km K

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 22 účastníků ( 0 mužů, 22 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [234] Baldrianová Barbora CZE 1979 ZDRP - Zdravotník Praha
Ženy [243] Drobníková Aneta CZE 1981 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Ženy [255] Dubská Barbora CZE 2003 ZDRP - Zdravotník Praha
Ženy [246] Ellederová Zdenka CZE 1985 VSK Humanita
Ženy [241] Galová Veronika CZE 1993 Olfin Car Ski Team
Ženy [247] Háková Michaela CZE 1971 Krkonoše Vrchlabí
Ženy [251] Hanzlíčková Martina CZE 1990 VSK Humanita
Ženy [256] Hausmannová Helena CZE 1988 HUMANITA 7
Ženy [231] Hnátková Anna CZE 1992 Humanita
Ženy [236] Housková Kateřina CZE 1993 ZDRP
Ženy [233] Jakouběová Kateřina CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [249] Kožnarová Kristína CZE 1994 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [238] Ksandrová Marie CZE 1992 VSK Humanita
Ženy [240] Lacigová Marie CZE 2000 ZDRP
Ženy [244] Louková Tereza CZE 1984 VSK Humanita
Ženy [248] Macholdová Markéta CZE 1990 VSK Humanita
Ženy [242] Matoušová Gabriela CZE 1999 Krkonoše Vrchlabí
Ženy [237] Paulů Klára CZE 1990 SK NMMET
Ženy [250] Svobodová Denisa CZE 1996 Horoguru
Ženy [245] Svobodová Kateřina CZE 1973 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [239] Trojanová Hana CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [235] Weissová Zuzana CZE 1987 Žižkovský tygři

startovní listina 4. úsek M 6km V

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [46] David Wurst CZE 1989 VSK Humanita
Muži [40] Folprecht Eduard CZE 1974 ZDRP
Muži [31] Kolín Jan CZE 1977 Humanita
Muži [41] Korbelář Jaroslav CZE 1999 Olfin Car Ski Team
Muži [34] Kovář Miroslav CZE 1981 ZDRP - Zdravotník Praha
Muži [49] Lukeš Tomáš CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
Muži [36] Malý Ondřej CZE 1994 ZDRP
Muži [37] Mikšík Matěj CZE 2002 SK NMMET
Muži [56] Opršal Juraj CZE 1983 HUMANITA 7
Muži [50] Paděra Martin CZE 1990 Horoguru
Muži [43] Parma Antonín CZE 1971 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Muži [47] Paulu Jan CZE 1974 Krkonoše Vrchlabí
Muži [5] Pekárek Milan CZE 1965 Žižkovský tygři
Muži [44] Pidrman Milan CZE 1983 VSK Humanita
Muži [33] Pšenička Jakub CZE 1991 ČKS SKI Jilemnice
Muži [55] Rishko Vadym CZE 2000 ZDRP - Zdravotník Praha
Muži [51] Semerák Ondřej CZE 1990 VSK Humanita
Muži [45] Schütz Michael CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
Muži [38] Smolka Marek CZE 1989 VSK Humanita
Muži [48] Šic Libor CZE 1991 VSK Humanita
Muži [42] Voňka Martin CZE 2002 Krkonoše Vrchlabí
Muži [39] Votoček Matyáš CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice