Memoriál Václava Vele 2014

09.08.2014 Železný Brod [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod - časovka 8,4km     celkem: 615, muži : 576, ženy: 39, Kadeti: 8, Junioři: 21, M19: 54, M30: 157, M40: 119, M50: 91, M60: 92, M70: 34, Kadetky: 1, Juniorky: 1, Z30: 19, Z40Z50: 11, Z60Z65: 7 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 615 účastníků ( 576 mužů, 39 žen) platba na místě

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Z30 [ ] Adamíková Markéta CZE 1977 CykloteamKilli
M40 [ ] Akrman Miloš CZE 1970 CKVinohradskéšlapky
Junioři [ ] Andrš Jakub CZE 1996 KC Kooperativa SG
M19 [ ] Aro Anton CZE 1989 *Bezklubovépříslušnosti
Z30 [82] 11:10:30 Báčová Pavla CZE 1978 BIKE CLUB SVITAVY
M40 [27] 10:43:00 Bahník Tomáš CZE 1965
Kadeti [7] 10:33:00 Bahník Tomáš CZE 2002 Kozí Horka
M30 [ ] Bachman Milan CZE 1980 CBASEBrno
M30 [77] 11:08:00 Baier Jiří CZE 1984 Velosport Domažlice
M60 [48] 10:53:30 Balásek Petr CZE 1947 KCPivovarVratislavice
Kadeti [57] 10:58:00 Baláž Matěj CZE 2001 MS Auto
M30 [ ] Bartoň Lukáš CZE 1981 CK Vinohradské šlapky
M30 [ ] Bartosek Jan CZE 1979 Sportkomplex Breclav
Kadeti [ ] Bartoš Jan CZE 2006 KCPivovarVratislavice
M40 [ ] Bartoš Karel CZE 1973 Bike and Surf team
M40 [ ] Bartoš Tomáš CZE 1968 H.I.C.
Z30 [ ] Bartošová Lenka CZE 1978 H.I.C.
Junioři [ ] Bartůněk Marek CZE 1996 očka
M70 [ ] Bauer Petr CZE 1938 CKPříbram
M60 [ ] BEČKA Václav CZE 1946 CYKLO POKR
M30 [ ] Běhounek Michal CZE 1976 Veloservis team
M30 [ ] Bek Tomáš CZE 1980 Pardubice
M50 [ ] Benda Jaroslav CZE 1960 TJSokolPlavy-CykloBenda
M30 [ ] Benda Michal CZE 1983 CYKLO BENDA
M50 [ ] Bendl Jaroslav CZE 1956 CykloBendlclub98
M40 [63] 11:01:00 Beneš Radek CZE 1968 LAWI GRANFONDO
M30 [ ] Beran Vojtěch CZE 1982 Alltraining.cz
M50 [ ] Beránek Jiří CZE 1956 TJ AŠ ML.BOLESLAV
M30 [ ] Beránek Milan CZE 1981 Varta-TJSokolKr.Dvůr
M60 [ ] Beránek Petr CZE 1952 TJ AŠ ML.BOLESLAV
M50 [ ] Bergman Jaroslav CZE 1960 ROSO
M60 [6] 10:32:30 Bien Miroslav CZE 1947 KC Pivovar Vratislav...\r
M50 [36] 10:47:30 Bílek Miroslav CZE 1963 CSK MARKUS
M70 [ ] Bláha Bohuslav CZE 1943 SKC Pečky\r
M50 [109] 11:24:00 Blažek Pavel CZE 1957 KCL Kooperativa - Sv...
Juniorky [ ] Bodlákova Anna CZE 1996
M50 [ ] Boháč Zdeněk CZE 1959 KolaBSPPlanánadLužnicí
M70 [ ] Böhm Vladislav CZE 1941 Hanouskůvcyklistickýklub
M50 [120] 11:29:30 Boštík Jiří CZE 1961 F - BIKE KLUB SÁDEK
M60 [124] 11:31:30 Boudík Jiří CZE 1951 Zásada
M19 [ ] Bouša Jiří CZE 1993 CTWeber
M30 [ ] Bouška Jiří CZE 1979 LAWI - Author Team
M30 [ ] Brabec Daniel CZE 1984 TJ Spartak Třebíč
M40 [ ] Brabec Zdeněk CZE 1968 Open Cycling Academy
M30 [ ] Bradna Vladimír CZE 1978 Liberec
Kadeti [65] 11:02:00 Bredler Matyáš CZE 2002 KC Kooperativa SG
M60 [101] 11:20:00 Bubla Miroslav CZE 1952 KCLKooperativa-Svijany
Z30 [ ] Bublová Ilona CZE 1977 BMCRacing
M30 [ ] Buček Karel CZE 1982 Brno,Komín
M70 [ ] Budínský Petr CZE 1941
M50 [ ] Bulin Alois CZE 1956 CKKučeraZnojmo
M60 [40] 10:49:30 Burgr Josef CZE 1952 CSK MARKUS
M40 [ ] Buriánek Roman CZE 1970 CBASE Brno
M60 [ ] Caska Vladimír CZE 1954 Zábřeh
M40 [ ] Cirkl Petr CZE 1971 BaierLandshut
M40 [ ] Cogan Rudolf CZE 1971 Carla.Kupkolo.cz
M30 [ ] Cvejn Dušan CZE 1976 *Bezklubovépříslušnosti
M40 [139] 11:39:00 Čapek Jan CZE 1973 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M60 [34] 10:46:30 Čapek Jiří CZE 1950 TJ KOVO Praha\r
M30 [ ] Čapek Martin CZE 1975 TJKOVOPraha
M30 [ ] Čapek Petr CZE 1976 SweepCycling
Z30 [ ] Čapková Monika CZE 1975 SweepCycling
M60 [ ] Černý Antonin CZE 1946 sk cyklosport kern
M50 [ ] Černý Zdeněk CZE 1961 SKCPečky
M30 [ ] Červenka Pavel CZE 1984 BMCRacing
M30 [ ] Čičko Jiří CZE 1975 SSC Železný Brod
Z40Z50 [ ] Čivrná Naďa CZE 1969 Vrchlabí
M40 [ ] Čurda Martin CZE 1968 KbelyCyclingTeam
Junioři [ ] Danačík Tomáš CZE 1996 GhostRubenaracingteam
M40 [ ] delete delete CZE 1974 Team Duratec
M30 [ ] delete delete CZE 1983 BicyklKřížTeam
M40 [ ] Dix Petr CZE 1967 SweepCycling
M40 [143] 11:41:00 Dlab Daniel CZE 1972 DT Glass
M40 [20] 10:39:30 Dlab Jaroslav CZE 1969 SSC Železný Brod
M60 [ ] Dlab Petr CZE 1945 Cyklotreninkcom.
Z40Z50 [ ] Dlabová Zuzana CZE 1969 SULKO
M30 [32] 10:45:30 Dobiášovský Pavel CZE 1981 CK Nový Bydžov
M50 [ ] Dobrovolný Ladislav CZE 1959 CykloteamLevice,Slovensko
M60 [ ] Doksanský Vladimír CZE 1949 HSKcyclingteam
M19 [ ] Doležal Jiří CZE 1992 SportRaces-Isaac Team
M30 [ ] Domanský Libor CZE 1979 *Bezklubovépříslušnosti
M30 [134] 11:36:30 Ďoubalík Pavel CZE 1976
M60 [137] 11:38:00 Ďoubalík Pavel CZE 1949 Cyklo Vysoké
M40 [ ] Douděra Petr CZE 1973 CC Chocen
M50 [ ] Drahoš Petr CZE 1959 Family team Hlinsko ...
M60 [ ] Drška Vladimír CZE 1947 KCPivovarVratislavice
M30 [132] 11:35:30 Drtina Vojtěch CZE 1977
M19 [ ] Dubovči Daniel CZE 1988 ATOMBIKETREKFORBIKEScyclingteam
M19 [ ] Dudek Tomáš CZE 1988 CK Kolo-park.cz
M40 [ ] Ducháč david CZE 1974 CyclingTeamSokolKbely
M50 [ ] Dvořák Josef CZE 1962 KolaBSPPlanánadLužnicí
M30 [ ] Eger Emil CZE 1978 DEXTERCycling
M19 [ ] Ehrenberger Jakub CZE 1988 APER-LAHOFER
M19 [ ] Endler Filip CZE 1988 Team-Topforex-Lapierre
M50 [25] 10:42:00 Erben Libor CZE 1961 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
M19 [ ] Eremka Petr CZE 1987 VELO SERVIS TEAM
M30 [ ] Faltus Tomáš CZE 1975 Veloservis Team
M50 [ ] Feferle František CZE 1961 CYKLOEXTRACannondaleteam
M50 [94] 11:16:30 Feigl Luboš CZE 1961 KCL Kooperativa-Svijany
M40 [ ] Firman Vlastimil CZE 1968 ElevenCubeRiders
M60 [ ] Fiřt František CZE 1945 TJ. stadion Louny\r
M70 [ ] Flídr Jan CZE 1942 TJDobruška
M40 [ ] Forman Jiří CZE 1965 CKKučeraZnojmo
M40 [144] 11:41:30 Forman Tomáš CZE 1968 Tommbike
M19 [ ] Forman Tomáš CZE 1988 TJSPARTAKTŘEBÍČ
M30 [ ] Foukal Libor CZE 1977 Sport complex Breclav
M40 [ ] FRECER Leoš CZE 1967 CKKučeraZnojmo
M60 [ ] Fučík Josef CZE 1954 SKPPlzeň
M30 [ ] Fuksa Ladislav CZE 1979 CykloFIT Liberec MTB TEAM
M30 [ ] fuksa radek CZE 1976 ja
M70 [ ] Glogar Jan CZE 1944 YOGIRacingOstrava
M30 [ ] Gonda Pavel CZE 1981 Duratec Weil Hoteltime
Z40Z50 [ ] Grossová Renata CZE 1968 SweepCycling
M30 [ ] Groulík František CZE 1980 SKPRIMAPOLIČKA
M30 [76] 11:07:30 Guse Michal CZE 1976 TJ KOVO Praha\r
M70 [ ] Gyra František CZE 1941 MOTO KOLO Bike Club ...
M40 [ ] Habětín Tomáš CZE 1972 CSKMarkus
M60 [ ] Hacaj Oldřich CZE 1947 KLSportMost
M70 [ ] Hájek Jan CZE 1940 sk cyklosport kern
M50 [ ] Hájek Stanislav CZE 1960 CSK MARKUS
M40 [ ] Halík Jaroslav CZE 1971 VeloservisTeam
M60 [110] 11:24:30 Hampl Jaromír CZE 1954 KCL Kooperativa - Sv...
M60 [ ] Hanousek Josef CZE 1948 KLSportMost
M60 [ ] Hanus Miroslav CZE 1951 Sportovní klub MS Auto
M30 [ ] Hasman Petr CZE 1983 SKORBEACzechMasters
M40 [136] 11:37:30 Havel Gunar CZE 1970 Cyklo Vysoké
Z30 [ ] Havlíková Pavla CZE 1983 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
M30 [ ] Havránek Jan CZE 1980 Dalešice u Jablonce nad Nisou
M40 [ ] Havránek Pavel CZE 1972 CTWEBER
Z30 [ ] Havránková Daniela CZE 1980 ELEVEN TEST TEAM
M50 [115] 11:27:00 Havrda Rudolf CZE 1957 KCL Kooperativa - Sv...
M19 [73] 11:06:00 Háze Martin CZE 1985 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
M30 [ ] Heczko Robert CZE 1978 CK Kolokram Svijany
M60 [ ] Hejda Václav CZE 1946 KCN.Strašecí
M50 [ ] Hejduk Radim CZE 1963
M50 [ ] Hekrle Čestmír CZE 1955 RCPfeilHof
M50 [ ] Heller Vlastimil CZE 1959 Koloshop Team
Z40Z50 [ ] Hellerová Lenka CZE 1968 Koloshop Team
M30 [141] 11:40:00 Hendrych Zdeněk CZE 1981 Haven Extreme
M60 [ ] Herčík Oldřich CZE 1950 KCLKooperativa-Svijany
M30 [ ] Herda Jan CZE 1983 SKP Nymburk
M40 [ ] Herman Petr CZE 1974 CBASEBrno
Z60Z65 [4] 10:31:30 Herrová Marie CZE 1959 Slatinany
M19 [ ] Hirt Lukáš CZE 1988 TJSPARTAKTŘEBÍČ
M30 [ ] Hloušek Jan CZE 1984 Atrex-Scott
M30 [ ] Hnátnický Marek CZE 1977 BMCRacing
M70 [74] 11:06:30 Hoffmann Augustin CZE 1943 KCL Kooperativa-Svij...\r
Junioři [ ] Holan Petr CZE 1996 CTWeber
M50 [ ] Holas Jiří CZE 1958 Cyklo Point Jičín
M50 [62] 11:00:30 Holík Jaroslav CZE 1956 Sportovní klub cykli...
M60 [ ] Holovlaský Ladislav CZE 1949 KCN.Strašecí
M70 [ ] Homola Petr CZE 1944 YOGIRacingOstrava
M60 [ ] Hora Vladimír CZE 1950 KCN.Strašecí
M70 [29] 10:44:00 Horáček Karel CZE 1942 Cyclink team Kbely
M40 [ ] Horak Daniel CZE 1973 Sportfulcentrum
M30 [ ] Horák Martin CZE 1977 BMC-SAVO racing team
M30 [ ] Horák Michal CZE 1975 Studnice
M60 [108] 11:23:30 Horák Oldřich CZE 1946 KCLKooperativa-Svijany
M40 [ ] Hovorka Petr CZE 1974 CSKMarkus
M60 [ ] Hráský Jiří CZE 1947 SKCyklosportKern
M60 [ ] Hrubec Milan CZE 1954 TJ Lokomotiva Nymbur...
M40 [ ] Hrubý Ivan CZE 1966 H.I.C.
M19 [13] 10:36:00 Hrubý Michal CZE 1994 SSCŽeleznýBrod
M40 [123] 11:31:00 Hruška Jan CZE 1969 KCL Kooperativa-Svijany
M30 [81] 11:10:00 Hudský Luděk CZE 1978 SSC Železný Brod
M50 [ ] Huja Olda CZE 1955 SweepChomutov
M60 [ ] Hulínský Petr CZE 1947 TJKOVOPraha
M30 [18] 10:38:30 Hušek Martin CZE 1979 SSCŽeleznýBrod
Z60Z65 [84] 11:11:30 Hyblerová Blanka CZE 1957 SKCPečky
M30 [ ] chamrád jiří CZE 1981 sviadnov
M40 [45] 11:42:00 Charuza Jiří CZE 1969 KCL Kooperativa-Svijany
M60 [126] 11:32:30 Charvát František CZE 1948 KCL Kooperativa - Sv...
M19 [78] 11:08:30 Chlupáč Jan CZE 1994 SSCŽeleznýBrod
M60 [ ] Cholinský Jindřich CZE 1946 TopTenTeplice
M50 [ ] Ibehej Josef CZE 1956 KCL Kooperativa-Svijany
M30 [ ] Ichnatolya Marcel CZE 1980 beMANIAX MADBIKE
M50 [ ] Jan Luboš CZE 1962 České Budějovice
M50 [ ] Jan Novotka CZE 1963 CykloPokrPardubice
M19 [ ] Janda David CZE 1987 SK Kola Víšek
M30 [ ] Janda Petr CZE 1983 *Bezklubovépříslušnosti
M40 [ ] Janda Tomáš CZE 1972 RotorbikePlzeň
M40 [ ] JANOUŠEK Libor CZE 1974 LAWI-AuthorTeam
M40 [130] 11:34:30 Jareš Martin CZE 1972 Amulet Rohozec
M30 [ ] Jelínek Vaclav CZE 1976 BMCRacing
M50 [ ] Jelínek Vladimír CZE 1957 SK Cyklosport Kern\r
M40 [ ] Jerman Petr CZE 1966 SKCyklosportKern
M70 [100] 11:19:30 Jerman,ing Petr CZE 1942 SKCyklosportKern
M40 [85] 11:12:00 Jeřábek Petr CZE 1966 KCL Kooperativa-Svijany
M60 [9] 10:34:00 Ježek Antonín CZE 1949 KCN.Strašecí
Z60Z65 [ ] Ježková Věra CZE 1955 TJ Slavia K. Vary\r
M19 [ ] Jílek Jakub CZE 1993 KCHlinsko
Junioři [ ] Jindra Šimon CZE 1996 KCKooperativaSGJablonecnadNisou
M60 [17] 10:38:00 Jirásek Jaroslav CZE 1952 KCN.Strašecí
M60 [ ] Jiroušek Jaroslav CZE 1949 AGROKolín
M30 [98] 11:18:30 Jirovec Vojtěch CZE 1978 Norbertov
M40 [ ] Jiřička Miroslav CZE 1972 Cyklo Jiřička
M60 [ ] Joch Zdeněk CZE 1948 CK a JE TO Třebíč
M40 [ ] Juřík Kamil CZE 1967 Fitko Jeseník
Z30 [ ] Juzová Andrea CZE 1995 Pitrs bikes
M50 [142] 11:40:30 Kadlec Petr CZE 1962 SSCŽeleznýBrod
M30 [99] 11:19:00 Kafka Libor CZE 1979 BC Sport Semily
M40 [ ] Kachlíř Marcel CZE 1971 BohemiaCyclingTeam
M50 [ ] Kakač Miroslav CZE 1955 CSK Markus
M50 [ ] Kalousek Pavel CZE 1961 KCLKooperativa-Svijany
M19 [ ] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M50 [66] 11:02:30 Kánský Jiří CZE 1964 AC Sparta Praha
M70 [122] 11:30:30 Karásek Zdeněk CZE 1936 Collm racing team\r
Z30 [ ] Kárníková kateřina CZE 1991 ElevenRubenaTestTeam
M60 [38] 10:48:30 Kasal Jiří CZE 1948 KCL Kooperativa - Sv...
M30 [ ] Kejval Luboš CZE 1976 BMCRacing
M50 [ ] Kern Jaroslav CZE 1959 SKCyklosportKern
M30 [60] 10:59:30 Kijevský Radim CZE 1977 GhostRubenaracingteam
M30 [70] 11:04:30 Killinger Ludvík CZE 1977 CYKLO TEAM KILLI
M60 [69] 11:04:00 Killinger Ludvík CZE 1954 CYKLO TEAM KILLI
M40 [72] 11:05:30 Kimbort Pawel CZE 1973 Talvi Sport Szklarska Poreba
M30 [ ] Klecker František CZE 1975 FunbikeTeamÚstín/L.
M40 [ ] Kleiner Robert CZE 1966 LAWI GRANFONDO
M30 [ ] Klejna Petr CZE 1980 KCL Kooperativa - Sv...
M70 [ ] Klika Jaroslav CZE 1937 SKCyklosportKern
M40 [ ] Klíma David CZE 1971 Vokolek-cyclingteam
M50 [ ] Klouček františek CZE 1960 IVARCS-AUTHORTEAM
M40 [ ] Klvaň Norbert CZE 1972 SKCPečky
M40 [ ] Knížek Jindřich CZE 1968 TJLokomotivaNymburk
M40 [ ] Kobík Petr CZE 1967 ElevenCubeRiders
M70 [ ] Kobler František CZE 1942 CykloteamKilli
M40 [ ] Kocián Viktor CZE 1968 PSKZnojmo
M40 [64] 11:01:30 Koďousek Daniel CZE 1971 SKC Pečky\r
M30 [ ] Kohout Zdenek CZE 1976 *Bezklubovépříslušnosti
M60 [30] 10:44:30 Kohoutek Pavel CZE 1954 TJ Jiskra N. Bydžov\r
M30 [ ] Kochel Paweł POL 1981 Kowary
M70 [5] 10:32:00 Kokoška Jaroslav CZE 1933 Železný Brod
M30 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
M70 [ ] Kolář František CZE 1940 Č.O.K.C.Prostějov
M70 [91] 11:15:00 Koloc Josef CZE 1943 KCL Kooperativa - Sv...
M30 [ ] Komárek Josef CZE 1980 Cyklovrakoviště
M40 [ ] Komárek Miloslav CZE 1968 KČC 1900 Litomyšl
M60 [ ] Konvalina Petr CZE 1952 AGROKolín
M60 [107] 11:23:00 Kopal Zdeněk CZE 1945 TJ Plamen Chodov
Kadetky [54] 10:56:30 Kopecká Adéla CZE 2006 TJ Sokol Jaroměř
Kadeti [ ] Kopecký Ladislav CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
M40 [ ] Kopecký Tomáš CZE 1973 BikeclubSvitavy
M70 [ ] Kopecký Václav CZE 1942 TOI TOI cykloklub Sl...
M40 [ ] Kopr Karel CZE 1973 KC Slavia Praha\r
M40 [ ] Korcina Michal CZE 1973 HPKARTON
M40 [ ] Korčak David CZE 1971 CykloGalaxy
M19 [ ] Kořínek Miloš CZE 1992 More than bikers
M40 [121] 11:30:00 Kosák Stanislav CZE 1966 KCL Kooperativa-Svij...
Junioři [ ] Kosina Jakub CZE 1996 GT Opportunity Brno
M50 [ ] Kostelecký Václav CZE 1958 CKKVPraha
M30 [ ] Koš Michal CZE 1976 AC Sparta Praha cyklo akademie
M40 [ ] Koštˇál otakar CZE 1973
M30 [ ] Kot Jozef CZE 1979 DEXTER CYCLING
M50 [ ] Kotlář Luboš CZE 1964 RONAL CZ
Z40Z50 [ ] Kotrbová Renata CZE 1964 *Bezklubovépříslušnosti
M30 [ ] Kotrlík Tomáš CZE 1984 SKCyklosportKern
M30 [ ] koubík michal CZE 1980 Cyklo Kučera Elite Team
Kadeti [3] 10:31:00 Koudelka Dominik CZE 2000 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M19 [ ] Kovář David CZE 1985 GALAXY CYKLOŠVEC
M40 [ ] Kozel Frantisek CZE 1969 distav
M30 [ ] Krajicek Martin CZE 1982 SokolVeltěž
M60 [ ] Krajník Vratislav CZE 1947 SKCyklosportKern
M50 [ ] Kratěna Jan CZE 1957 Hanouskůvcyklistickýklub
M30 [ ] Krátký Luboš CZE 1977 SweepCycling
M40 [ ] Krátký Pavel CZE 1974 Sweepcycling
M50 [ ] Krejčí Karel CZE 1958 Sweep Cycling
M30 [ ] Krejčík Marek CZE 1976 TJ Lokomotiva Nymburk
Z30 [ ] Krejčíková Kateřina CZE 1978 TJLokomotivaNymburk
M19 [ ] Kresta Martin CZE 1989 CYCLING BRNO
M19 [ ] Krummer Radek CZE 1988 ElevenCubeRiders
M50 [61] 11:00:00 Krummer Radoslav CZE 1958 TJ Slavia Karlovy Va...
M19 [104] 11:21:30 Krupička Vlastimil CZE 1990 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [ ] Kryka Pavel CZE 1958 ElevenCubeRiders
M40 [ ] Křečan Michal CZE 1965 CYKLO POKR
M50 [ ] Křepela Luděk CZE 1964 očka
M19 [ ] Křešťák Filip CZE 1990 CYCLING BRNO
M60 [ ] Křížek Miroslav CZE 1946 Hanouskůvcyklistickýklub
Z40Z50 [ ] Kšírlová Pavlína CZE 1966 SKCPečky
M30 [ ] Kubát Tomáš CZE 1977 CSKMarkus
M70 [ ] kubeš Karel CZE 1942 Kovo Praha
M30 [44] 10:51:30 Kubíček Michal CZE 1984 AC Sparta Praha
M40 [43] 10:51:00 Kubíček Zdeněk CZE 1972 OK Mnichovo Hradiště
M60 [ ] KUBÍK Vladimír CZE 1948 CKLokomotivaPardubice
M60 [79] 11:09:00 Kubín Igor CZE 1951 CSK MARKUS
M40 [ ] Kubů Martin CZE 1971 TJ Lokomotiva Nymburk
M40 [ ] Kučera Jan CZE 1969 Praha 9
M70 [ ] Kučera Josef CZE 1943 SKCykloChlubna
M40 [ ] Kučera Radek CZE 1972 Doksy
M50 [ ] Kuda Miroslav CZE 1964 SCMirvaSvitavy
M40 [ ] Kuda Pavel CZE 1969 CYCLING BRNO
M30 [ ] Kudrna Zbyněk CZE 1980 Enduraining
M30 [ ] Kuchař Přemysl CZE 1977 ElevenCubeRiders
Junioři [ ] Kunc Vít CZE 1996 SBCykloOlympia
M60 [ ] Kunc Vlastimil CZE 1953 TJEskaCheb
M19 [ ] Kurina Josef CZE 1986 CKKučeraZnojmo
M30 [ ] Kvapil Luděk CZE 1979 Brandýs nad Labem
M40 [37] 10:48:00 Kvapil Petr CZE 1969 CSKMarkus
M40 [ ] Landa František CZE 1974 KCL Kooperativa-Svijany
Junioři [ ] Lehký Roman CZE 1996 KCKooperativaSGJablonecnadNisou
M60 [ ] Lehotský Jiří CZE 1948 CUBECykloŠpicarJilemnice
M50 [ ] Leinweber Slavomír CZE 1963 TJEskaCheb
Junioři [ ] Linka Jakub CZE 1996
M30 [ ] Lipták Lukáš CZE 1982 TJLokomotivaNymburk
M40 [ ] Lorenc Martin CZE 1970 STRATOS AUTO
M30 [ ] Loucký Roman CZE 1980 Znojmo
M50 [ ] Louvar Ondřej CZE 1962 KCHlinsko
M19 [46] 10:52:30 Lubas Matouš CZE 1991 SSC Železný Brod
M30 [135] 11:37:00 Mach Jiří CZE 1976 Cyklo Vysoké
M60 [ ] Machač Zdeněk CZE 1952 VeloservisTeam
Z60Z65 [ ] Machačová Jarmila CZE 1959 VeloservisTeam
M70 [ ] Machata Milan CZE 1933 KCPivovarVratislavice
M60 [ ] Machulka Jiří CZE 1947 CSK MARKUS
M60 [ ] Majer Pavel CZE 1949 CyclingTeamSokolKbely
M50 [ ] Majerník Karol CZE 1957 HaPeCyklosport Brno
M70 [ ] Makoň Zdeněk CZE 1938 CKMCBSokolov
M19 [ ] Malík Jiří CZE 1987 CKVinohradskéšlapky
M30 [138] 11:38:30 Malík Tomáš CZE 1984 SSC Železný Brod
M60 [ ] Malinský František CZE 1949 KAH sport Vrchlabí
M60 [ ] Mandík Zdeněk CZE 1947 TJKOVOPraha
M50 [ ] Marek Jiří CZE 1957 CK Kolokrám
M30 [ ] Maršík Tomáš CZE 1981 VeloservisTeam
M30 [ ] Martin Jan CZE 1980 TJ SVS Krkonoše Vrchlabí
M60 [ ] Mařík Pavel CZE 1954 SK Cyklo Kladno
M60 [ ] Masný Milan CZE 1949 RacingOlešná
Junioři [ ] Matějček Martin CZE 1996 čezcttabor
Z60Z65 [102] 11:20:30 Matějčková Ludmila CZE 1958 KolaBrabecRumburk
M50 [103] 11:21:00 Matějka Milan CZE 1956 Staněk Sport Turnov
M40 [ ] Matoušek Jaroslav CZE 1967 Matti SB
M50 [ ] Mattuš Milan CZE 1962 Mattušsport
M70 [ ] Mattuš Milan CZE 1937 CYKLO POKR
M40 [ ] Mattuš Pavel CZE 1971 MATTUŠ SPORT
M19 [ ] Matulka Lukáš CZE 1992 OCA-Open Cycling Academy
M19 [ ] Mayer Bronislav CZE 1990 SK PRIMA Polička
M70 [ ] Mazel Alois CZE 1942 CKKučeraZnojmo
Z40Z50 [ ] Mědílková Iva CZE 1971 CK Vinohradské Šlapky
M19 [ ] Meišner Libor CZE 1987 CYCLING BRNO
M19 [35] 10:47:00 Menšík Jakub CZE 1989 SSC Železný Brod
Junioři [ ] Mešita Vojtěch CZE 1996 VeloservisTeam
M60 [ ] Mihál Vladimír CZE 1950 RCPfeilHof
M50 [ ] Michal Petr CZE 1964 CSKMarkus
M50 [ ] Michalák Peter CZE 1955 CK Vinohradské Šlapky
M70 [87] 11:13:00 Michel Herbert CZE 1943 Kola Brabec Rumburk
M50 [ ] Michl Josef CZE 1959 TJ Lokomotiva Nymburk
M40 [ ] Míka Oldřich CZE 1968 CykloGalaxy
Z40Z50 [ ] Mikšovská Alena CZE 1960 CSK MARKUS
M30 [ ] MIKULÁŠEK Jiři CZE 1976 APER-LAHOFER
M40 [ ] Mikulášek Tomáš CZE 1974 CK ROSO
Z30 [41] 10:50:00 Mikulová Tereza CZE 1987 SSC Železný Brod
M40 [ ] Mittner Leoš CZE 1971 SCP-SdruženícyklistůPardubice
M60 [ ] Mládek Stanislav CZE 1954 CYKLO PROFI
M60 [24] 10:41:30 Mlátek Antonín CZE 1949 Kovo Praha
M40 [ ] Mojžíš Miroslav CZE 1969 KoloshopTeam
M50 [ ] Moravčík Zdeněk CZE 1962 SKORBEACzechMasters
M30 [ ] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
M60 [97] 11:18:00 Motlík Vlastimil CZE 1950 Železný Brod
M40 [ ] Mráz Kamil CZE 1970 TJUničov
Junioři [52] 10:55:30 Munzar Martin CZE 1996 MS auto česká lípa
M30 [ ] Mužík Vít CZE 1976 Kladno
M30 [ ] Nádvorník Jan CZE 1979 Kolokrám
M30 [ ] Nádvorník Jiří CZE 1978 HSK - cycling team
M50 [96] 11:17:30 Náhlovský Aleš CZE 1957 Cyklo Šonský
M30 [ ] Najmon Pavel CZE 1975 TJ Lokomotiva Nymbur...
M30 [ ] Navrkal Michal CZE 1976 CKKučeraZnojmo
Z30 [ ] Neckářová Zuzana CZE 1984 alltraining-lawiracingteam
M19 [114] 11:26:30 Nechanický Jakub CZE 1989 SSC Železný Brod\r
M40 [53] 10:56:00 Nechutný Jan CZE 1974 Sokol Malá Skála
M30 [ ] Nekut Karel CZE 1980 Veloservis team
Z60Z65 [ ] NĚMCOVÁ Libuše CZE 1943 CK Lokomotiva Pardub...\r
M30 [ ] Němec Luboš CZE 1976 Vokolek-cycling-team
M30 [ ] Němec Richard CZE 1977 Cyklokros Milovice
Z30 [ ] Nešněrová Veronika CZE 1976 kolvydry
M30 [ ] Neubauer Radim CZE 1977 Eleven Mercedes Mitas
M50 [ ] Nosek Milan CZE 1964 Sportful CZ
M30 [ ] Nosek Pavel CZE 1984 ROHOZEC AMULET TEAM
Z30 [ ] Nosková Nikola CZE 1995 KCKooperativaSGJablonecnadNisou
Kadeti [55] 10:57:00 Nováček Dominik CZE 2001 MS Auto
Kadeti [50] 10:54:30 Nováček Petr CZE 2006 Chlumec nad Cidlinou
M60 [14] 10:36:30 Novák Lubomír CZE 1947 CK Znojmo
M60 [19] 10:39:00 Novák Milan CZE 1946 LAWI GRANFONDO\r
M60 [31] 10:45:00 Novák Miroslav CZE 1948 TJ Jiskra Nový Bydžo...
M70 [15] 10:37:00 Novák Petr CZE 1942 Masterteam Loko Prah...\r
M30 [ ] Novák Petr CZE 1978 AG therm
M30 [ ] Novák Richard CZE 1978 BikePart.cz
M50 [ ] Novák Vladimír CZE 1963 Sportovní klub MS Au...\r
M30 [ ] Novota Jan CZE 1981 CK Šluknovsko
M30 [ ] Novotný František CZE 1981 Hradecký Spinning Klub
M60 [ ] Novotný Jan CZE 1946 H HSmíchov
M50 [ ] Novotný Ladislav CZE 1959 Kbely cycling team
M30 [ ] Novotny Lukas CZE 1979 L.B.C.Enduraining.com
M40 [ ] Novotný Petr CZE 1974 AGRO KOLÍN
M30 [ ] Omrai Jan CZE 1976 TJSlaviaK.Vary
M40 [ ] Ondráček Martin CZE 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M40 [ ] Orálek Dušan CZE 1974 SKS Duha Lanškroun
M19 [ ] Ouzký Lukáš CZE 1993 TJ Lokomotiva Nymburk
M60 [127] 11:33:00 Pacholík Aleš CZE 1954 *Bezklubovépříslušnosti
M30 [ ] Paleček Jan CZE 1975 uobrazku.cz
Z40Z50 [118] 11:28:30 Palová Iva CZE 1960 TJ Hrubá Horka
M40 [ ] Papež Tomáš CZE 1970 MessengerPraha
M60 [ ] Partyš Miloslav CZE 1953 bezklubovépříslušnosti
M60 [ ] Pařík Jaroslav CZE 1951 HerrmannIrsap
M60 [ ] Pařík Pavel CZE 1949 HerrmannIrsap
M30 [ ] Paukert Josef CZE 1976 H.I.C.
M60 [ ] Pavelka Vladimír CZE 1950 CKKZnojmo
M60 [ ] PAVLAS Josef CZE 1952 CK Lokomotiva Pardub...\r
M60 [ ] Pavlíček Václav CZE 1954 Cyklosprt Kerda
M60 [ ] Pech Milan CZE 1952 KLSportMost
M40 [ ] Pechouš Miroslav CZE 1966 SBCykloOlympia
M50 [ ] Pelc Jan CZE 1960 KCPivovarVratislavice
M50 [ ] Pelc Ladislav CZE 1958 CKContinentalFrenštátp.R.
M30 [ ] Pelc Stanislav CZE 1983 MTB TEAM PŘÍCHOVICE
M50 [ ] Peňáček Miroslav CZE 1964 Půjčovna kol Lednice
M70 [ ] Pergler Jiří CZE 1943 KCLKooperativa-Svijany
M50 [56] 10:57:30 Peterka Josef CZE 1957 *Bezklubovépříslušnosti
M19 [ ] Peterka Ondřej CZE 1987 SportovníklubMSAuto
M19 [ ] Petr Daniel CZE 1989 Cyklo-skiklubPolička
M40 [ ] PETR Pavel CZE 1969 CKLokomotivaPardubice
M30 [ ] Pilnáček Petr CZE 1982 HSK - cycling team
M40 [ ] Pinkas Daniel CZE 1971 KCLKooperativa-Svijany
M60 [ ] Plaček František CZE 1953 TJLokomotivaNymburk
M50 [117] 11:28:00 Plechata Jiří CZE 1961 KČC BC Sport Semily
M30 [ ] Pleva Stanislav CZE 1976 Jičín
M19 [ ] Plza David CZE 1993 Bike and Run
Z60Z65 [ ] Poddaná Jana CZE 1953 TJLokomotivaNymburk
M50 [80] 11:09:30 Podolský Jan CZE 1964 *Bezklubovépříslušnosti
M30 [ ] Pohanka Libor CZE 1978 KCBrno
M30 [116] 11:27:30 Pohořalý Petr CZE 1978 ElevenCubeRiders
M30 [ ] Polák Petr CZE 1975 Jičín
M30 [ ] Polanský Dan CZE 1983 Polanský Bike&Run
M30 [ ] Polesný Martin CZE 1980 *Bezklubovépříslušnosti
M30 [ ] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team
M30 [ ] Pozler Tomáš CZE 1976 EDPoTEAM L.Bohdaneč
M50 [ ] Prager Karel CZE 1963 CK Vinohradské Šlapky
M60 [8] 10:33:30 Prach Karel CZE 1946 sk cyklosport kern
Junioři [ ] Preněk Ondřej CZE 1996 ELEVEN MERCEDES MITAS
M50 [ ] Prchal Pavel CZE 1959 sk cyklosport kern
M30 [ ] Procházka Milan CZE 1978 Dexter Cycling
M30 [ ] Procházka Radek CZE 1982 ElevenCubeRiders
M40 [ ] Prokeš Petr CZE 1969 SweepCycling
M40 [ ] Průcha Bedřich CZE 1973 Cykloservex-Medila
M19 [ ] Ptáček Miroslav CZE 1991 CK MTB Maraton Hlinsko
M30 [ ] Ptáčník Filip CZE 1981 CK BICISPORT
Z40Z50 [128] 11:33:30 Pultarová Kateřina CZE 1967 KCL Kooperativa-Svij...\r
M40 [ ] Puš Petr CZE 1967 Rockmachine-Cyklomax
M30 [ ] Rauschert Jan CZE 1976 AC Sparta Praha cycl...\r
M50 [71] 11:05:00 Razowski Stanley POL 1955 Talvi Sport Szklarska Poreba
M40 [22] 10:40:30 Reichelt Rudolf CZE 1971 Sportovní klub MS Au...\r
M40 [ ] Rendl Jaroslav CZE 1973 DEXTERCycling
M19 [ ] Roubínek Jan CZE 1985 Haven-Amulet
M60 [ ] Rouča Karel CZE 1951 TJSlaviaK.Vary
M50 [ ] Roučka Ladislav CZE 1963 SBCykloOlympia
M50 [ ] Rous Tomáš CZE 1959 Rotorbike Plzeň
M60 [ ] Runge Reinhard CZE 1948 Berlin1888
M50 [ ] Růžička Luboš CZE 1959 RCPfeilHof
M50 [ ] Růžička Martin CZE 1964 RC PFEIL Hof
M40 [ ] Růžička Pavel CZE 1966 *Bezklubovépříslušnosti
M19 [ ] Rydval Jakub CZE 1994 METAXTREN
M50 [ ] Rychetský Vladislav CZE 1958 BBBparts.com
M60 [ ] RYS Miloslav CZE 1949 CK Lokomotiva Pardub...\r
M30 [ ] Řídký Vladimír CZE 1979 KosmosBikes
M30 [ ] Říha Jiří CZE 1977 CKKolokrám-Svijany
M60 [ ] Říha Jiří CZE 1953 KCPivovarVratislavice
M30 [ ] Říha Josef CZE 1978
M50 [ ] Salaba Ivan CZE 1962 CyklistiSlaviaDěčín
M40 [16] 10:37:30 Sauer Tomáš CZE 1973 Sokol Spořilov
M50 [ ] Sebek Frantisek CZE 1956 TJKOVOPraha
M30 [ ] Sečka Ondřej CZE 1984 Global-SportTeam
M30 [ ] Sedláčik Ľubomír CZE 1980 Praha 2
M40 [ ] Seidl Ondřej CZE 1973 H.I.C.
M50 [59] 10:59:00 Sekera Jiří CZE 1964 SweepCycling
M40 [49] 10:54:00 Semerád Josef CZE 1969 Sportovní klub MS Au...\r
M40 [ ] Semerád Ondřej CZE 1974 SK PRIMA Polička
M70 [ ] Schneider Hans CZE 1941 Berlin1888
M30 [106] 11:22:30 Schwarz Radek CZE 1981 NKT KABLO cycling team 2
M30 [ ] Skála Martin CZE 1977 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M50 [ ] Skála Milan CZE 1960 GeominePříbram
M50 [ ] Skřeček Robert CZE 1962 CYCLING BRNO
M50 [ ] Slabý Josef CZE 1961 GalaxyCykloŠvec
M30 [86] 11:12:30 Slavíček Jan CZE 1984 Forbidden
M40 [ ] Slavík Karel CZE 1974 MTB Spartak Vrchlabí
Junioři [ ] Slavík Lukáš CZE 1996 ApacheLOKOTrutnov
M30 [ ] Smaržík Petr CZE 1979 RCPfeilHof
M19 [ ] Smejkal Martin CZE 1991 BMC
M30 [ ] Smělý Daniel CZE 1979 *Bezklubovépříslušnosti
M19 [ ] Smola Lukáš CZE 1992 toi toi cykloklub slaný
M50 [11] 10:35:00 Soják Petr CZE 1955 KCL Kooperativa-Svijany
M30 [ ] Sokirka Vladimir CZE 1978 *Bezklubovépříslušnosti
M60 [ ] Sovinský Robert CZE 1947 ROSO
M19 [ ] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
M30 [ ] Staněk Aleš CZE 1978 TJKOVOPraha
M40 [ ] Stráník Josef CZE 1972 TesařiOsík
M19 [119] 11:29:00 Stránský Jiří CZE 1985 Čistá
M40 [ ] Stránský Jiří CZE 1969 SKUnitherm
M19 [ ] Stránský Vojtěch CZE 1990 Dexter Cycling
M19 [ ] Strnad Aleš CZE 1986 NAC
M50 [125] 11:32:00 Strnad Jiří CZE 1956 KCLKooperativa-Svijany
Junioři [ ] Středa Kryštof CZE 1996 TJFavoritBrno
M40 [ ] Suchánek Radko CZE 1971 SK Maxbike Ostrava
M40 [133] 11:36:00 Suchánek Roman CZE 1966 Brusírna
M40 [ ] Sucharda Pavel CZE 1970 CYCLING BRNO
M19 [ ] Sůva Michal CZE 1992 Pečky
M60 [ ] Svárovský Stanislav CZE 1954 KCL Kooperativa - Sv...
M40 [ ] Svěrák Vít CZE 1967 CSKMarkus
M30 [ ] Sviba Michal CZE 1982
M30 [ ] Svoboda Jakub CZE 1975 Kolokrám.cz
M19 [ ] Svoboda Jan CZE 1985 YOGI RACING OSTRAVA
Junioři [51] 10:55:00 Svoboda Jaromír CZE 1996 SportovníklubMSAuto
M50 [ ] Svoboda Leoš CZE 1963 CKKučeraZnojmo
M40 [ ] Svoboda Pavel CZE 1971 Vokolek-cycling-team
Junioři [ ] Sychra Zdeněk CZE 1996 Cyklotrenink.com
M70 [ ] Šára Bohuslav CZE 1940 HCK
M40 [ ] ŠAROUN Libor CZE 1973 CKKučeraZnojmo
Z30 [ ] Ščučková Jiřina CZE 1978 Cyklotrenink.com
M40 [ ] šebasta Josef CZE 1972
M30 [ ] Ševčík David CZE 1978 HaPeCyklosport
M30 [ ] Šibrava Pavel CZE 1979 Poděbrady
M30 [ ] Šifta Petr CZE 1976 KCLKooperativa-Svijany
M50 [42] 10:50:30 Šikola Miloš CZE 1957 TJ AutobrzdyJablonecn.N.
M60 [ ] Šimák Jiří CZE 1952 TJJiskraN.Bydžov
M30 [ ] Šimeček Luděk CZE 1977 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [105] 11:22:00 Šimon Ivo CZE 1961 KČC BC Sport Semily
Junioři [ ] Šírek Adrian CZE 1996 Tanvald
M50 [ ] Širůčka Pavel CZE 1964 SKŠafrataBohumín
M50 [93] 11:16:00 Škoda Jaroslav CZE 1958 KCLKooperativa-Svijany
M60 [ ] Škopek Karel CZE 1953 HEC Jarton Jaroměř
M40 [111] 11:25:00 Šlégl Martin CZE 1969 Lawi-Granfondo team
M30 [ ] Šnajdr Jan CZE 1980 CSKMarkus
M60 [ ] Šorm Petr CZE 1950 Kovo Praha
M40 [ ] Špicar Ruda CZE 1971 CUBECykloŠpicarJilemnice
M30 [ ] Šrain Jiří CZE 1979 Alltraining.cz
M70 [33] 10:46:00 Šturc Miloslav CZE 1939 Sportovní klub cykli...
M30 [ ] Šubrt Jan CZE 1978 TJLokomotivaNymburk
Z30 [ ] Šuhájková Kateřina CZE 1985 MORETHANBIKERS
Z30 [ ] Šulcová Eliška CZE 1988 BMC Pavlišov
Z30 [ ] Šulcová Pavlína CZE 1986 GHOST-RUBENA Racing team
M30 [ ] Šurík Josef CZE 1978 AGENCYTRANSPORT.CZ
M60 [26] 10:42:30 Šustr Miloslav CZE 1945 RICOHIMPROMAT TÁBOR ...
M19 [ ] Šustr Vilém CZE 1985 ACK Stará Ves
M19 [ ] Šuta Jiří CZE 1989 Atrex-Scott
M19 [ ] Šuvada Radek CZE 1986 BMC Viessmann RT
M30 [ ] Šváb Miroslav CZE 1976 CYCLING BRNO
M40 [ ] Šváb Přemysl CZE 1965 CSK Markus
M40 [113] 11:26:00 Švarc Radek CZE 1971 SK Maxbike Ostrava
M50 [ ] Švec Martin CZE 1963 GalaxyCykloŠvec
M70 [ ] Švejstil Ján CZE 1937 Slavia Karlovy Vary
M30 [ ] Tajtl Tomáš CZE 1975 Prodoli racing team
M30 [ ] Tesař Oldřich CZE 1975 SKORBEACzechMasters
M40 [ ] Tichý Jonáš CZE 1973 BMC VISSMANN
M60 [ ] Tichý Ladislav CZE 1953 KCPivovarVratislavice
M60 [ ] Tomek Jaromír CZE 1952 REVITBUILD s.r.o.
M30 [ ] Topinka Martin CZE 1984 VysočinaCycling
M30 [47] 10:53:00 Toráň Petr CZE 1982 BohemieNovýBor
M19 [92] 11:15:30 Tošnar Roman CZE 1986
M30 [ ] Tóth Miloš CZE 1978 CSKMarkus
M30 [95] 11:17:00 Treml Daniel CZE 1978 LAWI-AuthorTeam
M40 [ ] Treml Ladislav CZE 1974 LAWI-AuthorTeam
M70 [28] 10:43:30 Trsek Václav CZE 1942 Cyclink team Kbely
Junioři [ ] Truhlář Josef CZE 1996 CKKZnojmo
M30 [ ] Turza Pavel CZE 1977 SPKoloLoapSpecialized
M40 [ ] Urbanec David CZE 1970 Eleven Mercedes Mitas
M60 [ ] Urych Pavel CZE 1954 HCK
M60 [ ] UTTENDORFSKÝ Vladislav CZE 1950 CKLokomotivaPardubice
M30 [ ] Vácha Jan CZE 1981 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
M30 [83] 11:11:00 Valeš Jan CZE 1983 Penzion Mauritz
M40 [ ] Vana Petr CZE 1973 LAWI GRANFONDO
M60 [ ] Vancl František CZE 1949 KCL Kooperativa-Svij...\r
M30 [ ] Vaněček Karel CZE 1981 SK Vinohradské šlapky
Z30 [ ] Varyšová Tereza CZE 1986 ACKStaráVesnadOndřejnicí
M70 [ ] Vatlach Petr CZE 1939 TJKOVOPraha
M40 [90] 11:14:30 Vávra Jaroslav CZE 1970 SSC Železný Brod\r
M60 [21] 10:40:00 Vavroušek Jiří CZE 1952 KlubcyklistuLuže-Košumberk
Z40Z50 [89] 11:14:00 Vávrová Lenka CZE 1973 SSC Železný Brod\r
M30 [140] 11:39:30 Vele Václav CZE 1978 SSC Železný Brod
M30 [131] 11:35:00 Veselý PavelVesy CZE 1981 SPKoloLoapSpecialized
M30 [112] 11:25:30 Vík Milan CZE 1979 *Bezklubovépříslušnosti
M40 [ ] Viktorin Tomáš CZE 1965 SweepCycling
M50 [ ] Vitáček Tomáš CZE 1964 Viessmann
M30 [75] 11:07:00 Vítek Lukáš CZE 1981 Eleven Cube Riders
M40 [ ] Vlasák Richard CZE 1968 Kladno
M50 [ ] Vlček Ladislav CZE 1961 Cyklo Pokr
M19 [ ] Vlček Pavel CZE 1995 VELO SERVIS TEAM
M40 [ ] Vlček Petr CZE 1971 CK Vinohradské Šlapky
M30 [88] 11:13:30 Vobecký Tomáš CZE 1978 CK Vinohradské Šlapky
M30 [ ] Vobora Pavel CZE 1984 ROHOZEC AMULET TEAM
M60 [58] 10:58:30 Vodák Miroslav CZE 1945 TJKOVOPraha
M40 [ ] Vodehnal Jan CZE 1973 *Bezklubovépříslušnosti
M40 [ ] Vodička Václav CZE 1972 CYCLING BRNO
M40 [ ] Vohnik Stanislav CZE 1966 ACSpartaPrahaCyclingAkademie
M19 [ ] Vojtěch Jonáš CZE 1989 AC Sparta Praha
M40 [ ] Vojtěch Martin CZE 1973 APER-LAHOFER
M50 [ ] vojtěch pavel CZE 1964 TJ Lokomotiva Nymburk
M40 [ ] Vojtek Martin CZE 1972 ElevenCubeRiders
M60 [ ] Vokatý Vladimír CZE 1948 Sportovní klub cykli...
M50 [ ] Volánek Petr CZE 1958 CykloteamKilli
M60 [39] 10:49:00 Vomáčko Petr CZE 1953 TJ Lokomotiva Nymbur...
M60 [ ] Voracek Pavel CZE 1947 SKCyklosportKern
M50 [ ] Vosáhlo Ladislav CZE 1958 TJ Jiskra Nový Bydžo...
M30 [ ] Vosátka Tomáš CZE 1982 RockMachine - Cyklomax Team
M60 [ ] Vosyka Richard CZE 1954 ELEVEN MERCEDES MITAS
Junioři [ ] Vrána Dominik CZE 1996 METAXTREN
M30 [ ] Weber Roman CZE 1977 CYGLICSTI.CZ
M50 [129] 11:34:00 Wűrz Martin CZE 1963 ZPCyklo PROOFY Corra...
M30 [ ] Zahrádka Petr CZE 1975 LAWI-AuthorTeam
M30 [10] 10:34:30 Zahradník Petr CZE 1984 Železný Brod
M40 [ ] Zajíc Petr CZE 1968 CYKLO POKR
M30 [ ] Záruba Martin CZE 1981 CKMTBMaratonHlinsko
M40 [ ] Zárybnický Aleš CZE 1974 Bedřichov
M30 [ ] Zavřel Petr CZE 1981
M19 [ ] Zeithammer Martin CZE 1987 Mělník
M60 [23] 10:41:00 Zelenka Václav CZE 1952 sk cyklosport kern
M30 [12] 10:35:30 Zeman Aleš CZE 1980 SSC Železný Brod
M19 [ ] Zháňal Pavel CZE 1988 TJ Spartak Třebíč
M50 [ ] Zítko David CZE 1959 ATOMBIKE TREK FORBI...
M30 [ ] Žalud Petr CZE 1975 KCBrno
Junioři [ ] Žaluda Jakub CZE 1996 IVTNáchod
M30 [68] 11:03:30 Živný Miroslav CZE 1982 KCL Kooperativa - Sv...
M19 [67] 11:03:00 Živný Pavel CZE 1987 KC Kooperativa Svijany

startovní časy