Memoriál Václava Vele 2014

09.08.2014 Železný Brod [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod - časovka 8,4km     celkem: 142, muži : 133, ženy: 9, Kadeti: 5, Junioři: 2, M19: 10, M30: 28, M40: 26, M50: 23, M60: 29, M70: 10, Kadetky: 1, Juniorky: 0, Z30: 2, Z40Z50: 3, Z60Z65: 3 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00

00:18:21.063
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [60] Radim Kijevský 1977 CZE GhostRubenaracingteam 14:24.0
2 2 / M30 [138] Tomáš Malík 1984 CZE SSCŽeleznýBrod 14:25.1 00:01.1
3 3 / M30 [12] Aleš Zeman 1980 CZE SSC Železný Brod 14:49.8 00:25.8
4 4 / M30 [70] Ludvík Killinger 1977 CZE CykloteamKilli 15:03.8 00:39.8
5 5 / M30 [77] Jiří Baier 1984 CZE VelosportDomažlice 15:10.3 00:46.3
6 6 / M30 [75] Lukáš Vítek 1981 CZE ElevenCubeRiders 15:18.4 00:54.4
7 7 / M30 [116] Petr Pohořalý 1978 CZE ElevenCubeRiders 15:22.5 00:58.5
8 8 / M30 [68] Miroslav Živný 1982 CZE KCLKooperativa-Svijany 15:23.0 00:59.0
9 9 / M30 [95] Daniel Treml 1978 CZE LAWI-AuthorTeam 15:31.3 01:07.3
10 10 / M30 [112] Milan Vík 1979 CZE *Bezklubovépříslušnosti 15:35.5 01:11.5
11 11 / M30 [141] Zdeněk Hendrych 1981 CZE Haven Extreme 15:39.3 01:15.3
12 12 / M30 [134] Pavel Ďoubalík 1976 CZE 15:59.7 01:35.7
13 13 / M30 [44] Michal Kubíček 1984 CZE Cyklo ski J. Žitník 16:01.8 01:37.8
14 14 / M30 [98] Vojtěch Jirovec 1978 CZE ČKMCPraha 16:15.5 01:51.5
15 15 / M30 [99] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 16:17.5 01:53.5
16 16 / M30 [47] Petr Toráň 1982 CZE BohemieNovýBor 16:27.0 02:03.0
17 17 / M30 [32] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 16:28.0 02:04.0
18 18 / M30 [86] Jan Slavíček 1984 CZE *Bezklubovépříslušnosti 16:30.4 02:06.4
19 19 / M30 [88] Tomáš Vobecký 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:33.6 02:09.6
20 20 / M30 [76] Michal Guse 1976 CZE TJKOVOPraha 16:34.1 02:10.1
21 21 / M30 [18] Martin Hušek 1979 CZE SSCŽeleznýBrod 16:52.6 02:28.6
22 22 / M30 [135] Jiří Mach 1976 CZE Cyklo Vysoké 16:55.5 02:31.5
23 23 / M30 [131] PavelVesy Veselý 1981 CZE SPKoloLoapSpecialized 16:56.6 02:32.6
24 24 / M30 [132] Vojtěch Drtina 1977 CZE 17:37.2 03:13.2
25 25 / M30 [140] Václav Vele 1978 CZE SSC Železný Brod 19:12.9 04:48.9
26 26 / M30 [81] Luděk Hudský 1978 CZE SSC Železný Brod 19:19.0 04:55.0
27 27 / M30 [10] Petr Zahradník 1984 CZE 19:34.7 05:10.7
28 28 / M30 [106] Radek Schwarz 1981 CZE 20:38.9 06:14.9