Memoriál Václava Vele 2014

09.08.2014 Železný Brod [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod - časovka 8,4km     celkem: 142, muži : 133, ženy: 9, Kadeti: 5, Junioři: 2, M19: 10, M30: 28, M40: 26, M50: 23, M60: 29, M70: 10, Kadetky: 1, Juniorky: 0, Z30: 2, Z40Z50: 3, Z60Z65: 3 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00

00:18:21.063
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M40 [22] Rudolf Reichelt 1971 CZE SportovníklubMSAuto 15:06.4
2 2 / M40 [83] Jan Valeš 1970 CZE CykloteamKilli 15:22.6 00:16.2
3 3 / M40 [111] Martin Šlégl 1969 CZE BMC racing team 15:39.1 00:32.7
4 4 / M40 [123] Jan Hruška 1969 CZE 15:39.2 00:32.8
5 5 / M40 [37] Petr Kvapil 1969 CZE CSKMarkus 15:47.3 00:40.9
6 6 / M40 [63] Radek Beneš 1968 CZE BMCRacing 15:53.5 00:47.1
7 7 / M40 [139] Jan Čapek 1973 CZE 16:00.0 00:53.6
8 8 / M40 [20] Jaroslav Dlab 1969 CZE SSC Železný Brod 16:14.5 01:08.1
9 9 / M40 [72] Pawel Kimbort 1973 CZE Talvi Sport Szklarska Poreba 16:22.0 01:15.6
10 10 / M40 [49] Josef Semerád 1969 CZE SportovníklubMSAuto 16:25.3 01:18.9
11 11 / M40 [121] Stanislav Kosák 1966 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:30.1 01:23.7
12 12 / M40 [50] Petr Nováček 1971 CZE SportovníklubMSAuto 17:19.0 02:12.6
13 13 / M40 [90] Jaroslav Vávra 1970 CZE ŠroubárnaTurnov 17:24.5 02:18.1
14 14 / M40 [43] Zdeněk Kubíček 1972 CZE ALPINE PRO-AUTHOR TEAM 17:24.8 02:18.4
15 15 / M40 [45] Jiří Charuza 1969 CZE Probenet Racing 17:35.0 02:28.6
16 16 / M40 [85] Petr Jeřábek 1966 CZE 18:09.4 03:03.0
17 17 / M40 [136] Gunar Havel 1970 CZE Cyklo Vysoké 18:11.9 03:05.5
18 18 / M40 [113] Radek Švarc 1971 CZE sportovníklubMaxbike 18:12.5 03:06.1
19 19 / M40 [16] Tomáš Sauer 1973 CZE Sokol Spořilov 18:21.1 03:14.7
20 20 / M40 [53] Jan Nechutný 1974 CZE Sokol Malá Skála 18:32.9 03:26.5
21 21 / M40 [133] Roman Suchánek 1966 CZE Brusírna 18:49.7 03:43.3
22 22 / M40 [130] Martin Jareš 1972 CZE KCLKooperativa-Svijany 19:40.1 04:33.7
23 23 / M40 [27] Tomáš Bahník 1965 CZE 19:42.9 04:36.5
24 24 / M40 [64] Daniel Koďousek 1971 CZE SKCPečky 19:58.5 04:52.1
25 25 / M40 [144] Tomáš Forman 1968 CZE Tommbike 22:18.4 07:12.0
26 26 / M40 [143] Daniel Dlab 1972 CZE DT Glass 23:55.6 08:49.2