Memoriál Václava Vele 2014

09.08.2014 Železný Brod [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod - časovka 8,4km     celkem: 142, muži : 133, ženy: 9, Kadeti: 5, Junioři: 2, M19: 10, M30: 28, M40: 26, M50: 23, M60: 29, M70: 10, Kadetky: 1, Juniorky: 0, Z30: 2, Z40Z50: 3, Z60Z65: 3 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00

00:18:21.063
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M60 [40] Josef Burgr 1952 CZE CSKMarkus 14:53.6
1 1 / M60 [69] Ludvík Killinger 1954 CZE CykloteamKilli 14:53.6
3 3 / M60 [14] Lubomír Novák 1947 CZE CKKučeraZnojmo 15:17.9 00:24.3
4 4 / M60 [38] Jiří Kasal 1948 CZE KCLKooperativa-Svijany 15:38.0 00:44.4
5 5 / M60 [79] Igor Kubín 1951 CZE CSKMarkus 15:52.9 00:59.3
6 6 / M60 [30] Pavel Kohoutek 1954 CZE TJJiskraN.Bydžov 16:11.1 01:17.5
7 7 / M60 [126] František Charvát 1948 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:31.4 01:37.8
8 8 / M60 [19] Milan Novák 1946 CZE BMCRacing 17:07.5 02:13.9
9 9 / M60 [39] Petr Vomáčko 1953 CZE SKCPečky 17:08.9 02:15.3
10 10 / M60 [9] Antonín Ježek 1949 CZE KCN.Strašecí 17:17.3 02:23.7
11 11 / M60 [124] Jiří Boudík 1951 CZE 17:32.1 02:38.5
12 12 / M60 [137] Pavel Ďoubalík 1949 CZE Cyklo Vysoké 17:45.0 02:51.4
13 13 / M60 [101] Miroslav Bubla 1952 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:13.1 03:19.5
14 14 / M60 [110] Jaromír Hampl 1954 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:42.9 03:49.3
15 15 / M60 [23] Václav Zelenka 1952 CZE SKCyklosportKern 18:48.0 03:54.4
16 16 / M60 [26] Miloslav Šustr 1945 CZE RicohImpromatTábor 18:48.1 03:54.5
17 17 / M60 [24] Antonín Mlátek 1949 CZE TJKOVOPraha 18:53.4 03:59.8
18 18 / M60 [34] Jiří Čapek 1950 CZE TJKOVOPraha 18:54.6 04:01.0
19 19 / M60 [58] Miroslav Vodák 1945 CZE TJKOVOPraha 18:59.8 04:06.2
20 20 / M60 [6] Miroslav Bien 1947 CZE KCPivovarVratislavice 19:04.4 04:10.8
21 21 / M60 [31] Miroslav Novák 1948 CZE TJJiskraN.Bydžov 19:06.0 04:12.4
22 22 / M60 [127] Aleš Pacholík 1954 CZE *Bezklubovépříslušnosti 19:06.5 04:12.9
23 23 / M60 [21] Jiří Vavroušek 1952 CZE KlubcyklistuLuže-Košumberk 19:42.5 04:48.9
24 24 / M60 [17] Jaroslav Jirásek 1952 CZE KCN.Strašecí 20:11.5 05:17.9
25 25 / M60 [108] Oldřich Horák 1946 CZE KCLKooperativa-Svijany 20:13.2 05:19.6
26 26 / M60 [97] Vlastimil Motlík 1950 CZE 20:45.6 05:52.0
27 27 / M60 [48] Petr Balásek 1947 CZE KCPivovarVratislavice 20:52.5 05:58.9
28 28 / M60 [8] Karel Prach 1946 CZE SKCyklosportKern 20:54.1 06:00.5
29 29 / M60 [107] Zdeněk Kopal 1945 CZE 27:59.0 13:05.4