Moravský bikemaraton 2013

31.08.2013 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 112, muži : 102, ženy: 10, Muži A: 25, Muži B: 38, Muži C: 26, Muži D: 13, Ženy A: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km celkem: 416, muži : 391, ženy: 25, Junioři: 25, Muži I: 299, Muži II: 52, Muži III: 15, Juniorky: 4, Ženy: 21 [html] [pdf]
30km celkem: 104, muži : 68, ženy: 36, Předžáci: 4, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 66, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 1, MladšíŽačky: 5, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 30km

start ~ 11:22:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 104 účastníků ( 68 mužů, 36 žen) Trať 30km je určena pouze pro ženy a dorost. TouristOpen je pro doprovod dětí a pro ty, kteří to chtějí jen zkusit, bez vyhlášení vysledků, pouze s měřením času - startovné 250,- Kč do 14. 8. 2013, po tomto termínu 350,- Kč bez nároku na pamětní předměty Startovné pro TouristOpen je do 14.8. 150,- potom 250,- Kč.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
TouristOpen [ ] Nehudková Eva CZE 1975 pekárna HRUŠKA
Předžáci [ ] Pola Jonáš CZE 2004 Hlubočky
TouristOpen [ ] Pola Michal CZE 1976 Hlubočky
TouristOpen [ ] Faltys Milan CZE 1970 United Bakeries
TouristOpen [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
StaršíŽáci [ ] Bárta Tomáš CZE 1999 Loštice
MladšíŽaci [206] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
StaršíŽáci [800] Šebesta Dominik CZE 1998 Bikesport Team Mohelnice
TouristOpen [801] Adámek Marek CZE 1969 Omega CZ-Morava
TouristOpen [802] Adámková Hana CZE 1971 Omega CZ-Morava
MladšíŽaci [803] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
Předžáci [804] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
TouristOpen [805] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
TouristOpen [806] Davídek Ondřej CZE 1995
TouristOpen [807] Davídková Helga CZE 1962 Omega CZ - čechy
TouristOpen [808] Drlík Radomír CZE 1969 Eminent-ATC biketeam Šumperk
StaršíŽáci [809] Gerasimov Ruslan UKR 1999 Ukraina Svetlovodsk
TouristOpen [810] Gottwald Pavel CZE 1980 Tři šneci
TouristOpen [811] Hanulík Miroslav CZE 1948 Libina
TouristOpen [812] Hejhalová Lenka CZE 1973 SEMIX
TouristOpen [813] Hojer Josef CZE 1989 Omega CZ - Čechy
StaršíŽačky [814] Holinková RADKA CZE 1998 RODAK
TouristOpen [815] Holinková Dagmar CZE 1973 RODAK
TouristOpen [816] Hotová Lenka CZE 1973 Cyklo Polách a syn
MladšíŽačky [817] Hotová Pavla CZE 2001 Postřelmov
TouristOpen [818] Chala Iana SVK 1971 Ukraina Svetlovodsk
StaršíŽáci [819] Chalyi Konstantyn UKR 1999 Ukraina Svetlovodsk
TouristOpen [820] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
StaršíŽáci [821] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
StaršíŽáci [822] Jílek Ondřej CZE 1999 Cyklo Polách Šumperk
TouristOpen [823] Juránková Klára CZE 1986 Sulko s.r.o.
TouristOpen [824] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [825] Kliková Dana CZE 1970 Omega CZ - Čechy
MladšíŽačky [826] kralikova zuzana CZE 2001 4 EVER CYKLO BULIS
TouristOpen [827] Kuba Vojmír CZE 1934 Vlaské
TouristOpen [828] Kusy Luboš SVK 1959 OMEGA
TouristOpen [829] Lašová Jana CZE 1979 SEMIX
TouristOpen [830] Lindaur Petr CZE 1961 Certas
TouristOpen [831] Macášková Martina CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [832] Macášková Simona CZE 1966 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [833] Macek Kamil CZE 1972 Cirlibaba
StaršíŽačky [834] Macková Barbora CZE 1999 Cirlibaba
TouristOpen [835] Macková Aneta CZE 1995 Cirlibaba
TouristOpen [836] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [837] Moravec Jiří CZE 1967 Letohrad
StaršíŽáci [838] Moravec Jakub CZE 1999 JM Team Letohrad
MladšíŽaci [839] Moravec Jan CZE 2002 JM Team Letohrad
TouristOpen [840] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
MladšíŽačky [841] Nábělková Adéla CZE 2001 nábělkovi
TouristOpen [842] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
TouristOpen [843] Nádvorníková Jana CZE 1994 Čechovice - Velký Týnec
StaršíŽáci [844] Parma Dominik CZE 1998 Bikesport Team Mohelnice
TouristOpen [845] Paul Jiří CZE 1980 Certas
TouristOpen [846] Plháková Zuzana CZE 1986 SULKO
StaršíŽáci [847] Rabayev Timal UKR 1999 Ukraina Svetlovodsk
MladšíŽaci [848] Sadil Jiří CZE 2001 Parapety RS
TouristOpen [849] Sadilová Eva CZE 1976 Parapety RS
TouristOpen [850] Sovadina Martin CZE 1995 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [851] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [852] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [853] Studýnková Michaela CZE 1978 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Předžáci [854] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [855] Svoboda Marian CZE 1976 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [856] Štěpánková Kateřina CZE 1973 TOYOTA Dolák MTB
Předžačky [857] Štěpánková Lydie CZE 2003 TOYOTA Dolák MTB
TouristOpen [858] Šulc Ivan CZE 1963 Certas
TouristOpen [859] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
StaršíŽáci [860] Václavek Martin CZE 1998 Nemile
StaršíŽačky [861] Vaculíková Andrea CZE 1999 Loučná nad Desnou
TouristOpen [862] Zátopek Karel CZE 1968 Novatop
StaršíŽačky [863] Závrbská Magda CZE 1999 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [864] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [865] Štěpková Jana CZE 1977 Újezd u Brna
TouristOpen [866] Pleyer Petr CZE 1974 Eminent-ATC biketeam Šumperk
TouristOpen [867] Smrček ondřej CZE 1992
TouristOpen [868] Šín Ladislav CZE 1964 Zábřeh
TouristOpen [869] Mádr Jiří CZE 1991 Velké Losiny
TouristOpen [870] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
TouristOpen [871] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
TouristOpen [871] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
StaršíŽáci [872] Koval Artur CZE 1998 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [873] Moravec Jiří CZE 1996
StaršíŽáci [874] Dostál Jakub CZE 1998 Stevens bikes-Emilio sport
StaršíŽáci [875] Bárta Tomáš CZE 1999
TouristOpen [876] Vyhnánková Romana CZE 1990 Uczniowski Klub Sportowy ZAWOJAK Zawoja
StaršíŽačky [877] Knapkova Denisa CZE 1998 Superior riders team
StaršíŽačky [878] Knausová Anežka CZE 1999
TouristOpen [879] Havalová olga CZE 1985
MladšíŽaci [880] Zubatý Adam CZE 2002 SC Samotišky
Předžáci [881] Studýnka David CZE 2003 Hulín
MladšíŽaci [882] Pospíšil Jonáš CZE 2001 OnRoad Racing Team
TouristOpen [883] Pospíšil Petr CZE 1973 On Road racing team
MladšíŽaci [884] Zatloukal Jan CZE 2002 Nutrend Specialized
TouristOpen [885] Pavelka Jiří CZE 1965
TouristOpen [888] Tkadlecová Barbora CZE 1986 Cyklomorava
TouristOpen [901] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [902] Vladimir Jáně CZE 1968 Bludov
TouristOpen [903] Zdeno Duchoň CZE 1965 Liptovsky Mikulas
MladšíŽačky [904] Monika Seidlová CZE 2001 Mohelnice
StaršíŽáci [905] Sadil Stanislav CZE 1998 Parapety RS
TouristOpen [906] Matura Pavel CZE 1975
TouristOpen [907] Seidl Libor CZE 1971 Cyklo team Kolárna
MladšíŽaci [908] Seidl Martin CZE 2001 Bikesport Team Mohelnice
MladšíŽačky [909] Václavíkova kristýna CZE 2002 Oknoplast Šumperk