Moravský bikemaraton 2013

31.08.2013 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 112, muži : 102, ženy: 10, Muži A: 25, Muži B: 38, Muži C: 26, Muži D: 13, Ženy A: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km celkem: 416, muži : 391, ženy: 25, Junioři: 25, Muži I: 299, Muži II: 52, Muži III: 15, Juniorky: 4, Ženy: 21 [html] [pdf]
30km celkem: 104, muži : 68, ženy: 36, Předžáci: 4, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 66, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 1, MladšíŽačky: 5, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 112 účastníků ( 102 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži B [187] Barták Radim CZE 1980 Bike triatlon Morkovice
Muži B [101] bartoš martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [104] Čech Aleš CZE 1975 Model Bike Team
Muži B [174] Čer Tomáš CZE 1983 Opava
Muži B [193] Čermák Karel CZE 1975 Prostějov
Muži B [150] Dedek Aleš CZE 1975 Zapro AD team
Muži B [65] Dostal Ondřej CZE 1977 Nový Malín
Muži B [106] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
Muži B [ ] Hekele Emil CZE 1977 Stevens Bikes Emilio Sports
Muži B [ ] Jílek Martin CZE 1975 Leština
Muži B [112] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži B [11] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Muži B [169] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [31] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži B [ ] Keprt Honza CZE 1983 Silný team Uničov
Muži B [489] Keprt Jan CZE 1983 Zábřeh
Muži B [7] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži B [117] Lazecký Pavel CZE 1977 Nábytkové studio Lazecký
Muži B [ ] Nosál Pavel CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [ ] Paták Kamil CZE 1976 Bike team Sazovice
Muži B [119] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [73] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži B [122] Pytel Jaromír CZE 1975 Ostrava
Muži B [123] Remeš Jaroslav CZE 1974 OD MORAVA
Muži B [191] Suchomel Zdenek CZE 1977 IN-LIFE cycling team
Muži B [162] Švec Luděk CZE 1978 Blatec
Muži B [200] Václavík Pavel CZE 1978 Oknoplast Šumperk
Muži B [185] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [195] Vilášek Michael CZE 1979 NOVATOP LAPIERRE
Muži B [128] Volek Jaromír CZE 1980 SK BAGBIKE
Muži B [129] Vošický Pavel CZE 1975 SK DAMA SPORT Šumperk
Muži B [182] vychodil Tomáš CZE 1976 Bike Team Zlaté Hory
Muži B [130] Vymazal Petr CZE 1975 SK SALIX Grymov
Muži B [171] Winkler Jan CZE 1977 Hervis
Muži B [199] Zachoval Tomáš CZE 1980 Pivovar Ferdinand
Muži B [164] Závodník Petr CZE 1983 Olomouc
Muži B [19] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži B [172] Žurek Pavel CZE 1974 Hervis