Moravský bikemaraton 2014

30.08.2014 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 94, muži : 83, ženy: 11, Muži A: 21, Muži B: 22, Muži C: 28, Muži D: 12, Ženy A: 6, Ženy: 5 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km celkem: 348, muži : 329, ženy: 19, Junioři: 13, Muži I: 244, Muži II: 55, Muži III: 17, Juniorky: 3, Ženy: 16 [html] [pdf]
30km celkem: 135, muži : 92, ženy: 43, Předžáci: 12, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 90, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 2, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
30km LEASEPLANE - elektrokola celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Předžáci: 0, MladšíŽaci: 0, StaršíŽáci: 0, TouristOpen: 6, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 1, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 30km

start ~ 11:19:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 135 účastníků ( 92 mužů, 43 žen) Trať 30km je určena pouze pro ženy a dorost. TouristOpen je pro doprovod dětí a pro ty, kteří to chtějí jen zkusit, bez vyhlášení vysledků, pouze s měřením času - startovné 250,- Kč do 14. 8. 2013, po tomto termínu 350,- Kč bez nároku na pamětní předměty Startovné pro TouristOpen je do 14.8. 150,- potom 250,- Kč. K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MladšíŽaci [421] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
MladšíŽaci [591] Pietroň Filip CZE 2002 Opava
MladšíŽaci [ ] Pěnkava Jakub CZE 2002 SC Samotíšky
MladšíŽaci [470] Smolák Bedřich CZE 2003 Rybníky Lanškroun
MladšíŽaci [475] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
MladšíŽaci [513] Zatloukal Jan CZE 2002 Nutrend Specialized
MladšíŽaci [509] Zubatý Adam CZE 2002 SC Samotišky
MladšíŽaci [509] Zubatý Adam CZE 2002 SC Samotišky
MladšíŽačky [497] Bártová Gabriela CZE 2003 SKC TUFO Prostějov
MladšíŽačky [480] Štěpánková Lydie CZE 2003 TOYOTA Dolák MTB
Předžáci [517] Frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Předžáci [518] Frencl Dominik CZE 2007 Pitrs bikes
Předžáci [ ] Haluzik Martin CZE 2007 KOLARNA TEAM
Předžáci [508] Haluzík Martin CZE 2007 Olomouc
Předžáci [436] Holub Gabriel CZE 2006 Omega CZ - Čechy
Předžáci [437] Holub Alfréd CZE 2004 Omega CZ - Čechy
Předžáci [525] Kupský Michal CZE 2004 Dolní Kounice
Předžáci [ ] Matura Pavel CZE 2004 Tři šneci
Předžáci [512] Mráz Daniel CZE 2004 TJ UNIČOV
Předžáci [520] Pěnkava Jakub CZE 2004 SC Samotišky
Předžáci [469] Sklenařík Michal CZE 2004 Fryšták
Předžáci [477] Svoboda Marcel CZE 2007 UNIKOVO MTB TEAM
StaršíŽačky [443] Hotová Pavla CZE 2001 Postřelmov
StaršíŽačky [521] Hájková Markéta CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
StaršíŽačky [593] Knausová Anežka CZE 1999 NOVATOP LAPIERRE
StaršíŽačky [450] Kotasová Beatrice CZE 2001 CYKLO ŽOPY
StaršíŽačky [458] Macková Barbora CZE 1999 TNF bike team
StaršíŽačky [534] Pavelková Klára CZE 2000 Slavkov u Opavy
StaršíŽačky [514] Seidlová Monika CZE 2001 short bike academy opletal
StaršíŽačky [488] Vaculíková Andrea CZE 1999 Loučná nad Desnou
StaršíŽačky [451] kralikova zuzana CZE 2001 4 EVER CYKLO BULIS
StaršíŽáci [523] Andrle David CZE 2000 Elkov Author junior team
StaršíŽáci [404] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
StaršíŽáci [498] Bárta Tomáš CZE 1999 Stevens Bike Emilio Sport
StaršíŽáci [530] Chalyi Konstantyn UKR 1999 Ukraina Svetlovodsk
StaršíŽáci [427] Formánek Adam CZE 1999 TUFO CZ OTROKOVICE
StaršíŽáci [402] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
StaršíŽáci [401] Jílek Ondřej CZE 1999 Cyklo Polách Šumperk
StaršíŽáci [376] Malínek Lukáš CZE 1999 Šumperk
StaršíŽáci [461] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
StaršíŽáci [596] Poljak Vojtěch CZE 2000 Třebovice
StaršíŽáci [522] Rotter ml. Michal CZE 2000 Třebařov
StaršíŽáci [468] Sadil Jiří CZE 2001 Parapety RS
StaršíŽáci [516] Seidl Martin CZE 2001 Bikesport Team Mohelnice
StaršíŽáci [532] Svízela Tomáš CZE 2000 Kroměříž
TouristOpen [416] Bednarská Veronika CZE 1997 Cyklomorava
TouristOpen [418] Bittner Pavel CZE 1966 Šumperk
TouristOpen [419] Brablíková Drahoslava CZE 1976 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [32] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
TouristOpen [420] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
TouristOpen [422] Culková Jana CZE 1988 Zeelandia
TouristOpen [424] Dovrtělová Michaela CZE 1991 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [425] Drlík Radomír CZE 1969 Eminent-ATC biketeam Šumperk
TouristOpen [426] Elmerová Marta CZE 1968 Praha 5
TouristOpen [ ] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
TouristOpen [519] Frenclová Šárka CZE 1985 Police nad Metují
TouristOpen [428] Friedel Tomáš CZE 1981 LeasePlan
TouristOpen [429] Habigerová Radka CZE 1995 Cyklo Polách Šumperk
TouristOpen [430] Haratek Tomáš CZE 1977 NAMAZANÉ ŠLAPKY
TouristOpen [431] Harlenderová Jitka CZE 1974 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [592] Havelka Roman CZE 1971 Zábřech na Moravě
TouristOpen [432] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
TouristOpen [433] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
TouristOpen [434] Hejhalová Lenka CZE 1973 SEMIX
TouristOpen [435] Hetflajš Jiří CZE 1981 Tři šneci
TouristOpen [440] Horel Alois CZE 1953 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [441] Horelová Jitka CZE 1952 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [439] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam
TouristOpen [438] Horáček Martin CZE 1969 Česká Třebová
TouristOpen [442] Hotová Lenka CZE 1973 Cyklo Polách a syn
TouristOpen [444] Hvožda Vladimír CZE 1960 Dolní Lhota u Luhačovic
TouristOpen [445] Ištván Peter SVK 1961 027 54 Veličná
TouristOpen [446] Jandová Markéta CZE 1986 Schenker DB Team
TouristOpen [403] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
TouristOpen [492] Jašková Romana CZE 1990 Atletika Zábřeh
TouristOpen [499] Jáně Vladimír CZE 1968 Bludov
TouristOpen [500] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [529] Kalinin Konstyantyn UKR 1981 Ukraina Svetlovodsk
TouristOpen [528] Kalinina Olena UKR 1984 Ukraina Svetlovodsk
TouristOpen [448] Kliková Dana CZE 1970 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [208] Kolajová Kristýna CZE 1988 Veselí nad Moravou
TouristOpen [449] Kotas František CZE 1971 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [452] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [526] Kupský Aleš CZE 1967 Moravské Bránčice
TouristOpen [226] Kuča Tomáš CZE 1986 Ostrava
TouristOpen [453] Kvasová Lívia CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [524] Ladislav Šin CZE 1964 Zábřeh na Moravě
TouristOpen [457] Macek Kamil CZE 1972 Cirlibaba
TouristOpen [455] Macášková Martina CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [456] Macášková Simona CZE 1966 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [ ] Matura Pavel CZE 1975 Tři šneci
TouristOpen [459] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [460] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
TouristOpen [462] Nitková Lucie CZE 1994 Staré Město
TouristOpen [595] Nádvorníková Jana CZE 1994 Vosa Čechovice
TouristOpen [463] Pavlenka Dušan CZE 1985 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [464] Plachý Lubor CZE 1955 Certas
TouristOpen [ ] Poljak Michal SVK 1982 Bratislava
TouristOpen [527] Pšenička Jiří CZE 1994 DD Zábřeh
TouristOpen [465] Reková Gabriela CZE 1976 Ostrava - Poruba
TouristOpen [466] Riedl Petr CZE 1966 Dukla CHromeč
TouristOpen [467] Riedl Václav CZE 1939 CK Morava Leština
TouristOpen [515] Seidl Libor CZE 1971 Cyklo team Kolárna
TouristOpen [471] Soldán Tomáš CZE 1977 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [472] Soldánová Kateřina CZE 1988 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [511] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [473] Sovadina Martin CZE 1995 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [405] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [ ] Staněk Karel CZE 1976 Tršice
TouristOpen [474] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [476] Svoboda Marian CZE 1976 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [478] Svobodová Eva CZE 1980 Žamberk
TouristOpen [484] Tomek Jan CZE 1985 Cyklomorava
TouristOpen [510] Tomečková Dagmar CZE 1957 Holešov
TouristOpen [485] Trojáková Martina CZE 1990 Extreme Obstacle Runners
TouristOpen [486] Trunečka Zbyněk CZE 1996 Zábřeh
TouristOpen [487] Urbanová Hana CZE 1965 Jizerské pekárny Team
TouristOpen [536] Vašek Jiří CZE 1965 Valašský kondor
TouristOpen [490] Velková Ivana CZE 1979 United Bakeries
TouristOpen [594] Vlasák Roman CZE 1979 Nový Jičín
TouristOpen [406] Václavek Martin CZE 1998 Nemile
TouristOpen [ ] Wisniewski Wojciech POL 1993 Polsko
TouristOpen [533] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
TouristOpen [535] Wiśniewski Wojciech POL 1993 Orbea Racing Team
TouristOpen [493] Zapletal Jan CZE 1991 Cirlibaba
TouristOpen [483] Zetocha Petr CZE 1975 Tři šneci
TouristOpen [494] Zátopek Karel CZE 1968 Novatop
TouristOpen [417] bencur ondrej SVK 1956 dolny kubin
TouristOpen [447] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [ ] petřík ivan CZE 1962 Silný team Uničov
TouristOpen [423] Černý Lubomír CZE 1973 Rapotín
TouristOpen [454] Ľuboš Kusý SVK 1959 OMEGA
TouristOpen [481] Štěpková Jana CZE 1977 Újezd u Brna
TouristOpen [479] Štěpánek Arnošt CZE 1968 www.Fit-Fair.cz
TouristOpen [482] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci