neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 65, muži : 57, ženy: 8, Muži A: 5, Muži B: 17, Muži C: 25, Muži D: 10, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 224, muži : 209, ženy: 15, Junioři: 3, Muži I: 150, Muži II: 38, Muži III: 18, Juniorky: 1, Ženy: 14 [html] [pdf]
30km celkem: 102, muži : 72, ženy: 30, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 62, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 3, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina 50km

start ~ 11:05:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 224 účastníků ( 209 mužů, 15 žen) 900m převýšení

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži II [101] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži II [116] Doležal Rudolf CZE 1963 Cyklomorava
Muži II [119] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži II [120] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži II [129] Frank Milan CZE 1967 Cykloklub Morava
Muži II [132] Frýba Jan CZE 1960 Bělkovice-Lašťany 611
Muži II [139] Hejtmánek Miloš CZE 1963 C.A.C-mtb
Muži II [287] Hladký Miroslav CZE 1966 Cyklomorava
Muži II [400] Hýbl Jiří CZE 1962 Zábřeh
Muži II [300] Klein Petr CZE 1965 Štíty
Muži II [167] Klein Roman CZE 1968 Uničov
Muži II [169] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži II [172] Kohout Radovan CZE 1966 Medlov
Muži II [179] kosek jiri CZE 1966 sport studene
Muži II [307] Křeček Miroslav CZE 1962 KOB Prostějov
Muži II [182] Křížek Josef CZE 1963 Melites
Muži II [183] Kubala Martin CZE 1967 Cobram team
Muži II [303] Kubín Jiří CZE 1965 Malbery Opava
Muži II [193] Macek Petr CZE 1961 KCR Roudnice nad Labem
Muži II [200] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži II [201] Matoušek Martin CZE 1964 Černí koně - Apache
Muži II [202] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži II [213] Nétek Rostislav CZE 1959 SK Salith sport , z.s.
Muži II [216] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - čechy
Muži II [218] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži II [224] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži II [228] Riedl Petr CZE 1966 Dukla Chromeč
Muži II [231] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži II [235] Slavík Petr CZE 1966 PFAHNL
Muži II [237] Sobala Miroslav CZE 1962 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži II [294] Strnádek Stanislav CZE 1968 -
Muži II [242] Šafránek Jiří CZE 1964 Poděbrady
Muži II [243] Šaník Luděk CZE 1959 Černí koně
Muži II [249] Škoda Milan CZE 1966 Redpoint team
Muži II [254] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži II [296] Unzeitig Ladislav CZE 1967 UNO Flock
Muži II [269] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Muži II [279] Zemek Lubomír CZE 1967 TJ Družba Hlavnice