Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 56, muži : 48, ženy: 8, Muži A: 4, Muži B: 12, Muži C: 23, Muži D: 9, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Tandemy: 1 [html] [pdf]
50km celkem: 198, muži : 185, ženy: 13, Junioři: 3, Muži I: 133, Muži II: 32, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 13 [html] [pdf]
30km celkem: 93, muži : 69, ženy: 24, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 53, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 4 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 38425B25.08.2018 16:20:12

výsledková listina 50km

start ~ 11:05:00

02:29:04.056
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži Ihandicap [112] Jan Čapek 1973 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:52:15.2
2 2 / Muži Ihandicap [217] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:55:02.9 02:47.7
3 3 / Muži Ihandicap [171] František Kocourek 1983 CZE SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 01:59:19.6 07:04.4
4 4 / Muži Ihandicap [241] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:59:34.2 07:19.0
5 5 / Muži Ihandicap [156] Tomas Kajnar 1978 CZE Zlate Hory 02:02:31.0 10:15.8
6 6 / Muži Ihandicap [114] Roman Dohnal 1981 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:04:09.0 11:53.8
7 1 / Muži IIhandicap [243] Luděk Šaník 1959 CZE Černí koně 02:12:20.2 20:05.0
8 7 / Muži Ihandicap [199] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:17:07.6 24:52.4
9 8 / Muži Ihandicap [155] Pavel Jungmann 1980 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:22:45.9 30:30.7
10 9 / Muži Ihandicap [265] Lumír Vaszily 1986 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:22:46.3 30:31.1
11 10 / Muži Ihandicap [170] Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 02:23:02.5 30:47.3
12 11 / Muži Ihandicap [106] Zdeněk Bradáč 1974 CZE Černí koně 02:41:24.8 49:09.6
13 1 / Muži IIIhandicap [247] Karel Šída 1958 CZE Černí koně 02:54:11.9 01:01:56.7
14 2 / Muži IIhandicap [201] Martin Matoušek 1964 CZE Černí koně - Apache 03:16:04.6 01:23:49.4