Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 56, muži : 48, ženy: 8, Muži A: 4, Muži B: 12, Muži C: 23, Muži D: 9, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Tandemy: 1 [html] [pdf]
50km celkem: 198, muži : 185, ženy: 13, Junioři: 3, Muži I: 133, Muži II: 32, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 13 [html] [pdf]
30km celkem: 93, muži : 69, ženy: 24, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 53, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 4 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 38425B25.08.2018 16:20:12

výsledková listina 50km

start ~ 11:05:00

02:29:04.056
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži Ipekar [125] Marek Engel 1972 CZE Diamant Puratos 02:08:29.7
2 2 / Muži Ipekar [136] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:13:40.6 05:10.9
3 3 / Muži Ipekar [275] Zdeněk Zábranský 1978 CZE Zeelandia 02:17:16.0 08:46.3
4 1 / Muži IIpekar [224] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega CZ - Morava 02:24:56.6 16:26.9
5 4 / Muži Ipekar [133] Daniel Glogar 1978 CZE Mondelez 02:25:47.7 17:18.0
6 5 / Muži Ipekar [203] PETR MLÍKA 1970 CZE UNITED BAKERIES 02:29:29.4 20:59.7
7 6 / Muži Ipekar [267] Petr Veselík 1977 CZE PFAHNL 02:36:48.3 28:18.6
8 7 / Muži Ipekar [264] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:37:01.8 28:32.1
9 2 / Muži IIpekar [231] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:40:44.3 32:14.6
10 8 / Muži Ipekar [147] Jaromír Hrudník 1976 CZE United Bakeries 02:43:19.8 34:50.1
11 9 / Muži Ipekar [157] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny 02:52:57.0 44:27.3
12 1 / Muži IIIpekar [191] Miroslav Lipavský 1958 CZE PFAHNL 02:54:13.3 45:43.6
13 2 / Muži IIIpekar [160] Luboš Karník 1955 CZE Alimpek 02:56:06.7 47:37.0
14 3 / Muži IIpekar [216] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - čechy 03:00:40.6 52:10.9
15 4 / Muži IIpekar [235] Petr Slavík 1966 CZE PFAHNL 03:07:06.9 58:37.2
16 10 / Muži Ipekar [210] Pavel Nejezchleba 1969 CZE Zeelandia spol. s r.o. 03:12:49.5 01:04:19.8
17 11 / Muži Ipekar [150] Hynek Jakubík 1977 CZE Zeelandia 03:13:34.7 01:05:05.0
18 5 / Muži IIpekar [202] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 03:25:29.9 01:17:00.2
19 3 / Muži IIIpekar [222] Jaroslav Pomp 1956 CZE United Bakeries 03:36:32.3 01:28:02.6
20 4 / Muži IIIpekar [185] Bohumil Kubíček 1957 CZE Litomyšl 03:49:28.6 01:40:58.9
DNF / Muži IIIpekar [258] Miroslav Tomeš 1958 CZE pekařství Samek Náchod