MTB Tour České Středohoří 2018

23.09.2018 Litoměřice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90 km celkem: 67, muži : 61, ženy: 6, LM2: 5, LM3: 21, LM4: 23, LM5: 12, LW: 6 hasic [html] [pdf]
45 km celkem: 233, muži : 220, ženy: 13, MM1: 15, MM2: 21, MM3: 57, MM4: 89, MM5: 38, MW: 13 hasic [html] [pdf]
8 km celkem: 56, muži : 33, ženy: 23, kluci do 5: 8, kluci 6-8: 11, kluci 9-12: 10, kluci 13-14: 2, junior: 2, dospělí: 4, holky do 5: 2, holky 6-8: 9, holky 9-12: 8, holky 13-14: 0 hasic [html] [pdf]

startovní listina 90 km

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 67 účastníků ( 61 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
LM5 [501] Beneš Jiří CZE 1967 Jenčice
LM5 [502] Bér Milan CZE 1963 Biketeam Litoměřice
LM4 [503] Bláha Petr CZE 1976 Libochovice
LM3 [589] Blažek Michal CZE 1979 Bikeclinic Café
LM3 [900] Bubílek Michal CZE 1986 BuŠoFi team
LM3 [561] Bureš Jan CZE 1982 CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY
LM4 [212] Čapek Lubomír CZE 1974 KÚC Bikesport Ústí nad Labem
LW [559] Čapková Monika CZE 1986 Elite Women Team
LM3 [506] Čuchal Petr CZE 1980 MMB třebenice
LM5 [585] Dlouhý Vladimír CZE 1960 Dlouháni
LM3 [590] Dvořák Jaroslav CZE 1979 Tuřany
LM3 [592] Fischer Jindřich CZE 1987 kolachrobak.cz
LW [507] Flašarová Nikol CZE 1991 Prima kolo
LM4 [577] Frajkovský Jakub CZE 1975 Ustí nad Labem
LM4 [508] Fremut Ludvík CZE 1970 Plzeň - Radobyčice
LM3 [509] Hájek Alex CZE 1988 Roudnice
LW [564] Hájková Alena CZE 1985 ASK Lovosice
LW [575] Hasnedlová Iva CZE 1965 Děčín
LM5 [511] Hejna Petr CZE 1966 PUR Izolace Litoměřice
LW [582] Hnátková Nataša CZE 1977 Akrocycling team
LM3 [512] Hofman Ondřej CZE 1979 PRO MUSIC PROLOG BIKE
LM4 [539] Hraběta Miroslav CZE 1974 Roudnice nad Labem
LM5 [560] Hubáček Libor CZE 1962 Praha 5
LM3 [700] Hynek Kristián CZE 1980 Topeak-Ergon Racing Team
LM4 [593] Chlup Roman CZE 1970 Tukan bike team K.Vary
LM3 [514] Janda Petr CZE 1982 Komikoni
LM4 [515] Jarolímek Jan CZE 1971 Regal bike Teplice
LW [574] Ježková Kateřina CZE 1983 Nutrend
LM4 [594] Karvay Drahomír CZE 1974 Koloshop team
LM5 [517] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
LM4 [518] Krejčík Ondřej CZE 1972 Beespee.cz
LM3 [519] Macháček Vítězslav CZE 1981 Nutrend-EuroOil LTM
LM4 [520] Novák Aleš CZE 1976 Czech Tallboys
LM3 [595] Novotný Aleš CZE 1980 Ústí nad Labem
LM3 [596] Novotny David CZE 1980 NKT cycling team
LM4 [540] Novotný Robert CZE 1974 Canyon Topeak
LM4 [521] Pátek Tomáš CZE 1970 JIP Most
LM2 [597] Pinc Zdeněk CZE 1996 MMB Třebenice
LM3 [522] Pospíšil Luboš CZE 1983 CK Slavoj Terezín
LM4 hasic [523] Pressl Dušan CZE 1975 Haven team
LM4 [524] Prchlík Josef CZE 1977 CK Slavoj Terezín
LM5 [525] Průša Roman CZE 1967 Litoměřice
LM3 [526] Ptáček Michal CZE 1985 Sport team Brozany
LM4 [527] Rajniš Vlastimil CZE 1976 Velemín
LM2 [563] Řezáč Matěj CZE 1989 Predator WO Ústí nad Labem
LM4 [528] Sakař Radek CZE 1977 Praha
LM4 [598] Schmidt Michal CZE 1977 Hopman team Žatec
LM2 [529] Smutný Tomáš CZE 1993 MelCon cycling Team
LM4 [581] Steinocher Vlastimil CZE 1976 Team Louny
LM3 [580] Strnad Pavel CZE 1984 SAP Services s.r.o.
LM4 [530] Šafář Ondřej CZE 1971 HKF Litoměřice
LM3 [531] Šálek David CZE 1979 Sport team Brozany
LM5 [579] Ščučka Radek CZE 1964 Ski Paudera
LM2 [800] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
LM5 [599] Široký Roman CZE 1962 Reality Siroky
LM3 [532] šolc radek CZE 1985 Cyklotrenink.com
LM4 [533] Šťastný Radek CZE 1974 Kupkolo MTB Team Pardubice
LM3 [534] Šulek Josef CZE 1979 SK Hříškov
LM4 [576] Tyle Tomáš CZE 1971 Travčice
LM3 [562] Ullrich Jiří CZE 1979 Team Louny
LM5 [535] Valtr Vladimír CZE 1967 Roudnice nad Labem
LM5 [536] Vaněk Pravoslav CZE 1950 Dubí
LM2 [538] Veselý Jan CZE 1990 MelCon 4Ever
LM3 [583] Vondruška David CZE 1984 Neratovice
LM4 [578] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
LM5 [600] Zelenák Dušan CZE 1950 Glassman TT Teplice
LM4 [601] Zeman rade CZE 1972 TJ Baník Meziboří

startovní listina 45 km

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 233 účastníků ( 220 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MM4 [201] Abrt Jan CZE 1976 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
MM1 [429] Adámek Lukáš CZE 2001 Bicykl Kříž team
MM3 [458] Achs Petr CZE 1980 Ústí nad Labem
MM2 [202] Antl Daniel CZE 1991 Praha
MM2 [433] Bárta Luboš CZE 1993 KL sport Most
MM1 [203] Bárta Martin CZE 2005 CK Bítovská
MM3 [395] Beer Jan CZE 1983 Northbike.cz
MM3 [204] Beer Jiří CZE 1983 Roudnice n.L.
MM5 [376] Benda Miloslav CZE 1962 TIGO
MM2 [205] Beneš Michal CZE 1989 FeEltech Doksany
MM5 [207] Beránek Michal CZE 1967 Je-Be-Ti , Aussig
MM4 [206] Beránek Tomáš CZE 1970 CREATIVE FRIENDS
MM4 [208] Biedermann Patrik CZE 1973 ÚSTÍ NAD lABEM
MM5 [209] Bielik karel CZE 1956 exkalibur veltěže
MM4 [459] Blaha Marek CZE 1969 Canyon Topeak Ergon Racing Team
MM3 [410] Boček Pavel CZE 1987 Aperam
MM4 [210] Bulák Jan CZE 1977 Canyon Team Děčín
MM4 [504] Bušek Marek CZE 1973 BTT Libochovice
MM5 [397] Celerin Ivan CZE 1963 TML
MM4 [211] Císař Marek CZE 1976 Aperam
MM1 [430] Cmunt Ondřej CZE 2003 Bitters Superior Cyklofit team
MM1 [460] Cmunt Ondřej CZE 2003 Bitters Superior Cyklofit team
MM1 [430] Cmunt Ondřej CZE 2003 Bitters Superior Cyklofit team
MM1 [460] Cmunt Ondřej CZE 2003 Bitters Superior Cyklofit team
MM2 [505] Cmunt Petr CZE 1996 Bitters Superior cyklofit team
MM3 [461] Coufal Martin CZE 1982 SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM
MM4 [380] Čapek Tomáš CZE 1977 Nučničky
MM5 [213] Čásenský Jiří CZE 1968 Zdice
MM3 [462] Černý Miroslav CZE 1985 LINDE MH
MM4 [463] Diart Tomáš CZE 1977 KREJDI
MM5 [214] Drengubák Josef CZE 1949 SKPMost
MM4 [412] Dvořádk Petr CZE 1972 SAS Litoměřice
MM2 [215] Dzivjak Matouš CZE 1997 Litoměřice
MM3 [591] Erler Aleš CZE 1980 HPM sport Teplice
MM2 [216] Fiala Marek CZE 1994 Roudnice nad Labem
MM1 [217] Fischer Matyáš CZE 2004 Proboštov
MM4 [218] Fišer Štěpán CZE 1972 Rájkol Kladno
MM4 [464] Folprecht Tomáš CZE 1971 BEKO Bike and Ski Racing Team
MW [219] Fremutová Andrea CZE 1972 Plzeň - Radobyčice
MM4 [220] Futo Michal CZE 1974 Sport team Hrádek
MM4 [221] Gaaloul Adnene CZE 1974 Lichoceves
MM4 [434] Gaube Jan CZE 1977 BTT Libochovice
MM5 [465] Gažur Pavel CZE 1963 Beton Bike Litvínov
MM3 [222] grbavcic david CZE 1986 Roudnice nad Labem
MM4 [379] Gregor Petr CZE 1976 Litoměřice
MM4 [466] HÁJEK Jiří CZE 1971 CK 1967 Česká Kamenice, z.s.
MM3 [223] Hajek Milos CZE 1980 IMBRC
MM5 [510] Hajný Svatoslav CZE 1963 CykloTrenink.com
MM3 [413] Hammer Zdeněk CZE 1979 LTM
MM5 [224] Havel Jiří CZE 1963 Pacinky FELT
MM4 [396] Henzl Pavel CZE 1969 Cklo city
MM4 [396] Henzl Pavel CZE 1969 Cklo city
MM4 [396] Henzl Pavel CZE 1969 Cklo city
MM4 [396] Henzl Pavel CZE 1969 Cklo city
MM4 [415] Hess Marek CZE 1974 Slaný
MM3 [225] Hlíza Radim CZE 1987 Proboštov
MM4 [422] Hlom Tomáš CZE 1976 CK Přestavlky
MM2 [226] Hluchý Petr CZE 1998 Symbio CE.Energy
MM5 [227] Hoffman Ladislav CZE 1962 Teplice
MM3 hasic [419] Holárek Milan CZE 1984 Chlumec
MM3 [419] Holárek Milan CZE 1984 Chlumec
MM5 [228] Holecek Pavel CZE 1961 SAZU.cz
MM4 [317] Honzátko Jiří CZE 1971 Vysoká
MM3 [315] Houdek Jaroslav CZE 1980 Northbike.cz
MM3 hasic [229] Hrabica Karel CZE 1981 Lovosice
MM5 [513] hrubý Jaroslav CZE 1955 KL sport Most
MM2 [230] Hujer Ondřej CZE 1997 Melcon cycling team
MM4 [467] Hurt Eduard CZE 1978 Teplice
MM3 [424] Hylský Jiří CZE 1984 Sky rewegade
MW [231] Chmelíková Pavla CZE 1982 Praha 5
MM3 [232] Imiálek Michal CZE 1980 Litoměřice
MM4 [233] Ippoldt Michal CZE 1975 Velké Březno
MW [468] Ippoldtová Zdeňka CZE 1974 Velké Březno
MM4 [234] Jachek Tomáš CZE 1978 Praha 8
MM3 [313] Jenč Michal CZE 1985 Sky renegade
MM5 [516] Jenč Pavel CZE 1956 ck Lovosice
MM5 [469] Jírů Jan CZE 1966 Trenér psů.cz
MM4 [384] Jurča Jaroslav CZE 1975 Štětí
MM4 [235] Kadleček Daniel CZE 1975 Atletika Litvínov
MM4 [470] Kaliba Jiří CZE 1978 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
MM2 [320] Kamínek Petr CZE 1995 SYMBIO + G.E. Energy
MM4 [471] Kawinek Petr CZE 1977 Bikesport ul.
MW hasic [319] Kelbichová Vendula CZE 1986 KL sport Most
MM5 [236] Kišš Miloslav CZE 1955 --
MM4 [237] Knedlík Pavel CZE 1970 Ústí nad Labem
MM5 [411] Kodeš Jaroslav CZE 1965 Servind
MM2 [238] Kopec Jiří CZE 1993 Veřejná Sportovní Akademie
MM1 [239] Koudelka Matěj CZE 2002 STS Chvojkovice - Brod
MM3 [240] Koutecký Lukáš CZE 1987 Hopman Team Žatec
MM4 [241] Koutník Vladislav CZE 1973 Ústí nad Labem
MM4 hasic [472] Kozák Stanislav CZE 1972 Bikepoint Roudnice n/L
MW [473] Kracíková Hana CZE 1972 Velemín
MM3 [474] Králík Miloš CZE 1984 Future Cycling team
MM1 [242] Krása Jakub CZE 2002 SK Velosport Favorit Bílina
MM4 [243] Krejčí Milan CZE 1977 Provodín
MM4 [244] Krejčík Jindřich CZE 1972 Kamýk
MM5 hasic [245] Krejčík Radomír CZE 1964 SKH Ústeckého kraje
MW [246] Krejčíková Helena CZE 1979 Kamýk
MM3 [475] Kresta Jan CZE 1980 Ústí nad Labem
MM4 [476] Krňák Josef CZE 1977 gymnázium omská
MM4 [477] Krob Lukáš CZE 1973 BTT Libochovice
MM4 [247] KRUŠINA JAN CZE 1977 LOUNY
MM4 [398] Křeček Vlastimil CZE 1973 Cyklo City Lovosice
MM3 [322] Křišťan Radim CZE 1983 Fresh Coffee
MM3 [248] Kudi Antonín CZE 1986 Sám za sebe
MM3 [478] Kulas Lukáš CZE 1988 Kravaře
MM4 [249] Kunert Jan CZE 1978 Lovosice
MM3 [432] Linet Pavel CZE 1982 Areál Klíny
MM3 [432] Linet Pavel CZE 1982 Areál Klíny
MM1 [250] Linke Radim CZE 2001 Bohušovice nad Ohří
MM3 [251] Liška Jan CZE 1984 Brno
MM5 [479] Macek Petr CZE 1961 Roudnice
MM5 [316] Macháček Martin CZE 1964 Doksy
MM4 [252] Makrlík Petr CZE 1977 Crave
MM4 [253] Malejovský Josef CZE 1976 Ústí nad Labem
MM3 [254] Malejovský Pavel CZE 1979 Ústí nad Labem
MM3 [394] Málek Ondřej CZE 1986 Pento Most
MM3 [416] Mařík Jan CZE 1986 Bicykl team Ústí nad Labem
MW [417] Maříková Barbora CZE 1990 Bicykl Kříž Team
MM1 [480] Matějka Filip CZE 2001 Team 1111
MM3 [431] Matějka Jan CZE 1984 Northbike.cz
MM4 [428] Matějka Martin CZE 1972 Team 1111
MM3 [255] Mazal Lukáš CZE 1987 Tisá
MM4 hasic [393] Mejta Jaroslav CZE 1974 CK Lovosice
MM5 [481] Mikeš Zdeněk CZE 1962 KL Sport Most
MM1 [482] Mileret Milan CZE 2001 Shoptet
MM2 [256] Moudrý Jakub CZE 1990 Praha 9 - Újezd nad Lesy
MM2 [483] Mrázek Pavel CZE 1994 Sportteam Hrádek
MM4 [484] Nejedlý Roman CZE 1974 Koloshopteam
MM4 [400] Němec Zdeněk CZE 1970 Bikepoint
MM4 [257] Neruda Jan CZE 1977 NERUSHIT !
MM2 [436] Novotný Michal CZE 1990 Praha
MM1 [403] Oswald Jan CZE 2003 Eleven Mitas -Mercedes Benz
MM4 [485] Oswald Jan CZE 1969 Eleven Mitas-Mercedes Benz
MM5 [486] Pavel Miroslav CZE 1959 Litvínov
MM5 [399] Pechar Bob CZE 1966 BIKE POINT Roudnice n.L.
MW [487] Pěkná Andrea CZE 1993 Hlinná
MM4 [258] Peterka Jan CZE 1973 Krupka
MM4 [308] Petrovič Ladislav CZE 1971 Ústí nad Labem
MM5 [259] Pilnaj Leoš CZE 1967 ONE Cycling Team
MM3 hasic [420] Platich Karel CZE 1985 HZS Děčín
MM3 [260] Pleskot Aleš CZE 1979 Za mír mezi národy a teplou uzeninu
MM4 [261] Plch Marek CZE 1969 RegalBike Teplice
MM4 [391] Podzimek Petr CZE 1971 Apači z Arniky
MM4 [262] Pokorný Karel CZE 1975 Aperam
MM4 [263] Pokorný Radek CZE 1976 Ústí nad Labem
MM4 [264] Polanský Luboš CZE 1972 Most
MM4 [265] Prágl Miroslav CZE 1974 Praha 9
MW [266] Praská Vendulka CZE 1976 Atletika Litvínov
MM3 [267] Prchal Karel CZE 1981 Koodla
MM1 [381] Prchalík Matěj CZE 2003 ASK Lovosice
MM3 [268] Pribyl Jiri CZE 1979 Usti nad Labem
MM5 [375] Proft Pavel CZE 1968 TIGO
MM3 hasic [488] Provazník Jaroslav CZE 1981 Team Louny
MM3 hasic [378] Raus Oldřich CZE 1979 MMB Třebenice
MM3 [378] Raus Oldřich CZE 1979 MMB Třebenice
MM3 [314] Richter Václav CZE 1982 Pento Most
MM4 [269] Rittich Pavel CZE 1976 Holubice
MM4 [489] Rosický Martin CZE 1969 Ústí nad Labem
MM4 [321] Rosypal Ladislav CZE 1976 MMB Třebenice
MM4 [389] Roubíček Martin CZE 1976 Dolní Zálezly
MM4 [490] Růzha Filip CZE 1977 EMEXKON
MM5 [310] Řeháček Vladirmír CZE 1966 LITHIUM Baggiera
MM4 [312] Říha Robert CZE 1969 Ráj kol kladno
MM3 [401] Říha Zbyněk CZE 1986 BTT Libochovice
MM3 hasic [270] Salač Miroslav CZE 1979 CK Přestavlky
MM2 [382] Samek Štěpán CZE 1991 Litoměřice
MM2 [271] Sedláček Martin CZE 1998 KL Sport Děčín
MM3 [272] Sedláček Pavel CZE 1987 Rohozec Amulet Team
MW [491] Sedláčková Jindra CZE 1966 Litoměřice
MM3 [273] Seifert Petr CZE 1979 Děčín 27
MM3 hasic [274] Seifert Václav CZE 1979 Velemín
MM2 [492] Sekera Adam CZE 1989 Litoměřice
MM4 [275] Schwerhart Tomáš CZE 1976 Litoměřice
MM2 [276] Simon Dominik CZE 1996 BTK Litoměřice
MM5 [277] Sitár Jiři CZE 1962 Litoměřice
MM1 [278] Skobla Jiří CZE 2000 SCOTT OFBIKE
MM4 [435] Skuček Miroslav CZE 1973 Praha
MM3 [279] Slabý Martin CZE 1982 KČT - MTB Kralupy
MM3 hasic [280] Sládek Tomáš CZE 1988 Chrudim
MM5 [281] Socha Václav CZE 1962 země nikoho
MM4 [386] Soubusta Petr CZE 1978 CK Terezín
MW [387] Soubustová Marie CZE 1978 CK Terezín
MM3 [282] Stanko Nikola CZE 1982 Roudnice nad Labem
MM4 [283] Strych Michal CZE 1976 Usti nad Labem
MM3 [284] Svoboda Aleš CZE 1981 CK Přestavky
MM2 [418] Svoboda Jiří CZE 1994 Štětí
MM4 [402] Svoboda Jiří CZE 1969 LTM
MM4 [402] Svoboda Jiří CZE 1969 LTM
MM5 [285] svoboda radovan CZE 1965 agrall
MM5 [425] Synovec Jindřich CZE 1965 Bitters Superior Cyklofit team Liberec
MM4 [286] Sytař Tomáš CZE 1974 Koloshop team
MM4 [426] Ševčík Vlastimil CZE 1976 Pento Most
MM3 hasic [318] Šindelář Vít CZE 1981 Hasiči Chomutov
MM5 [287] Šipka Tomáš CZE 1962 BSK Racing
MM4 [288] Šlégel Josef CZE 1973 KL sport Most
MM4 [289] Šlechta Jan CZE 1978 Litoměřice
MM5 [290] Šobáň Miloslav CZE 1960 ČKMC PRAHA
MW [421] Šťastná Veronika CZE 1988 Pchery
MM5 [392] Štěrba Roman CZE 1968 CK Lovosice
MM5 [291] Šváb Karel CZE 1968 Bicykl Team Ústí nad Labem
MM4 [374] Tauer Jaroslav CZE 1974 Plzeň
MM3 [377] Teicher Rudolf CZE 1985 Roudnice nad Labem
MM4 [292] Tichý Tomáš CZE 1970 Je-Be-Ti
MM5 [293] Tintěra Štěpán CZE 1959 Štětí
MM3 [584] Truuschka Tomáš CZE 1980 KL sport Most
MM4 [311] Trux Miloš CZE 1972 Bike-point Roudnice n/L
MM4 [294] Třebický Petr CZE 1977 Kolokrám
MM4 [390] Tříska Tomáš CZE 1970 Ústí nad Labem
MM2 [388] Urban Jakub CZE 1992 Smečno
MM4 [295] Urbánek Jiří CZE 1972 Ústí nad Labem
MM3 [296] Vacek Lukáš CZE 1986 Koloshop Team
MM4 [297] Valecka Petr CZE 1976 Tachov
MM4 [309] vališ David CZE 1970 Stětí
MM4 [298] Vančura Michal CZE 1972 BEKO Bike and Ski Racing Team
MM4 [299] Vaněk Radek CZE 1974 Roudnice nad Labem
MM3 [404] Varga Vojtěch CZE 1987 Litoěřice
MM4 [300] Věchet Ladislav CZE 1970 Česká Lípa
MM5 [301] Vejrosta Zdeněk CZE 1961 KČT - MTB Kralupy
MW [302] Vejrostová Romana CZE 1965 KČT - MTB Kralupy
MM3 hasic [537] Vejvar Lukáš CZE 1988 Stark cycling team
MM5 [323] Verner Milan CZE 1950 Bike Sport Ústí nad Labem
MM4 [427] Veselý Jan CZE 1975 Litoměřice
MM3 [303] Veselý Petr CZE 1981 Třebenice
MM2 [304] Vojáček Martin CZE 1997 Team Vojáček
MM4 hasic [493] Volmuth Vladimír CZE 1977 HZS
MM3 [385] Vondruška Leoš CZE 1982 Sobělav
MM4 [414] Vyskočil Pavel CZE 1975 Most
MM4 [305] Wágner Evžen CZE 1976 CK Přestavlky
MM4 [383] Zámečnk David CZE 1976 Litoměřice
MM5 [423] Závada Miroslav CZE 1964 CK Lovosice
MM2 [306] Žatecký Václav CZE 1997 Hopman Team Žatec
MM5 [307] Živec Petr CZE 1966 Litoměřice

startovní listina 8 km

start ~ 10:39:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 56 účastníků ( 33 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci do 5 [11] Bouček Matěj CZE 2013 Lovosice
kluci 9-12 [92] Bradáč Adam CZE 2007 DUKLA PRAHA
kluci do 5 [93] Ciniburk Tomášek CZE 2014 Praha
kluci 6-8 [53] Čapek Matyáš CZE 2012 Litoměřice
kluci do 5 [12] Hejda Matěj CZE 2013 Litoměřice
kluci 9-12 [79] Henzl Lukáš CZE 2008 Žitenice
kluci 6-8 [94] Hossinger Jan CZE 2010 Lovosice
holky 6-8 [13] Hyšplerová Adéla CZE 2011 Travčice
holky 9-12 [95] Hyšplerová Barbora CZE 2008 Travčice
kluci 9-12 [71] Janovský Adrian CZE 2008 Northbike
holky 6-8 [15] Jirmanová Hana CZE 2010 Roudnice nad Labem
holky do 5 [14] Jirmanová Helena CZE 2013 Roudnice nad Labem
kluci 6-8 [77] Jiskra Jonáš CZE 2011 Sella Bike
kluci 9-12 [54] Jurča Tadeáš CZE 2007 Štětí
junior [81] Juřičková Markéta CZE 2001 Teplice
kluci 6-8 [16] Kaltman Petr CZE 2010 Ústí nad Labem
kluci 6-8 [17] Karas Václav CZE 2012 Praha 10
holky 6-8 [78] Klabanová Leontýna CZE 2011 Velké Žernoseky
junior [63] Kohnová Kateřina CZE 2003 Litoěřice
kluci 9-12 [18] Kostner Vojtěch CZE 2007 Křešice
kluci 6-8 [55] Kunst Šimon CZE 2011 Trnovany
holky 6-8 [19] Liscová Alžběta CZE 2010
holky 6-8 [20] Liscová Sofie CZE 2011 Třebenice
dospělí [21] Lisec Zdeněk CZE 1974 Třebenice
holky 6-8 [70] Nováková Viktorie CZE 2010 Czech Tallboys
holky 9-12 [59] Novotná Kristýna CZE 2008 Děčín
kluci 6-8 [73] Ouda Jiří CZE 2010 Northbike.cz
kluci do 5 [72] Ouda Vojtěch CZE 2013 Northbike.cz
kluci 6-8 [50] Poláček Matyáš CZE 2010 Litoměřice
kluci do 5 [22] Polcar Matyáš CZE 2014 Ústí nad Labem
kluci 9-12 [76] Ranš Jakub CZE 2007
dospělí [23] Rotreklova Radana CZE 1980 Modletice
kluci do 5 [58] Říha Jakub CZE 2013 BTT Libochovice
kluci do 5 [57] Říhovi Čeněk CZE 2016 BTT Libochovice
kluci do 5 [61] Slipka Jonáš CZE 2013 Bleska Třesk
holky 9-12 [24] Stanková Helena CZE 2007 Roudnice nad Labem
kluci 9-12 [56] Stehlík Ondřej CZE 2006 Litoměřice
holky 9-12 [25] Střížová Sofia Julie CZE 2009 Litoměřice
kluci 6-8 [33] Svatoš Dominik CZE 2011 -
dospělí [27] Svoboda Jan CZE 1978 Klášterka - outdoorova.cz
kluci 9-12 [26] Svoboda Vít CZE 2007 Trnovany
holky 6-8 [29] Svobodová Elena CZE 2010 Trnovany
holky 9-12 [30] Svobodová Hana CZE 2008 Fofrkvalt Libochovice
dospělí [28] Svobodová Jitka CZE 1976 Trnovany
holky 9-12 [31] Štěrbová Natálie CZE 2006 Litoměřice
kluci 13-14 [80] Tesařík Tomáš CZE 2005 Litoměřice
kluci 6-8 [62] Tichánský Adam CZE 2012 Bleska Třesk
holky do 5 [32] Trnková Ema CZE 2013 Trnky
holky 9-12 [74] Váňová Michaela CZE 2008 Teplice
kluci 9-12 [10] [11] Volf Daniel CZE 2008 Ck Slavoj Terezín
holky 9-12 [52] Vysoká Nikola CZE 2006 Litoměřice
holky 6-8 [51] Vysoká Tereza CZE 2010 -
kluci 9-12 [75] Waldhauser Rafael CZE 2008 Hoštka
holky 6-8 [34] Wünsch Viktorie CZE 2012 LTM
kluci 6-8 [60] Zahn Samuel CZE 2011 Litoměřice
kluci 13-14 [98] Zubatý Jiří CZE 2004 Roudnice