Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-29 KELLYS BIKERANCH TEAM 12:48:24.5
2 1 / M-V1 Superior Suninvent Team 12:58:57.4
3 2 / M-V1 GHOST team 13:11:47.3
4 1 / M-V2 Eurofoam team 14:34:37.8
5 3 / M-V1 NOVATOP -LAPIERRE 14:34:59.5

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 01:40:25.0
2 2 / M-E SingleBe Bikes 01:42:11.0
3 3 / M-E PROTOCYCLES 01:45:26.0
4 4 / M-E SPOKE Team 01:48:21.0
5 5 / M-E Bír riders 01:49:18.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M Endeka Bassta 10:42:56.4
2 2 / M SK Edie VSetín 11:22:35.4
3 3 / M Eurofoam team 11:35:59.2
4 4 / M Redpoint Eleven Team 12:05:34.7
5 5 / M Explosiw Bike Team 12:21:04.6

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Junior Apache Loko Trutnov 11:46:27.3
2 2 / Junior KELLYS BIKE RANCH TEAM 12:43:32.2
3 3 / Junior SKI Police nad Metují 14:43:06.6
4 4 / Junior GS cyklo team Jistebnice 15:08:11.6
5 5 / Junior DPC Doudleby 18:57:54.4

Enduro Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži Cyklistický spolek PEKÁČ 01:33:23.0
2 2 / Muži Long Distance Trail Riders 02:24:16.0
3 3 / Muži CZE 01:16:43.0
4 4 / Muži REDPOiNT ELEVEN TEAM 01:21:33.0
5 5 / Muži CZE 01:29:49.0

KIDS Odrážedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / kluci TJ Spartak Vrchlabí 02:00.5
2 2 / kluci Kupkolo MTB Trilogy 02:21.2
3 3 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:32.0
4 4 / kluci TJ Baník Meziboří 03:58.2
5 5 / kluci Eurofoam team 04:08.5

KIDS kola 0-5

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži CZE 04:03.5
2 2 / Muži Bír riders 04:08.4
3 3 / Muži CZE 05:46.3
4 4 / Muži Slavia Liberec Orienteering 07:01.3
5 5 / Muži CZE 04:03.5

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži CZE 07:16.0
2 2 / Muži Pitrs bikes 09:31.4
3 1 / Ženy CZE 09:37.9
4 3 / Muži dres.cz 11:49.9
5 4 / Muži CZE 12:00.0

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1
1 1 / Muži Pitrs bikes 18:35.6
2 2 / Muži S - Sport Hronov 20:03.8
3 1 / Ženy carla kupkolo.cz 22:48.4
4 3 / Muži carla.kupkolo.cz 23:05.4
5 4 / Muži S-Sport Hronov 24:07.8

KIDS 11-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži Pitrs bikes 36:19.3
2 2 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 36:56.4
3 3 / Muži CZE 40:09.1
4 4 / Muži S-Sport Hronov 40:14.0
5 1 / Junior Pitrs bikes team 01:26:24.1