Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

03.07.2016 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race     celkem: 164, muži : 158, ženy: 6, M-29: 28, M-V1: 77, M-V2: 43, M-V3: 10, Z: 6 [html] [pdf]
Enduro Race     celkem: 51, muži : 48, ženy: 3, M-E: 38, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Half Race     celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, M: 13, Z: 6 [html] [pdf]
Junior     celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, Junior: 5, Juniorky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE     celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race     celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla     celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, Muži: 4, Ženy: 5 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola     celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7     celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10     celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14     celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina Extreme Race

start ~ 09:00:00 , 1997 a starší , přihlášeno: 164 účastníků ( 158 mužů, 6 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
M-29 [602] Armstrong Nick USA 1990 The Cardiff Kooks
M-29 [43] 16:58:30 Brambus Ondřej CZE 1987 Brambus Extreme Limited United Featured
M-29 [25] 17:07:30 Damek Milan CZE 1992 Nilfisk pro cycling
M-29 [29] 17:05:30 Fechtmann Jago GER 1991 Radsport 360 Racing Team
M-29 [31] 17:04:30 Fechtmann Nico GER 1996 Procraft Racing Team
M-29 [13] 17:13:30 Fikejz Jiří CZE 1990 Rock Machine Cyklomax
M-29 [56] 16:52:00 Fojt Petr CZE 1987 R2 RIDE YOUR RACE
M-29 [57] 16:51:30 Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
M-29 [19] 17:10:30 Hakl Filip CZE 1993 TTRUXXXIK cycling
M-29 [605] Havelka Jan CZE 1990 VSAK Punk
M-29 [68] 16:46:00 Howard Daniel CZE 1988 Paštikář
M-29 [76] 16:42:00 Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
M-29 [84] 16:38:00 Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
M-29 [22] 17:09:00 Litzlhammer Stefan AUT 1990 Bikepalast Salzburg
M-29 [96] 16:32:00 Michal Petr CZE 1989 Tepelná čerpadla IVT
M-29 [97] 16:31:30 Mikuláš Ondřej CZE 1990 Dlouhá Třebová
M-29 [20] 17:10:00 Mikuláš Vojtěch CZE 1996 Dlouhá Třebová
M-29 [99] 16:30:30 Milo Marcel SVK 1989 TNV Racing
M-29 [416] 20:00:00 Mísař Petr CZE 1993 Jihlava
M-29 [108] 20:00:00 Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
M-29 [109] 16:25:30 Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
M-29 [120] 16:20:00 Stočes Ondra CZE 1987 Panda debilů
M-29 [121] 16:19:30 Strelec Josef CZE 1988 Bike Triatlon Morkovice
M-29 [125] 16:17:30 Šandera Ondřej CZE 1987 Fast Music For Slow People
M-29 [2] 17:19:00 Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
M-29 [128] 16:16:00 Šmolík Jan CZE 1992 beespee.cz
M-29 [130] 16:15:00 Štěpaník Jiří CZE 1997 MORAVEC Team
M-29 [144] 16:08:00 Žák Pavel CZE 1987 Bike Triatlon Morkovice
M-V1 [39] 17:00:30 Aster Jaroslav CZE 1981 Trutnov
M-V1 [40] 17:00:00 Bartoň Jiří CZE 1986 ČeMBA
M-V1 [44] 16:58:00 Brennenstuhl Marcus GER 1982 Lokomotive Stuttgart
M-V1 [46] 16:57:00 Czerwiński Maciej POL 1983 Kibolski KS
M-V1 [26] 17:07:00 Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M-V1 [50] 16:55:00 Duda Jan CZE 1977 Valkule team
M-V1 [52] 16:54:00 Ehl Petr CZE 1978 BIKESERVIS.EU
M-V1 [53] 16:53:30 Erhardt Dominik GER 1981 BikeControl RC Schnaittachtal
M-V1 [54] 16:53:00 Faktor Peter SVK 1978 SpektrumSZ
M-V1 [28] 17:06:00 Farkas Zsolt HUN 1985 Bringabanda SC
M-V1 [55] 20:00:00 Fodor Petr CZE 1981 Cyklohelios
M-V1 [58] 16:51:00 Frýba Lukáš CZE 1982 Orbea Team
M-V1 [30] 17:05:00 Färberböck Mario AUT 1983 Bikepalast Salzburg
M-V1 [ ] Glombiček Jan CZE 1984 eSeNBáci
M-V1 [8] 17:16:00 Hanyk Milan CZE 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M-V1 [9] 17:15:30 Havel Josef CZE 1982 www.statikacb.cz
M-V1 [62] 16:49:00 Hejna Jan CZE 1984 RUMOVÝ EXPRESS
M-V1 [64] 16:48:00 Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
M-V1 [16] 17:12:00 Hnyk Pavel CZE 1982 Kyšice
M-V1 [65] 16:47:30 Hoffmann Erik GER 1981 Stuttgart
M-V1 [67] 16:46:30 Horváth Csaba HUN 1979 Long Distance Trail Riders
M-V1 [66] 16:47:00 Horák Josef CZE 1981 Algheroteam
M-V1 [69] 16:45:30 Hruška Petr CZE 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M-V1 [70] 16:45:00 Hříbal Aleš CZE 1979 Kupkolo MTB Team Pardubice
M-V1 [72] 16:44:00 Janos Vizdak HUN 1978 X2S
M-V1 [147] 16:06:30 Janour Jan CZE 1983 Plzen
M-V1 [606] Jerabek Ivo CZE 1982 Light core team
M-V1 [73] 16:43:30 Jonák Radek CZE 1979 Kupkolo MTB team Pardubice
M-V1 [6] 17:17:00 Jánský Lukáš CZE 1979 ADR Team
M-V1 [74] 16:43:00 Kandráč Martin SVK 1982 Kráľovský Maratón
M-V1 [1] 17:19:30 Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M-V1 [78] 16:41:00 Klement Jakub CZE 1986 TUFO CZ OTROKOVICE
M-V1 [77] 16:41:30 Klápště Jan CZE 1977 BIKESERVIS.EU
M-V1 [ ] Kovarik Vít CZE 1978 Roztoky
M-V1 [82] 16:39:00 Kovařík Vít CZE 1978 argia.cz
M-V1 [608] Krtička Petr CZE 1979 Police nad Metují
M-V1 [86] 16:37:00 Kubiak Przemysław POL 1985 Kibolski KS
M-V1 [90] 16:35:00 Landa Štěpán CZE 1981 Light core team
M-V1 [91] 16:34:30 Marczak Kamil POL 1981 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL
M-V1 [92] 16:34:00 Marek Ondřej CZE 1986 INS Atelier Náchod
M-V1 [11] 17:14:30 Mützlitz Torsten GER 1984 Scott bike24 mtb Team
M-V1 [15] 17:12:30 Nouzák Miloš CZE 1977 BIG SHOCK TEAM o.s.
M-V1 [106] 16:27:00 Pektor Stanislav CZE 1980 Biketriatlon Morkovice
M-V1 [110] 16:25:00 Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
M-V1 [111] 16:24:30 Rotnicki Michał POL 1978 KK Cyklon Warszawa
M-V1 [112] 16:24:00 Rutkowski Norbert POL 1986 Kibolski KS
M-V1 [17] 17:11:30 Ruttner Jiří CZE 1979 Roztoky
M-V1 [114] 16:23:00 Ryšavý Pavel CZE 1979 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M-V1 [115] 16:22:30 Sass Gabor HUN 1980 BikePark Poznań
M-V1 [27] 17:06:30 Sass József HUN 1977 Meditech sc
M-V1 [116] 16:22:00 Sekot Jaroslav CZE 1978 Kola Ledeč
M-V1 [117] 16:21:30 Siekierski Michał POL 1985 Kibolski KS
M-V1 [118] 16:21:00 Spindler Christian DNK 1984 Lokomotive Stuttgart
M-V1 [119] 16:20:30 Srubek Libor CZE 1979 Profibaustoffe CZ
M-V1 [148] 16:06:00 Stadtherr Jarda CZE 1979 Bikeservis.eu
M-V1 [12] 17:14:00 Stark Alexander GER 1985 Ottendorf Okrilla
M-V1 [122] 16:19:00 Strieženec Martin CZE 1985 Bike Terror Crew
M-V1 [123] 16:18:30 Strnad Vašek CZE 1983 Endeka Bassta
M-V1 [124] 16:18:00 Suchomel Matouš CZE 1979 KUPKOLO MTB team Pardubice
M-V1 [131] 16:14:30 Tomeček Zdeněk CZE 1979 GS cyklo team Jistebnice
M-V1 [23] 17:08:30 Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
M-V1 [132] 16:14:00 Vacek Jiří CZE 1977 beespee.cz
M-V1 [137] 16:11:30 Voll David GER 1984 SCOTT Bike 24 MTN Race Team
M-V1 [138] 16:11:00 Volny Jindra CZE 1982 Karlovy Vary
M-V1 [140] 16:10:00 Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
M-V1 [143] 16:08:30 Zelenka Jaroslav CZE 1980 BIKESERVIS.EU
M-V1 [3] 17:18:30 fajt milan CZE 1977 Eurofoam team
M-V1 [607] jeřábek milan CZE 1979 Light core team
M-V1 [79] 16:40:30 kobera matej SVK 1980 Kráľovský Maratón
M-V1 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
M-V1 [89] 16:35:30 kuiš peter SVK 1978 Kráľovský Maratón
M-V1 [47] 16:56:30 Čermák Ivan CZE 1985 Slatiňany
M-V1 [603] Čikl Miloš CZE 1983 Light core team
M-V1 [18] 17:11:00 Říhánek Lukáš CZE 1979 2V BIKERS
M-V1 [126] 16:17:00 Šebrle Jiří CZE 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M-V1 [127] 16:16:30 Šindelář Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR
M-V1 [24] 17:08:00 Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
M-V2 [14] 17:13:00 Barták Jiří CZE 1974 Eurofoam team
M-V2 [10] 17:15:00 Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
M-V2 [615] Blažek Jan CZE 1973 BIKESTARS VRCHLABÍ
M-V2 [45] 16:57:30 Březina Jiří CZE 1972 BS Bike ALÉ team
M-V2 [71] 16:44:30 Chrást Antonín CZE 1975 Clowns
M-V2 [49] 16:55:30 Drnec Martin CZE 1976 COS Brno
M-V2 [51] 16:54:30 Dunda Milan CZE 1975 Kupkolo MTB Team Pardubice
M-V2 [145] 16:07:30 Fajgl Jan CZE 1975 Jablonec nad Nisou
M-V2 [146] 16:07:00 Florián Antonín CZE 1972 SK Fit Tábor
M-V2 [60] 20:00:00 Gottschall Stefan GER 1973 Brandenburg Race
M-V2 [ ] Gryga Petr CZE 1976 Praha 10
M-V2 [399] [8627858] Gryga Richard CZE 1975 Praha 10
M-V2 [63] 16:48:30 Hejna Pavel CZE 1969 Velké Poříčí
M-V2 [ ] Hrabík Jaroslav CZE 1976 Rapid Plzeň
M-V2 [75] 16:42:30 Kasiński Grzegorz POL 1976 CYKLON PROAL TEAM
M-V2 [80] 16:40:00 Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
M-V2 [85] 16:37:30 Kruml Adam CZE 1974 Praha - Uhříněves
M-V2 [83] 16:38:30 Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
M-V2 [88] 16:36:00 Kudlej Lubomír CZE 1974 DSA Modrý Důl
M-V2 [87] 16:36:30 Kučera Viktor CZE 1975 Ghost team
M-V2 [4] 17:18:00 MICHAL Pavel CZE 1973 Tepelná čerpadla IVT
M-V2 [609] Maixner Petr CZE 1976 Police nad Metuji
M-V2 [94] 16:33:00 Matusek Robert SVK 1974 Trophy.at
M-V2 [100] 16:30:00 Mossoczy Zbigniew POL 1973 BIKEBOARD
M-V2 [611] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
M-V2 [5] 17:17:30 Müller Marek CZE 1976 KAH sport Vrchlabí
M-V2 [102] 16:29:00 Novak Martin CZE 1976 Bohumin
M-V2 [103] 16:28:30 Ornst Tomáš CZE 1967 Výlet Liberec
M-V2 [107] 16:26:30 Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
M-V2 [612] Pivnička Luděk CZE 1973 pivnicka.cz
M-V2 [104] 16:28:00 Pánek Kamil CZE 1976 www.dres.cz
M-V2 [113] 16:23:30 Rygl Miroslav CZE 1972 MIRY mapholders Racing Team
M-V2 [613] Slavík Karel CZE 1974 MTB Spartak Vrchlabí
M-V2 [7] 17:16:30 Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
M-V2 [133] 16:13:30 Vacenovský Vít CZE 1968 KT Tryskomyš
M-V2 [134] 16:13:00 Veselý Miloš CZE 1973 TRUXXXIK cycling
M-V2 [135] 16:12:30 Vlach Honza CZE 1975 Výlet Liberec
M-V2 [136] 16:12:00 Vodochodský Vladimír CZE 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR
M-V2 [139] 16:10:30 Vondráček Štěpán CZE 1973 CK Příbram Fany Gastro
M-V2 [141] 16:09:30 Waślicki Krzysztof POL 1976 KK Cyklon Warszawa
M-V2 [142] 16:09:00 Wróblewski Karol POL 1976 Baran Cycling Team
M-V2 [42] 16:59:00 blaha jakub CZE 1976 Wheelsports Racing Team
M-V2 [48] 16:56:00 Černý Václav CZE 1974 Focus Plzeň
M-V3 [41] 16:59:30 Binar Luboš CZE 1966 HOBUK
M-V3 [59] 16:50:30 Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
M-V3 [61] 16:49:30 Hajný Svatoslav CZE 1963 Cyklotrenink.com
M-V3 [93] 16:33:30 Matoušek Michal CZE 1962 BTK EURO BIKE Praha
M-V3 [95] 16:32:30 Mazanec Jiří CZE 1958 Černošice
M-V3 [98] 16:31:00 Míl Jiří CZE 1966 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M-V3 [101] 16:29:30 Neprášek Pavel CZE 1957 Nevix Team Kadaň
M-V3 [105] 16:27:30 Pekárek Jiří CZE 1961 KOLORADOTEAM
M-V3 [21] 17:09:30 Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M-V3 [129] 16:15:30 Šťasta Libor CZE 1966 PELLS HARD BIKERS KUŘIM
Z [38] 17:01:00 Beata Balazs HUN 1981 Bringabanda SC
Z [616] Blažková Lucie CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
Z [32] 17:04:00 Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
Z [33] 17:03:30 Hamanová Lucie CZE 1987 Kellys Bikeranch Team WOMEN
Z [34] 17:03:00 Nováková Pavla CZE 1981 Trek - AR Brno
Z [37] 17:01:30 Świrkowicz Ania POL 1979 Rowerem

startovní časy