Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

03.07.2016 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race     celkem: 164, muži : 158, ženy: 6, M-29: 28, M-V1: 77, M-V2: 43, M-V3: 10, Z: 6 [html] [pdf]
Enduro Race     celkem: 51, muži : 48, ženy: 3, M-E: 38, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Half Race     celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, M: 13, Z: 6 [html] [pdf]
Junior     celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, Junior: 5, Juniorky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE     celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race     celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla     celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, Muži: 4, Ženy: 5 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola     celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7     celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10     celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14     celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina Extreme Race

start ~ 09:00:00 , 1997 a starší , přihlášeno: 164 účastníků ( 158 mužů, 6 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
M-V2 [615] Blažek Jan CZE 1973 BIKESTARS VRCHLABÍ
Z [616] Blažková Lucie CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
M-V2 [399] [8627858] Gryga Richard CZE 1975 Praha 10
M-V2 [ ] Gryga Petr CZE 1976 Praha 10
M-29 [605] Havelka Jan CZE 1990 VSAK Punk
M-V2 [ ] Hrabík Jaroslav CZE 1976 Rapid Plzeň
M-29 [602] Armstrong Nick USA 1990 The Cardiff Kooks
M-V1 [ ] Kovarik Vít CZE 1978 Roztoky
M-V1 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
M-V1 [606] Jerabek Ivo CZE 1982 Light core team
M-V1 [ ] Glombiček Jan CZE 1984 eSeNBáci
M-V1 [608] Krtička Petr CZE 1979 Police nad Metují
M-V2 [609] Maixner Petr CZE 1976 Police nad Metuji
M-V2 [611] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
M-V2 [612] Pivnička Luděk CZE 1973 pivnicka.cz
M-V2 [613] Slavík Karel CZE 1974 MTB Spartak Vrchlabí
M-V1 [607] jeřábek milan CZE 1979 Light core team
M-V1 [603] Čikl Miloš CZE 1983 Light core team
M-V1 [148] 16:06:00 Stadtherr Jarda CZE 1979 Bikeservis.eu
M-V1 [147] 16:06:30 Janour Jan CZE 1983 Plzen
M-V2 [146] 16:07:00 Florián Antonín CZE 1972 SK Fit Tábor
M-V2 [145] 16:07:30 Fajgl Jan CZE 1975 Jablonec nad Nisou
M-29 [144] 16:08:00 Žák Pavel CZE 1987 Bike Triatlon Morkovice
M-V1 [143] 16:08:30 Zelenka Jaroslav CZE 1980 BIKESERVIS.EU
M-V2 [142] 16:09:00 Wróblewski Karol POL 1976 Baran Cycling Team
M-V2 [141] 16:09:30 Waślicki Krzysztof POL 1976 KK Cyklon Warszawa
M-V1 [140] 16:10:00 Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
M-V2 [139] 16:10:30 Vondráček Štěpán CZE 1973 CK Příbram Fany Gastro
M-V1 [138] 16:11:00 Volny Jindra CZE 1982 Karlovy Vary
M-V1 [137] 16:11:30 Voll David GER 1984 SCOTT Bike 24 MTN Race Team
M-V2 [136] 16:12:00 Vodochodský Vladimír CZE 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR
M-V2 [135] 16:12:30 Vlach Honza CZE 1975 Výlet Liberec
M-V2 [134] 16:13:00 Veselý Miloš CZE 1973 TRUXXXIK cycling
M-V2 [133] 16:13:30 Vacenovský Vít CZE 1968 KT Tryskomyš
M-V1 [132] 16:14:00 Vacek Jiří CZE 1977 beespee.cz
M-V1 [131] 16:14:30 Tomeček Zdeněk CZE 1979 GS cyklo team Jistebnice
M-29 [130] 16:15:00 Štěpaník Jiří CZE 1997 MORAVEC Team
M-V3 [129] 16:15:30 Šťasta Libor CZE 1966 PELLS HARD BIKERS KUŘIM
M-29 [128] 16:16:00 Šmolík Jan CZE 1992 beespee.cz
M-V1 [127] 16:16:30 Šindelář Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR
M-V1 [126] 16:17:00 Šebrle Jiří CZE 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M-29 [125] 16:17:30 Šandera Ondřej CZE 1987 Fast Music For Slow People
M-V1 [124] 16:18:00 Suchomel Matouš CZE 1979 KUPKOLO MTB team Pardubice
M-V1 [123] 16:18:30 Strnad Vašek CZE 1983 Endeka Bassta
M-V1 [122] 16:19:00 Strieženec Martin CZE 1985 Bike Terror Crew
M-29 [121] 16:19:30 Strelec Josef CZE 1988 Bike Triatlon Morkovice
M-29 [120] 16:20:00 Stočes Ondra CZE 1987 Panda debilů
M-V1 [119] 16:20:30 Srubek Libor CZE 1979 Profibaustoffe CZ
M-V1 [118] 16:21:00 Spindler Christian DNK 1984 Lokomotive Stuttgart
M-V1 [117] 16:21:30 Siekierski Michał POL 1985 Kibolski KS
M-V1 [116] 16:22:00 Sekot Jaroslav CZE 1978 Kola Ledeč
M-V1 [115] 16:22:30 Sass Gabor HUN 1980 BikePark Poznań
M-V1 [114] 16:23:00 Ryšavý Pavel CZE 1979 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M-V2 [113] 16:23:30 Rygl Miroslav CZE 1972 MIRY mapholders Racing Team
M-V1 [112] 16:24:00 Rutkowski Norbert POL 1986 Kibolski KS
M-V1 [111] 16:24:30 Rotnicki Michał POL 1978 KK Cyklon Warszawa
M-V1 [110] 16:25:00 Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
M-29 [109] 16:25:30 Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
M-V2 [107] 16:26:30 Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
M-V1 [106] 16:27:00 Pektor Stanislav CZE 1980 Biketriatlon Morkovice
M-V3 [105] 16:27:30 Pekárek Jiří CZE 1961 KOLORADOTEAM
M-V2 [104] 16:28:00 Pánek Kamil CZE 1976 www.dres.cz
M-V2 [103] 16:28:30 Ornst Tomáš CZE 1967 Výlet Liberec
M-V2 [102] 16:29:00 Novak Martin CZE 1976 Bohumin
M-V3 [101] 16:29:30 Neprášek Pavel CZE 1957 Nevix Team Kadaň
M-V2 [100] 16:30:00 Mossoczy Zbigniew POL 1973 BIKEBOARD
M-29 [99] 16:30:30 Milo Marcel SVK 1989 TNV Racing
M-V3 [98] 16:31:00 Míl Jiří CZE 1966 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M-29 [97] 16:31:30 Mikuláš Ondřej CZE 1990 Dlouhá Třebová
M-29 [96] 16:32:00 Michal Petr CZE 1989 Tepelná čerpadla IVT
M-V3 [95] 16:32:30 Mazanec Jiří CZE 1958 Černošice
M-V2 [94] 16:33:00 Matusek Robert SVK 1974 Trophy.at
M-V3 [93] 16:33:30 Matoušek Michal CZE 1962 BTK EURO BIKE Praha
M-V1 [92] 16:34:00 Marek Ondřej CZE 1986 INS Atelier Náchod
M-V1 [91] 16:34:30 Marczak Kamil POL 1981 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL
M-V1 [90] 16:35:00 Landa Štěpán CZE 1981 Light core team
M-V1 [89] 16:35:30 kuiš peter SVK 1978 Kráľovský Maratón
M-V2 [88] 16:36:00 Kudlej Lubomír CZE 1974 DSA Modrý Důl
M-V2 [87] 16:36:30 Kučera Viktor CZE 1975 Ghost team
M-V1 [86] 16:37:00 Kubiak Przemysław POL 1985 Kibolski KS
M-V2 [85] 16:37:30 Kruml Adam CZE 1974 Praha - Uhříněves
M-29 [84] 16:38:00 Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
M-V2 [83] 16:38:30 Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
M-V1 [82] 16:39:00 Kovařík Vít CZE 1978 argia.cz
M-V2 [80] 16:40:00 Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
M-V1 [79] 16:40:30 kobera matej SVK 1980 Kráľovský Maratón
M-V1 [78] 16:41:00 Klement Jakub CZE 1986 TUFO CZ OTROKOVICE
M-V1 [77] 16:41:30 Klápště Jan CZE 1977 BIKESERVIS.EU
M-29 [76] 16:42:00 Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
M-V2 [75] 16:42:30 Kasiński Grzegorz POL 1976 CYKLON PROAL TEAM
M-V1 [74] 16:43:00 Kandráč Martin SVK 1982 Kráľovský Maratón
M-V1 [73] 16:43:30 Jonák Radek CZE 1979 Kupkolo MTB team Pardubice
M-V1 [72] 16:44:00 Janos Vizdak HUN 1978 X2S
M-V2 [71] 16:44:30 Chrást Antonín CZE 1975 Clowns
M-V1 [70] 16:45:00 Hříbal Aleš CZE 1979 Kupkolo MTB Team Pardubice
M-V1 [69] 16:45:30 Hruška Petr CZE 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M-29 [68] 16:46:00 Howard Daniel CZE 1988 Paštikář
M-V1 [67] 16:46:30 Horváth Csaba HUN 1979 Long Distance Trail Riders
M-V1 [66] 16:47:00 Horák Josef CZE 1981 Algheroteam
M-V1 [65] 16:47:30 Hoffmann Erik GER 1981 Stuttgart
M-V1 [64] 16:48:00 Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
M-V2 [63] 16:48:30 Hejna Pavel CZE 1969 Velké Poříčí
M-V1 [62] 16:49:00 Hejna Jan CZE 1984 RUMOVÝ EXPRESS
M-V3 [61] 16:49:30 Hajný Svatoslav CZE 1963 Cyklotrenink.com
M-V3 [59] 16:50:30 Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
M-V1 [58] 16:51:00 Frýba Lukáš CZE 1982 Orbea Team
M-29 [57] 16:51:30 Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
M-29 [56] 16:52:00 Fojt Petr CZE 1987 R2 RIDE YOUR RACE
M-V1 [54] 16:53:00 Faktor Peter SVK 1978 SpektrumSZ
M-V1 [53] 16:53:30 Erhardt Dominik GER 1981 BikeControl RC Schnaittachtal
M-V1 [52] 16:54:00 Ehl Petr CZE 1978 BIKESERVIS.EU
M-V2 [51] 16:54:30 Dunda Milan CZE 1975 Kupkolo MTB Team Pardubice
M-V1 [50] 16:55:00 Duda Jan CZE 1977 Valkule team
M-V2 [49] 16:55:30 Drnec Martin CZE 1976 COS Brno
M-V2 [48] 16:56:00 Černý Václav CZE 1974 Focus Plzeň
M-V1 [47] 16:56:30 Čermák Ivan CZE 1985 Slatiňany
M-V1 [46] 16:57:00 Czerwiński Maciej POL 1983 Kibolski KS
M-V2 [45] 16:57:30 Březina Jiří CZE 1972 BS Bike ALÉ team
M-V1 [44] 16:58:00 Brennenstuhl Marcus GER 1982 Lokomotive Stuttgart
M-29 [43] 16:58:30 Brambus Ondřej CZE 1987 Brambus Extreme Limited United Featured
M-V2 [42] 16:59:00 blaha jakub CZE 1976 Wheelsports Racing Team
M-V3 [41] 16:59:30 Binar Luboš CZE 1966 HOBUK
M-V1 [40] 17:00:00 Bartoň Jiří CZE 1986 ČeMBA
M-V1 [39] 17:00:30 Aster Jaroslav CZE 1981 Trutnov
Z [38] 17:01:00 Beata Balazs HUN 1981 Bringabanda SC
Z [37] 17:01:30 Świrkowicz Ania POL 1979 Rowerem
Z [34] 17:03:00 Nováková Pavla CZE 1981 Trek - AR Brno
Z [33] 17:03:30 Hamanová Lucie CZE 1987 Kellys Bikeranch Team WOMEN
Z [32] 17:04:00 Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
M-29 [31] 17:04:30 Fechtmann Nico GER 1996 Procraft Racing Team
M-V1 [30] 17:05:00 Färberböck Mario AUT 1983 Bikepalast Salzburg
M-29 [29] 17:05:30 Fechtmann Jago GER 1991 Radsport 360 Racing Team
M-V1 [28] 17:06:00 Farkas Zsolt HUN 1985 Bringabanda SC
M-V1 [27] 17:06:30 Sass József HUN 1977 Meditech sc
M-V1 [26] 17:07:00 Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M-29 [25] 17:07:30 Damek Milan CZE 1992 Nilfisk pro cycling
M-V1 [24] 17:08:00 Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
M-V1 [23] 17:08:30 Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
M-29 [22] 17:09:00 Litzlhammer Stefan AUT 1990 Bikepalast Salzburg
M-V3 [21] 17:09:30 Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M-29 [20] 17:10:00 Mikuláš Vojtěch CZE 1996 Dlouhá Třebová
M-29 [19] 17:10:30 Hakl Filip CZE 1993 TTRUXXXIK cycling
M-V1 [18] 17:11:00 Říhánek Lukáš CZE 1979 2V BIKERS
M-V1 [17] 17:11:30 Ruttner Jiří CZE 1979 Roztoky
M-V1 [16] 17:12:00 Hnyk Pavel CZE 1982 Kyšice
M-V1 [15] 17:12:30 Nouzák Miloš CZE 1977 BIG SHOCK TEAM o.s.
M-V2 [14] 17:13:00 Barták Jiří CZE 1974 Eurofoam team
M-29 [13] 17:13:30 Fikejz Jiří CZE 1990 Rock Machine Cyklomax
M-V1 [12] 17:14:00 Stark Alexander GER 1985 Ottendorf Okrilla
M-V1 [11] 17:14:30 Mützlitz Torsten GER 1984 Scott bike24 mtb Team
M-V2 [10] 17:15:00 Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
M-V1 [9] 17:15:30 Havel Josef CZE 1982 www.statikacb.cz
M-V1 [8] 17:16:00 Hanyk Milan CZE 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M-V2 [7] 17:16:30 Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
M-V1 [6] 17:17:00 Jánský Lukáš CZE 1979 ADR Team
M-V2 [5] 17:17:30 Müller Marek CZE 1976 KAH sport Vrchlabí
M-V2 [4] 17:18:00 MICHAL Pavel CZE 1973 Tepelná čerpadla IVT
M-V1 [3] 17:18:30 fajt milan CZE 1977 Eurofoam team
M-29 [2] 17:19:00 Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
M-V1 [1] 17:19:30 Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M-V1 [55] 20:00:00 Fodor Petr CZE 1981 Cyklohelios
M-V2 [60] 20:00:00 Gottschall Stefan GER 1973 Brandenburg Race
M-29 [416] 20:00:00 Mísař Petr CZE 1993 Jihlava
M-29 [108] 20:00:00 Pich Tomáš CZE 1995 Vella team

startovní listina Enduro Race

start ~ 09:00:00 , 1997 a starší , přihlášeno: 51 účastníků ( 48 mužů, 3 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
M-E [301] [8637396] 15:01:00 Kutin Tomáš CZE 1984 SingleBe Bikes
M-E [302] [8637398] 15:02:00 Kugler Zbynek CZE 1981 Bír riders
V-E [303] [8637337] 15:03:00 Reisner Petr CZE 1975 GIANT Cycling team
M-E [304] [8627243] 15:04:00 Trunschka Tomas CZE 1980 Kl sport Most
V-E [305] [8637365] 15:05:00 März Martin GER 1973 Blood, Sweat and Beers
V-E [306] [8624282] 15:06:00 Chlíbek Václav CZE 1971 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M-E [308] [8628420] 15:08:00 Wiktor Zbigniew POL 1988 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
M-E [309] [8627322] 15:09:00 Baumgärtel Lutz GER 1980 SCOTT Bike 24 MTB Team
M-E [310] [8626409] 15:10:00 Žilák František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team
M-E [311] [8637397] 15:11:00 Bláha Vojtěch CZE 1999 Rock Machine Cyklomax enduro team
M-E [312] [8627424] 15:12:00 Błajet Michał POL 1980 KIBOLSKI KS
M-E [313] [8624062] 15:13:00 Sedlář Jakub CZE 1984 NOVATOP -LAPIERRE
M-E [314] [8628267] 15:14:00 Bogucki Filip POL 1979 Poznan
V-E [315] [8626426] 15:15:00 Bráza Jirka CZE 1976 LAIC
M-E [316] [8627935] 15:16:00 Bůna Ladislav CZE 1979 Police nad Metují
M-E [317] [8625199] 15:17:00 Buragas Wojciech POL 1980 Pussy Enduro Riders
M-E [318] [8627283] 15:18:00 Daszkiewicz Michał POL 1982 Knurświny
M-E [319] [8637368] 15:19:00 Findeisen Florian GER 1987 LAST NATIONAL TEAM
V-E [320] [8637345] 15:20:00 Gottstein Boris GER 1971 26
Z-E [348] [8637428] 15:20:00 Schmidt Sylvia GER 1981 26 aint dead
M-E [321] [8637374] 15:21:00 hagenbusch ulrich GER 1983 reacteam radleck mering
M-E [322] [8637355] 15:22:00 Hagenbusch Michael GER 1985 Raceteam Radleck Mering
M-E [323] [8637369] 15:23:00 Jarzynka Robert POL 1980 Rowerem
M-E [324] [8627429] 15:24:00 Jelínek Josef CZE 1989 plnt.cz
M-E [325] [8637353] 15:25:00 Karafiát Jan CZE 1989 SS Quantum59
M-E [326] [8637357] 15:26:00 Korel Ondřej CZE 1991 Měník
M-E [327] [8628260] 15:27:00 Kos Petr CZE 1987 Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis)
V-E [328] [8623328] 15:28:00 Kurt Cochet BEL 1971 Team Den Band
M-E [329] [8625602] 15:29:00 Mazanec Martin CZE 1991 Koloshop team
M-E [331] [8627279] 15:31:00 PALKA MARCIN POL 1979 BIKEBOARD
M-E [332] [8627161] 15:32:00 Pavlas Petr CZE 1990 Canyon Amateur Enduro Team
M-E [333] [8637334] 15:33:00 Pavlas Jakub CZE 1987 Canyon Amateur Enduro Team
M-E [334] [8628273] 15:34:00 Rubáček Martin CZE 1982 Rubáček
M-E [335] [8637366] 15:35:00 Sczarnowski Eric GER 1986 Leipzig
V-E [336] [8627981] 15:36:00 Sczarnowski Torsten GER 1966 Meißen
M-E [337] [8637420] 15:37:00 Shipilov Evgeny RUS 1983 NorcoTrial-Sport
M-E [338] [8624588] 15:38:00 Strach Jakub CZE 1990 Ski a Bike Centrum Radotín
V-E [339] [8637376] 15:39:00 Svoboda Ivan CZE 1962 Trosky tým
M-E [340] [8624041] 15:40:00 Szentmiklósi Norbert HUN 1981 LDTR
M-E [341] [8627679] 15:41:00 Ubral Zdeněk CZE 1986 Dressler.cz - RB
V-E [342] [8623943] 15:42:00 Vacek Roman CZE 1964 Pomalu, ale jistě!
M-E [343] [8623304] 15:43:00 Veselý Pavel CZE 1980 Koloshop Team
M-E [344] [8623442] 15:44:00 Vobořil Luboš CZE 1983 Koloshop Team
M-E [346] [8637352] 15:46:00 Zima Tomáš CZE 1994 Ziromont Cycling team
V-E [347] [8625297] 15:47:00 Žák Jiří CZE 1969 The EnTourist
Z-E [349] [8628275] 15:49:00 Karkošková Renáta CZE 1984 NOVATOP GHOST
Z-E [350] [8623275] 15:50:00 Chlíbková Daniela CZE 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M-E [352] [8637354] 15:52:00 Ščupák Michal CZE 1995 Bike 2000
M-E [345] [8635124] 16:20:00 Vrkoč Robert CZE 1981 KELLYS BIKE RANCH TEAM
M-E [307] [8628123] 20:00:00 Matějů Jan CZE 1982 TJ Banik Mezibori
M-E [330] [8637333] 20:00:00 Mísař Jan CZE 1991 Ackee, s.r.o.

startovní listina Half Race

start ~ 09:00:00 , 1997 a starší , přihlášeno: 19 účastníků ( 13 mužů, 6 žen) Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
M [604] Hájek Pavel CZE 1975 Atrex team
M [610] Meran Oto CZE 1982 www.dres.cz
Z [ ] Habrová Martina CZE 1968 KT TRYSKOMYŠ
M [406] 15:58:00 Ekl Martin CZE 1957 Biketeam Kralupy EurobikePraha
Z [407] 15:58:30 Fábryová Miroslava SVK 1986 Kráľovský maratón
Z [409] 15:59:30 Kelbichová Vendula CZE 1986 KL sport Most
M [410] 16:00:00 Kordík Tomáš CZE 1986 Praha Kamýk
M [411] 16:00:30 Krejčí Dominik CZE 1997 Bike 2000
M [412] 16:01:00 Krumlovský Petr CZE 1974 MTB HELLFISH AMINOSTAR
M [413] 16:01:30 Kulhavý Tomáš CZE 1988 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M [414] 16:02:00 Linhart Jakub CZE 1977 Stárkov
M [415] 16:02:30 Malátek Tomáš CZE 1982 NOVATOP LAPIERRE
Z [422] 16:03:00 Rudolfová Martina CZE 1982 Eurofoam team
M [417] 16:03:30 Rybín Petr CZE 1968 Rafkarna IDEA Cycling Team
Z [418] 16:04:00 Rychterová Danča CZE 1969 Trosky tým
M [419] 16:04:30 Stępniak Artur POL 1987 Nokia Cycling Team
M [420] 16:05:00 Šukala Branislav SVK 1988 SpektrumSZ
M [421] 16:05:30 Walczak Wojciech POL 1980 ędóro
Z [423] 17:02:30 Pross Arnhild GER 1982 Team Le Rêve

startovní listina Junior

start ~ 09:00:00 , 1998 - 2001 , přihlášeno: 6 účastníků ( 5 mužů, 1 žen) Zkrácená trať, kategorie do 18ti let, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Junior [ ] Nekola Šimon CZE 1998 SK Kola VÍŠEK - TREK
Junior [401] 15:55:30 Hanuš Tomáš CZE 1998 MC Metuje
Juniorky [402] 15:56:00 Hanušová Natálie CZE 2000 Quintbike.cz
Junior [403] 15:56:30 Linhart Kuba CZE 2002 Stárkov
Junior [404] 15:57:00 Mojžíš Josef CZE 1999 Zlíč
Junior [405] 15:57:30 Pospíšil Lukáš CZE 1998 Redpoint Eleven Team

startovní listina UNICYCLE

start ~ 09:00:00 , 1997 a starší , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen) JEDNOKOLKY - Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
M [201] 15:52:30 Siegienczuk Maksym POL 1984 TriSlide
M [202] 15:53:00 KOL JAKUB POL 1991 Katowice
M [203] 15:53:30 Kacprzak Kamil POL 1996 Wroclaw

startovní listina Half Enduro Race

start ~ 09:00:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
V-E [351] [8637417] 15:51:00 Kundrat Peter SVK 1970 Kralovsky Maraton

startovní listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:17:30 , 2002 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( 4 mužů, 5 žen) sleva pro rodiče závodníky 200,- CZK

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [516] Chrástová Zuzana CZE 2012 Praha 2
Muži [514] Gryga Martin CZE 2014 Praha 10
Muži [515] Gryga Petr CZE 2013 Praha
Ženy [534] Koberová Terezka SVK 2013 Královský maraton
Muži [518] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
Muži [517] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
Ženy [524] Stadtherrová Adélka CZE 2011 BIKESERVIS.EU
Ženy [535] Tomečková Barbora CZE 2013 GS cyklo team Jistebnice
Ženy [526] Vránová Karolína CZE 2012 Praha - Uhříněves

startovní listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:07:00 , 2011 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( 5 mužů, 4 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [531] Brož Jan CZE 2012 Hony Team
Ženy [519] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
Muži [529] Kugler Marek CZE 2013 Praha 4
Muži [530] Kugler Adam CZE 2011 Praha 4
Ženy [520] Linhartová Eliška CZE 2011 Stárkov
Muži [521] Nouzák Matyáš CZE 2012 BIG SHOCK TEAM o.s.
Ženy [537] Suchomelová Nela CZE 2012 Hradec Králové
Muži [522] Říhánek Jakub CZE 2011 Zruč-Senec
Ženy [523] Říhánková Tereza CZE 2011 Zruč-Senec

startovní listina KIDS 6-7

start ~ 17:25:00 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 7 účastníků ( 3 mužů, 4 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [527] Jirásková Ema CZE 2009 Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
Ženy [501] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
Ženy [502] Trmatová Stella CZE 2010 Czech Tallboys
Muži [528] Umlaf Sebastian CZE 2009 S-Sport
Muži [508] Vacek Gabriel CZE 2008 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [532] Černý Jakub CZE 2009 Focus Plzeň
Ženy [539] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov

startovní listina KIDS 8-10

start ~ 17:46:00 , 2006 - 2008 , přihlášeno: 7 účastníků ( 7 mužů, 0 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [504] Bráza Jim CZE 2008 Praha 10
Muži [533] Frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Muži [505] Hrubý Filip CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [506] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [509] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov
Muži [507] Šimůnek Petr CZE 2006 Jablonec nad Nisou
Muži [538] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov

startovní listina KIDS 11-14

start ~ 17:25:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [513] Chvátal Matouš CZE 2003 S sport Hronov
Muži [510] Hák Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team
Muži [511] Müller Mirek CZE 2004 KAH sport Vrchlabí
Muži [512] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [536] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes

startovní listina KIDS 13-14

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku

startovní časy