Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

03.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race     celkem: 187, muži : 180, ženy: 7, M-29: 24, M-V1: 67, M-V2: 33, M-V3: 10, Z: 5, M-E: 35, M: 1, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race     celkem: 47, muži : 45, ženy: 2, M-E: 34, V-E: 11, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race     celkem: 15, muži : 10, ženy: 5, M: 9, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior     celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE     celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race     celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 8-10     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M-E [309] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTB Team 40:19.0
2 2 / M-E [323] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 01:00:19.7 20:00.7
3 3 / M-E [302] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 01:00:40.6 20:21.6
4 4 / M-E [301] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 01:01:38.2 21:19.2
5 5 / M-E [321] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 01:02:08.9 21:49.9
6 6 / M-E [325] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 01:02:28.2 22:09.2
7 7 / M-E [322] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 01:04:42.7 24:23.7
8 8 / M-E [346] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 01:07:08.8 26:49.8
9 9 / M-E [352] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 01:10:47.5 30:28.5
10 10 / M-E [313] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 01:11:57.3 31:38.3
11 11 / M-E [310] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:12:00.0 31:41.0
12 12 / M-E [316] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 01:13:50.1 33:31.1
13 13 / M-E [343] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 01:14:57.3 34:38.3
14 14 / M-E [317] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 01:14:57.6 34:38.6
15 15 / M-E [334] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 01:14:58.0 34:39.0
16 16 / M-E [308] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 01:15:18.1 34:59.1
17 17 / M-E [314] Filip Bogucki 1979 POL CZE 01:15:34.3 35:15.3
18 18 / M-E [311] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 01:15:52.4 35:33.4
19 19 / M-E [312] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 01:17:33.0 37:14.0
20 20 / M-E [333] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:17:50.2 37:31.2
21 21 / M-E [341] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 01:17:59.9 37:40.9
22 22 / M-E [331] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 01:18:46.4 38:27.4
23 23 / M-E [340] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 01:19:40.4 39:21.4
24 24 / M-E [324] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 01:19:59.9 39:40.9
25 25 / M-E [330] Jan Mísař 1991 CZE 01:20:00.0 39:41.0
26 26 / M-E [319] Florian Findeisen 1987 GER LAST NATIONAL TEAM 01:20:20.9 40:01.9
27 27 / M-E [329] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 01:20:33.7 40:14.7
28 28 / M-E [338] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:21:01.8 40:42.8
29 29 / M-E [344] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 01:22:32.1 42:13.1
30 30 / M-E [304] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 01:22:41.9 42:22.9
31 31 / M-E [327] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 01:22:50.1 42:31.1
32 32 / M-E [335] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 01:25:32.0 45:13.0
33 33 / M-E [326] Ondřej Korel 1991 CZE CZE 01:33:02.9 52:43.9
34 34 / M-E [318] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 01:40:07.8 59:48.8
35 35 / M-E [345] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:49:16.7 01:08:57.7