Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

08.07.2017 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 181, muži : 172, ženy: 9, M-29: 17, M-V1: 51, M-V2: 33, M-V3: 6, Z: 7, M-E: 52, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 67, ženy: 2, M-E: 54, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 39, muži : 30, ženy: 9, M: 21, Z: 5, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 9, ženy: 4, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-12 celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:32:57.69
2 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:35:37.62 02:39.93
3 3 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:35:58.06 03:00.37
4 4 / M-V2 [7] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:55:40.38 22:42.69
5 5 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 05:04:23.98 31:26.29
6 6 / M-V2 [99] József Sass 1977 HUN Meditech sc 05:04:59.3 32:01.61
7 7 / M-V2 [131] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 05:07:38.59 34:40.9
8 8 / M-V2 [83] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 05:08:35.36 35:37.67
9 9 / M-V2 [66] Josef Lelek 1971 CZE INS ateliér Nachod 05:18:07.29 45:09.6
10 10 / M-V2 [118] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 05:20:25.43 47:27.74
11 11 / M-V2 [101] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 05:30:29.74 57:32.05
12 12 / M-V2 [18] jakub blaha 1976 CZE Mannheim 05:45:25.97 01:12:28.28
13 13 / M-V2 [25] Jan Duda 1977 CZE Bakov nad Jizerou 05:48:38.23 01:15:40.54
14 14 / M-V2 [77] Charles Moore 1974 USA Orange Krush Cycling Club 05:51:11.46 01:18:13.77
15 15 / M-V2 [61] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:00:33.28 01:27:35.59
16 16 / M-V2 [87] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 06:06:32.04 01:33:34.35
17 17 / M-V2 [56] Grzegorz Kasiński 1976 POL CYKLON PROAL TEAM 06:08:47.5 01:35:49.81
18 18 / M-V2 [54] Martin Březík 1971 CZE Brno 06:11:24.87 01:38:27.18
19 19 / M-V2 [88] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 06:12:08.64 01:39:10.95
20 20 / M-V2 [119] Heiki Talvik 1976 EST saunapunkt.ee 06:17:34.32 01:44:36.63
21 21 / M-V2 [79] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 06:19:57.25 01:46:59.56
22 22 / M-V2 [121] Tomáš Uchytil 1976 CZE Měřín 06:22:03.79 01:49:06.1
23 23 / M-V2 [122] Jiří Vacek 1977 CZE beespee.cz 06:29:05.2 01:56:07.51
24 24 / M-V2 [120] Tõnis Tiedemann 1975 EST SAUNAPUNKT.EE 06:39:45.94 02:06:48.25
25 25 / M-V2 [126] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:00:35.83 02:27:38.14
26 26 / M-V2 [28] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 07:09:27.85 02:36:30.16
27 27 / M-V2 [132] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 07:10:10.48 02:37:12.79
28 28 / M-V2 [125] Jan Vlach 1975 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:37:45.2 03:04:47.51
29 29 / M-V2 [42] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 07:41:18.96 03:08:21.27
30 30 / M-V2 [43] Vladimír Hábr 1969 CZE Plzeň - Červený Hrádek 08:18:35.04 03:45:37.35
31 31 / M-V2 [105] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 08:22:25.33 03:49:27.64
32 32 / M-V2 [100] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 09:09:31.97 04:36:34.28
32 32 / M-V2 [615] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol