Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

08.07.2017 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 181, muži : 172, ženy: 9, M-29: 17, M-V1: 51, M-V2: 33, M-V3: 6, Z: 7, M-E: 52, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 67, ženy: 2, M-E: 54, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 39, muži : 30, ženy: 9, M: 21, Z: 5, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 9, ženy: 4, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-12 celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 03:34:09.15
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:42:27.08 08:17.93
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 04:01:16.13 27:06.98
4 4 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 04:11:47.64 37:38.49
5 5 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:21:18.34 47:09.19
6 6 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 04:21:20.13 47:10.98
7 7 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 04:39:35.87 01:05:26.72
8 8 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 04:40:08.53 01:05:59.38
9 9 / M [420] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:47:46.2 01:13:37.05
10 10 / M [417] Jiří Kromer 1972 CZE Brno 04:49:46.93 01:15:37.78
11 11 / M [421] Robert Mückl 1974 GER Team Sepp´s Radlstol 04:58:04.96 01:23:55.81
12 12 / M [73] Chris Maund 1967 USA Encinitas 05:01:51.7 01:27:42.55
13 13 / M [426] Vladimír Waltera 1981 CZE Team Bike Perštejn 05:04:20.06 01:30:10.91
14 14 / M [412] Jan Francu 1983 CZE Brno 05:06:44.76 01:32:35.61
15 15 / M [418] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:28:53.85 01:54:44.7
16 16 / M [419] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 05:45:12.24 02:11:03.09
17 17 / M [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 06:06:04.42 02:31:55.27
18 18 / M [411] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 06:38:39.52 03:04:30.37
19 19 / M [415] Vlastimil Hendrych 1972 CZE Team Bike Perštejn 06:41:50.31 03:07:41.16
20 20 / M [414] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:43:17.76 04:09:08.61
21 21 / M [413] Jürgen Hamann 1953 GER Team BCS Cycles Denmark 07:49:11.63 04:15:02.48