Specialized MTB Trilogy 2015

02.07.2015 - 05.07.2015 Teplice nad Metují [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Bemaniax Extreme Race celkem: 189, muži : 179, ženy: 10, M-29: 25, M-V1: 78, M-V2: 29, M-V3: 10, Z: 7, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Bemaniax Enduro Race celkem: 40, muži : 37, ženy: 3, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Kupkolo.cz FatFree Race celkem: 18, muži : 16, ženy: 2, M: 16, Z: 2 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Junior celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Junior: 7, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Kupkolo.cz UNICYCLE celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M: 0, Z: 0 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Enduro FatFree celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, M-29: 0, M-V1: 0, M-V2: 0, M-V3: 0, Z: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Bemaniax Extreme Race

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / M-29 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST MITAS racing team 12:42:44.2 36:20.4 (1) 04:09:24.7 (1) 03:25:05.6 (2)
2 2 / M-29 [8] Jakub Šilar 1989 CZE Bikeclinic Cannondale 13:14:51.2 32:07.0 36:20.4 (2) 04:32:25.8 (2) 03:25:05.5 (1)
3 3 / M-29 [19] Filip Hakl 1993 CZE Moose - ForBikes team 15:41:06.1 02:58:21.9 46:31.2 (35) 05:27:00.1 (38) 04:07:05.9 (27)
4 4 / M-29 [49] Lukáš Drejsl 1986 CZE GIANT Pitrs bikes 15:41:33.4 02:58:49.2 43:06.6 (14) 05:00:42.3 (12) 03:52:57.7 (14)
5 5 / M-29 [95] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 15:45:34.8 03:02:50.6 46:17.2 (31) 05:20:06.8 (36) 04:06:42.4 (26)
6 6 / M-29 [110] Jakub Rydval 1994 CZE BikeBrothers 16:11:20.0 03:28:35.8 44:38.7 (21) 06:09:56.3 (63) 04:11:39.7 (34)
7 7 / M-29 [23] Ondřej Marek 1986 CZE INS-Náchod 17:40:51.5 04:58:07.3 47:18.2 (42) 06:11:43.9 (66) 04:40:26.9 (58)
8 8 / M-29 [42] Aleš Žídek 1990 CZE 18:20:08.7 05:37:24.5 54:40.2 (86) 06:24:29.2 (75) 04:43:06.8 (62)
9 9 / M-29 [131] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam team 18:24:41.4 05:41:57.2 47:47.1 (44) 06:07:23.3 (60) 04:46:44.1 (65)
10 10 / M-29 [129] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 18:26:12.3 05:43:28.1 48:05.9 (47) 06:07:23.3 (61) 04:47:56.8 (68)
11 11 / M-29 [116] Ondra Stočes 1987 CZE 18:30:51.4 05:48:07.2 54:30.0 (85) 06:23:29.6 (74) 04:50:43.0 (69)
12 12 / M-29 [105] Lukáš Pohůnek 1988 CZE 18:41:55.3 05:59:11.1 50:11.3 (63) 06:38:32.7 (86) 04:59:41.6 (74)
13 13 / M-29 [83] Anders Kronborg 1992 DNK MTB Slettestrand 18:57:43.8 06:14:59.6 50:31.0 (66) 06:49:03.5 (94) 04:59:59.1 (76)
14 14 / M-29 [120] Tomáš Svoboda 1993 CZE postavkolo.cz 19:47:52.1 07:05:07.9 47:51.4 (45) 06:46:40.9 (93) 05:08:06.7 (78)
15 15 / M-29 [53] Jiří Bartoň 1986 CZE 20:56:58.4 08:14:14.2 59:47.8 (103) 07:04:50.1 (98) 05:23:36.9 (86)
16 16 / M-29 [122] Ondřej Šandera 1987 CZE 25:03:12.4 12:20:28.2 01:03:48.3 (114) 08:52:56.8 (120) 06:35:20.5 (108)
17 (-1) 17 / M-29 [55] Tomáš Brebera 1986 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 10:00:34.1 44:28.5 (19) 05:06:32.5 (17) 04:09:33.1 (32)
18 (-1) 18 / M-29 [104] Tomáš Pilát 1989 CZE 11:27:55.8 51:38.9 (71) 05:53:42.7 (51) 04:42:34.2 (60)
19 (-1) 19 / M-29 [20] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 11:44:49.7 48:46.3 (50) 06:36:19.7 (84) 04:19:43.7 (43)
20 (-1) 20 / M-29 [82] Christian Kohlhausen 1986 GER Venutto MTB Racing Team 13:14:47.0 01:00:24.7 (104) 06:31:55.8 (81) 05:42:26.5 (96)
20 (-2) 20 / M-29 [77] Petr Hruška 1986 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 57:50.4 (95)
20 (-2) 20 / M-29 [67] Semyon Grigorev 1989 RUS 01:02:54.4 (111) 08:01:33.2 (113)
23 (-3) 23 / M-29 [602] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 06:01:59.1
24 (-3) 24 / M-29 [612] Jiří Záliš 1988 CZE 06:38:06.5
25 (-4) 25 / M-29 [97] Ondřej Němec 1987 CZE BikeBrothers