Specialized MTB Trilogy 2015

02.07.2015 - 05.07.2015 Teplice nad Metují [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Bemaniax Extreme Race celkem: 189, muži : 179, ženy: 10, M-29: 25, M-V1: 78, M-V2: 29, M-V3: 10, Z: 7, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Bemaniax Enduro Race celkem: 40, muži : 37, ženy: 3, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Kupkolo.cz FatFree Race celkem: 18, muži : 16, ženy: 2, M: 16, Z: 2 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Junior celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Junior: 7, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Kupkolo.cz UNICYCLE celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M: 0, Z: 0 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Enduro FatFree celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, M-29: 0, M-V1: 0, M-V2: 0, M-V3: 0, Z: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Bemaniax Extreme Race

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / M-V1 [2] Ryan Sherlock 1982 IRL N/A 13:41:28.2 41:32.4 (7) 04:41:35.9 (6) 03:43:42.3 (5)
2 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE eurofoam team 13:42:37.0 01:08.8 40:55.7 (5) 04:33:42.3 (3) 03:46:58.3 (6)
3 3 / M-V1 [4] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -Lapierre 13:44:37.1 03:08.9 40:15.0 (4) 04:36:47.2 (4) 03:39:18.1 (3)
4 4 / M-V1 [16] Voll David 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 14:09:18.2 27:50.0 42:16.0 (10) 04:40:27.7 (5) 03:49:13.5 (10)
5 5 / M-V1 [12] Klofanda Martin 1977 CZE UGO Allivictus Čistý sport 14:31:56.7 50:28.5 42:58.4 (13) 04:58:07.4 (10) 03:47:42.5 (7)
6 6 / M-V1 [5] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 14:34:01.4 52:33.2 42:46.3 (12) 05:08:35.7 (20) 03:42:39.4 (4)
7 7 / M-V1 [138] Lukáš Jánský 1979 CZE Adr Team 14:40:35.5 59:07.3 41:42.6 (8) 05:13:09.3 (25) 03:49:04.1 (9)
8 8 / M-V1 [58] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 14:47:03.4 01:05:35.2 45:09.1 (23) 05:02:48.0 (14) 03:48:18.5 (8)
9 9 / M-V1 [33] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 14:55:47.3 01:14:19.1 39:25.4 (3) 05:01:47.1 (13) 04:08:26.2 (30)
10 10 / M-V1 [9] Jarda Stadtherr 1979 CZE BikeBrothers 14:59:59.5 01:18:31.3 42:11.8 (9) 05:05:43.1 (16) 03:57:37.0 (17)
11 11 / M-V1 [69] Milan Hanyk 1984 CZE 15:02:27.2 01:20:59.0 48:38.9 (49) 05:03:39.6 (15) 03:54:54.5 (16)
12 12 / M-V1 [7] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 15:06:09.0 01:24:40.8 45:48.5 (30) 04:58:51.6 (11) 03:58:56.5 (19)
13 13 / M-V1 [112] József Sass 1977 HUN Meditech sc 15:21:03.0 01:39:34.8 45:18.3 (24) 05:08:40.0 (21) 04:05:30.7 (25)
14 14 / M-V1 [13] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 15:29:36.9 01:48:08.7 45:46.7 (29) 05:19:29.3 (35) 03:58:12.9 (18)
15 15 / M-V1 [31] Pavel Hnyk 1982 CZE 15:30:00.2 01:48:32.0 47:55.8 (46) 05:17:19.9 (30) 04:04:14.0 (24)
16 16 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE 15:33:38.8 01:52:10.6 45:30.1 (27) 05:17:43.2 (32) 04:07:19.2 (28)
17 17 / M-V1 [29] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 15:34:20.7 01:52:52.5 46:26.1 (32) 05:11:32.7 (24) 04:03:19.6 (21)
18 18 / M-V1 [6] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 15:41:58.9 02:00:30.7 44:30.4 (20) 05:55:35.8 (53) 03:54:12.6 (15)
19 19 / M-V1 [62] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 15:43:19.2 02:01:51.0 50:06.8 (61) 05:14:33.2 (27) 04:10:29.9 (33)
20 20 / M-V1 [18] Jan Farář 1985 CZE MadBike Liberec 15:44:30.7 02:03:02.5 44:24.4 (18) 05:31:44.8 (40) 04:07:32.3 (29)
21 21 / M-V1 [27] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 16:02:15.2 02:20:47.0 49:32.9 (53) 05:29:56.4 (39) 04:12:07.5 (36)
22 22 / M-V1 [24] Jan Hejna 1984 CZE 16:03:40.5 02:22:12.3 01:01:39.9 (107) 05:17:21.3 (31) 04:16:32.3 (40)
23 23 / M-V1 [100] Pavel Nosek 1984 CZE Cyklo VAPE racing team 16:07:16.7 02:25:48.5 44:53.1 (22) 05:18:20.6 (34) 04:12:48.2 (37)
24 24 / M-V1 [48] Jaromír Lecnar 1983 CZE GIANT Pitrs bikes 16:08:34.5 02:27:06.3 44:16.4 (17) 05:15:15.3 (28) 04:21:31.3 (46)
25 25 / M-V1 [22] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Team 16:17:18.9 02:35:50.7 45:28.3 (26) 05:56:49.0 (54) 04:15:26.9 (39)
26 26 / M-V1 [136] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 16:33:02.5 02:51:34.3 46:39.5 (37) 05:43:12.0 (44) 04:20:07.8 (44)
27 27 / M-V1 [87] Peter Kuis 1978 SVK Kráľovský MTB maratón 16:44:53.8 03:03:25.6 49:35.8 (54) 05:37:35.4 (42) 04:24:59.8 (50)
28 28 / M-V1 [132] Janos Vizdak 1978 HUN X2S 17:02:00.6 03:20:32.4 46:27.1 (33) 05:18:19.2 (33) 04:21:25.3 (45)
29 29 / M-V1 [99] Martin Nesvadba 1976 CZE C.O.P.C. 17:02:59.2 03:21:31.0 49:31.0 (52) 05:40:51.2 (43) 04:23:52.6 (48)
30 30 / M-V1 [41] Jakub Blaha 1976 GER 17:03:25.0 03:21:56.8 49:50.5 (55) 05:46:24.0 (48) 04:26:15.4 (51)
31 31 / M-V1 [135] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:05:58.8 03:24:30.6 47:07.9 (40) 05:52:09.0 (50) 04:11:42.5 (35)
32 32 / M-V1 [26] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 17:06:22.2 03:24:54.0 50:16.8 (64) 06:09:55.0 (62) 04:31:59.1 (54)
33 33 / M-V1 [61] Peter Faktor 1978 SVK Finančné centrum Team 17:30:38.6 03:49:10.4 50:31.2 (67) 06:05:50.3 (58) 04:36:29.2 (56)
34 34 / M-V1 [14] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 17:43:07.9 04:01:39.7 46:39.2 (36) 06:29:14.9 (79) 04:39:48.8 (57)
35 35 / M-V1 [32] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 17:46:14.0 04:04:45.8 52:40.7 (75) 06:11:43.9 (65) 04:40:26.9 (59)
36 36 / M-V1 [113] Gabor Sass 1980 HUN BikePark Poznań 17:48:03.2 04:06:35.0 49:53.7 (56) 06:12:39.0 (68) 04:31:42.0 (53)
37 37 / M-V1 [90] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 17:52:10.1 04:10:41.9 50:32.4 (69) 06:01:47.0 (57) 04:44:09.7 (64)
38 38 / M-V1 [125] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 17:57:51.8 04:16:23.6 41:29.3 (6) 05:54:50.8 (52) 04:19:09.3 (42)
39 39 / M-V1 [106] David Prokůpek 1980 CZE Bicycle Cafe 18:09:38.0 04:28:09.8 50:09.0 (62) 06:14:10.3 (71) 04:43:31.2 (63)
40 40 / M-V1 [80] Jan Chudoba 1982 CZE 18:13:25.6 04:31:57.4 53:30.3 (77) 05:57:58.2 (55) 04:53:06.6 (70)
41 41 / M-V1 [40] Michal Škoch 1981 CZE 18:27:44.0 04:46:15.8 49:55.5 (57) 06:25:22.1 (76) 04:55:04.5 (72)
42 42 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:54:22.9 05:12:54.7 55:09.2 (87) 06:11:40.0 (64) 04:56:12.4 (73)
43 43 / M-V1 [121] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN 19:03:18.0 05:21:49.8 53:52.1 (80) 06:20:33.9 (73) 05:13:04.0 (81)
44 44 / M-V1 [84] Aleš Krpata 1978 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 19:10:28.7 05:29:00.5 56:24.5 (91) 06:13:07.6 (70) 04:55:00.4 (71)
45 45 / M-V1 [102] Kamil Pánek 1976 CZE Acer Bike Team 19:34:07.5 05:52:39.3 55:11.0 (88) 06:52:56.5 (95) 05:18:02.3 (84)
46 46 / M-V1 [59] Pavel Dobřecký 1982 CZE ZIKADO 19:54:27.0 06:12:58.8 58:07.4 (96) 06:41:36.8 (88) 05:16:38.0 (82)
47 47 / M-V1 [128] Martin Veselý 1985 CZE TriClub Dobruška 21:08:14.2 07:26:46.0 59:39.5 (102) 07:48:48.5 (107) 05:11:45.2 (79)
48 48 / M-V1 [78] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 21:13:19.7 07:31:51.5 57:04.2 (93) 07:03:43.4 (97) 05:40:20.4 (95)
49 49 / M-V1 [94] Marek Mička 1979 CZE 22:13:31.9 08:32:03.7 58:38.7 (99) 07:50:50.1 (108) 05:27:29.7 (89)
50 50 / M-V1 [75] Csaba Horváth 1979 GBR 22:19:23.7 08:37:55.5 01:03:10.9 (113) 07:42:46.7 (103) 05:49:47.2 (99)
51 51 / M-V1 [115] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 22:25:22.0 08:43:53.8 58:24.4 (97) 07:57:55.0 (110) 05:45:09.1 (98)
52 52 / M-V1 [119] Štěpán Svačina 1980 CZE Habrdy 23:43:57.4 10:02:29.2 01:02:42.7 (110) 07:51:11.1 (109) 06:32:13.2 (106)
53 53 / M-V1 [108] Jan Provaznik 1979 CZE 24:03:32.7 10:22:04.5 01:08:00.2 (118) 08:01:32.0 (112) 06:32:41.1 (107)
54 54 / M-V1 [126] Jiří Vacek 1977 CZE Beespee.cz 25:39:49.9 11:58:21.7 01:08:19.3 (119) 08:23:19.2 (115) 07:02:43.2 (110)
55 55 / M-V1 [89] Jakub Linhart 1977 CZE 27:41:52.2 14:00:24.0 01:18:01.0 (126) 09:20:31.3 (124) 07:25:10.4 (112)
56 56 / M-V1 [57] Maciej Czerwiński 1983 POL Kibolski KS 27:43:46.0 14:02:17.8 01:10:33.6 (124) 08:40:07.2 (118) 07:36:33.3 (115)
57 57 / M-V1 [65] Artur Gogół 1977 POL 27:55:35.4 14:14:07.2 01:09:31.2 (123) 08:58:35.2 (122) 07:42:10.0 (117)
58 (-1) 58 / M-V1 [25] Franta Kubíček 1977 CZE BikeBrothers 09:43:51.8 43:32.7 (16) 04:56:31.5 (8) 04:03:47.6 (22)
59 (-1) 59 / M-V1 [21] Michal Flídr 1979 CZE 10:39:40.4 47:45.4 (43) 05:43:27.3 (45) 04:08:27.7 (31)
60 (-1) 60 / M-V1 [91] Stein Manuel 1982 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 11:32:18.0 48:59.0 (51) 05:43:27.4 (46) 04:59:51.6 (75)
61 (-1) 61 / M-V1 [37] Vladimír Vágner 1981 CZE BikeBrothers 12:52:42.4 50:19.9 (65) 06:31:28.8 (80) 05:30:53.7 (92)
62 (-1) 62 / M-V1 [123] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 12:58:26.8 57:06.4 (94) 06:40:43.6 (87) 05:20:36.8 (85)
63 (-1) 63 / M-V1 [63] Milan Fusko 1982 CZE ZIKADO 17:12:42.6 01:07:44.9 (117) 08:47:08.1 (119) 07:17:49.6 (111)
64 (-1) 64 / M-V1 [70] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 17:54:30.5 01:23:16.7 (129) 08:55:21.8 (121) 07:35:52.0 (114)
64 (-2) 64 / M-V1 [45] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 47:17.4 (41) 05:06:53.3 (18)
64 (-2) 64 / M-V1 [28] Lukáš Frýba 1982 CZE Moose - ForBikes team 46:30.9 (34) 06:06:47.0 (59)
64 (-2) 64 / M-V1 [81] Petr Karajanis 1976 CZE ŠSK Sprint při SPŠ Trutnov 53:35.3 (78) 06:26:43.5 (77)
64 (-2) 64 / M-V1 [86] Przemysław Kubiak 1985 POL Kibolski KS 01:17:08.7 (125)
69 (-3) 69 / M-V1 [610] Jaroslav Svoboda 1977 CZE TECHKO CZ 04:07:00.9
70 (-3) 70 / M-V1 [605] Petr Meuer 1981 CZE 04:14:03.2
71 (-3) 71 / M-V1 [617] Jan Obermajer 1979 CZE 06:43:27.8
72 (-4) 72 / M-V1 [114] Michal Sedlák 1981 CZE
72 (-4) 72 / M-V1 [36] richard paul morel 1979 CZE Varde Cykelklub
72 (-4) 72 / M-V1 [51] Jaroslav Aster 1981 CZE
72 (-4) 72 / M-V1 [34] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling
72 (-4) 72 / M-V1 [74] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam
DNF / M-V1 [76] Jaroslav Hrabík 1976 CZE 56:20.2 (90) 07:35:41.8 (102) 05:43:07.4 (97)
DNF / M-V1 [47] Ján Janočko 1982 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 45:22.5 (25) 05:11:28.8 (23) 03:50:58.2 (13)