Specialized MTB Trilogy 2015

02.07.2015 - 05.07.2015 Teplice nad Metují [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Bemaniax Extreme Race celkem: 189, muži : 179, ženy: 10, M-29: 25, M-V1: 78, M-V2: 29, M-V3: 10, Z: 7, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Bemaniax Enduro Race celkem: 40, muži : 37, ženy: 3, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Kupkolo.cz FatFree Race celkem: 18, muži : 16, ženy: 2, M: 16, Z: 2 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Junior celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Junior: 7, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Kupkolo.cz UNICYCLE celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M: 0, Z: 0 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Enduro FatFree celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, M-29: 0, M-V1: 0, M-V2: 0, M-V3: 0, Z: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Bemaniax Extreme Race

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / M-V2 [46] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 14:29:13.9 46:41.7 (39) 04:51:14.8 (7) 03:49:57.0 (11)
2 2 / M-V2 [11] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod 15:18:20.5 49:06.6 43:14.5 (15) 05:10:26.4 (22) 04:01:57.2 (20)
3 3 / M-V2 [52] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 15:23:00.9 53:47.0 48:20.1 (48) 05:08:21.6 (19) 04:04:10.4 (23)
4 4 / M-V2 [10] Josef Lelek 1971 CZE INS-Náchod 15:39:14.1 01:10:00.2 45:35.1 (28) 05:13:39.6 (26) 04:15:16.0 (38)
5 5 / M-V2 [130] Miloš Veselý 1973 CZE Moose - ForBikes team 16:22:02.6 01:52:48.7 50:03.9 (59) 05:26:41.7 (37) 04:22:26.8 (47)
6 6 / M-V2 [96] Zbigniew Mossoczy 1973 POL BIKEBOARD 16:37:58.7 02:08:44.8 50:00.5 (58) 05:36:26.5 (41) 04:24:35.3 (49)
7 7 / M-V2 [39] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 17:27:14.4 02:58:00.5 50:06.3 (60) 05:48:48.0 (49) 04:33:23.4 (55)
8 8 / M-V2 [109] Jarda Přibyl 1970 CZE Nevix Team 18:37:07.5 04:07:53.6 51:20.7 (70) 06:13:07.6 (69) 04:46:51.7 (66)
9 9 / M-V2 [88] Roman Kuthan 1968 CZE MTB Kofola 18:59:17.1 04:30:03.2 53:43.8 (79) 06:15:43.6 (72) 05:17:32.6 (83)
10 10 / M-V2 [66] Stefan Gottschall 1973 GER 19:47:18.5 05:18:04.6 55:22.3 (89) 06:42:42.9 (89) 05:12:16.6 (80)
11 11 / M-V2 [50] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 20:08:27.7 05:39:13.8 54:21.9 (83) 06:45:49.6 (92) 05:29:21.7 (90)
12 12 / M-V2 [71] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Pořící 20:38:35.6 06:09:21.7 58:40.5 (100) 06:45:45.2 (91) 05:33:55.1 (94)
13 13 / M-V2 [127] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 21:02:38.5 06:33:24.6 01:01:06.4 (105) 06:56:11.4 (96) 05:24:07.1 (87)
14 14 / M-V2 [137] Jiří Petr 1974 CZE INS-Náchod 21:35:17.3 07:06:03.4 59:17.6 (101) 07:42:57.6 (104) 05:33:40.8 (93)
15 15 / M-V2 [72] Lutz Herrmann 1972 GER 22:49:17.1 08:20:03.2 58:26.5 (98) 07:46:56.8 (106) 06:09:11.7 (102)
16 16 / M-V2 [101] Tomáš Ornst 1967 CZE 23:09:39.7 08:40:25.8 01:04:46.2 (115) 07:35:12.9 (101) 06:30:00.1 (105)
17 17 / M-V2 [79] Antonín Chrást 1975 CZE 24:25:25.1 09:56:11.2 01:01:36.5 (106) 08:07:54.6 (114) 06:10:00.1 (103)
18 18 / M-V2 [64] Wojciech Glab 1971 POL 26:39:21.7 12:10:07.8 01:08:44.9 (120) 07:43:31.9 (105) 07:41:45.1 (116)
19 19 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE 27:16:52.6 12:47:38.7 01:09:20.9 (122) 09:02:03.1 (123) 07:27:34.3 (113)
20 (-1) 20 / M-V2 [117] marek strnad 1972 CZE INS-Náchod 10:20:21.5 46:40.5 (38) 05:16:56.4 (29) 04:16:44.6 (41)
21 (-1) 21 / M-V2 [134] Štěpán Vondráček 1973 CZE 14:01:21.3 01:24:49.2 (130) 06:44:25.4 (90) 05:52:06.7 (101)
21 (-2) 21 / M-V2 [54] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 01:02:56.8 (112) 08:31:58.2 (116)
23 (-3) 23 / M-V2 [43] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 51:45.8 51:45.8 (72)
24 (-3) 24 / M-V2 [118] Jiri Susa 1967 CZE 01:23:02.5 01:23:02.5 (128)
25 (-3) 25 / M-V2 [604] Lubomír Kudlej 1974 CZE - 05:43:05.0
26 (-3) 26 / M-V2 [611] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS-Náchod 06:08:36.4
27 (-3) 27 / M-V2 [601] Jiri Ernest 1972 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 06:15:54.6
28 (-3) 28 / M-V2 [609] Petr Rybín 1968 CZE 08:21:48.2
29 (-4) 29 / M-V2 [606] Jiří Polej 1971 CZE Hronov