Kupkolo MTB Trilogy 2017

05.07.2017 - 08.07.2017 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 202, muži : 192, ženy: 10, M-29: 17, M-V1: 61, M-V2: 34, M-V3: 8, Z: 7, M-E: 58, V-E: 14, Z-E: 3 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 74, muži : 71, ženy: 3, M-E: 58, V-E: 13, Z-E: 3 [html] [pdf]
Half Race celkem: 40, muži : 30, ženy: 10, M: 19, Z: 6, Muži: 9, M-V3: 2, Ženy: 3, Z-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 9, ženy: 4, Muži: 9, Ženy: 3, Z-E: 1 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 11, muži : 8, ženy: 3, kluci: 8, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-12 celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / V-E [340] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 25:08:08.9 01:17:20.98 08:03:09.45 07:27:44.39 08:19:54.01
2 2 / V-E [360] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 26:21:55.9 01:13:47.0 01:28:03.27 08:31:47.08 07:36:11.81 08:45:53.67
3 3 / V-E [306] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 26:22:06.7 01:13:57.8 01:19:54.26 08:27:31.16 07:37:34.06 08:57:07.08
4 4 / V-E [357] Radek Rozmahel 1974 CZE CZE 27:04:18.1 01:56:09.2 01:18:20.59 08:32:54.17 08:14:28.28 08:58:35.0
5 5 / V-E [351] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 27:06:59.2 01:58:50.3 01:21:20.31 08:32:55.42 08:14:10.21 08:58:33.27
6 6 / V-E [346] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 28:32:35.9 03:24:27.0 01:20:35.05 08:47:19.68 08:43:24.65 09:41:16.36
7 7 / V-E [318] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 29:05:51.3 03:57:42.4 01:11:02.57 08:56:32.8 09:07:19.7 09:50:56.23
8 8 / V-E [372] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 29:50:49.6 04:42:40.7 01:31:00.77 09:23:13.95 09:00:22.22 09:56:12.61
9 9 / V-E [342] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 30:26:32.3 05:18:23.4 01:26:08.72 09:56:06.35 08:34:41.7 10:29:35.48
10 (-1) 10 / V-E [368] Petr Špora 1964 CZE CZE 20:53:04.7 01:33:28.11 09:23:21.32 09:56:15.31
11 (-1) 11 / V-E [311] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 21:16:45.6 01:15:12.92 09:27:18.61 10:34:14.08
12 (-1) 12 / V-E [329] Wojciech Glab 1971 POL CZE 22:01:16.9 01:26:45.42 09:51:40.63 10:42:50.85
12 (-2) 12 / V-E [336] Filip Karásek 1975 CZE Kokostezky.cz 01:26:16.5 09:08:21.43
12 (-2) 12 / V-E [801] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 11:51:27.7 10:01:53.4