Noc tuleních pásů

19.01.2019 Pec pod Sněžkou 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Všichni dohromady celkem: 408, muži : 300, ženy: 108, Muži 1: 300, Muži 2: 0, Ženy 1: 108, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Muži 1 celkem: 116, muži : 116, ženy: 0, Muži 1: 116, Muži 2: 0, Ženy 1: 0, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Mix 1 celkem: 88, muži : 44, ženy: 44, Muži 1: 44, Muži 2: 0, Ženy 1: 44, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Mix 2 celkem: 56, muži : 28, ženy: 28, Muži 1: 28, Muži 2: 0, Ženy 1: 28, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Ženy 1 celkem: 18, muži : 0, ženy: 18, Muži 1: 0, Muži 2: 0, Ženy 1: 18, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Ženy 2 celkem: 18, muži : 0, ženy: 18, Muži 1: 0, Muži 2: 0, Ženy 1: 18, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Muži 2 celkem: 112, muži : 112, ženy: 0, Muži 1: 112, Muži 2: 0, Ženy 1: 0, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Mix 1

start ~ 17:15:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové RuzovkaUpa
1 1 / Mix 1 Salomon | Suunto | Lawi 01:25:12.5 2143 01:25:10.3 Tereza Rudolfová 1989 36:17.043:46.0
1143 01:25:12.5 Tomáš Petreček 1979 36:07.043:50.0
2 2 / Mix 1 Skialp Dolní Morava 01:26:20.2 2145 01:26:16.8 Pavel Skalický 1992 36:49.044:38.0
1145 01:26:20.2 Radka Pospíšilová 1990 36:52.044:39.0
3 3 / Mix 1 Jozi Vocet Team 01:27:03.1 1132 01:26:54.1 Johana Mackova 1992 37:02.044:42.0
2132 01:27:03.1 Jaroslav Voceďálek 1987 36:55.044:43.0
4 4 / Mix 1 LUSTi Team 01:37:18.6 1120 01:37:18.0 Petr Hanyš 1970 40:52.050:10.0
2120 01:37:18.6 Lucie Luštincová 1993 41:14.050:11.0
5 5 / Mix 1 321start 01:41:43.8 2133 01:41:41.9 Jana Machová 1988 42:03.052:04.0
1133 01:41:43.8 František Mach 1986 42:03.052:04.0
6 6 / Mix 1 Future cycling 01:41:51.7 1130 01:41:45.5 petr špás 1979 40:33.051:21.0
2130 01:41:51.7 Martina Nováková 1992 40:36.051:22.0
7 7 / Mix 1 Skialp Dolní Morava 01:44:57.1 1110 01:44:55.9 Jan Červinka 1989 42:18.052:21.0
2110 01:44:57.1 Barbora Kožnarová 1993 42:03.052:24.0
8 8 / Mix 1 Ústí nad Orlicí 01:45:50.0 2125 01:45:49.4 Jan Skotálek 1997 42:36.054:14.0
1125 01:45:50.0 Tereza Kalousová 1998 42:39.054:15.0
9 9 / Mix 1 Malé Svatoňovice 01:46:22.1 2106 01:46:14.1 Marek Jiřička 1983 44:53.055:29.0
1106 01:46:22.1 Žaneta Beranová 1990 46:49.055:28.0
10 10 / Mix 1 STYLISH Team 01:49:45.5 1149 01:49:44.3 Magdaléna Štanglerová 1994 48:43.057:35.0
2149 01:49:45.5 Radek Zavadil 1992 48:41.057:35.0
11 11 / Mix 1 Julísek and Lukísek 01:51:06.8 2104 01:51:03.3 Lukáš Ondrášek 1993 44:42.055:53.0
1104 01:51:06.8 Júlia Balážová 1992 44:42.055:53.0
12 12 / Mix 1 (made in) Czechoslovakia 01:52:46.5 1148 01:52:28.5 Michal Špak 1984 45:49.058:30.0
2148 01:52:46.5 Iveta Vlčková 1983 46:49.058:30.0
13 13 / Mix 1 Skialp nad Hrobem 01:54:10.8 1108 01:54:00.4 Karel Blaschke 1985 48:40.059:19.0
2108 01:54:10.8 Eva Blaschkeová 1985 48:30.059:19.0
14 14 / Mix 1 Teplice 01:54:12.8 2103 01:54:07.6 Ondrej Vitko 1989 46:54.057:38.0
1103 01:54:12.8 Ladislava Antalová 1989 46:49.057:37.0
15 15 / Mix 1 Brnka Pičo 01:54:50.6 2129 01:54:49.6 Tomáš Linhart 1991 45:42.056:39.0
1129 01:54:50.6 Iveta Kolegarová 1988 45:46.056:39.0
16 16 / Mix 1 Top RUn CLub 01:56:12.1 2116 01:55:51.2 Karel Rejchrt 1988 48:35.001:03:14.0
1116 01:56:12.1 Petra Eliášová 1987 51:12.001:03:16.0
17 17 / Mix 1 Dynafit 01:58:02.0 2150 01:57:55.0 Veronika Volnárová 1992 49:36.058:02.0
1150 01:58:02.0 Matuš Vnenčák 1988 49:36.058:04.0
18 18 / Mix 1 Špindl sportuje 1 01:58:32.0 2114 01:58:22.3 Hana Makaloušová 1988 51:07.001:01:51.0
1114 01:58:32.0 Štěpán Dunka 1972 49:33.001:01:25.0
19 19 / Mix 1 Klášterka - outdoorova.cz 02:01:29.0 1147 02:01:26.4 Jan Svoboda 1978 51:49.001:02:56.0
2147 02:01:29.0 Eliška Svobodová 1986 52:35.001:02:55.0
20 20 / Mix 1 Kamenice nad Lipou 02:07:44.3 2141 02:07:44.0 Petr Velíšek 1999 51:04.001:05:42.0
1141 02:07:44.3 Kamila Otrubová 1997 51:03.001:05:42.0
21 21 / Mix 1 Praha 02:08:13.1 1112 02:08:08.2 Jan Doležal 1989 50:09.001:03:30.0
2112 02:08:13.1 Kamila Šebková 1989 50:16.001:03:30.0
22 22 / Mix 1 Vrchlabí 02:08:16.5 1119 02:07:45.2 Stanislav Groh 1987 52:10.001:02:13.0
2119 02:08:16.5 Michala Rybišárová 1997 52:16.001:02:15.0
23 23 / Mix 1 Svoboda 02:10:28.1 2137 02:10:17.5 Lucie Šritrova 1991 49:29.001:02:22.0
1137 02:10:28.1 Pavel Mrňávek 1989 50:15.001:02:23.0
24 24 / Mix 1 Booty Swing 02:11:22.6 1101 02:11:19.4 Jan Ambrož 1986 44:55.056:56.0
2101 02:11:22.6 Dorota Ambrožová 1994 44:59.056:58.0
25 25 / Mix 1 Dejwyho horský běh 02:14:55.4 2131 02:14:55.1 Barbora Mičková 1986 51:49.001:09:13.0
1131 02:14:55.4 Jakub Lovecky 1987 52:41.001:09:13.0
26 26 / Mix 1 Salomon-run 02:17:25.6 2124 02:17:24.2 Iva Mádlová 1984 57:19.001:09:36.0
1124 02:17:25.6 Adam Kajánek 1980 57:16.001:09:36.0
27 27 / Mix 1 Peruni 02:17:53.2 2109 02:17:34.7 Ewa Haltof 1994 49:27.001:03:28.0
1109 02:17:53.2 Radek Böhm 1982 50:06.001:03:27.0
28 28 / Mix 1 Adventure Menu 02:22:28.1 2107 02:22:21.0 Lukáš Pešek 1983 54:19.001:10:43.0
1107 02:22:28.1 Tereza Bílková 1986 54:23.001:10:44.0
29 29 / Mix 1 Where running ends, climbing begins 02:41:59.2 2127 02:41:50.7 Jiří Vojta 1990 01:00:04.001:19:49.0
1127 02:41:59.2 Lucie Klostermannová 1987 01:00:05.001:19:49.0
30 30 / Mix 1 A2K 02:42:04.4 1140 02:41:56.1 Adela Ondruchova 1994 56:32.001:15:04.0
2140 02:42:04.4 Jakub Plechaty 1989 56:31.001:15:05.0
31 31 / Mix 1 OBV 02:42:43.2 1135 02:42:43.1 Eva Mariankova 1987 01:01:16.001:16:42.0
2135 02:42:43.2 Milan Sladký 1985 01:01:15.001:16:44.0
32 32 / Mix 1 Sk outdoor jeseniky 02:42:52.2 2118 02:42:36.2 Martin Škrott 1983 01:03:08.001:21:57.0
1118 02:42:52.2 Veronika Foltynova 1988 01:03:11.001:21:58.0
33 33 / Mix 1 Olomouc 02:43:16.9 1146 02:43:06.7 Tomáš Procházka 1980 01:02:45.001:20:38.0
2146 02:43:16.9 Daniela Procházková 1988 01:02:42.001:20:36.0
34 34 / Mix 1 EET EUROPARTS 02:43:49.0 2105 02:43:44.1 Kristýna Bartošová 2006 01:06:46.001:21:56.0
1105 02:43:49.0 Jan Bartoš 1976 01:06:35.001:21:52.0
35 35 / Mix 1 praha 02:47:50.1 2142 02:47:29.1 Martin Sembera 1986 59:03.001:21:12.0
1142 02:47:50.1 Adela Padrtkova 1990 59:07.001:21:15.0
36 36 / Mix 1 Praha 02:49:38.8 1102 02:49:33.1 Ondřej Ambrož 1990 01:09:05.001:24:13.0
2102 02:49:38.8 Martina Zíková 1989 01:08:58.001:24:13.0
37 37 / Mix 1 WC Pivson Praha 03:02:06.4 2123 03:02:04.4 Alena Trnková 1984 01:07:08.001:26:59.0
1123 03:02:06.4 Petr Jech 1990 01:07:08.001:26:59.0
38 38 / Mix 1 Praha 8 03:05:44.5 2121 03:05:38.0 Zuzana Kochova 1985 01:06:42.001:30:30.0
1121 03:05:44.5 Michal Humaj 1992 01:05:30.001:30:31.0
39 39 / Mix 1 Letos dojedem 03:07:32.3 2136 03:06:32.9 Pavel Mastný 1979 01:03:42.001:30:35.0
1136 03:07:32.3 Iva Mastná 1980 01:09:21.001:30:33.0
40 40 / Mix 1 Mrtvolky 03:11:47.8 1134 03:11:17.0 Jan Tygrik Machacek 1979 01:04:12.001:38:20.0
2134 03:11:47.8 Darina Vojtiskova 1981 01:16:44.001:38:21.0
41 41 / Mix 1 Kočičáci 03:17:00.4 1128 03:16:59.5 Lenka Kočí 1987 01:15:22.001:36:24.0
2128 03:17:00.4 Pavel Kočí 1989 01:15:40.001:36:26.0
42 42 / Mix 1 Praha 03:18:38.9 1126 03:18:14.6 Štěpán Kapounek 1978 01:00:16.001:28:35.0
2126 03:18:38.9 Lenka Šindelářová 1989 01:11:24.001:28:28.0
43 43 / Mix 1 Jarda a Karel 03:21:12.6 1151 03:21:12.2 Kateřina Průšková 1981 01:16:42.001:41:27.0
2151 03:21:12.6 Martin Bílý 1985 01:13:30.001:41:29.0
DNF / Mix 1 Šmoulové 1113 Michal Dráb 1990
2113 Petra Horáková 1986