Nova Cup Sázava

17.06.2017 Sázava

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 105, muži : 100, ženy: 5, AM30: 15, AM40: 29, AM50: 32, AM60: 19, AM60 : 5, AW30: 4, AW40: 1, AW50: 0 [html] [pdf]
trasa B celkem: 227, muži : 203, ženy: 24, JB: 11, BM30: 31, BM40: 60, BM50: 54, BM60: 37, BM60 : 10, JWB: 2, BW30: 7, BW40: 2, BW50: 10, BW50 : 3 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 25, muži : 12, ženy: 13, odrážedla: 25 [html] [pdf]
Predskolaci celkem: 14, muži : 5, ženy: 9, kluci: 5, holky: 9 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 64, muži : 33, ženy: 31, Starší žáci: 9, Muži: 24, Starší žákyně: 8, Ženy: 23 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 23, muži : 11, ženy: 12, kluci: 11, holky: 12 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 19, muži : 11, ženy: 8, kluci: 11, holky: 8 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]

startovní listina trasa A

start ~ 10:00:00 , 1998 a starší , přihlášeno: 105 účastníků ( 100 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
AM30 [1] Adel Filip CZE 1990 Superior Suninvent Team
AM50 [87] Artus Daniel CZE 1972 Nadšenci z Posázaví
AM30 [84] Bartůněk Marek CZE 1998 Ethic Sport
AM30 [31] Beran Ondřej CZE 1989 KC Slavia Praha
AM60 [32] Březina Petr CZE 1962 KC Kutná Hora
AM30 [33] Bureš Josef CZE 1989 Vlašim
AM50 [34] Dařbujan Petr CZE 1969 TRUXXXIK cycling
AM60 [20] Dimmer Jan CZE 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA
AM50 [93] Dvořák Milan CZE 1972 Kolovraty
AM40 [15] Ečer Tomáš CZE 1979 TRUXXXIK cycling
AM60 [35] Ekl Martin CZE 1957 Biketeam Kralupy EurobikePraha
AM40 [36] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
AM30 [37] Filip Vojtěch CZE 1988 Cyklo ATOM cycling team
AW30 [38] Flašarová Nikol CZE 1991 Prima kolo
AM60 [18] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
AW40 [26] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč
AW30 [25] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
AM40 [39] Fuxa Martin CZE 1979 Ck Sázava-bike team
AM50 [78] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
AM60 [13] Havelka Petr CZE 1959 Hradecký spinning klub
AM60 [23] Havlík Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš
AM60 [19] Hemelík Pavel CZE 1967 RockMachine-Cyklomax
AM40 [40] Hladík Tomáš CZE 1982 BB CYKLOSPORT SUPERIOR
AM50 [29] Holomeček Petr CZE 1973 Bistromatic 42
AM40 [41] Houška Michal CZE 1978 Houšánci
AM50 [4] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
AM40 [100] Hynek Martin CZE 1987 Sport Club Calabrone
AM40 [42] Cháb Miroslav CZE 1979 Sport Club Calabrone
AM60 [43] Ježek Martin CZE 1966 3M
AM40 [44] Kadeřábek Jakub CZE 1983 Beroun
AM40 [2] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
AM50 [92] Kapal Jan CZE 1974 Coffeebikers od Andělky - Velké Popovice
AM50 [90] Karella Michal CZE 1969 Galaxi Cyklo Švec
AM40 [85] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
AM40 [17] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
AM30 [45] Knytl Martin CZE 1988 Kola Ledeč
AM50 [12] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
AM30 [46] koutenský david CZE 1992 Vlašim
AM50 [82] Král Jiří CZE 1977 Záměl
AM60 [47] Krátký Michal CZE 1964 AZ MOBILITY
AM40 [202] Krejčí Milan CZE 1980 GHOST team
AM40 [83] Křivánek Jiří CZE 1985 Ethic Sport
AM50 [48] Kubášek Petr CZE 1968 TRUXXXIK cycling
AM60 [49] KUBRYCHT Miloš CZE 1967 Rockmachine Cyklomax
AM50 [50] Kučera František CZE 1971 Dolly Vyškov
AM60 [ ] Kumprecht Pavel CZE 1967 Úvaly
AM60 [ ] Kumprecht Pavel CZE 1967 Úvaly
AW30 [28] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team
AM60 [51] Kyndl Petr CZE 1965 Alset Racing Team
AM30 [5] Lavička Adam CZE 1995 GHOST team
AM40 [52] Maleček Radek CZE 1979 -
AM40 [53] Malinský Martin CZE 1979 REVITBUILD s.r.o.
AM50 [54] Marek David CZE 1972 MTB Šumava Riders
AM30 [55] Mašín Roman CZE 1993 KCSláviaPraha
AM60 [89] Matoušek Michal CZE 1962 BTK EURO BIKE Praha
AM30 [56] Mikuláš Ondřej CZE 1990 Dlouhá Třebová
AM50 [57] Mukařovský Jaroslav CZE 1969 kolo-pro-radost.cz, Český Brod
AM40 [8] Nagy Petr CZE 1978 STRATOS AUTO
AM50 [98] Nedbal Jan CZE 1971 Krhanice
AM60 [94] Nestler Josef CZE 1963 KL sport Most
AM50 [58] Neumann Boris CZE 1968 eSeNBáci Jeseník
AM50 [59] Neuwirth Jan CZE 1975 SILVINI technical sportswear
AM50 [86] Novák Vladimír CZE 1976 Kladno
AM50 [60] Novotný Jaroslav CZE 1977 Autocombi team Kutná Hora
AM40 [77] Novotný Peter CZE 1979 Nováky
AM60 [61] Pavlíček Václav CZE 1954 Cyklosprt Kerda
AM60 [62] Pekárek Jiří CZE 1961 KOLORADOTEAM
AM30 [63] Plšek Radek CZE 1991 CYKLO PROFI
AM50 [99] Rejzek Martin GER 1972 Eintracht Braunschweig
AM50 [96] Saňa Tomáš CZE 1970 Praha 4
AM40 [ ] Sekot Jaroslav CZE 1978 Kola Ledeč
AM40 [3] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN
AM40 [64] Skůček Petr CZE 1978 METROPROJEKT
AM40 [65] Smola Karel CZE 1984 Auto I.S.R.
AM50 [66] soběslav josef CZE 1968 KOLORADOTEAM
AM50 [10] Souček Jiří CZE 1970 Cyklo ATOM cycling team
AM50 [16] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
AM40 [97] Svátek Štěpán CZE 1982 Rubena
AM60 [81] Svoboda Miroslav CZE 1952 Praha 9 - Kbely
AM60 [81] Svoboda Miroslav CZE 1952 Praha 9 - Kbely
AM60 [67] Šafránek Jiří CZE 1964 Poděbrady
AM60 [ ] šípek Miroslav CZE 1965 KSM HRÁDEK
AM40 [68] Štíbr David CZE 1978 Alset Racing Team
AM40 [69] Šusta Jan CZE 1985 Symbio+ BMC
AM50 [80] Švorc Jiří CZE 1973 BIG SHOCK TEAM o.s.
AM40 [70] Trojan Tomáš CZE 1987 Chocerady
AM50 [95] Tuna Milan CZE 1975 AUTENTICBIKE Třebíč
AM30 [6] Uhlíř Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI
AM60 [22] Urbančík Pavel CZE 1960 2k bike club Odry
AM50 [21] Vacenovský Vít CZE 1968 KT Tryskomyš
AM40 [72] Válek Václav CZE 1980 Roztoky
AM40 [ ] Veselý Michal CZE 1980 RoRace Notoric
AM30 [73] Vidičan Tomáš CZE 1988 Havlíčkův Brod
AM30 [ ] Višňovský Tomáš SVK 1993 PROefekt team
AM40 [74] Vlachovský Michal CZE 1987 BSK racing
AM50 [9] Vondrouš Pavel CZE 1974 CYKLO PROFI
AM50 [11] Voříšek Láďa CZE 1977 CYKLO PROFI
AM40 [75] Vrbata Jan CZE 1986 Nadšenci z Posázaví II
AM30 [14] Vymětalík Jaroslav CZE 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN
AM50 [79] Waldecker Dušan CZE 1972 Hronov
AW30 [27] Wernerová Zuzana CZE 1988 GHOST team
AM60 [88] Zábranský Vladimír CZE 1958 SK Kbely
AM50 [7] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
AM60 [76] Zdeněk Richard CZE 1966 Kbely Cycling Team
AM50 [24] Žibřid Pavel CZE 1973 INS Atelier Náchod

startovní listina trasa B

start ~ 10:00:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 227 účastníků ( 203 mužů, 24 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
BM40 [231] Adamovský Tomáš CZE 1984 Kožlí
BM50 [232] Bajčík Pavel CZE 1975 MTB Šumava Riders
BM40 [233] Bakeš Petr CZE 1983 Ohaře
BM50 [234] Bartoš Karel CZE 1973 Bike and Surf team
BM30 [700] Bartsch Tomáš CZE 1988 TRANSBRODY
BM30 [396] Berecký Ondřej CZE 1994 METAXTREN
BM40 [235] Beroušek Martin CZE 1983 Jouda tým
BM50 [236] Beroušek Pavel CZE 1975 Praha 6
BW50 [688] Bindicsová Markéta CZE 1970 SKAJP
BM60 [237] Bittner Boris CZE 1964 Český Brod
JB [238] Bittner Jiří CZE 1999 Český Brod
BW50 [239] Blazkova Denisa CZE 1968 Praha 6
BM30 [684] Blecha Daniel CZE 1992 Kolín
BW50 [240] Bohabojová Olga CZE 1976 Lékárna Zásmuky
BM30 [691] Bohata Tomáš CZE 1993 REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN
BM60 [ ] Brabec Miroslav CZE 1967 Bike Brdy
BM50 [ ] BURIÁNEK Martin CZE 1970 Neratovice
BM60 [203] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
BM60 [203] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
BM60 [694] Cichra Petr CZE 1961 Vynohradský šlapky
JB [207] Coufal Tomáš CZE 2001 Apache Loko Trutnov
BM60 [241] Čech Jan CZE 1964 PBT
BM40 [243] Čepička Matěj CZE 1987 Magebike Kolín
BM60 [242] Čepička Michal CZE 1960 Kolín
BM40 [244] červinka Zdeněk CZE 1986 BIKESTARS VRCHLABÍ
BM60 [211] Červinka Zdeněk CZE 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ
BM60 [245] Čihák Lubomír CZE 1953 Semice
BM50 [246] Číhal Roman CZE 1970 Lužice
BM30 [247] Dobšovič Vojtěch CZE 1997 Kross BikeRanch Team
BW50 [ ] Doláková Táňa CZE 1958 Příbram
BM30 [229] Dudek Tomáš CZE 1988 CK Kolo-park.cz
BM60 [679] Dvořák Otakar CZE 1962
BM40 [248] Edr Jakub CZE 1987 Česká spořitelna - Accolade
BM30 [249] Fabian Jan CZE 1989 Praha
BW30 [678] Fleková Adéla CZE 1989 METAXTREN
BW30 [250] Gembalová Karolína CZE 1990 GHOST team
BM50 [251] Hálek Václav CZE 1974 GT Opportunity Brno
BM60 [374] Hanuš Václav CZE 1957 Divišov
BM50 [252] Hanzel Ivan CZE 1971 Sázava
BM30 [253] Havelka Pavel CZE 1988 SK CYKLO CHLUBNA
BM50 [254] Havlíček Jan CZE 1976 BIKEMARAST team
BM60 [255] Hejduk Richard CZE 1966 Divišov
BM40 [256] Hlavatý Vladimir CZE 1983 Praha 9
BW50 [218] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA
BM30 [257] Holub Jan CZE 1998 Symbio+ BMC
BM40 [258] horáček vit CZE 1978 křesetice
BM50 [390] Hrach Michal CZE 1977 Hotel Hubertus Špindl
BM60 [395] Hrnčíř Jan CZE 1963 Mělník
BM50 [380] Hříbal Jakub CZE 1972 Rábí
BM60 [259] Hůla Luboš CZE 1960 MTB Rakovník
BM50 [260] Chalupník Jan CZE 1970 Cerekvice n.L.
BM50 [260] Chalupník Jan CZE 1970 Cerekvice n.L.
BM40 [261] Chlubna Radek CZE 1987 SK CYKLO CHLUBNA
BM40 [262] Chrudimsky Radek CZE 1982 Česká spořitelna
BM60 [217] Janeček Petr CZE 1965 GHOST Team
BM60 [263] Jelínek Jaroslav CZE 1962 Kutná Hora
BM40 [698] Jetýlek Michal CZE 1981 Týnec nad Sázavou
BM40 [364] Ježdík Pavel CZE 1979 skype
BW50 [264] Ježková Ivana CZE 1968 Slapy
BW40 [265] Joukalová Sysa CZE 1979 Rochmachine Cyklomax
BM40 [266] Juklíček Jan CZE 1980 Přelouč
BM50 [267] Kadleček František CZE 1974 bajker.eu
BM30 [268] Kahoun Jakub CZE 1990 Libeň, Libeř
BM60 [269] Kahoun Karel CZE 1961 Libeň, Libeř
BM30 [270] Kajuk Jakub CZE 1998 XCT sport Hospůdka Karolína
BM60 [209] Karaba Zdeněk CZE 1967 KABA-SPORT Chotěboř
JWB [388] Karellová Michaela CZE 1999 GALAXY CYKLOŠVEC
BM40 [372] Kedršt Petr CZE 1985 Bandas Kolín
BM30 [363] Kern Daniel CZE 1994 Praha
BM60 [271] Khek Roman CZE 1967 Kraken team Dobříš
BM30 [204] Kindl Lukáš CZE 1990 Cycology BikeCulture
BM40 [272] Kittler Jan CZE 1986 Praha 9 - Horní Počernice
BM60 [676] Klíma Jiří CZE 1958 Kolín
BM60 [214] Klimeš Miloš CZE 1955 KC BRNO
BM60 [214] Klimeš Miloš CZE 1955 KC BRNO
BM50 [375] Knott Jakub CZE 1973 Sloths
BM50 [273] Koláčný Jaroslav CZE 1969 SamoukMTB
BM60 [274] Kolář Jan CZE 1958 Sport-umění-peří
BM50 [275] Kolář Václav CZE 1975 AC Sparta Praha Ciclink
BM60 [224] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
BM60 [277] Kopečný Bořivoj CZE 1959 Hany Bany
BM40 [278] Kořínek Petr CZE 1982 Eurofoam sport team
BM40 [370] Kosička Lubor CZE 1984 Cyklovrakoviště
BM40 [383] Kosík Zdeněk CZE 1980 www.ipal.cz
JWB [368] Kotrbová Lenka CZE 2002 TJ Spartak Třebíč
BM60 [225] Kovačka Jaroslav CZE 1962 DiabetTeem
BM30 [279] Kovačka Michal CZE 1991 DiabetTeem
JB [226] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
BM50 [228] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
BM50 [384] Kremla Martin CZE 1973 MKA
JB [381] Kulhavý Marek CZE 1999 XCT sport Hospůdka Karolína
BM60 [280] Kupec Jiří CZE 1952 Hradové Střímelice
BW50 [281] Kyndlová Markéta CZE 1969 Alset Racing Team
BM40 [373] Lehky Jiří CZE 1980 GHOST team
BM50 [200] Linhart Milan CZE 1971 Galaxy CykloŠvec Stevens
BM40 [282] Lubas Miroslav CZE 1978 Chotýšany
BM50 [283] Majer Petr CZE 1972 Mrač
BM40 [284] Malík Zbyněk CZE 1984 RVS
BM40 [201] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
JB [287] marek Jan CZE 1999 Eurofoam sport team
BM30 [ ] marek Jan CZE 1998 KC Slavia Praha
BM50 [285] Marek Jaroslav CZE 1976 Autocombi Kutná Hora
BM50 [286] Marek Libor CZE 1975 MTB Šumava Riders
BM40 [704] Marták Petr CZE 1980 Exportis
BW50 [288] Matoušková Hana CZE 1965 BTK EURO BIKE Praha
BW30 [289] Matoušková Michaela CZE 1997 BTK EURO BIKE Praha
BM50 [290] Míchal Miroslav CZE 1974 Golčův Jeníkov
BM60 [291] Michálek Miloslav CZE 1959 Sázava
JB [362] Mika Jan CZE 2001 Sázava
BM30 [292] Mikulecký Pavel CZE 1991 RAF Team Polička
BM40 [293] Milichovsky LUBOŠ CZE 1979 Pneu Boháček
BM50 [294] Nassler Martin CZE 1975 Kérkonošská telechasa
BM40 [500] Nebesář Marek CZE 1983 METAXTREN
BM30 [295] Nedbal Tomáš CZE 1991 Hluboká nad Vltavou
BM50 [296] Nekolný Petr CZE 1972 Příbram
BM50 [360] Němec Martin CZE 1976 Sázava
BM60 [297] Nepraš Ladislav CZE 1959 Sázava
BM60 [686] Nestler Jan CZE 1961 SKAJP
BW30 [298] Nestlerová Klára CZE 1992 Koloshop Team
BM40 [299] Netusil Michal CZE 1982 Praha 4
BM40 [300] Nitka Jaroslav CZE 1978 METROPROJEKT
BM50 [301] Nováček David CZE 1970 Kamenice
BM40 [302] Novak Radek CZE 1978 L- bikers
BM60 [681] Novotný MIchael CZE 1965 Tepíšovice
BM60 [303] Novotný Miloslav CZE 1966 Kutná Hora
BM30 [304] Novotný Ondřej CZE 1998 Uhlířské Janovice
BM40 [371] Nykl David CZE 1981 Kolín
BM40 [379] Pance Albert CZE 1983 Cyklo-středa
BM40 [305] Papež Jirka CZE 1981 Tehov
BM50 [306] Pasák Jan CZE 1975 MTB Šumava Riders
BM30 [307] Patocs David CZE 1988 Koloshop Team
BM50 [308] Paula Jaromír CZE 1975 Čáslav
BM40 [309] Pavelek Ladislav CZE 1978 SC Calabrone
BM50 [310] Pěgřímek Milan CZE 1968 Autocombi team Kutná Hora
BM40 [385] Pecháček Jan CZE 1986 Porsche Praha Prosek
BM40 [682] Pechr Miroslav CZE 1983 BPR Cycling team
BM60 [215] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE PEKSPORT
BM50 [687] Peterka Martin CZE 1971 Auto-Combi Kutná Hora
BM30 [367] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
JB [205] Pinkas Daniel CZE 2001 CYKLO-SKI klub Polička
BM60 [311] Pirk Jan CZE 1948 Praha 3
BM50 [312] Pirk Tomáš CZE 1973 Konojedy 130
BM60 [313] Pittner Jiří CZE 1963 Pohoda bike team
BM40 [314] Podhola Ondřej CZE 1986 Scuderia dynamo Černočice
BM40 [315] Podolka Stanislav CZE 1981 Pneu Boháček
BM50 [359] Pokorný Petr CZE 1975 MTB CITRUS TEAM
BM60 [316] Popel Karel CZE 1960 Bike Tuning Rudná
BM40 [369] Prajsner Josef CZE 1982 Třebíč
BM60 [317] Probst Jirka CZE 1958 Bike and surf team
BW50 [693] Procházková Jana CZE 1971 Praha
BM40 [318] Puška Richard CZE 1983 TV Nova
BM50 [319] Rambousek Jan CZE 1976 Joachym MTB
BM40 [320] Rams Jozef CZE 1986 Praha 10 - Malešice
BM60 [213] Rauer Luboš CZE 1966 KABA SPORT Chotěboř
BM40 [365] Reichert Vojtěch CZE 1982 Auto I.S.R.
BM40 [321] Richter Tomáš CZE 1982 TV NOVA
BM30 [393] Richter Zbyněk CZE 1991 Ghost Team
BM30 [322] Roupec Pavel CZE 1995 Authentic bike
JB [323] Roupec Radek CZE 2001 Authentic bike
BM30 [399] Rydval Jakub CZE 1994 METAXTREN
BW50 [324] Řeháková Jana CZE 1975 Radvanice
BM40 [325] Sedláček Pavel CZE 1987 Rohozec Amulet Team
BW30 [220] Schützová Sandra CZE 1991 ČKS SKI Jilemnice
BM50 [327] Skalický Petr CZE 1977 METROPROJEKT
BM50 [326] Skalický Tomáš CZE 1969 Rašovice
BM30 [329] Skřivan Dominik CZE 1996 WEBER TEAM
BM50 [328] Skřivan Emilián CZE 1971 Praha 10
JB [366] Slanař Josef CZE 2000 KUBR team
BM40 [330] smrčka Jan CZE 1981 Eurofoam sport team
BM50 [361] Sochor Martin CZE 1975 Praha
BM40 [382] Solnař Karel CZE 1980 Kolin
JB [208] Souček Petr CZE 1999 BIKEMARAST team
BM60 [389] Soukal František CZE 1962 TJ Lokomotiva Nymburk
BM60 [332] Stach Jiří CZE 1957 Bekros Brno
BM60 [331] Stach Zdeněk CZE 1962 Bekros Brno
BM40 [333] Steiner Petr CZE 1985 Auto I.S.R.
BM50 [334] Stejskal Karel CZE 1969 TRANSBRODY
BM40 [335] Stránský Radek CZE 1984 Vrchlabí
BM50 [386] Sviták Boby CZE 1973 Praha
BM60 [206] Svoboda Jiří CZE 1954 AUTENTICBIKE Třebíč
BM40 [336] Svoboda Ondřej CZE 1982 DiabetTeem
BM30 [398] Svoboda Tomáš CZE 1993 METAXTREN
BM50 [701] Šindelář Karel CZE 1977 Žižkovský tygři
BM40 [377] Šindelka Jiří CZE 1982 IRM Bike team
BM40 [337] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
BM40 [210] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
BM30 [230] Šmigelský Lukáš CZE 1996 KELLYS BIKE RANCH TEAM
BM40 [706] Šotek Jan CZE 1980 Babičtí hřebci
BW50 [394] Šťastná Gabriela CZE 1977 Jihlava
BW30 [376] Šťastná Veronika CZE 1988 Pchery
BM50 [338] Štolle Roman CZE 1977 Vlašim Bike 26
BM40 [339] Štrof Petr CZE 1979 PneuAlu Team
BM40 [340] šubrt jan CZE 1978 ck nymburk
BM50 [341] Šváb Karel CZE 1968 Bicykl Team Ústí nad Labem
BM60 [342] Švarc Pavel CZE 1963 Praha4
BW50 [227] Tamara Hynková CZE 1970 Sázava Kopaniny
BM50 [343] Trkola Libor CZE 1971 Eurofoam sport team
BM50 [378] Truska Jindra CZE 1974 Kolin
BM50 [378] Truska Jindra CZE 1974 Kolin
BM50 [703] tryner Petr CZE 1972 Babičtí hřebci
BM60 [344] Tuhacek Milan CZE 1964 TO EUROPE
BM50 [345] Tuláček Milan CZE 1976 Kolín
BM50 [345] Tuláček Milan CZE 1976 Kolín
BW30 [346] Turynová Hana CZE 1990 NOVA CUP# 39
BM60 [347] Uher Michal CZE 1960 Lékárna Zásmuky
BM30 [348] Urban Jakub CZE 1993 Mastník
BM40 [358] Urbánek Radek CZE 1984 Vlašim
BM30 [349] Vacek Jakub CZE 1988 ROHOZEC AMULET TEAM
BM40 [397] Vágner Vladimír CZE 1981 METAXTREN
BM50 [391] Varvařovský Petr CZE 1970 Lékařský triatlonový klub
BM40 [350] Vavřík Miroslav CZE 1980 Praha
BM60 [351] Vebr František CZE 1963 Kutna Hora
BM40 [352] Vendl Zdenek CZE 1981 Poděbrady
JB [353] Verner Jan CZE 1999 Uhlířské Janovice
BM30 [354] Vilím Tomáš CZE 1988 Kolín
BM40 [216] Víšek Roman CZE 1987 GHOST team
BM40 [355] Vlach Daniel CZE 1987 Praha 9
BM50 [387] Vlasák Radek CZE 1977 Benešov
BW40 [219] Vokatá Martina CZE 1983 BMC Pavlišov
BM30 [680] Vrána Dominik CZE 1996 METAXTREN
BM50 [356] Vrba Pavel CZE 1976 Chomutov
BM40 [ ] Záruba Jan CZE 1982 Praha
BM60 [357] Zeman Igor CZE 1964 bajker.eu
BM50 [ ] Zeman Marek CZE 1971 Praha 10
BM50 [677] Zeman Martin CZE 1969 Těptín
BM30 [685] Zima Tomáš CZE 1994 Ziromont Cycling team
BW50 [221] Žáčková Jana CZE 1967 BSK racing

startovní listina Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [222] Mihulka Martin CZE 1979 TJ Sokol Kunvald
Muži [223] Pohl Martin CZE 1978 Spartak Police nad Metují

startovní listina Odrazedla

start ~ 10:15:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 25 účastníků ( 12 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
odrážedla [643] Buben Kryštof CZE 2014 Sázava
odrážedla [605] Církva Václav CZE 2013 BEROUN 3
odrážedla [631] Čvančarová Viktorie CZE 2014 Sázava
odrážedla [659] Drábek Tom CZE 2013 BB RACING
odrážedla [672] Dúcká Editka CZE 2013 Školka Prasek
odrážedla [ ] Dúcká Editka CZE 2013 Kobylice
odrážedla [628] Havel Eliáš CZE 2015 Gido team
odrážedla [639] Horna Tomáš CZE 2014 Kladno
odrážedla [602] Chvojková Alžběta CZE 2013 GHOST junior Team
odrážedla [656] Janáčková Laura CZE 2013 Benešov
odrážedla [657] Janáčková Laura CZE 2013 Benešov
odrážedla [620] Jirka Jakub CZE 2013 Sázava
odrážedla [629] Kadeřábek Eduard CZE 2015 Beroun
odrážedla [625] Lázníčková Veronika CZE 2013 GHOST JUNIOR TEAM
odrážedla [ ] Lázničková Veronika CZE 2013 GHOST junior Team
odrážedla [641] Malčíková Anna CZE 2014 Kladno
odrážedla [603] Malinska Adela CZE 2014 Ck Sázava-bike team
odrážedla [675] Netušil Maxmilián CZE 2014 Praha4
odrážedla [653] Neumanová Viktorie CZE 2015 Sázava
odrážedla [640] Petrák Tomáš CZE 2014 Kladno
odrážedla [642] Šlapánek Ondřej CZE 2014 Kladno
odrážedla [665] Štíbrová Marie CZE 2014 Alset Racing Team
odrážedla [604] Štrofová Ema CZE 2014 PneuAlu Team
odrážedla [717] Švestka Matyáš CZE 2016 CykloNovinky.cz
odrážedla [650] Trmal Vladimír CZE 2015 Sázava

startovní listina Predskolaci

start ~ 10:23:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 14 účastníků ( 5 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [668] Benda Stanislav CZE 2012 KH Tour - BH Bikes team
kluci [658] Drábek Tom CZE 2013 BB RACING
holky [652] Hendrychová Elen CZE 2012 Sázava
kluci [673] Houdek Lukáš CZE 2014 Oleška
holky [656] Janáčková Laura CZE 2013 Benešov
holky [657] Janáčková Laura CZE 2013 Benešov
holky [606] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
holky [612] Peterková Eliška CZE 2005 LS při ZŠ a MŠ v Dolní Branné
holky [689] Peterková Linda CZE 2012 Kolín
holky [674] Saňová Tereza CZE 2012 Praha
kluci [637] Šindler Filip CZE 2012 Benešov
kluci [655] Šindler Jakub CZE 2012 Benešov
holky [618] Štrofová Natálie CZE 2012 PneuAlu Team
holky [647] Váňová Ema CZE 2012 Sázava

startovní listina Nova jízda

start ~ 10:30:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 64 účastníků ( 33 mužů, 31 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [501] Bednařík Kamil CZE 1985 METROPOJEKT
Muži [502] Beňačka David CZE 1986 Praha
Muži [547] Brych Lukáš CZE 1977 Nova
Muži [546] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
Muži [546] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
Starší žáci [503] Církva Vojtěch CZE 2004 TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Ženy [532] Červinková Petra CZE 1971 BIKESTARS VRCHLABÍ
Ženy [504] Danešová Martina CZE 1987 Sázava
Muži [549] Drahokoupil Jiří CZE 1966 Sázava
Ženy [556] Dvořáková Jana CZE 1963 Praha
Ženy [505] Filipová Veronika CZE 1987 DiabetTeem
Ženy [528] Hetmanová Barbora CZE 2001 TPCA bike team
Muži [212] Hodáň Petr CZE 1968 AUTENTICBIKE Třebíč
Muži [545] Hodáň Petr CZE 1968 AUTENTICBIKE Třebíč
Starší žáci [530] Horáček Adam CZE 2008 Křesetice
Starší žáci [531] Horáček Jakub CZE 2007 Křesetice
Ženy [529] Horáčková Kristýna CZE 1977 Křesetice
Muži [543] Chochola Tomáš CZE 1970 Sázava
Ženy [544] Chocholová Valérie CZE 2001 Sázava
Ženy [548] Chrudimska Pavla CZE 1982 Česká spořitelna
Ženy [507] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
Ženy [508] Jiránková Jitka CZE 1976 Praha 9
Muži [540] Jirka Leoš CZE 1972 Sázava
Starší žáci [541] Jirka Lukáš CZE 2009 Sázava
Ženy [534] Jirků Magdaléna CZE 1989 DiabetTeem
Muži [ ] Kačirek Jindřich CZE 1973 ReKa Nábytek
Muži [537] Khek Luboš CZE 1970 CykloNovinky.cz
Muži [ ] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering
Ženy [533] Kovačková Věra CZE 1963 DiabetTeem
Muži [559] Koza Petr CZE 1975 Hořice
Starší žákyně [535] Krákorová Eva CZE 2004 Sázava Kopaniny
Ženy [509] Krotilová Lucie CZE 1982 METROPROJEKT
Muži [510] Křenek David CZE 1971 G.D.K. Bike Team
Starší žáci [511] Křenek David CZE 2005 G.D.K. Bike Team
Muži [512] Kunc Marek CZE 1975 GHOST team
Ženy [551] Kynclová Jana CZE 1985 Kopis Hradec Králové
Starší žákyně [514] Majerová Kateřina CZE 2003 Poříčí nad Sázavou
Ženy [513] Majerová Zuzana CZE 1978 Poříčí nad Sázavou
Ženy [515] Malířová Věrka CZE 1977 GHOST team
Ženy [516] Milichovska Martina CZE 1980 Pneu Boháček
Starší žáci [517] Milichovsky jakub CZE 2004 Pneu Boháček
Ženy [518] Němcová Eva CZE 1974 Praha 4
Muži [519] Neuman Daniel CZE 1974 Vrdy
Starší žáci [542] Neuman Daniel CZE 2006 Expres cz scott team Kolin
Starší žáci [520] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Muži [ ] Novotný Jarda CZE 1975 Jílové u Prahy
Muži [553] Pecháček Libor CZE 1973 Cyklo-trial Střední Čechy
Starší žákyně [550] Pecháčková Denisa CZE 2007 Cyklo-trial Střední Čechy
Muži [521] Pelčarský Aleš CZE 1981 Hořice
Starší žákyně [522] Peterková Eliška CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
Ženy [536] Pirklová Věra CZE 1969 CykloNovinky.cz
Ženy [524] Pittnerová Simona CZE 1992 Pohoda bike team
Ženy [523] Pittnerová Šárka CZE 1971 Pohoda bike team
Starší žákyně [554] Podlipná Barbora CZE 2004 BAKAKO
Starší žákyně [557] Radová Daniela CZE 2005 Cykloklub Benešov
Starší žákyně [525] Sílová Natalie CZE 2005 Lyški Team
Starší žáci [714] Skolil Adam CZE 2005 Světice
Muži [558] Skolil Pavel CZE 1976 Světice
Starší žákyně [713] Skolilová Viktorie CZE 2007 Světice
Muži [526] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
Muži [538] Švestka Jan CZE 1957 CykloNovinky.cz
Ženy [539] Švestková Anna CZE 1963 CykloNovinky.cz
Muži [555] Umlauf Michal CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
Ženy [552] Umlaufová Jana CZE 1988 MIMI BIKE TEAM

startovní listina Koloběžky na trase Nova

start ~ 10:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [527] Vodehnal Tomáš CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem

startovní listina Minižáci 1

start ~ 10:33:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 23 účastníků ( 11 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [663] Bernáthová Viktorka CZE 2010 Sázava
holky [660] Drábková Nela CZE 2011 BB RACING
kluci [671] Dúcký Ondřej CZE 2010 Kobylice
kluci [ ] Dúcký Ondřej CZE 2010 Kobylice
kluci [651] Halčin Oliver CZE 2010 Sázava
holky [627] Havlová Eliška CZE 2010 ADASTRA SOKOL VELTEŽ
kluci [695] Jetýlek David CZE 2011 Týnec nad Sázavou
kluci [696] Jetýlek Jakub CZE 2011 Týnec nad Sázavou
holky [626] Lázničková Barbora CZE 2011 Nilfisk pro cycling
holky [ ] Lázničková Barbora CZE 2011 GHOST junior team
holky [635] Lubasová Nela CZE 2011 Chotýšany
holky [670] Pecháčková Daniela CZE 2010 Cyklo-trial Střední Čechy
kluci [648] Pícha Vojtěch CZE 2010 BB RACING
holky [649] Píchová Ema CZE 2011 Sázava
holky [621] Rangulová Johana CZE 2011 Sázava
kluci [623] Rejhon Martin CZE 2010 Sázava
holky [705] Říhová Kateřina CZE 2010 Sázava
holky [666] Stibůrková Marie Antonie CZE 2010 Sázava
kluci [616] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
kluci [697] Šubrt Jan CZE 2010 Semice
holky [630] Tatíčková Natálie CZE 2011 Sázava
kluci [712] Tichovský Erik CZE 2010 Sázava
kluci [646] Váňa Šimon CZE 2010 Sázava

startovní listina Minižáci 2

start ~ 10:45:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 19 účastníků ( 11 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [638] Beran Vojtech CZE 2009 Ledecko
kluci [664] Bernáth Jakub CZE 2009 Sázava
holky [667] Čechová Nela CZE 2009 Sázava
holky [669] Fortelná Ella CZE 2009 MM Auto Mtb team
kluci [636] Hofmiler Michal CZE 2009 Červený Hrádek
holky [607] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
holky [710] Křenková Hana CZE 2008 Praha
holky [708] Křenková Tereza CZE 2008 Praha
kluci [609] Kunc Tomáš CZE 2009 GHOST junior Team
holky [634] Lubasová Aneta CZE 2009 Chotýšany
kluci [661] Macek Václav CZE 2008 Sázava
kluci [624] Nemnan Marek CZE 2008 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
kluci [610] Pavelek Tom CZE 2009 SC Calabrone
kluci [662] Platonov Boris CZE 2008 Kutná Hora
kluci [622] Rangula Jonáš CZE 2009 Sázava
holky [615] Skůčková Klaudie CZE 2009 livingroomworkout.eu
holky [709] Šendýlková Anna CZE 2008 Sázava
kluci [645] Švarc Jakub CZE 2009 Sázava
kluci [644] Švec Milan CZE 2008 Sázava

startovní listina Mladší žáci

start ~ 10:58:00 , 2005 - 2007 , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [619] Hainzelová Lucie CZE 2005 Pitrs bikes team
kluci [601] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
kluci [632] Jura Antonín CZE 2006 Expres cz Scott team Kolín
kluci [608] Kruliš Jan CZE 2007 TJ STADION LOUNY
kluci [654] Lněnička Jakub CZE 2007 Sázava
holky [611] Paveleková Julie CZE 2007 SC Calabrone
holky [633] Pokorná Petra CZE 2003 Ledeč nad Sázavou
kluci [613] Saidl Filip CZE 2006 Pitrs bikes
kluci [614] Skůček Kristian CZE 2006 livingroomworkout.eu
holky [617] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
kluci [711] Tichovský Daniel CZE 2006 Sázava