Nova Cup Stolové hory

14.05.2017 Machov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 155, muži : 147, ženy: 8, AM30: 30, AM40: 47, AM50: 46, AM60: 22, AM60 : 2, AW30: 2, AW40: 2, AW50: 4 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 25, muži : 17, ženy: 8, Muži: 17, Ženy: 8 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 16, muži : 12, ženy: 4, Muži: 12, Ženy: 4 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 21, muži : 10, ženy: 11, Muži: 10, Ženy: 11 [html] [pdf]
Předškoláci - odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, odrážedla: 12 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, Předškoláci: 5, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa B celkem: 139, muži : 116, ženy: 23, JB: 7, BM30: 21, BM40: 25, BM50: 30, BM60: 24, BM60 : 9, JWB: 3, BW30: 7, BW40: 7, BW50: 6, BW50 : 0 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 35, muži : 22, ženy: 13, Starší žáci: 11, Muži: 11, Starší žákyně: 3, Ženy: 10 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina trasa A

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 155 účastníků ( 147 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
AM30 [4] Adel Filip CZE 1990 Superior Suninvent Team
AM40 [209] Aster Jaroslav CZE 1981 Trutnov
AM40 [210] bartoš martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
AM50 [52] Bartušek Jaroslav CZE 1970 Chrudim
AM50 [160] Bartušek Jaroslav CZE 1970 Chrudim
AM60 [ ] beran oldřich CZE 1950 Pitrs bikes
AM60 [211] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
AM60 [55] Borůvka Zdeněk CZE 1965 Jerrysport team
AM40 [47] Brendl Tomáš CZE 1986 Bakako Nová Paka
AM40 [109] Brendl Tomáš CZE 1986 Bakako Nová Paka
AM40 [47] Brendl Tomáš CZE 1986 Bakako Nová Paka
AM40 [109] Brendl Tomáš CZE 1986 Bakako Nová Paka
AW50 [140] Bušková Leona CZE 1972 GHOST Team
AW50 [212] Bušková Leona CZE 1972 GHOST Team
AM40 [49] Čáp Lukáš CZE 1984 HSK - cycling team
AM40 [470] Čáp Lukáš CZE 1984 HSK - cycling team
AM60 [155] Daňsa Petr CZE 1967 Doudleby nad Orlicí
AM40 [213] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
AM30 [63] Filip Vojtěch CZE 1988 Cyklo ATOM cycling team
AM30 [214] Filip Vojtěch CZE 1988 Cyklo ATOM cycling team
AM60 [64] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
AM60 [216] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
AM30 [215] Flégl Lukáš CZE 1993 Kola Šír Bělohrad
AW40 [124] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč
AW40 [153] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč
AW50 [ ] Fosumova Michaela CZE 1971 CBC Team
AW30 [14] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
AM40 [217] Frýba Lukáš CZE 1982 Orbea Team
AM30 [218] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
AM50 [67] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
AM40 [ ] Hajný Martin CZE 1986 CYKLOTRENINK.com
AM60 [219] Hajný Svatoslav CZE 1963 Cyklotrenink.com
AM60 [111] Havelka Petr CZE 1959 Hradecký spinning klub
AM60 [220] Havlík Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš
AM50 [150] Hejna Pavel CZE 1969 Velké Poříčí
AM60 [208] Hemelík Pavel CZE 1967 RockMachine-Cyklomax
AM40 [221] Hloušek Martin CZE 1982 MTBO racing team
AM40 [222] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
AM30 [121] Hornych Martin CZE 1988 Meziměstí
AM50 [1] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
AM50 [73] Hrzán Richard CZE 1972 CTM SILVINI R2 Sport
AM40 [ ] Hudeček Jiří CZE 1986 GIANT Trans Brdy Team
AM50 [343] Hurák Jan CZE 1976 SK Donocykl Vysoké Mýto
AM30 [151] Janura Jan CZE 1989 Tábor
AM30 [161] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
AM30 [472] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
AM30 [ ] Jirků Jakub CZE 1996 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
AM60 [76] Jirman Josef CZE 1964 Broumov
AM50 [ ] Jungwirt David CZE 1971 Čistý Sport
AM40 [223] Jurásek Michal CZE 1978 Obec Heřmánkovice
AM40 [156] kadlec miroslav CZE 1978 next racing
AM40 [127] Kalaš Jan CZE 1980 BikePart.cz
AM40 [2] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
AM50 [224] Kaplan Ondřej CZE 1974 SDH Vysoká u Holic
AM40 [159] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
AM40 [225] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
AM50 [172] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
AM40 [ ] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM
AM60 [78] Kosek Josef CZE 1963 MTB Heřmánkovice
AM50 [79] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
AM50 [178] Král Jiří CZE 1977 Záměl
AM60 [114] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
AM60 [174] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
AM60 [226] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
AM50 [157] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
AM30 [227] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl cycling team
AM50 [228] kučera jiří CZE 1977 dolni roven
AW30 [8] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team
AM40 [152] Laba Robert CZE 1978 SK Donocykl Vysoké Mýto
AM30 [7] Lavička Adam CZE 1995 GHOST team
AM40 [229] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
AM50 [230] Lelek Josef CZE 1971 INS Atelier Náchod
AM50 [163] Máša Daniel CZE 1974 Six Monkeys
AM50 [173] MENŠÍK JIŘÍ CZE 1974 Jasný Sokol
AM30 [231] Mikuláš Ondřej CZE 1990 Dlouhá Třebová
AM30 [265] Mikuláš Vojtěch CZE 1996 Dlouhá Třebová
AM60 [110] Míl Jiří CZE 1966 SKIBIKECENTRUM.CZ team
AM60 [162] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
AM50 [177] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
AM40 [104] Nagy Petr CZE 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
AM40 [164] Nagy Petr CZE 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
AM40 [ ] Nagy Petr CZE 1978 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO
AM50 [232] Neuman Radim CZE 1977 CYKLO PROFI
AM50 [233] Ondráček Martin CZE 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
AM30 [158] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
AM30 [464] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
AM30 [86] Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
AM30 [154] Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
AM50 [179] Pinkava Petr CZE 1977 Náchod
AM40 [90] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
AM40 [234] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
AM50 [ ] průšák David CZE 1977 CBC Team
AM50 [235] Přibyl Jarda CZE 1970 Nevix Team Kadaň
AM60 [ ] Rachota Jaroslav CZE 1959 CK GRUPPETTO JC
AM60 [236] Rak Sláva CZE 1965 Alfa team Hořice
AM30 [122] Rauchfuss Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM
AM30 [176] Rauchfuss Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM
AM60 [175] Rieger Jiří CZE 1962 TJ Spartak Vrchlabí
AM30 [237] Řada Michal CZE 1989 Six Monkeys
AM50 [167] Říha Petr CZE 1974 PSCycling Hradec Králové
AM40 [238] Sedlacek Vladimir CZE 1980 Trutnov
AM50 [165] Semerád Ondřej CZE 1974 REVITBUILD s.r.o.
AM30 [169] Schejbal Aleš CZE 1991 Doudleby nad Orlicí
AM40 [91] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN
AM60 [239] Schejbal Martin CZE 1964 DPC Doudleby
AM60 [48] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
AM50 [240] Slavík Josef CZE 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ
AM50 [168] Slavík Karel CZE 1974 MTB Spartak Vrchlabí
AM40 [241] Slezák Martin CZE 1984 Bike Team KC Jaroměř
AM40 [242] Smrček Mira CZE 1978 Police n.M.
AM50 [93] Souček Jiří CZE 1970 Cyklo ATOM cycling team
AM50 [243] Souček Jiří CZE 1970 Cyklo ATOM cycling team
AM50 [166] Stejskal Richard CZE 1975 AC Údolí hladu HK
AM50 [244] Strnad Marek CZE 1972 Pivní Fond
AM50 [245] Strnad Tomáš CZE 1972 Pivní Fond
AM50 [246] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
AM40 [18] Sušír Radek CZE 1979 TRUXXXIK cycling
AM50 [247] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
AM30 [180] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
AM40 [248] Šindelář Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR
AM40 [249] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
AM40 [514] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod
AM40 [250] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod
AM40 [251] šolc radek CZE 1985 Cyklotrenink.com
AM40 [116] Šťastný Roman CZE 1979 Rockmachine-Cyklomax
AM40 [181] Šťastný Roman CZE 1979 Rockmachine-Cyklomax
AM50 [252] Šupich Martin CZE 1977 Wikov
AM40 [ ] Tatíček Petr CZE 1985 RAJEC TREK
AM40 [253] Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
AM50 [254] Tůma Pavel CZE 1968 INS Atelier Náchod
AM30 [97] Uhlíř Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI
AM30 [255] Uhlíř Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI
AM60 [256] Vacek Roman CZE 1964 Pomalu, ale jistě!
AM50 [257] Vacenovský Vít CZE 1968 KT Tryskomyš
AM50 [258] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
AM40 [182] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK - cycling team
AM40 [182] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK - cycling team
AM50 [171] Vaňous Jan CZE 1973 Karbon Majster Team
AW50 [138] Veselá Kateřina CZE 1977 Authentic bike
AM60 [259] Viesner Pavel CZE 1967 Horní Bišik
AM40 [260] Vilhelm Jakub CZE 1984 Broumov-Olivetin
AM30 [423] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice
AM50 [194] Vodochodský Vladimír CZE 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR
AM50 [261] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
AM50 [206] Vondrouš Pavel CZE 1974 CYKLO PROFI
AM50 [207] Voříšek Láďa CZE 1977 CYKLO PROFI
AM40 [262] Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
AM30 [170] Vymětalík Jaroslav CZE 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN
AM30 [501] Vymětalík Jaroslav CZE 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN
AM50 [266] Waldecker Dušan CZE 1972 INS Ateliér Náchod
AM30 [ ] Wójcik Piotr POL 1996 Stoszowice
AM30 [101] Záliš Jiří CZE 1988 Pítrs bikes
AM40 [263] Zámečník Ondřej CZE 1979 Šumík team
AM50 [23] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
AM50 [264] Žák Jiří CZE 1969 The EnTourist

startovní listina Minižáci 1

start ~ 10:39:38 , přihlášeno: 25 účastníků ( 17 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [6212] Bohánská Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM
Ženy [6223] Bohánská Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži [6231] Holubec Vojtěch CZE 2010 BIKE TRIATLON MORKOVICE
Muži [6233] Hornych Ivan CZE 2011 Spartak Police nad Metují
Ženy [6236] Hrubá Adéla CZE 2010 Pitrs bikes
Ženy [6237] Hrubá Sandra CZE 2010 Pitrs bikes
Muži [6211] Janeš Šimon CZE 2010 BMX Pardubice
Muži [6235] Janeš Šimon CZE 2010 BMX Pardubice
Muži [6229] Jirásek Šimon CZE 2011
Muži [ ] Jirásek Šimon CZE 2011 S sport Hronov
Muži [ ] John Jan CZE 2011 S-Sport Hronov
Muži [6220] John Jan CZE 2011 S-Sport Hronov
Muži [6226] Kohoutek Adam CZE 2011 Pitrs bikes
Ženy [6319] Lázničková Barbora CZE 2011 Nilfisk pro cycling
Muži [6228] Majsniar Jan CZE 2010 Pitrs bikes
Ženy [6207] Malířová Maru CZE 2010 GHOST junior team
Muži [6225] Mihály Nikolas CZE 2010 Boskovice
Muži [6230] Nosek Lukáš CZE 2011 Mitas Bike Tyres
Muži [6221] Rücker Vítek CZE 2010 BKL Machov
Muži [6224] Strnad Václav CZE 2011 Machov
Muži [6227] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
Muži [6217] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
Muži [6234] Šebců Ondřej CZE 2011 Hronov
Ženy [6222] Trmatová Stella CZE 2010 Czech Tallboys
Ženy [6232] Ulichová Claudie CZE 2011 SK Nové Město nad Metují

startovní listina Minižáci 2

start ~ 10:47:52 , přihlášeno: 16 účastníků ( 12 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [6110] Frencl Patrik CZE 2008 Pitrs bikes
Muži [6124] Janovský Tomáš CZE 2008 S - Sport Hronov
Ženy [6102] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
Ženy [6125] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
Muži [6158] John Antonín CZE 2008 S-Sport Hronov
Ženy [6103] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
Muži [6105] Kunc Tomáš CZE 2009 GHOST junior Team
Muži [6111] Malíř Hóna CZE 2008 GHOST junior team
Muži [6126] Nosek Pavel CZE 2008 Mitas Bike Tyres
Muži [6159] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov
Ženy [6121] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
Muži [6127] Šustr Dominik CZE 2009
Muži [6123] Umlauf Sebastian CZE 2009 S-Sport Hronov
Muži [6218] Umlauf Sebastian CZE 2009 S-Sport Hronov
Muži [6120] Valtera Martin CZE 2009 BKL Machov
Muži [6122] Vítek Tomáš CZE 2008 Pitrs bikes team

startovní listina Mladší žáci

start ~ 11:01:05 , přihlášeno: 21 účastníků ( 10 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [6504] Frencl Dominik CZE 2007 Pitrs bikes
Ženy [6520] Hainzelová Lucie CZE 2005 Pitrs bikes team
Muži [6526] Hrubý Martin CZE 2005 Pitrs bikes
Muži [6001] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
Muži [6551] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
Muži [6552] Ilšner Patrik CZE 2007 Nachod
Ženy [6522] Kovářová Jitka CZE 2005 Sport Hotárek
Ženy [6515] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
Ženy [6525] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
Muži [6524] Navrátil Štěpán CZE 2006 Spartak Police nad Metují
Ženy [6505] Peterková Eliška CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
Muži [6512] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
Muži [6512] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
Ženy [6513] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
Muži [6007] Svoboda Marcel CZE 2007 UNIKOVO MTB TEAM
Ženy [6553] Šretrová Lucie CZE 2006 SKI Police nad Metují
Ženy [6521] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
Ženy [6554] Šulcová Adéla CZE 2006 S- Sport Hronov
Ženy [6517] Valterová Veronika CZE 2005 BKL Machov
Muži [6008] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov
Ženy [6523] Vítková Veronika CZE 2005 Pitrs bikes team

startovní listina Předškoláci - odrážedla

start ~ 11:20:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 5 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
odrážedla [6419] Beran Martin CZE 2014 Pitrs bikes
odrážedla [6421] Čada Michal CZE 2015 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
odrážedla [6420] Doležal Matěj CZE 2014 Náchod
odrážedla [6422] Hofmanová Nikola CZE 2013 Machov
odrážedla [6401] Chvojková Alžběta CZE 2013 GHOST junior Team
odrážedla [6414] Kramlová Julie CZE 2014 Radical sport Náchod
odrážedla [6417] Laštůvka Vojtěch CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
odrážedla [6416] Lázničková Verunka CZE 2013 Nilfisk pro cycling
odrážedla [6413] Švestka Matyáš CZE 2016 CykloNovinky.cz
odrážedla [6415] Trmatová Lucie CZE 2017 Czech Tallboys
odrážedla [6418] Vlachová Anna CZE 2012
odrážedla [6412] Žiláková Eliška CZE 2015 Pitrs bikes

startovní listina Předškoláci - kola

start ~ 11:20:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 5 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Předškolačky [6321] Beranová Ema CZE 2012 Pitrs bikes
Předškoláci [6308] Brož Jan CZE 2012 Hony Team
Předškolačky [6357] Bursíková Anna CZE 2012 Bikehome - Doldy
Předškolačky [6317] Eliška Daňsová CZE 2013 Doudleby nad Orlicí
Předškoláci [6306] Gembal Robin CZE 2013 GHOST junior team
Předškoláci [6318] Kovář Jakub CZE 2012 Sport Hotárek
Předškolačky [6304] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Kupkolo MTB Trilogy
Předškolačky [6316] Michálková Andriana CZE 2012 Police nad Metují
Předškoláci [6320] Sychrovský Petr CZE 2012 Integraf running team
Předškolačky [6303] Šírová Nela CZE 2012 GHOST junior team
Předškoláci [6315] Žilák František CZE 2012 Pitrs bikes

startovní listina trasa B

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 139 účastníků ( 116 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
BW30 [677] Adámková Jana CZE 1996 Apache Loko Trutnov
BM60 [307] Bárta Tomáš CZE 1961 Explosia
BM60 [ ] Beran Olda CZE 1950 Pitrs bikes
BM30 [678] Berecký Ondřej CZE 1994 METAXTREN
BW30 [ ] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
BM60 [54] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
BM60 [564] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
BM60 [54] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
BM60 [564] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
BM40 [584] Bezděk Pavel CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
BM30 [308] Blažek Jakub CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
BM30 [309] Blažek Lukáš CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
BM50 [679] Boháč Jan CZE 1977 TRUXXXIK cycling
BM50 [563] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
BM50 [7165] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
BM50 [563] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
BM50 [7165] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
BW40 [650] Bryksí Bára CZE 1979 Machov
BM50 [651] Bursík Aleš CZE 1973 Bikehome
BM60 [316] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
JB [452] Coufal Tomáš CZE 2001 Apache Loko Trutnov
BM60 [608] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
BM60 [608] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
BM40 [645] Částka Jaroslav CZE 1983 MIMI BIKE TEAM
BM40 [652] Černošek Jiří CZE 1978 Doldy ruksaky Machov
BM60 [493] Červinka Zdeněk CZE 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ
BM60 [319] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
BM50 [568] Divíšek David CZE 1977 INS Atelier Náchod
BM40 [653] Doležal Lukáš CZE 1979 Doldy ruksaky Machov
BM30 [577] Dostál Tomáš CZE 1990 Vella
BM40 [321] Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
BM40 [323] Ečer Tomáš CZE 1979 TRUXXXIK cycling
BM50 [324] Effenberk Leoš CZE 1971 GHOST team
BW30 [646] Fleková Adéla CZE 1989 METAXTREN
BM60 [654] Fulka Jiří CZE 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
JWB [655] Fulková Šárka CZE 2002 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
BM50 [ ] Gracík David CZE 1969 Libčany
BW50 [329] Gracíková Gabriela CZE 1968 Libčany
BM50 [550] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
BM30 [554] Heglas Štěpán CZE 1992 HS Černý Důl
BM50 [551] Hlásný Aleš CZE 1972 Nouzov
BM50 [69] Hodáň Petr CZE 1968 AUTENTICBIKE Třebíč
BW50 [70] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA
BW50 [558] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA
BM40 [583] Hofman Pavel CZE 1979 Kunvald
BM60 [335] Holeček Pavel CZE 1961 SAZU.cz
BM50 [656] Holubec Radek CZE 1973 RHM-moto
BM50 [604] Holubec Zdeněk CZE 1975 Bike Triatlon Morkovice
BW40 [571] Hornychová Marie CZE 1980 Spartak Police n. Metují
BM50 [338] Hořejší Jiří CZE 1973 Cyklo ATOM cycling team
BM50 [657] Hořejší Jiří CZE 1973 Cyklo ATOM cycling team
BM60 [658] Hovorka Luboš CZE 1965 SK Kounov
BM30 [340] Hradil Jakub CZE 1991 Bikesport HK
BM30 [570] Hradil Jakub CZE 1991 Bikesport HK
BM40 [342] Hruška Petr CZE 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
BM60 [137] Chutný Jaroslav CZE 1961 Hradec Králové
BM60 [575] Chutný Jaroslav CZE 1961 Hradec Králové
BM60 [ ] Chutný Jaroslav CZE 1961 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO
JB [579] Chvátal Matouš CZE 2003 S sport Hronov
BW40 [345] Jahelková Renata CZE 1987 GHOST team
BM50 [ ] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
BM60 [586] Klimeš Miloš CZE 0000 KC Brno
BM30 [572] Klos Viktor CZE 1992 Alltraining.cz
BM60 [77] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
BM60 [659] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
BM30 [660] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
BW50 [601] Králová Silvie CZE 1975 Záměl
BM40 [358] Krejčí Milan CZE 1980 GHOST team
BM50 [606] kristián petr CZE 1973 heřmanice
BM30 [661] Kulhavý Tomáš CZE 1988 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
BM40 [662] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
BM30 [609] Lisičan Petr CZE 1990 REDPOINT-ELEVEN TEAM
BM30 [365] Lukš David CZE 1998 Cyklo ATOM cycling team
BM30 [663] Lukš David CZE 1998 Cyklo ATOM cycling team
BM40 [459] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
BM40 [585] Marák Jan CZE 1980 INS Atelier Náchod
BM50 [664] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
BW40 [582] Matysíková Markéta CZE 1982 Praha
BM60 [562] Mihály Michal CZE 1966 Boskovice
BM40 [610] Michalec Petr CZE 1900 Pitrs bikes
JB [605] mojžíš josef CZE 1999 Apache Loko Trutnov
BM40 [372] Moravec Michal CZE 1980 GHOST Team
JB [665] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
BM40 [203] Nebesář Marek CZE 1983 METAXTREN
BM50 [602] Netík Tomáš CZE 1972 Solnice
BM50 [576] Nosek Rudolf CZE 1970 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
BM40 [666] Novák Pavel CZE 1987 Ja sam:)
BM60 [376] Novák Stanislav CZE 1949 RED BERRY PRAHA
BW40 [555] Pekárková Vendula CZE 1983 Planet Volitans
BW50 [607] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
BM60 [382] Petr Milan CZE 1958 Velké Pořiči
BM60 [552] Petr Milan CZE 1958 Velké Pořiči
JWB [ ] Petříková Michaela CZE 2001 MTB Spartak Vrchlabí
JWB [603] Pilná Bára CZE 2000 ROHOZEC AMULET TEAM
JB [667] Pinkas Daniel CZE 2001 CYKLO-SKI klub Polička
BM40 [581] Podolský Radim CZE 1981 Žamberk
BM50 [556] Prázný Michal CZE 1972 Počernice
BM30 [647] Pražák Jan CZE 1990 GHOST TEAM
BM40 [574] Putala Martin CZE 1982 Alltraining.cz
BM30 [7160] Richter Zbyněk CZE 1991 MIMI BIKE TEAM
BM50 [553] Roman Hlávko CZE 1975 HS Černý Důl
BM50 [107] Rybín Petr CZE 1968 Rafkarna IDEA Cycling Team
BW50 [668] Ryšavá Žaneta CZE 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ
BM40 [669] Schenk Martin CZE 1985 STRAIGHT EDGE
BM50 [560] Sitta Josef CZE 1973 Vlasovci
BM50 [557] Steiner Petr CZE 1973 MTB PFS Vysokov
BW40 [670] Svěráková Dagmar CZE 1979 Praha 6
BM30 [ ] Svoboda Jakub CZE 1990 YOGI RACING OSTRAVA
BM60 [566] Svoboda Jiří CZE 1954 AUTENTICBIKE Třebíč
BM60 [133] Svoboda Miroslav CZE 1952 Praha 9 - Kbely
BM60 [578] Svoboda Miroslav CZE 1952 Praha 9 - Kbely
BM60 [133] Svoboda Miroslav CZE 1952 Praha 9 - Kbely
BM60 [578] Svoboda Miroslav CZE 1952 Praha 9 - Kbely
BM40 [671] Šanc Petr CZE 1980 TJ Sokol Kunvald
BM40 [405] Šír Zdeněk CZE 1983 GHOST team
BM60 [409] Šolc ivo CZE 1963 MTB Heřmánkovice
JB [672] Šulc Matěj CZE 2000 S sport Hronov
JB [673] Thér Jan CZE 1999 Pitrs bikes
BM60 [412] Tomalík Václav CZE 1963 ApaCare.cz
BM60 [561] Tomalík Václav CZE 1963 ApaCare.cz
BM50 [565] Ulich Roman CZE 1971 MaT kliky Dobruška
BM40 [7161] Umlauf Michal CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
BM40 [680] Vágner Vladimír CZE 1981 METAXTREN
BW30 [489] Valentová Tereza CZE 1994 PUSKINAK.CZ
BW30 [567] Valentová Tereza CZE 1994 PUSKINAK.CZ
BM50 [674] Valtera Pavel CZE 1976 Doldy ruksaky Machov
BM50 [488] Vana Petr CZE 1973 LAWI GRANFONDO
BM50 [573] Vana Petr CZE 1973 LAWI GRANFONDO
BW40 [427] Vokatá Martina CZE 1983 BMC Pavlišov
BM30 [649] Vrána Dominik CZE 1996 METAXTREN
BM40 [431] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
BM40 [569] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
BW30 [515] Wernerová Zuzana CZE 1988 GHOST team
BW30 [559] Wernerová Zuzana CZE 1988 GHOST team
BM30 [491] Wójcik Piotr CZE 1996 Stoszowice
BM30 [ ] Wójcik Piotr POL 1996 Stoszowice
BM60 [433] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS
BM30 [487] Zima Tomáš CZE 1994 Ziromont Cycling team
BM30 [580] Zima Tomáš CZE 1994 Ziromont Cycling team

startovní listina Koloběžky na trase B

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [675] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Muži [444] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 Kupkolo MTB Trilogy
Muži [676] Peška Robert CZE 1967 Police nad Metují
Muži [510] Pohl Martin CZE 1978 Spartak Police nad Metují

startovní listina Nova jízda

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 35 účastníků ( 22 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Starší žáci [7099] Alvarez Josef CZE 2004 Spartak Police nad Metují
Starší žákyně [7164] BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
Ženy [7008] Gembalová Karolína CZE 1990 GHOST team
Muži [7115] Chvojka Petr CZE 1977 GHOST team
Ženy [7070] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
Ženy [7166] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
Starší žáci [7016] Ilšner Martin CZE 2004 Náchod
Muži [7098] Ilšner Martin CZE 1977 Náchod
Starší žáci [7079] Ištok Marek CZE 2005 Suchý Důl
Ženy [ ] Jiránková Jitka CZE 1976 Praha 9
Muži [7022] Koza Petr CZE 1975 Hořice
Starší žáci [ ] Krejsar Ondra CZE 2004 INS Atelier Náchod
Muži [7168] Kunc Marek CZE 1975 GHOST team
Ženy [7158] Kynclová Jana CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
Ženy [7023] Lukešová Tereza CZE 1986 Hořice
Ženy [7169] Malířová Věrka CZE 1977 GHOST team
Muži [7078] Moravec Tomáš CZE 2001 MTB Spartak Vrchlabí
Starší žáci [7120] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Muži [7073] Páv Radovan CZE 1979 Sokol Semechnice
Muži [7081] Páv Radovan CZE 1979 Sokol Semechnice
Starší žákyně [7170] Peterková Eliška CZE 2005 TJ Spartak Vrchlabí
Starší žáci [7075] Prázný Vilém CZE 2004 Počernice
Starší žáci [7167] Rieger Marek CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
Muži [7171] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
Starší žákyně [7172] STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka
Starší žáci [7076] Steiner Filip CZE 2004 MTB PFS Vysokov
Starší žáci [7034] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
Muži [7038] Švestka Jan CZE 1957 CykloNovinky.cz
Muži [7097] Švestka Jan CZE 1957 CykloNovinky.cz
Muži [7095] Švestka Michal CZE 1985 CykloNovinky.cz
Ženy [7039] Švestková Anna CZE 1963 CykloNovinky.cz
Ženy [7096] Švestková Anna CZE 1963 CykloNovinky.cz
Starší žáci [7080] Teichman Tomáš CZE 2003 MTB Spartak Vrchlabí
Starší žáci [7173] Thér Michal CZE 2003 Pitrs bikes
Ženy [7162] Umlaufová Jana CZE 1988 MIMI BIKE TEAM

startovní listina Koloběžky na trase Nova

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [441] Mihulka Martin CZE 1979 TJ Sokol Kunvald
Muži [7100] Mihulka Martin CZE 1979 TJ Sokol Kunvald
Muži [7077] Vodehnal Tomáš CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem
Muži [7111] Vodehnal Tomáš CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem