mtb

startovka

Nova Cup Tábor

08.07.2017 Tábor

výsledky

Předškoláci - odrážedla celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, odrážedla: 1 [html] [pdf] [csv]
Děti - kola 0-5 celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Předškoláci: 5, Minižáci 1: 2, Minižáci 2: 3, Mladší žáci: 1, Předškolačky: 2, Minižákyně 1: 1, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 1 [html] [pdf] [csv]
Děti 6-7 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Děti 8-9 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Děti 10-12 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
trasa B celkem: 87, muži : 78, ženy: 9, JB: 4, BM30: 15, BM40: 16, BM50: 26, BM60: 14, BM60 : 3, JWB: 1, BW30: 4, BW40: 1, BW50: 2, BW50 : 1 [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase B celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Nova jízda celkem: 50, muži : 35, ženy: 15, Starší žáci: 3, Muži: 32, Starší žákyně: 2, Ženy: 13 [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase Nova celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Předškoláci - odrážedla

start ~ 10:00:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
odrážedlaPomahačová TerezaCZE2012Jince0Jince

startovní listina Děti - kola 0-5

start ~ 10:00:00 , 2005 a mladší , přihlášeno: 15 účastníků ( 11 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
PředškoláciBenda StanislavCZE2012KH Tour - BH Bikes team0Ratboř
Předškoláci401Brož OskarCZE2012Český Krumlov 0Český Krumlov
Předškolačky402Brožová Ema CZE2014Český Krumlov 0Český Krumlov
Předškoláci403Gembal RobinCZE2013GHOST junior team0Hradec Králové
Mladší žáci404Chvojka FilipCZE2007GHOST junior Team 0Praskačka
Minižáci 1405Igler JanCZE2010IGI Team0Prachatice
Předškoláci406Igler TobiášCZE2012IGI Team0Prachatice
Minižáci 2407Kunc TomášCZE2009Ghost Junior Team0Herálec Pod Žákovou Horou
Minižáci 2Malíř HonzíkCZE2008GHOST Team0Hradec Králové
Předškolačky408Němcová TerezaCZE2013Sezimovo Ústí II0Sezimovo Ústí II
Minižáci 1409Němec JakubCZE2010Sezimovo Ústí II0Sezimovo Ústí II
Mladší žákyněPeterková EliškaCZE2005MTB Spartak Vrchlabí0Vrchlabí
Minižáci 2Pomahač Tomáš CZE2009Jince0Jince
Předškoláci410Semerád MarekCZE2012Sram Mitas Trek team0Řevnice
Minižákyně 1411Vincencova KarolínaCZE2010Sezimovo Ústí 20Sezimovo Ústí 2

startovní listina Děti 6-7

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku

startovní listina Děti 8-9

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku

startovní listina Děti 10-12

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku

startovní listina trasa B

start ~ 12:00:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 87 účastníků ( 78 mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
BM50Balák MartinCZE1970Bruslárna.cz508Blansko
BM5051Benda JanCZE1976TÁBOR BIKE CLASSIC617Slapy
BM3052Bouda JanCZE1991Jiskra Třeboň600Třeboň
BM30Burian David CZE1998Česká spořitelna - Accolade cycling team525Brno
BW5053Bušková Leona CZE1972GHOST Team2511Havlíčkův Brod
BM60 20Bystrianský JožkaCZE1954GHOST team2810Přelouč
BM4054Černý PavelCZE1981Malý Berlín516Praha 7
BM60 17Dimmer JanCZE1953ŠILHAVÝ-RAMALA3696Chotěšov
BM4055Dobeš BohumírCZE1979Premium hotel Znojmo0Mikulovice u Znojma
BM308Filip Vojtěch CZE1988Cyklo ATOM cycling team4634Sezimovo Ústí
BW40Fortelná PetraCZE1984AUTENTICBIKE Třebíč4508Třebíč
BM3056Grünn JanCZE1988RBB Invest J. HRADEC566Kardašova Řečice
BM5032Hálek VáclavCZE1974GT Opportunity Brno1156České Budějovice
BM6018Havlík PavelCZE1967KT TryskomyÅ¡1710Praha
BM5057Havránek MartinCZE1971TÁBOR BIKE CLASSIC581
BM6027Holeček PavelCZE1961SAZU.cz1588Čelákovice
BM5024Hořejší JiříCZE1973Cyklo ATOM cycling team572Tábor
BM5058Hrachovina JiříCZE1976Chupacabra Trek racing team502Beroun
BM5013Hruška JanCZE1975GHOST team3103Hradec Králové
BM4059Hudeček JiříCZE1986GIANT Trans Brdy Team650Lety
BM6060Chval PetrCZE1964Kotnov Team Tábor515
BM5061Jakeš TomášCZE1975Prodoli racing team629Český Krumlov
BM5062Jedlička MichalCZE1977TÁBOR BIKE CLASSIC593Tábor
BM30Jenšík Jan CZE1988Křižák Team0Plzeň
BM6016Jirman JosefCZE1964Broumov2311Broumov
BM60Jiřička Petr CZE1965Havran Litvínovice557České Budějovice
BM6023Karaba ZdeněkCZE1967Kaba-sport Chotěboř1727Chotěboř
BM3063Kec JanCZE1990SUPERIOR RIDERS607Praha
BM60 26Klimeš MilošCZE1955KC BRNO2140Brno
BM4064košťál jakubCZE1987praha 5507praha 5
BM5015Koudelka DrahomirCZE1971meixner consulting3801Pysely
BM409Krejčí MilanCZE1980GHOST team3632Bohutín 111
BW3065Kuntová VendulaCZE1993GHOST team4850Jičín
BM5030Kysela PatrikCZE1973Zpcyklo Proofy Corratec Team1803Jablonec Nad Nisou
BM303Lavička AdamCZE1995GHOST team4069Jihlava
BM4034Lehky JiříCZE1980GHOST team1739Jinocany
BM3031Lisičan Petr CZE1990Team CykloTrener1170Jablonec nad Nisou
BW3066Lukešová DenisaCZE1998AUTHOR TEAM STUPNO700Ejpovice
BM3022Lukš DavidCZE1998Cyklo ATOM cycling team1793Kostelní Radouň
BM3067Majerčák TomášCZE1989Bouda Elite team517Třeboň
BM4011Malíř JanCZE1980Ghost Team3131Hradec Králové
BM40Malý MiroslavCZE1980GHOST Team0Komárov
JB29marek JanCZE1999Eurofoam sport team1248Stojčín
BM50Marek LiborCZE1975MTB Šumava Riders0Prachatice
BM5068Marhoun ZdeněkCZE1970České Budějovice555České Budějovice
BM4069Moník JakubCZE1986Praha560Praha
BM5070Nehéz RadekCZE1969GHOST team556Příbram
BM5036Nekolný PetrCZE1972Příbram 987Příbram
BM3071Němeček AlešCZE1991PROMPT 2 go! team601České Budějovice
BW3072Nováková VeronikaCZE1994PROMPT 2 go! team630Praha 6
BM3073Papež VítCZE1996Symbio+ BMC619Pacov
BW5074Pavlíková IvanaCZE1977CCC region Damane625Třebíč
JWB75Pejšová KristýnaCZE2000Superior MTB Team636Sezimovo Ústí
BM6076Pelán VladimírCZE1964Kunice489Kunice
BM5077Petrů MichalCZE1969Kotnov cycling team0Zárybničná Lhota
JB21Pinkas DanielCZE2001CYKLO-SKI klub Polička1810Litětiny
BM4078Provazník JanCZE1979Bohutín 543Bohutín
BM6079Pruša VítězslavCZE1960CK Vinohradské Šlapky0Třebíč
BM4035Puška RichardCZE1983TV Nova2424Poříčí nad Sázavou
BM6025Rauer LubošCZE1966KABA SPORT Chotěboř1677Havlíčkův Brod
BM3010Rauchfuss MarekCZE1990KELLYS BIKE RANCH TEAM2667Olomouc
BM4012Schejbal JosefCZE1978CYKLO PROFI GOLD FREN3463Holice
BM6080Skoták MiroslavCZE1960CykloHobby Rynárec1017Rynárec
BM5081Skřivan EmiliánCZE1971Praha 100Praha 10
BM507Souček JiříCZE1970Cyklo ATOM cycling team4727Jistebnice
BM40suč ivanCZE1986restaurace Černy Pták0jindrichuv hradec
BM5082Šesták MartinCZE1969Cyklotrenink.com610Tlučná
BM4083Šimek RadekCZE1980ELEVEN MERCEDES MITAS0Malé Kyšice
JBŠitner JsroslavCZE1999GS cyklo team Jistebnice633Nadějkov
BM60Šklebený VítězslavCZE1967Cyklosport Pitstop.cz0Klatovy
BM5084Šmejkal RadekCZE1975Mnichovice-myšlín1003Mnichovice-myšlín
BM5085Šulc DavidCZE1973Dexter Cycling0Třebusice
BM4086Truksa IvanCZE1980Nižbor501Nižbor
BM304Uhlíř Miroslav CZE1990CYKLO PROFI GOLD FREN4836Rokytno
BM6019Urbančík PavelCZE19602k bike club Odry2710Budišov nad Budišovkou
BM6087Ušiak ŠtefanCZE1964Černošice526Černošice
BM40Václavík JanCZE1978HINTON MTB ČESKÉ BUDĚJOVICE531Kamenný Újezd
BM3033Vala FilipCZE1992Kámen1166Kámen
BM506Vondrouš PavelCZE1974CYKLO PROFI3655Holice
JB88Vopat Milan CZE1999TJ Stadion Louny 631Rakovník
BM5089Vopat MilanCZE1973Rakovník612Rakovník
BM5014Voříšek LáďaCZE1977CYKLO PROFI2335Holice
BW3090Wernerová ZuzanaCZE1988GHOST team2034Krásné
BM505zárybnický JiříCZE1976Vinohradské šlapky4829Březnice
BM5028Zavadil LiborCZE1975VELO DVOŘÁK1523Tábor
BM6091Zdeněk RichardCZE1966Kbely Cycling Team2400praha-kbely
BW50 92Žáčková JanaCZE1967BSK racing1872p.Olovnice

startovní listina Koloběžky na trase B

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku

startovní listina Nova jízda

start ~ 12:00:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 50 účastníků ( 35 mužů, 15 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži301Alexa PavelCZE1984Klokoty0Tábor
Ženy302Bečvářová OtaCZE1967Praha0Praha
Muži303Bednařík KamilCZE1985METROPOJEKT0Uherské Hradiště
Muži304Bermann EduardCZE1955Benešov0Benešov
Muži305Braborec MartinCZE1999AUTHOR TEAM STUPNO0Radnice
Muži306Brzek PavelCZE1987ELEVEN MERCEDES MITAS0Praha 4
Muži307Filip TomášCZE1975JANEV0Tábor
Muži308Florián AntonínCZE1949SK Fit Tábor0Tábor
Muži309Florián AntonínCZE1972SK Fit Tábor0Tábor
Ženy310Gembalová KarolínaCZE1990GHOST team1240Hradec Králové
MužiGondek KamilCZE1981Český Krumlov0Český Krumlov
MužiGondek LiborCZE1991Český Krumlov0Český Krumlov
Muži311Havránek JanCZE1998Čistý sport0
Ženy312Holušová AlinaCZE1983Praha 40Praha 4
Muži313Hyšpler RobinCZE1986Prodoli racing team0Týn nad vltavou
Muži314Chrudimsky RadekCZE1982Česká spořitelna0Jílové u Prahy
Muži315Chvojka PetrCZE1977GHOST team0Hradec Králové
Ženy316Chvojková ŠárkaCZE1982GHOST team0Hradec Králové
MužiKolář VáclavCZE1975AC Sparta Praha Ciclink996Týn nad Vltavou
Muži317Koryťák MichalCZE1987American Chance Casinos team0Kaplice
Ženy318Kotěšovcová LudmilaCZE1976Kutná Hora0Kutná Hora
Muži319Kovařík LubošCZE1972JANEV0Tábor
Ženy320Krotilová LucieCZE1982METROPROJEKT0Praha
Muži321Kunc MarekCZE1975Ghost Team0Herálec Pod Žákovou Horou
Ženy322Malířová VěraCZE1977GHOST team0Hradec Králové
Muži323Markup MichalCZE1986Nova0Na dolinách
Muži324Musial MilošCZE1981Tábor0Tábor
MužiNedbal TomášCZE1991Hluboká nad Vltavou958Hluboká nad Vltavou
Ženy325Němcová EvaCZE1974Praha 40Praha 4
Starší žáciNeuman DanielCZE2004Expres cz Scott team Kolín 0Vrdy
MužiNeuman DanielCZE0000Expres cz Scott team Kolín 0Vrdy
Muži326Nevšímal JanCZE1975JANEV0Planá nad Lužnicí
Ženy327Nosáková AliceCZE1993Praha0Praha
Starší žáci328Novák KarelCZE2003S-Sport Hronov0Rtyně v Podkrkonoší
Muži329Pelčarský AlešCZE1981Hořice0Hořice
Starší žákyně330Peterková EliškaCZE2005Spartak MTB Vrchlabí0Milovice u Hořic
Muži331Petrovský JindřichCZE1971Klatovy-Luby0Klatovy-Luby
ŽenyPicková Renáta CZE1991Praha 0Praha
MužiPolák LukášCZE1982Klokoty0Klokoty
Starší žákyně333Procházková AdélaCZE2003Krucemmburk0Krucemmburk
Ženy332Procházková OlgaCZE1978GHOST team0Krucemburk
MužiRada IvanCZE1967Český Krumlov0Český Krumlov
MužiRada KamilCZE1986Český Krumlov0Český Krumlov
Muži334Richter TomášCZE1982TV NOVA1947Praha
Starší žáci335Šmejkal RadekCZE2003Praha 80Praha 8
Ženy336Šulcová JitkaCZE1974Maratón Klub Kladno0Třebusice
Ženy337Švejdová JitkaCZE1974SKK Kladno0Kladno
Muži338Zábranský JiříCZE1972GEOSA0Jablonec nad Nisou
MužiZeman MarekCZE1971Praha 100Praha 10
Muži339Zíka PetrCZE2002Černovice0Černovice

startovní listina Koloběžky na trase Nova

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku