Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

12.05.2018 Příšovice u Turnova

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla 200m - děti do 6 let celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
kola 300m - děti do 6 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 300m - děti do 6 let celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - děti 7-8let celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - děti 9-10 let celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
inline 700m - 11-12 let celkem: 3, muži : 0, ženy: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf]
inline 700m - 13-14 let celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - od 15 let dospělí celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]

startovní listina odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:09:52 , 2012 a mladší , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [8] Cidlinská Veronika CZE 2015 Turnov
Muži [29] kupec Dominik CZE 2016 Příšovice
Muži [19] šrámek Matěj CZE 2014 Příšovice
Muži [11] vitula Jan CZE 2014 Příšovice

startovní listina kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:15:18 , 2012 a mladší , přihlášeno: 3 účastníků ( 2 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [14] dušková Eliška CZE 2012 Příšovice
Muži [16] mistaler Jan CZE 2014 Příšovice
Muži [4] Urbánek Tomáš CZE 2013 Liberec

startovní listina inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:15:18 , 2012 a mladší , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [30] Chmelíková Anna CZE 2012 Turnov

startovní listina inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:23:34 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [31] Chmelík Antonín CZE 2010 Turnova
Muži [7] Lochman Václav CZE 2010 Příšovice
Muži [3] Urbánek Lukáš CZE 2011 Liberec

startovní listina inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:26:15 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 6 účastníků ( 4 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [9] Cidlinská Michaela CZE 2009 Turnov
Ženy [23] daňková Magdaléna CZE 2008 Příšovice
Muži [13] dušek Jan CZE 2009 Příšovice
Muži [28] Kotrba Jan CZE 2008 Příšovice
Muži [34] Plecháček Ondřej CZE 2008 Turnov
Muži [20] Vilhelm Ondřej CZE 2009 Příšovice

startovní listina inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:29:41 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 3 účastníků ( 0 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [10] Cidlinská Lucie CZE 2007 Turnov
Ženy [2] šrámková tereza CZE 2007 liberec
Ženy [1] vítková sandra CZE 2007 Hodkovice

startovní listina inline 700m - 13-14 let

start ~ 13:29:41 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [5] Drbohlav Mikuláš CZE 2005 AC Turnov

startovní listina inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:34:17 , 2003 a starší , přihlášeno: 4 účastníků ( 1 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [12] Drbohlav František CZE 1951 Příšovice
Ženy [24] DRBOHLAVOVÁ EVA CZE 1979 LIBEREC
Ženy [32] chmelíková Karolína CZE 1980 Turnov
Ženy [21] Vilhelmová Hana CZE 1981 Příšovice