Podkrkonošský maraton 2024
03.08.2024 Lázně Bělohrad
51 km MTB | celkem: 29 , muži : 28, M3: 9, M1: 3, ženy: 1, Z3: 1, M2: 8, M4: 5, MK: 1, M5: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
51 km Gravel | celkem: 1 , muži : 1, MG2: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
BB - bobíci, jen odrážedla | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Naděje I (kola) | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Naděje II | celkem: 1 , muži : 1, kluci: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Mladší holky a kluci | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Podkrkonošský maraton 2024 | N/A | 22.04.2024 10:02:51 |
startovní listina 51 km MTB
start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 29 účastníků ( 28 mužů, 1 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
M3 | Bílek Aleš | CZE | 1979 | Czech Tallboys | Jičín | |
M3 | Brus Jiří | CZE | 1976 | Křižák team | Prostějov | |
M1 | Burda Lukáš | CZE | 1995 | TJ Sokol Vysoké Veselí | Vysoké Veselí | |
M3 | Burian Petr | CZE | 1983 | Drtikolové | Hořice | |
Z3 | Čadilová Lenka | CZE | 1980 | Broumov | Broumov | |
M3 | Čeřovský Jan | CZE | 1975 | Hořice | Hořice | |
M3 | Čeřovský Jaroslav | CZE | 1977 | Křižák Team | Prostějov | |
M2 | Exner Leoš | CZE | 1987 | Úvaly | Úvaly | |
M4 | Hejhal Josef | CZE | 1972 | kostelec nad orlicí | Kostelec N.orl | |
M3 | Jenčovský Petr | CZE | 1976 | SKH KHK | Chlum | |
M1 | Kadlec Petr | CZE | 2000 | JKF Jaroměř | Jaroměř | |
M3 | Koller Ladislav | CZE | 1977 | Heřmánkovice | Heřmánkovice | |
M1 | Kraus Lukáš | CZE | 2003 | Head team cyklolive | Lázně Bělohrad | |
M4 | Kraus Miroslav | CZE | 1966 | Lázně Bělohrad | Lázně Bělohrad | |
MK | Kuk Milan | CZE | 2011 | Kupkolo.cz | Bílá Třemešná | |
M2 | Kuk Milan | CZE | 1985 | Kupkolo.cz | Bílá Třemešná | |
M2 | Lánský Martin | CZE | 1991 | - | Nová Paka | |
M4 | Lokvenc Miroslav | CZE | 1966 | Apache Loko Trutnov | Hajnice | |
M3 | Pancner Michal | CZE | 1980 | Broumov | Broumov | |
M4 | Pilik Radek | CZE | 1966 | Beřovice | Beřovice | |
M2 | Procházka David | CZE | 1985 | Praha | Praha | |
M2 | Smola Luboš | CZE | 1990 | DHK tools Myška stavby | Teplice Nad Metují | |
M3 | Stolín Honza | CZE | 1983 | SK hasičů KHk | Chvalkovice | |
M5 | Šipka Tomáš | CZE | 1962 | Pro-Music Prolog Bike | Řež | |
M4 | Šubr Petr | CZE | 1965 | PROOFY Smržovka - masér | Smržovka | |
M5 | Vaclavik Josef | CZE | 1962 | CANYON Waltersdorf | Valteřice 175 51401 Jilemnice | |
M2 | Vojtíšek Dominik | CZE | 1988 | Ostroměř | Ostroměř | |
M2 | Vojtíšek Martin | CZE | 1987 | Ostroměř | Ostroměř | |
M2 | Zhouf Martin | CZE | 1993 | Hurricanes Jičín | Lázně Bělohrad |
startovní listina 51 km Gravel
start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
MG2 | Jindra Jan | CZE | 1982 | Brodce | Brodce |
startovní listina BB - bobíci, jen odrážedla
start ~ 10:15:01 , 2020 a mladší
startovní listina Naděje I (kola)
start ~ 10:15:02 , 2017 a mladší , přihlášeno: 0 účastníků ( mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|
startovní listina Naděje II
start ~ 10:15:02 , 2014 - 2016 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
kluci | Kuk Tomáš | CZE | 2011 | Kupkolo.cz | Bílá Třemešná |
startovní listina Mladší holky a kluci
start ~ 10:15:03 , 2012 - 2013