Ratibořický MTB maratón

28.04.2013 Havlovice - Úpice [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 435, muži : 387, ženy: 48, M18: 15, M20: 81, M30: 161, M40: 87, M50: 30, M60: 13, Z18: 1, Z: 37, Z40: 10 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, T: 4 [html] [pdf]
12km celkem: 45, muži : 31, ženy: 14, Žáci 1: 20, Žáci 2: 6, Kadeti: 5, Žákyně 1: 7, Žákyně 2: 6, Kadetky: 1 [html] [pdf]

startovní listina 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 435 účastníků ( 387 mužů, 48 žen) 48 km (převýšení 660 m)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M40 [102] Adam Tomáš CZE 1971 CK VEPŘÍKOV
M40 [106] Barninec Robert CZE 1973 KONA CYCLING POINT
M40 [571] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
M40 [539] Bíma Pavel CZE 1973 Lhota u Trutnova
M40 [108] Binar Luboš CZE 1966 HOBUK
M40 [111] Blažek Pavel CZE 1971 Rtyně v Podkrkonoší
M40 [113] Blecha Martin CZE 1968 Mladá Boleslav
M40 [114] Borůvka Zdeněk CZE 1965 Jerrysport team
M40 [117] Brož Vítězslav CZE 1970 Hostinné
M40 [544] Černý Martin CZE 1964 Vella Team
M40 [573] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M40 [124] Drvota Zdenek CZE 1965 Duchcov
M40 [310] Duchacz Slawek POL 1972 KKZK
M40 [125] Dvořák Jiří CZE 1970 beMANIAX MADBIKE
M40 [126] Dzan Ladislav CZE 1964 -
M40 [129] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
M40 [337] Hemelík Pavel CZE 1967 RockMachine-Cyklomax
M40 [547] Hladík Vladislav CZE 1965 Trutnov - 4
M40 [142] Hlavatý Milan CZE 1972 Symbio+ CE.Energy
M40 [548] Hnát Petr CZE 1973 Dolní Újezd
M40 [290] Horák Michal CZE 1968 OK MTB Team Pardubice
M40 [350] Hrneček Pavel CZE 1971 Pivovar Tambor
M40 [369] Hrodek Martin CZE 1969 CykloPORG
M40 [149] Hruška Tomáš CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M40 [579] Hrzán Richard CZE 1972 CTM SILVINI R2 Sport
M40 [ ] iza iza CZE 1972
M40 [ ] Jiřena Pavel CZE 1967 AMULET ROHOZEC TEAM
M40 [371] Jošt Vladimír CZE 1966 Hradec Králové
M40 [553] Kábrt Aleš CZE 1973 Úpice
M40 [158] Kadaník Josef CZE 1971 TE Connectivity
M40 [36] Karban Štěpán CZE 1971 HZS Královéhradeckého kraje
M40 [161] Knytl Tomáš CZE 1964 Náchod
M40 [164] Kolman Roberto CZE 1968 Rockmachine-Cyklomax
M40 [ ] Kopecký Tomáš CZE 1965 Chrudim
M40 [349] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
M40 [363] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
M40 [174] Kunc Petr CZE 1967 Continental Adršpach
M40 [339] Kyml Radek CZE 1970 Praha 9
M40 [176] Lavrík Josef CZE 1973 Continental sport club
M40 [178] Lokvenc Miroslav CZE 1966 Apache Loko Trutnov
M40 [179] Lorenc Martin CZE 1970 STRATOS AUTO
M40 [374] Luksch Roman CZE 1964 LMD Cycling team
M40 [335] Luňák st. Milan CZE 1966 KOLOOBCHOD.CZ
M40 [376] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
M40 [184] Mach Martin CZE 1970 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M40 [360] Malbeck Radovan CZE 1970 Pro Music - Prolog Bike XXL
M40 [293] Maroul Ladislav CZE 1968 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M40 [297] Meier Jan CZE 1973 Nové Město nad Metují
M40 [196] Mikula Aleš CZE 1973 ZPA Smart Energy
M40 [593] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
M40 [202] Novák Lukáš CZE 1966 cyklotrenink.com
M40 [204] Novotný Karel CZE 1969 Čerti Kunčina
M40 [208] Ondráček Karel CZE 1969 Hořice
M40 [207] Ondráček Martin CZE 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M40 [211] Pašek Michal CZE 1973 Continental Sport Club
M40 [213] Pěchouček Zdeněk CZE 1969 BAKAKO Nová Paka
M40 [222] Prouza Jiří CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
M40 [315] Pták Josef CZE 1969 TJ SOKOL Kunčice n/Labem
M40 [316] Puš Petr CZE 1967 Rockmachine-Cyklomax
M40 [223] Radonský Petr CZE 1966 Continental Adršpach
M40 [224] Rauchfuss Marek CZE 1969 REVITBUILD s.r.o.
M40 [596] Rus Richard CZE 1967 Radvanice v Čech.
M40 [230] Rykr Martin CZE 1971 ZPA Smart Energy 3
M40 [598] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M40 [231] Sedláček Miroslav CZE 1971 Continental Adršpach
M40 [ ] Sklenář Roman CZE 1964 FORBIKES cycling team
M40 [ ] Slavík Petr CZE 1966 PERNIK Bike Team
M40 [243] Staněk Dušan CZE 1970 beMANIAX BIKESALON
M40 [ ] Steiner Petr CZE 1973 MTB PFS Vysokov
M40 [353] Steklý Josef CZE 1969 Chlumec nad Cidlinou
M40 [561] Strnad Marek CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
M40 [562] Strnad Tomáš CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
M40 [249] Svoboda Jiří CZE 1966 CYKLOADAM RACING
M40 [600] Synovec Jindřich CZE 1965 Bitters Superior Cyklofit team Liberec
M40 [252] Šantroch Roman CZE 1973 Chlumec nad Cidlinou
M40 [381] Tér Dušan CZE 1965 Terova
M40 [22] Toman Luboš CZE 1969 Kasper - Swix Team
M40 [262] Tomek Pavel CZE 1971 Rtyně v Podkrkonoší
M40 [345] Trejtnar Pavel CZE 1973 Hradec Králové
M40 [264] Urbanek Bohumír CZE 1971 Byk Bike Team Vernéřovice
M40 [265] Vacek Oldřich CZE 1966 Hobuk
M40 [567] Vaisar Jiří CZE 1971 AxitDoldy
M40 [267] Vašata Pavel CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M40 [570] Vízner Jiří CZE 1972 BAKAKO Nová Paka
M40 [277] Vondráček Josef CZE 1970 Heřmanův Městec
M40 [280] Zadina Petr CZE 1968 KABA-SPORT Chotěboř
M40 [284] Železo Eduard CZE 1973 Jindřichův Hradec