Ratibořický MTB maratón

28.04.2013 Havlovice - Úpice [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 435, muži : 387, ženy: 48, M18: 15, M20: 81, M30: 161, M40: 87, M50: 30, M60: 13, Z18: 1, Z: 37, Z40: 10 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, T: 4 [html] [pdf]
12km celkem: 45, muži : 31, ženy: 14, Žáci 1: 20, Žáci 2: 6, Kadeti: 5, Žákyně 1: 7, Žákyně 2: 6, Kadetky: 1 [html] [pdf]

startovní listina 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 435 účastníků ( 387 mužů, 48 žen) 48 km (převýšení 660 m)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z [294] Bečvářová Alice CZE 1990 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Z [139] Havlasová Alžběta CZE 1987 BB CYKLOSPORT SUPERIOR
Z [148] Hrnčířová Lucie CZE 1984 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Z [154] Jahelková Renata CZE 1987 GHOST team
Z [554] Klennerová Lenka CZE 1981 Siemens
Z [584] Kohoutová Bronislava CZE 1976 COSI
Z [163] Kolaříková Jana CZE 1982 TE Connectivity Trutnov Industrial
Z [ ] Koper Magdalena POL 1974 ORBEA-Hutchinson-Ritchey-Serfas-Fibrax-PEDROS
Z [ ] Krtičková Petra CZE 1986 HSK - cycling team
Z [361] Kyselá Martina CZE 1989 Pro Music-Prolog Bike Trutnov - X
Z [263] Lešková Tereza CZE 1992 TRAINEE Continental Trutnov
Z [341] Loubková Ivana CZE 1980 ROHOZEC AMULET TEAM
Z [ ] Luštincová Jana CZE 1988 Jablonec nad Nisou
Z [555] Maděrová Kateřina CZE 1986 Žacléř
Z [589] Marečková Edita CZE 1988 Meziboří
Z [557] Marková Lucie CZE 1985 Mladé Buky
Z [195] Medková Michaela CZE 1992 Rock Machine Cyklomax
Z [197] Militká Petra CZE 1986 Jaroměř
Z [200] Morávková Jana CZE 1980 RENOVA RACE TEAM
Z [212] Pašková Gabriela CZE 1979 Continental Sport Club
Z [319] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Z [534] Plná Andrea CZE 1987 Teplice nad Metují
Z [535] Plná Kateřina CZE 1988 Bělý
Z [226] Rippelova Hana CZE 1983 Praha 6
Z [227] Rožková Lucie CZE 1987 Dexter BSK racing
Z [236] Schwaningerová Petra CZE 1982 RockMachine-Cyklomax
Z [239] Skořepová Ladislava CZE 1978 RockMachine-Cyklomax
Z [599] Svatoňová Linda CZE 1984 CS Specialized HK
Z [192] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
Z [358] Šritrová Lucie CZE 1991 Pro Music Prolog Bike Trutnov
Z [258] Štěpánková Barbora CZE 1977 Teplice nad Metují
Z [260] Tesařová Simona CZE 1983 Černilov
Z [266] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
Z [272] Vlášková Lucie CZE 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Z [377] Vogelová Dagmar CZE 1991 Cyklo Klub Bendl
Z [ ] Vokáčová Kateřina CZE 1977 KAH sport Vrchlabí
Z [279] Zadáková Klára CZE 1988 SportRaces-Isaac Team