Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Děti celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
Děti nejmenší celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Muži: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 106, muži : 98, ženy: 8, DM29: 16, DM39: 36, DM49: 29, DM50+: 17, DZ39: 8, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 79, muži : 62, ženy: 17, KMJ: 15, KM39: 17, KM59: 24, KM60+: 6, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / DM50+ [99] Pavel Jiřena 1967 CZE AUTHOR masters team 02:44:38.9
2 2 / DM50+ [65] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:46:00.9 01:22.0
3 3 / DM50+ [71] Libor hubáček 1962 CZE Praha 5 02:48:09.2 03:30.3
4 4 / DM50+ [55] Ireneusz Taraszkiewicz 1967 POL Talvi Sport Szklarska Poreba 02:49:16.7 04:37.8
5 5 / DM50+ [42] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM 02:57:26.9 12:48.0
6 6 / DM50+ [39] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 02:57:53.7 13:14.8
7 7 / DM50+ [37] Martin Lédr 1970 CZE Hradec Králové 03:00:34.9 15:56.0
8 8 / DM50+ [18] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:09:44.9 25:06.0
9 9 / DM50+ [45] David PERGNER 1969 CZE RACING TEAM JIČÍN 03:13:15.5 28:36.6
10 10 / DM50+ [52] Miroslav Šolc 1964 CZE Spinning Lomnice 03:40:02.7 55:23.8
11 11 / DM50+ [98] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:56:59.8 01:12:20.9
12 12 / DM50+ [74] Jaroslav Tomeš 1951 CZE LSK Lomnice 04:06:45.9 01:22:07.0
DNF / DM50+ [88] Aleš prokůpek 1966 CZE ČKS SKI JILEMNICE
DNF / DM50+ [13] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / DM50+ [28] Petr Kauška 1966 CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou
DNF / DM50+ [50] Jiří Šimůnek 1969 CZE BOS team
DNF / DM50+ [87] Jaroslav vondrouš 1952 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc