Rohanské stezky 2019

27.04.2019 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 88, muži : 83, ženy: 5, DM29: 9, DM39: 32, DM49: 27, DM50+: 15, DZ39: 5, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 61, muži : 52, ženy: 9, KMJ14: 11, KM39: 16, KM59: 23, KM60+: 2, KZ Juniorky: 5, KZ39: 1, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / KMJ14 [106] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:14:29.3
2 1 / KM59 [153] Štěpán Karban 1971 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:25:08.8 10:39.5
3 1 / KM39 [136] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE Kross BikeRanch Team 01:26:48.2 12:18.9
4 2 / KM39 [151] Václav Vomáčko 1995 CZE Mitas Cyklohelios 01:27:24.5 12:55.2
5 3 / KM39 [122] Tomáš Portyk 1996 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:27:37.2 13:07.9
6 2 / KM59 [162] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 01:27:37.4 13:08.1
7 3 / KM59 [138] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 01:27:49.4 13:20.1
8 2 / KMJ14 [131] František Švandrlík 2002 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 01:29:20.1 14:50.8
9 3 / KMJ14 [117] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohrad 01:30:04.9 15:35.6
10 4 / KM39 [145] Dominik Koudelka 2000 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:34:00.5 19:31.2
11 5 / KM39 [132] Tomáš Tichý 1995 CZE Alltraining.cz 01:38:18.4 23:49.1
12 6 / KM39 [139] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 01:38:19.2 23:49.9
13 7 / KM39 [141] Milan Jansta 1986 CZE Mireas Reality 01:40:37.0 26:07.7
14 8 / KM39 [134] Jan Špidlen 1985 CZE Bolava noha 01:41:47.8 27:18.5
15 9 / KM39 [160] Michal Nosek 1996 CZE Čista u Horek 01:42:44.6 28:15.3
16 4 / KMJ14 [113] David Kaňka 2003 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 01:44:41.6 30:12.3
17 4 / KM59 [127] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 01:46:50.1 32:20.8
18 5 / KMJ14 [129] Radim Sudek 2004 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:48:31.4 34:02.1
19 5 / KM59 [143] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:48:41.0 34:11.7
20 6 / KM59 [126] Dušan Staněk 1970 CZE beMANIAX BIKESALON 01:50:12.1 35:42.8
21 7 / KM59 [103] Jaroslav Bendl 1960 CZE SK Unitherm Jablonec 01:50:25.9 35:56.6
22 6 / KMJ14 [144] František Paulus 2007 CZE ENJOY RIDING TEAM 01:50:54.6 36:25.3
23 7 / KMJ14 [104] Pavel Bernat 2004 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:51:04.0 36:34.7
24 8 / KM59 [130] Radim Štolfa 1973 CZE KAH Vrchlabí 01:51:19.5 36:50.2
25 8 / KMJ14 [125] Ondřej Řehák 2004 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:52:17.6 37:48.3
26 10 / KM39 [148] Michal Zemánek 1994 CZE Vrchlabí 01:53:10.8 38:41.5
27 9 / KM59 [109] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:53:47.2 39:17.9
28 10 / KM59 [108] Ferdinand Dobšovič 1968 CZE BikeRanch 01:54:15.7 39:46.4
29 9 / KMJ14 [111] František Janata 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:55:13.3 40:44.0
30 11 / KM59 [157] Pavel Kuchař 1960 CZE FABIO TEAM 01:55:27.4 40:58.1
31 12 / KM59 [107] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:56:44.7 42:15.4
32 13 / KM59 [150] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 01:56:55.2 42:25.9
33 11 / KM39 [105] Martin Břečka 1981 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:59:14.8 44:45.5
34 14 / KM59 [152] Aleš Král 1974 CZE Libuň 02:00:06.6 45:37.3
35 12 / KM39 [115] Josef Kracík 1991 CZE Železnice 02:02:49.2 48:19.9
36 13 / KM39 [154] Jan Skokan 1985 CZE Pardubice 02:03:51.7 49:22.4
37 10 / KMJ14 [155] Lukáš mach 2004 CZE LSK Lomnice 02:04:57.3 50:28.0
38 15 / KM59 [102] Leoš Baroch 1967 CZE LSK Lomnice 02:05:08.4 50:39.1
39 11 / KMJ14 [146] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 02:06:25.0 51:55.7
40 14 / KM39 [110] Evžen Eiba 1980 CZE Stable.cz 02:07:06.0 52:36.7
41 15 / KM39 [159] Ondřej Augustin 1998 CZE LKP 02:09:37.1 55:07.8
42 16 / KM59 [135] Radan Mlejnek 1979 CZE Cyklo Tatobity 02:09:43.9 55:14.6
43 17 / KM59 [123] Jan Reiser 1968 CZE KROSS BIKERANCH TEAM 02:12:02.0 57:32.7
44 18 / KM59 [156] Miloš klingr 1976 CZE Vrchlabí 02:13:28.7 58:59.4
45 19 / KM59 [124] Zdeněk Rosenberg 1973 CZE Jilemnice 02:14:15.1 59:45.8
46 1 / KM60+ [140] Jaromir Vanicek 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:17:57.7 01:03:28.4
47 20 / KM59 [116] Peter Krajňák 1977 CZE Bitters Superior Cyklolive team 02:20:43.1 01:06:13.8
48 2 / KM60+ [149] Milan Pour 1952 CZE beManiax Madbike 02:21:14.9 01:06:45.6
49 21 / KM59 [133] Jan Šnajdr 1979 CZE LOS ZEWLOS 02:23:06.9 01:08:37.6
50 22 / KM59 [142] Vladimír Tomášek 1963 CZE Spinning Lomnice 02:23:49.3 01:09:20.0
51 16 / KM39 [121] Tomáš Morávek 1983 CZE Semily 02:47:46.9 01:33:17.6
DNF / KM59 [101] Tomáš Bergr 1971 CZE Cyklo-ski Špicar