1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

28.04.2019 Náchod

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

přípravka (zkrácená trať)     celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, žáci: 1, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 2, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci     celkem: 8, muži : 2, ženy: 6, žáci: 2, hobby muži: 0, žákyně: 6, hobby ženy: 0 [html] [pdf]
hobby     celkem: 3, muži : 0, ženy: 3, žáci: 0, hobby muži: 0, žákyně: 0, hobby ženy: 3 [html] [pdf]
hlavní závod     celkem: 88, muži : 64, ženy: 24, žáci: 0, kadeti: 6, junioři: 4, senioři: 21, masters muži: 17, veteráni: 8, ultraveteráni: 8, žákyně: 0, kadetky: 2, juniorky: 3, seniorky: 9, masters ženy: 6, veteránky: 3, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]

startovní listina přípravka (zkrácená trať)

start ~ 09:30:00 , 2010 - 2013 , přihlášeno: 3 účastníků ( 1 mužů, 2 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
žákyně [252] 09:31:00 Bůžková Nikola CZE 2010 Bokolobka tým Ostrava
žáci [253] 09:30:30 Kadlec Matyáš CZE 2014 PSP KK Plzen
žákyně [251] 09:31:30 Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov

startovní listina žáci

start ~ 09:30:00 , 2007 - 2009 , přihlášeno: 8 účastníků ( 2 mužů, 6 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
žákyně [152] 09:31:30 Bílovská Monika CZE 2009 SKK Lipenští draci
žákyně [153] 09:32:00 Brejchová Anežka CZE 2008 UNIKOSY
žáci [155] 09:31:00 Hájek Ondřej CZE 2009 Klub koloběhu Lipník n.B. = 1KK Lipník n.B.
žákyně [156] 09:30:00 Herciková Anna CZE 2009 UNIKOSY
žákyně [160] 09:33:00 Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
žáci [157] 09:32:30 Krečmer Filip CZE 2009 KOSTKA Racing
žákyně [158] 09:33:30 Kubíková Anděla CZE 2007 PSP KK Plzen
žákyně [159] 09:30:35 Libscherová Lenka CZE 2008 BoKolobka tým Ostrava

startovní listina hobby

start ~ 09:40:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 0 mužů, 3 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
hobby ženy [171] 09:41:00 Bůžková Jana CZE 1982 Bokolobka tým Ostrava
hobby ženy [61] 09:41:30 Legátová Alena CZE 1972
hobby ženy [175] 09:40:30 Libscherová Zdeňka CZE 1972 BoKolobka tým Ostrava

startovní listina hlavní závod

start ~ 09:42:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 88 účastníků ( 64 mužů, 24 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
masters muži [31] 10:11:00 Balcar Adam CZE 1978 Koloběžky Nové Město nad Metují
senioři [32] 10:29:00 Barák Václav CZE 1990 Ultima K. Lap Team
veteráni [68] 10:19:30 Bárta Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984
senioři [8] 10:18:00 Bartůněk Ladislav CZE 1983 KOBRA
kadeti [201] 09:47:30 Baxa Kryštof CZE 2004 PSP KK Plzen
junioři [19] 10:14:30 Bílovský Lukáš CZE 2001 SKK Lipenští draci
masters muži [27] 10:24:00 Brejcha Pavel CZE 1976 UNIKOSY
kadetky [202] 09:46:30 Brejchová Andrea CZE 2006 UNIKOSY
masters muži [29] 10:23:30 Brož Martin CZE 1979 COCONi
masters muži [25] 10:19:00 Bříza Martin CZE 1976 Lázně Slatinice
masters muži [6] 10:27:30 Cvalín Karel CZE 1977 PSP KK Plzen
masters muži [34] 10:08:30 Drapáč Radek CZE 1973 TJ Sokol Kunvald
masters ženy [109] 09:55:30 Fetterova Edita CZE 1979 COCONi
masters ženy [137] 09:48:30 Fišerová Martina CZE 1977 Tsunami
ultraveteráni [130] 10:02:00 Flaška Jiří CZE 1951 KOSTKA Racing
juniorky [103] 10:01:00 Fořtová Petra CZE 2002 Bez Pedálů
veteráni [35] 10:13:30 Gągała Włodzimierz POL 1966 Milicz
senioři [71] 10:16:30 Hájek Jaroslav CZE 1982 Yedoo
kadetky [203] 09:45:30 Hájková Kateřina CZE 2005 Klub koloběhu Lipník n.B. = 1KK Lipník n.B.
masters muži [36] 10:07:00 Hekerle Vítězslav CZE 1978 BKG
seniorky [114] 09:53:30 Hekerlová Katka CZE 1986 BKG
junioři [37] 10:12:00 Hercik Jakub CZE 2003 UNIKOSY
masters muži [28] 10:12:30 Hercik Zdeněk CZE 1976 UNIKOSY
masters muži [38] 10:17:00 Honzátko čestmír CZE 1975 cvikov
ultraveteráni [131] 09:57:00 Hromádko Jan CZE 1954 UNIKOSY
kadeti [204] 09:47:00 Hryzbil Filip CZE 2005 Klub koloběhu Lipník n.B. = 1KK Lipník n.B.
senioři [24] 10:22:00 Hübner Karel CZE 1982 TJ Sokol Kunvald
ultraveteráni [132] 09:50:30 Jaromír Odvárka CZE 1955 Ultima K. Lap Team
senioři [3] 10:26:00 Jarůšek Michal CZE 1982 YEDOO TEAM
ultraveteráni [63] 09:44:00 Jelínek Milan CZE 1955 SILVINI MADSHUS team
senioři [17] 10:26:30 Kadlec Marek CZE 1995 PSP KK Plzen
senioři [11] 10:22:30 Kadlec Martin CZE 1981 PSP KK Plzen
seniorky [139] 09:43:00 Kadlecová Martina CZE 1983 PSP KK Plzen
seniorky [108] 09:59:30 Killarová Denisa CZE 1996 KOSTKA Racing
masters muži [40] 10:07:30 Kislinger Radek CZE 1977 JAFIDUTO 1984
veteránky [115] 09:52:00 Kislingerová Ivana CZE 1965 JAFIDUTO 1984
seniorky [116] 09:54:30 Klímová Lucie CZE 1995 PSP KK Plzen
ultraveteráni [133] 09:54:00 Kňákal Pavel CZE 1957 P.Kň. Tábor
masters muži [26] 10:15:30 Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
seniorky [140] 09:42:30 Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing
masters muži [41] 10:13:00 Krečmer Patrik CZE 1972 KOSTKA Racing
kadeti [205] 09:48:00 Kubík Mikuláš CZE 2004 PSP KK Plzen
senioři [21] 10:20:00 Kule Aleš CZE 1984 CHRTI Holoubkov
senioři [1] 10:28:30 Kulka Michal CZE 1982 Ultima K.Lap Team
veteráni [15] 10:14:00 Legát Pavel CZE 1969 Lipenští draci
seniorky [104] 10:00:30 Legátová Alena CZE 1996 KOBRA
seniorky [110] 09:50:00 Legátová Petra CZE 1999 Lipenští draci
kadeti [206] 09:45:00 Libscher Petr CZE 2005 BoKolobka tým Ostrava
veteránky [112] 09:51:00 Lišková Ivana CZE 1960 ULTIMA KLAP TEAM
masters ženy [117] 09:56:30 Lišková Silvie CZE 1974 Tsunami
ultraveteráni [134] 10:01:30 Macháček Lubomír CZE 1959 Tsunami
masters muži [12] 10:25:00 Maixner Radoslav CZE 1973 Koloběžci Pardubice
senioři [18] 10:23:00 Mandelík Ladislav CZE 1992 BKG
juniorky [118] 09:52:30 Martínková Eliška CZE 2003 COCONi
junioři [20] 10:20:30 Matyáš Roman CZE 2002 trista60
ultraveteráni [135] 09:53:00 Odvárka Jan CZE 1957 ultima
kadeti [207] 09:46:00 Ondruška Jan CZE 2004 BKG
masters muži [43] 10:17:30 Ondruška Vladimír CZE 1976 BKG
masters ženy [119] 09:55:00 Ondrušková Jana CZE 1977 BKG
senioři [44] 10:06:30 Patroch Roman CZE 1985 KOBRA
senioři [66] 10:21:30 PAVEL JAN CZE 1998 TRISTA 60
junioři [5] 10:25:30 Pavel junior Milda CZE 2001 Bez pedálu
masters muži [45] 10:10:30 Pavel st. Miloš CZE 1972 Bez Pedálů
veteráni [30] 10:11:30 Pelc Miroslav CZE 1965 Ultima Praha
senioři [10] 10:29:30 Pelc Tomáš CZE 1989 Ultima k.lap Team
senioři [70] 10:05:00 Plaček Marek CZE 1980 Tsunami
veteráni [67] 10:09:00 Plachý Jiří CZE 1967 Bez pedálů
ultraveteránky [113] 09:51:30 Pluháčková Běla CZE 1958 ULTIMA KLAP TEAM
masters ženy [107] 09:58:00 Podešvová Karla CZE 1977 BKG
veteráni [2] 10:28:00 Provod Ladislav CZE 1968 PSP KK Plzen
masters muži [69] 10:09:30 Pytela Vlastimil CZE 1971 BKG
masters muži [46] 10:15:00 Remeš Pavel CZE 1970 Ultima K. Lap Team
veteráni [62] 10:06:00 Seemann David CZE 1962 Ultima k.lap Team
senioři [47] 10:08:00 Sůra Tomáš CZE 1982 Tsunami
senioři [14] 10:27:00 Šafář Václav CZE 1983 Lázně Slatinice
senioři [48] 10:16:00 Šanc Petr CZE 1980 TJ Sokol Kunvald
veteránky [106] 09:57:30 Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
seniorky [101] 10:02:30 Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
senioři [7] 10:21:00 Šmíd Jindřich CZE 1987 PSP KK Plzen
senioři [9] 10:24:30 Švéda Jakub CZE 1994 KOSTKA Racing
veteráni [49] 10:10:00 Točík Rostislav CZE 1967 JAFIDUTO 1984
seniorky [105] 09:59:00 Trojancová Pavla CZE 1987 COCONi
senioři [64] 10:05:30 Veselský Michal CZE 1980 COCONi
kadeti [208] 09:44:30 Vincenc Štěpán CZE 2006 UNIKOSY
masters ženy [120] 09:58:30 Vybíralová Věra CZE 1973 KOSTKA Racing
juniorky [102] 10:00:00 Zbožková Andrea CZE 2001 SKK Lipenští draci
ultraveteráni [136] 09:56:00 Žaba Martin CZE 1958 COCONi
senioři [23] 10:18:30 Žemlík Boleslav CZE 1991 BKG

startovní časy