12.08.2017 Rybník (Česká Třebová)
dlouhá
|
celkem: 57 , muži : 56, M30-39: 21, M18-29: 13, M50: 7, M40-49: 15, ženy: 1, Z: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
krátká
|
celkem: 41 , muži : 33, M: 19, ženy: 8, Z18-39: 4, MJ: 14, Z40: 3, ZJ: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
startovní listina
dlouhá
start ~ 11:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 57 účastníků
(
56 mužů,
1 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M30-39 | 66 | Bartoš Tomáš | CZE | 1985 | Sokol Klášterec | Klášterec nad Orlicí |
M18-29 | 2 | Blaho Martin | CZE | 1999 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Libchavy |
M50 | 4 | Celerin Ivan | CZE | 1963 | TML | |
M50 | 56 | Danesi Maurizio | CZE | 1962 | Život na kole | Brno |
M30-39 | 5 | Dittrich Jiří | CZE | 1984 | F-BIKE KLUB SÁDEK | |
M40-49 | 67 | Doutnáč Jan | CZE | 1973 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Ústí nad Orlicí |
M30-39 | 55 | Groulík František | CZE | 1980 | SKPRIMAPOLIČKA | |
M30-39 | 69 | Hána Tomáš | CZE | 1979 | Lanškroun | Lanškroun |
M40-49 | 6 | Honig Milan | CZE | 1969 |
| |
M18-29 | 48 | Honig Radim | CZE | 1998 | Bikecentrum Olomouc | Litovel |
M40-49 | 47 | Jarůšek Josef | CZE | 1974 | Spešov | Spešov |
M30-39 | 60 | Jeřábek Ivo | CZE | 1982 | Light Core | Česká Třebová |
M30-39 | 54 | jeřábek milan | CZE | 1979 | Light core team | česká třebová |
M30-39 | 7 | Jonáš Karel | CZE | 1983 |
| |
M40-49 | 8 | Klusák Rostislav | CZE | 1976 | Dalečín | Dalečín |
M30-39 | 9 | Konečný Radim | CZE | 1982 | Život na kolech
| |
M30-39 | 10 | Kopecký Lukáš | CZE | 1978 | Cheb - Háje | Cheb - Háje |
M40-49 | 53 | Krč Tomáš | CZE | 1970 | Bike Prestige | Lanškroun |
M50 | 11 | Křeček Miroslav | CZE | 1962 | KOB ZPV Prostějov
| |
M18-29 | 12 | Kubišta Michal | CZE | 1990 | RCR Bike Team Č.Třebová | Dlouhá Třebová |
M30-39 | 13 | Kučera Milan | CZE | 1983 | Polička | Polička |
M50 | 51 | Kupka Roman | CZE | 1967 | Havrani Hylváty | Ústí nad orlicí |
M30-39 | 59 | Landa Štěpán | CZE | 1981 | Light Core | Česká Třebová |
M40-49 | 61 | Lašman Petr | CZE | 1970 | Light Core | Česká Třebová |
M50 | 14 | Lederer Vladimír | CZE | 1962 | Cyklo RD Pardubice | Pardubice |
M18-29 | 52 | Libra Miroslav | CZE | 1989 | Brno | Brno |
M18-29 | 15 | Lidmila Martin | CZE | 1998 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
M18-29 | 63 | Lux Martin | CZE | 1993 | Sokol Klášterec | Klášterec nad Orlicí |
M40-49 | 16 | Motyčka Martin | CZE | 1971 | OCK Osík | |
M18-29 | 64 | Nekodanec Šimon | CZE | 1992 | Sokol Klášterec | Klášterec nad Orlicí |
M40-49 | 18 | Neugebauer Jiří | CZE | 1973 | Bike Freaks Holice | Veliny |
Z | 19 | Neumanová Martina | CZE | 1988 | Prestige cycling team | |
M18-29 | 20 | Novák Michael | CZE | 1992 |
| |
M30-39 | 23 | Pávek Lukáš | CZE | 1985 | Sloupnice | Sloupnice |
M30-39 | 25 | Pospíšil Petr | CZE | 1979 | Rock Machine Cyklomax
| |
M30-39 | 49 | Pružina Dan | CZE | 1981 | Dolní Rožínka | Dolní Rožínka |
M40-49 | 27 | Sirový Aleš | CZE | 1970 | Bikeclub Svitavy | Třebovice |
M40-49 | 28 | Sitar Martin | CZE | 1977 |
| Brno |
M18-29 | 65 | Skotálek Jan | CZE | 1997 | CHS Galen | Ústí nad Orlicí |
M50 | 29 | Spáčil Leopold | CZE | 1959 | NOVATOP LAPIERRE | |
M40-49 | 30 | Srnský Václav | CZE | 1973 | F-bike klub Sádek | Polička |
M30-39 | 58 | Stránský Tomáš | CZE | 1981 | Light Core | Česká Třebová |
M30-39 | 32 | Široký Michal | CZE | 1979 | Prestige cycling team
| |
M40-49 | 57 | Šňupárek Martin | CZE | 1971 | ABND Racing Team | Brno |
M50 | 34 | Štěpaník Jiří | CZE | 1965 | Moravec team | |
M18-29 | 35 | Štěpaník Jiří | CZE | 1997 | Moravec team | Sloup u Mor. Krasu |
M30-39 | 37 | Trávníček Jan | CZE | 1979 | | |
M30-39 | 36 | Trávníček Petr | CZE | 1980 | f-bike klub sádek | |
M40-49 | 38 | Tříska Lukáš | CZE | 1977 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | |
M40-49 | 68 | Vaňous Jan | CZE | 1973 | Karbon Majster Team | Ústí nad Orlicí |
M40-49 | 39 | Vašíček Martin | CZE | 1969 | Synové Výčepu
| |
M18-29 | 40 | Vejda Michal | CZE | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Rybník |
M30-39 | 41 | Vodehnal Martin | CZE | 1980 | Veloservis Flach
| |
M18-29 | 44 | Zelený Dominik | CZE | 1999 | Cyklo-ski klub Polička
| |
M30-39 | 46 | Žák Radek | CZE | 1980 | SK Křižanováci
| |
M18-29 | 62 | Žídek Aleš | CZE | 1990 | Chroustovice | Chroustovice |
M30-39 | 50 | Žižka Zbyněk | CZE | 1980 | Polička | Polička |
startovní listina
krátká
start ~ 11:10:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 41 účastníků
(
33 mužů,
8 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | 199 | Blaho Jiří | CZE | 1996 | Libchavy | Libchavy |
Z18-39 | 168 | Čupová Jan | CZE | 1990 | NOVATOP GHOST | Brno |
M | 160 | Festa Zdeněk | CZE | 1958 | Sport Bar Ústí nad Orlicí | Žamberk |
MJ | 198 | Gaži Lukáš | CZE | 2000 |
| |
Z40 | 161 | Gažiová Jiřina | CZE | 1977 | Sport Bar Ůstí nad Orlicí | Rybník |
MJ | 154 | Hájek Vojtěch | CZE | 2000 | Cyklo Bendl | Chrudim |
M | 171 | Hamerník Jaroslav | CZE | 1973 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M | 164 | Holub Jan | CZE | 1998 | Symbio+ BMC | Vyskytná |
M | 197 | Hruška Milan | CZE | 1977 | Dlouhá Třebová | |
M | 155 | Jeřábek Olda | CZE | 1980 | Brno | Brno |
MJ | 195 | Karlíček Jakub | CZE | 1999 | Cyklo Bendl
| |
M | 163 | Klíma Zbyněk | CZE | 1973 | Česká Třebová | Česká Třebová |
MJ | 194 | Klusák Radim | CZE | 2000 | Cyklo ski klub Polička | Dalečín |
M | 190 | Kočí Jan | CZE | 1988 | Žamberk | Žamberk |
M | 193 | Kočí Roman | CZE | 1965 |
| |
MJ | 191 | Kočí Štěpán | CZE | 2002 | Potštejn
| |
MJ | 192 | Kočí Vít | CZE | 2000 | Potštejn
| |
M | 165 | Kolář Petr | CZE | 1968 | Česká Třebová | Česká Třebová |
MJ | 189 | Kovaříček Vojtěch | CZE | 2002 | Prestige cycling team
| |
M | 187 | Křivohlávek David | CZE | 1989 | Lanškroun
| |
M | 185 | Lněnička Tomáš | CZE | 1998 |
| |
MJ | 184 | Machálek Adam | CZE | 2002 |
| |
MJ | 156 | Němec Matouš | CZE | 2005 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
M | 159 | Němec Petr | CZE | 1974 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
MJ | 158 | Němec Šimon | CZE | 2002 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
M | 166 | Novak Martin | CZE | 1983 | Rudoltice | Rudoltice |
Z40 | 182 | Nováková Kateřina | CZE | 1973 | Olomouc
| |
Z18-39 | 181 | Obstová Kateřina | CZE | 1999 | SKP Duha Lanškroun
| |
Z18-39 | 180 | Papáčková Adéla | CZE | 1998 | Libchavy
| |
MJ | 170 | Petrnoušek Dominik | CZE | 1999 | cykloprofi goldfren team | Holice |
MJ | 178 | Pinkas Daniel | CZE | 2001 | Bike Freaks Holice
| |
M | 169 | Skalický Karel | CZE | 1962 | Pewag | Česká Třebová |
MJ | 157 | SvatoŠ TomÁŠ | CZE | 2004 | Cyklo Ski Klub Polička | Polička |
M | 175 | Šafář Martin | CZE | 1974 | CYKLO SKI-klub Polička | Polička |
M | 153 | Šafařík Radim | CZE | 1974 | Svitavy | Svitavy |
ZJ | 174 | Šafářová Zuzana | CZE | 2001 | Cyklo SKi klub Polička | Polička |
M | 162 | Šulc Erik | CZE | 1996 | Ústí nad Orlicí | Ústí nad Orlicí |
MJ | 172 | Tér Filip | CZE | 2001 | S-SPORT Hronov | |
Z18-39 | 103 | Térová Veronika | CZE | 1998 | S-SPORT Hronov | |
M | 102 | Valenta Petr | CZE | 1966 | BMC skibikecentrum
| |
Z40 | 167 | Záleská Iveta | CZE | 1970 | CTC Fort Ústí nad Orlicí | Ústí nad Orlicí |