S koloběžkou pro zdraví

30.05.2015 Náchod [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
Předžáci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Žáci 1 celkem: 14, muži : 5, ženy: 9, Muži: 5, Ženy: 9 [html] [pdf]
Hobby závod celkem: 72, muži : 45, ženy: 27, Muži: 45, Ženy: 27 [html] [pdf]
Kadeti celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Žáci 2 celkem: 19, muži : 11, ženy: 8, Muži: 11, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Hobby závod

start ~ 13:30:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [567] Marek Míl 2002 CZE Sportvisio 06:18.4
2 2 / Muži [546] Jan Moravec 2002 CZE JM Team Letohrad 07:22.9 01:04.5
3 3 / Muži [536] Antonín Staněk 2002 CZE 07:56.6 01:38.2
4 4 / Muži [520] Filip Medek 1997 CZE KOSTKA Racing 40:57.8 34:39.4
5 5 / Muži [509] Miroslav Ilovičný 1967 SVK 41:30.5 35:12.1
6 6 / Muži [600] Vena Hornych 1978 CZE MTB Trilogy 42:43.6 36:25.2
7 7 / Muži [526] Tomáš Strouhal 1974 CZE KOSTKA Racing 43:02.2 36:43.8
8 8 / Muži [519] Radim Kábrt 1971 CZE EKG team 43:14.2 36:55.8
9 9 / Muži [514] Jáchym Cenek 2002 CZE KOSTKA Racing 43:41.2 37:22.8
10 10 / Muži [521] Jakub Medek 2002 CZE KOSTKA Racing 43:45.5 37:27.1
11 11 / Muži [584] Martin Simon 1980 CZE 43:50.9 37:32.5
12 12 / Muži [507] Adam Balcar 1978 CZE CB Nové Město nad Metují 44:25.0 38:06.6
13 13 / Muži [560] René Medek 1974 CZE 44:46.7 38:28.3
14 14 / Muži [512] Petr Andrýsek 2001 CZE KOSTKA Racing 45:06.2 38:47.8
15 15 / Muži [527] Benjamin Vrbovský 2002 CZE KOSTKA Racing 45:37.2 39:18.8
16 16 / Muži [522] Jiří Plšek 1970 CZE 45:41.8 39:23.4
17 1 / Ženy [562] Eva Vítová 1975 CZE Egzoti 45:55.6 39:37.2
18 17 / Muži [547] Jakub Moravec 1999 CZE JM Team Letohrad 46:30.7 40:12.3
19 2 / Ženy [557] Hana Feistová 1998 CZE Jiskra Jaroměř 46:32.9 40:14.5
20 18 / Muži [577] Milan Kylar 1964 CZE 46:33.8 40:15.4
21 19 / Muži [518] Pavel Jirka 1969 CZE 46:38.6 40:20.2
22 3 / Ženy [579] Alena Pavlová 1986 CZE 47:08.6 40:50.2
23 20 / Muži [582] Martin Frána 1984 CZE Hydrometra 47:09.2 40:50.8
24 4 / Ženy [523] Tereza Poulíková 1997 CZE KOSTKA Racing 47:31.0 41:12.6
25 21 / Muži [510] Martin Kostelecký 1997 CZE 47:32.0 41:13.6
26 5 / Ženy [566] Jana Mílová 1972 CZE Sportvisio 48:04.4 41:46.0
27 22 / Muži [554] Jiří Bakeš 1962 CZE KOSTKA RACING 48:06.9 41:48.5
28 6 / Ženy [501] Romana Brumlichová 1976 CZE Egzoti 48:11.2 41:52.8
29 23 / Muži [525] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 48:30.0 42:11.6
30 24 / Muži [564] Matěj Trakal 1987 CZE Slacklinegentleman 48:41.4 42:23.0
31 25 / Muži [508] Jaromír Hanuš 1970 CZE 49:54.7 43:36.3
32 26 / Muži [511] Stanislav Mašek 1974 CZE 50:44.4 44:26.0
33 27 / Muži [586] Petr Šedivý 1990 CZE 50:57.7 44:39.3
34 28 / Muži [555] Vladislav Končický 1958 CZE Atletika Chrudim 51:47.1 45:28.7
35 7 / Ženy [570] Alena Marethová 1972 CZE 52:05.4 45:47.0
36 8 / Ženy [524] Lenka Rejtharová 1988 CZE jonny team 52:37.9 46:19.5
37 29 / Muži [569] Karel Mareth 1972 CZE 52:48.3 46:29.9
38 30 / Muži [534] Miroslav Čermák 1976 CZE tatry.cz 54:57.7 48:39.3
39 9 / Ženy [565] Radka Teichmanová 1993 CZE Slacklinegentleman 55:08.5 48:50.1
40 31 / Muži [550] Martin Balner 1974 CZE 57:07.3 50:48.9
41 10 / Ženy [548] Hana Režňáková 1970 CZE 57:23.2 51:04.8
42 11 / Ženy [549] Iveta Řezníčková 1988 CZE 58:19.0 52:00.6
43 12 / Ženy [588] Johana Ringelová 1991 CZE Ostudě čelem 59:00.7 52:42.3
44 32 / Muži [585] Věroslav Lipavský 1952 CZE 01:00:23.5 54:05.1
45 13 / Ženy [576] Hana Vanclová 1975 CZE 01:01:00.3 54:41.9
46 14 / Ženy [587] Eva Středová 1991 CZE Ostudě čelem 01:03:12.6 56:54.2
47 15 / Ženy [594] Gabriela Bílovská 1974 CZE 01:03:42.4 57:24.0
48 16 / Ženy [528] Zuzana Tylšová 1999 CZE Červený Kostelec 01:06:06.3 59:47.9
49 17 / Ženy [529] Renáta Tylšová 1979 CZE Sokol Náchod 01:09:55.1 01:03:36.7
50 18 / Ženy [515] Evelyn Haack 1961 GER 01:17:35.7 01:11:17.3
51 33 / Muži [513] Jiri Bejcek 1954 GER --- 01:17:39.4 01:11:21.0
52 34 / Muži [583] Tomáš Frána 1989 CZE Hydrometra 01:20:58.4 01:14:40.0
53 19 / Ženy [541] Milena Pivcová 1947 CZE 01:51:21.6 01:45:03.2
54 20 / Ženy [539] Lenka Klápšťová 1974 CZE 01:51:27.7 01:45:09.3
DNS / Ženy [211] Natálie Poláková 2000 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [227] Hana Řehová 2003 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1014] Jakub Strouhal 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1015] Jan Kváš 2000 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [216] Daniel Bakeš 2005 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [1023] Jana Strouhalová 1974 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [63] Matěj Kosnar 1977 CZE Koloběžky Český ráj
DNS / Muži [217] Ondřej Baslar 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [228] Tomáš Sedlář 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [215] Renáta Andrýsková 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [220] Jakub Friblík 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [214] Natálie Struhárová 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [24] miloš dvořák 1969 CZE
DNS / Muži [221] Marek Juřík 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [17] Jan Baďura 1987 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1025] Filip Řeha 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [213] Anna Strouhalová 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [1018] Běla Pluháčková 1958 CZE Ultima K.lap Team