Závod na Černou horu na kolečkových lyžích

09.09.2017 Čistá (Krkonoše)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Dvojzávod (sobota+neděle) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
CLASSIC celkem: 47, muži : 43, ženy: 4, M: 29, M50: 14, Z: 1, Z40: 3 [html] [pdf]

startovní listina Dvojzávod (sobota+neděle)

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku

startovní listina CLASSIC

start ~ 14:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 47 účastníků ( 43 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M [3] Benák Jan CZE 1982 Team Šerlich 8.30
M50 [4] Buchta Pavel CZE 1964 SKI team VYSOČINA
M [45] Endršt Pavel CZE 1976 Silvini Madshus Team
M [6] Gromus Daniel CZE 1978 HO Rýmařov
M [5] Gromus Tomáš CZE 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz
M [7] Gross Petr CZE 1976 BORCI ZDAR !
M [8] Jedlička Michal CZE 1982 Silvini Madshus Team
M50 [9] Jelínek Milan CZE 1955 SILVINI MADSHUS team
M50 [10] Knápek Ladislav CZE 1961 Vltava Fund Ski Team
M50 [11] Kocian Vít CZE 1961 Silvini Madshus Team
M50 [12] Kohoutek Alois CZE 1956 Svitávka
M [13] Koutný Petr CZE 1968 Hortim
M [14] Král Ondřej CZE 1974 CSC Český Brod
M50 [15] Krampla Tomas CZE 1966 TTC Olomouc
M [16] Kratochvíl Martin CZE 1983 SKI team VYSOČINA
M50 [17] Křoustek Karel CZE 1948 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
Z40 [18] Křoustková Vendula CZE 1976 Šerlich 8.30
Z40 [2] Lanková Lada CZE 1973 Silvini Madshus Team
M50 [19] Liška Pavel CZE 1963 FORT SMC Ústí nad Orlicí
M [20] Lukeš Tomáš CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
M [21] Máka Daniel CZE 1992 ATLAS CRAFT TEAM
M [22] Matouš Adam CZE 1998 Silvini Madshus Team
M50 [23] Mederski Jacek POL 1966 team nabiegowkach.pl
M [24] Molva František CZE 1994 SKI team VYSOČINA
M [46] Musil Štěpán CZE 2003 SK Skol Brno
M [25] Parma Jan CZE 1976 Silvini Madshus Team
M [26] Pazderský Marek CZE 1981 Silvini Madshus Team
M50 [27] Roháček Michal CZE 1961 SILVINI MADSHUS TEAM
M [28] Řezáč Stanislav CZE 1973 Slavia pojišťovna
M [1] Sedláček Václav CZE 1986 Silvini Madshus Team
M [30] Schütz Filip CZE 1997 UK FTVS
M [29] Schutz Michael CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
M50 [31] Stuchlik Zdenek CZE 1950 Šerlich 8.30
M50 [47] Svoboda Jan CZE 1966 SILVINI MADSHUS team
M [32] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
M [33] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
M [34] Štefek Richard CZE 1974 Šerlich 8.30
M50 [35] Štěpánek Václav CZE 1959 Sun Sport Team
M [36] Trnavský Miroslav CZE 1975 XCSPORT.cz nordic racing team
Z [37] Tůmová Tereza CZE 1995 SUN SPORT TEAM
M [38] Tvrdík Vladimír CZE 1984 SKI TEAM VYSOČINA
M [39] Vank Michal CZE 1992 Sun Sport Team
M [40] Vlček Petr CZE 1989 CYKLO-SKI klub Polička
Z40 [41] Vojtková Šárka CZE 1977 Silvini Madshus Team
M [42] Vronka David CZE 1974 TTC Olomouc
M [43] Zatonski Kamil POL 1981 SN Klasyk Warszawa
M50 [44] Zeman Petr CZE 1965 Sokol Weissberg