Memoriál Václava Vele 2016

14.08.2016 Železný Brod

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

příchozí     celkem: 54, muži : 50, ženy: 4, Kadeti: 9, Junioři: 1, Muži do 39: 14, Muži nad 40: 26, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 4 [html] [pdf]
ELM     celkem: 97, muži : 88, ženy: 9, M: 5, A-M30: 12, B-M40: 15, C-M50: 16, D-M60: 21, E-M70: 19, C-Z: 1, C-Z30: 1, D-Z40: 4, E-Z60: 3 [html] [pdf]

startovní listina příchozí

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 54 účastníků ( 50 mužů, 4 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži do 39 [28] 11:29:30 Bartoš David CZE 1986 Železný Brod
Muži nad 40 [48] 11:39:00 Boudík Jiří CZE 1951 Zásada
Kadeti [56] 11:43:00 Bříza Ondřej CZE 2000 CK Gruppetto
Muži nad 40 [46] 11:38:00 Ďoubalík Pavel CZE 1976
Muži nad 40 [47] 11:38:30 Ďoubalík Pavel CZE 1949 Cyklo Vysoké
Muži nad 40 [60] 11:45:00 Drška Milan CZE 1951 KC Pivovar Vratislavice
Muži nad 40 [54] 11:42:00 Drška Vladimír CZE 1947 KCPivovarVratislavice
Muži nad 40 [49] 11:39:30 Forman Tomáš CZE 1968 Tommbike
Muži nad 40 [6] 11:20:30 Hanus Miroslav CZE 1951 Sportovní klub MS Auto
Muži do 39 [52] 11:41:00 Háze Martin CZE 1985 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Muži nad 40 [32] 11:31:30 Hodáň Petr CZE 1968 AUTENTICBIKE Třebíč
Kadeti [5] 11:20:00 Holec Miloš CZE 2002 SK MS Auto
Muži do 39 [1] 10:30:00 Hudský Luděk CZE 1978 SSC Železný Brod
Kadeti [37] 11:34:00 Chlum Matyáš CZE 2004 Jesenný
Muži do 39 [18] 11:25:00 Chlupáč Jan CZE 1994 SSCŽeleznýBrod
Junioři [31] 11:31:00 Jakoubek Tomáš CZE 1999 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
Muži nad 40 [50] 11:40:00 Jareš Martin CZE 1972 Amulet Rohozec
Muži do 39 [21] 11:26:30 Kafka Libor CZE 1979 BC Sport Semily
Muži nad 40 [29] 11:30:00 Kopka Jan CZE 1963 Jablonec nad Nisou
Kadeti [25] 11:28:00 Koudelka Dominik CZE 2000 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Muži nad 40 [11] 11:22:30 Kurfiřt Jiří CZE 1968 Bratříkov
Ženy [40] 11:35:00 Loubková Ivana CZE 1980 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži do 39 [7] 11:21:00 Lubas Matouš CZE 1991 SSC Železný Brod
Kadeti [26] 11:28:30 Majšajdr Jaroslav CZE 2002 SSC Železný Brod
Muži do 39 [19] 11:25:30 Maruška Jindra CZE 1979 Triatlon Jablonec
Muži do 39 [51] 11:40:30 Mašek Jan CZE 1990 Železný Brod
Muži nad 40 [9] 11:21:30 Matoušek Jaroslav CZE 1967 Matti SB
Ženy [58] 11:44:00 Mikulášová Lenka CZE 1984 Eleven Mercedes Mitas Team
Muži nad 40 [45] 11:37:30 Minár Miloš CZE 1960 Hosťovce
Muži nad 40 [14] 11:24:00 Motlík Vlastimil CZE 1950 Železný Brod
Muži nad 40 [41] 11:35:30 Náhlovský Aleš CZE 1957 Cyklo Šonský
Muži nad 40 [24] 11:27:30 Nechutný Jan CZE 1974 Sokol Malá Skála
Muži do 39 [10] 11:22:00 Novotný Jan CZE 1986 ROHOZEC AMULET TEAM
Kadeti [27] 11:29:00 Novotný Václav CZE 2000 Hrádek nad Nisou
Ženy [59] 11:44:30 Palová Iva CZE 1960 TJ Hrubá Horka
Muži nad 40 [23] 11:27:00 Pavlas Ondřej CZE 1969 Kolokrám
Kadeti [43] 11:36:30 Pechout Matěj CZE 2001 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Kadeti [55] 11:42:30 Podmanický Tomáš CZE 2000 CK Grupetto
Muži nad 40 [36] 11:33:30 Polák Kamil CZE 1968 Cyklo Kampo Turnov
Ženy [39] 11:34:30 Preislerová Monika CZE 1971 Železný Brod
Muži nad 40 [4] 11:19:30 Sauer Tomáš CZE 1973 Sokol Spořilov
Muži do 39 [30] 11:30:30 Schwarz Radek CZE 1981 NKT KABLO cycling team 2
Muži do 39 [57] 11:43:30 Slavíček Jan CZE 1984 Forbidden
Muži nad 40 [44] 11:37:00 Svoboda Jan CZE 1966 SILVINI MADSHUS team
Muži nad 40 [35] 11:33:00 Šikola Miloš CZE 1957 TJ AutobrzdyJablonecn.N.
Muži nad 40 [20] 11:26:00 Šimon Ivo CZE 1961 KČC BC Sport Semily
Muži nad 40 [34] 11:32:30 Špulák Ladislav CZE 1949 KC Pivovar Vratislavice
Muži nad 40 [33] 11:32:00 Tichý Ladislav CZE 1953 KC Pivovar Vratislavice
Muži nad 40 [42] 11:36:00 Vavřich Luděk CZE 1951 Železný Brod
Muži do 39 [53] 11:41:30 Vele Václav CZE 1978 SSC Železný Brod
Muži nad 40 [12] 11:23:00 Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Muži do 39 [3] 11:19:00 Zahradník Petr CZE 1984 Železný Brod
Kadeti [13] 11:23:30 Žilík Jan CZE 2002 Železný Brod
Muži do 39 [17] 11:24:30 Živný Pavel CZE 1987 KCL Kooperativa-Svijany

startovní listina ELM

start ~ 10:30:00 , přihlášeno: 97 účastníků ( 88 mužů, 9 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
A-M30 [150] 11:16:30 Baier Jiří CZE 1984 Velosport Domažlice
E-M70 [828] 10:32:30 BEČKA Václav CZE 1946 CYKLO POKR
A-M30 [152] 11:16:00 BENEŠ Petr CZE 1979 CYKLOKROS MILOVICE\r
D-M60 [765] 10:42:00 Beránek Petr CZE 1952 TJ AŠ ML.BOLESLAV
D-M60 [709] 10:51:00 Bien Miroslav CZE 1947 KC Pivovar Vratislav...\r
E-M70 [824] 10:34:30 Bláha Bohuslav CZE 1943 SKC Pečky\r
C-M50 [585] 10:55:00 Blažek Pavel CZE 1957 KCL Kooperativa - Sv...
C-M50 [581] 10:56:30 Boštík Jiří CZE 1961 F - BIKE KLUB SÁDEK
A-M30 [174] 11:14:30 Bradna Václav CZE 1980 KCL Kooperativa-Svij...\r
D-M60 [763] 10:42:30 Čapek Jiří CZE 1950 TJ KOVO Praha\r
B-M40 [428] 11:03:00 Dlab Jaroslav CZE 1969 SSC Železný Brod\r
A-M30 [202] 11:11:30 Dobiášovský Pavel CZE 1981 TJ Jiskra N. Bydžov\r
C-Z [551] 11:02:30 Dubnová Jana CZE 1990 KCL Kooperativa-Svij...\r
E-M70 [800] 10:41:00 Fiřt František CZE 1945 TJ. stadion Louny\r
E-M70 [826] 10:33:30 Frič Miroslav CZE 1946 TJ Slavia Karlovy Va...
B-M40 [394] 11:04:30 Guse Michal CZE 1976 TJ KOVO Praha\r
E-M70 [821] 10:35:30 Gyra František CZE 1941 MOTO KOLO Bike Club ...
C-M50 [568] 10:58:30 Hájek Stanislav CZE 1960 CSK MARKUS
D-M60 [724] 10:48:00 Hampl Jaromír CZE 1954 KCL Kooperativa - Sv...
C-M50 [557] 11:01:00 Havrda Rudolf CZE 1957 KCL Kooperativa - Sv...
D-Z40 [714] 10:50:30 Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA
E-M70 [827] 10:33:00 Hoffmann Augustin CZE 1943 KCL Kooperativa-Svij...\r
C-M50 [555] 11:01:30 Holas Jiří CZE 1958 Cyklo Point Jičín\r
E-M70 [815] 10:37:00 Horáček Karel CZE 1942 Cyclink team Kbely
B-M40 [366] 11:08:30 Hruška Jan CZE 1969 KCL Kooperativa-Svij...\r
A-M30 [186] 11:13:00 HUŠEK MARTIN CZE 1979 SSC Železný Brod\r
D-M60 [708] 10:51:30 Charvát František CZE 1948 KCL Kooperativa - Sv...
C-M50 [572] 10:58:00 Jelínek Vladimír CZE 1957 SK Cyklosport Kern\r
C-M50 [562] 10:59:00 Jeřábek Petr CZE 1966 KCL Kooperativa-Svij...\r
E-Z60 [804] 10:39:30 Ježková Věra CZE 1955 TJ Slavia K. Vary\r
E-M70 [820] 10:36:00 Karásek Zdeněk CZE 1936 Collm racing team\r
D-M60 [762] 10:43:00 Killinger Ludvík CZE 1954 CYKLO TEAM KILLI
A-M30 [198] 11:12:00 Killinger Ludvík CZE 1977 CYKLO TEAM KILLI
C-M50 [584] 10:55:30 Kleiner Robert CZE 1966 LAWI GRANFONDO
A-M30 [176] 11:14:00 Klejna Petr CZE 1980 KCL Kooperativa - Sv...
B-M40 [379] 11:06:30 Koďousek Daniel CZE 1971 SKC Pečky\r
D-M60 [758] 10:43:30 Kohoutek Pavel CZE 1954 TJ Jiskra N. Bydžov\r
E-M70 [807] 10:38:30 Koloc Josef CZE 1943 KCL Kooperativa - Sv...
E-M70 [805] 10:39:00 Kopal Zdeněk CZE 1945 TJ Plamen Chodov
B-M40 [361] 11:09:00 Kopr Karel CZE 1973 KC Slavia Praha\r
M [38] 11:17:00 Kozák Matouš CZE 1998 ZPcyklo PROOFY Corra...\r
C-M50 [605] 10:54:00 Krummer Radoslav CZE 1958 TJ Slavia Karlovy Va...
M [16] 11:17:30 Krupička Vlastimil CZE 1990 TJ Lokomotiva Nymburk
D-M60 [718] 10:50:00 Kubín Igor CZE 1951 CSK MARKUS
C-M50 [560] 10:59:30 Kudrnac Miloslav CZE 1961 Cyklo Point Jičín\r
B-M40 [350] 11:10:30 Landa František CZE 1974 KCL Kooperativa-Svij...\r
D-M60 [746] 10:46:00 Lehotský Jiří CZE 1948 CUBECykloŠpicarJilemnice
A-M30 [196] 11:12:30 Malík Tomáš CZE 1984 SSC Železný Brod
D-M60 [700] 10:53:30 Malinský František CZE 1949 KAH sport Vrchlabí\r
D-M60 [723] 10:48:30 Mařík Pavel CZE 1954 SK Cyklo Kladno
E-M70 [825] 10:34:00 Mattuš Milan CZE 1937 CYKLO POKR
E-M70 [808] 10:38:00 Michel Herbert CZE 1943 Kola Brabec Rumburk
D-Z40 [719] 10:49:30 Mikšovská Alena CZE 1960 CSK MARKUS
D-M60 [706] 10:52:30 Mlátek Antonín CZE 1949 Kovo Praha
D-M60 [769] 10:41:30 Mojžíš Jaromír CZE 1954 SportRaces-Isaac Tea...
E-Z60 [833] 10:30:30 Mojžíšová Jaroslava CZE 1955 SportRaces-Isaac Tea...
M [8] 11:18:00 Nechanický Jakub CZE 1989 SSC Železný Brod\r
E-Z60 [829] 10:32:00 NĚMCOVÁ Libuše CZE 1943 CK Lokomotiva Pardub...\r
M [381] 11:06:00 Nováček Petr CZE 2006 Chlumec nad Cidlinou
E-M70 [830] 10:31:30 Novák Milan CZE 1946 LAWI GRANFONDO\r
E-M70 [831] 10:31:00 Novák Petr CZE 1942 Masterteam Loko Prah...\r
C-M50 [578] 10:57:00 Novák Vladimír CZE 1963 Sportovní klub MS Au...\r
D-M60 [751] 10:45:30 PAVLAS Josef CZE 1952 CK Lokomotiva Pardub...\r
B-M40 [392] 11:05:00 Petr Pavel CZE 1969 CK Lokomotiva Pardub...\r
C-M50 [558] 11:00:30 Prager Karel CZE 1963 CK Vinohradské šlapk...\r
E-M70 [812] 10:37:30 Prach Karel CZE 1946 sk cyklosport kern
M [2] 11:18:30 Průcha Bedřich CZE 1973 Cykloservex - DURATE...
D-Z40 [726] 10:47:30 Pultarová Kateřina CZE 1967 KCL Kooperativa-Svij...\r
B-M40 [410] 11:04:00 Rauschert Jan CZE 1976 AC Sparta Praha cycl...\r
B-M40 [378] 11:07:00 Reichelt Rudolf CZE 1971 Sportovní klub MS Au...\r
B-M40 [353] 11:09:30 Rydval Michal CZE 1974 CK Vinohradské šlapk...\r
D-M60 [752] 10:45:00 RYS Miloslav CZE 1949 CK Lokomotiva Pardub...\r
C-M50 [593] 10:54:30 Řiha Josef CZE 1959 Masterteam Loko Prah...\r
B-M40 [377] 11:07:30 Semerád Josef CZE 1969 Sportovní klub MS Au...\r
E-M70 [801] 10:40:30 Schneider Hans CZE 1941 Berlin1888
C-Z30 [574] 10:57:30 Simonová Monika CZE 1985 Cyklotrénink František Trkal
C-M50 [554] 11:02:00 Strnad Ivo CZE 1964 BMC Racing\r
E-M70 [823] 10:35:00 ŚTURC Miloslav CZE 1939 SKC Pečky\r
D-M60 [705] 10:53:00 Svárovský Stanislav CZE 1954 KCL Kooperativa - Sv...
D-M60 [707] 10:52:00 Šorm Petr CZE 1950 Kovo Praha
E-M70 [803] 10:40:00 Šustr Miloslav CZE 1945 RICOHIMPROMAT TÁBOR ...
B-M40 [352] 11:10:00 Švarc Radek CZE 1971 SK Maxbike Ostrava
E-M70 [816] 10:36:30 TRSEK Václav CZE 1942 Kbely Cycling Team\r
A-M30 [211] 11:45:30 Turáň Petr CZE 1982 Bohemie Nový Bor
B-M40 [417] 11:03:30 Urbanec David CZE 1970 Eleven Mercedes Mita...\r
D-M60 [753] 10:44:30 Uttendorfský Vladislav CZE 1950 CK Lokomotiva Pardub...\r
B-M40 [391] 11:05:30 Valeš Jan CZE 1970 CYKLO TEAM KILLI
D-M60 [755] 10:44:00 Vancl František CZE 1949 KCL Kooperativa-Svij...\r
B-M40 [373] 11:08:00 Vávra Jaroslav CZE 1970 SSC Železný Brod\r
D-Z40 [733] 10:46:00 Vávrová Lenka CZE 1973 SSC Železný Brod\r
A-M30 [165] 11:15:00 Veselý Pavel CZE 1981 Sportovní klub MS AU...
C-M50 [582] 10:56:00 Vlček Ladislav CZE 1961 Cyklo Bendl z.s.
D-M60 [729] 10:47:00 Vokatý Vladimír CZE 1948 Sportovní klub cykli...
C-M50 [559] 11:00:00 Wűrz Martin CZE 1963 ZPCyklo PROOFY Corra...
D-M60 [721] 10:49:00 Zelenka Václav CZE 1952 sk cyklosport kern
A-M30 [179] 11:13:30 Zeman Aleš CZE 1980 SSC Železný Brod\r
A-M30 [161] 11:15:30 Živný Miroslav CZE 1982 KCL Kooperativa - Sv...

startovní časy