Statenice běží

10.03.2019 Statenice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

HD1 celkem: 20, muži : 10, ženy: 10, kluci: 10, holky: 10 [html] [pdf]
HD2 celkem: 13, muži : 7, ženy: 6, kluci: 7, holky: 6 [html] [pdf]
HD3 celkem: 13, muži : 3, ženy: 10, kluci: 3, holky: 10 [html] [pdf]
HD4 celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf]
HD5 celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 77, muži : 44, ženy: 33, M15: 0, M20: 11, M35: 22, M45: 7, M55: 4, Z15: 2, Z20: 9, Z35: 13, Z45: 6, Z55: 3 [html] [pdf]

startovní listina HD1

start ~ 10:38:00 , 2014 a mladší , přihlášeno: 20 účastníků ( 10 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [95] Březinová Alice CZE 2015 BK Hostivice
holky [96] Březinová Eva CZE 2016 BK Hostivice
kluci [120] Huml Jakub CZE 2015 Cerhovice
kluci [121] Jung Šimon CZE 2014 Gigathlon Czech Republic
holky [122] Jungová Aneta CZE 2017 Gigathlon Czech Republic
kluci [123] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
holky [133] lukešová barbora CZE 2014 Přední Kopnina
kluci [125] Mareček Maxim CZE 2016 Praha 10
kluci [280] Mareček Maxim CZE 2016 Praha 10
kluci [124] Mareček Oliver CZE 2014 Praha 10
kluci [281] Mareček Oliver CZE 2014 Praha 10
holky [126] Mazgajová Nela CZE 2016 Odolena Voda
holky [266] Mazgajová Nela CZE 2016 Odolena Voda
holky [ ] novotná lili CZE 2014 Statenice
holky [127] Pensimusová Ela CZE 2015 Praha 6
holky [128] Rolčíková Ema CZE 2016 Statenice
kluci [130] Sára Albert CZE 2016 Roztoky
kluci [129] Sára Jonáš CZE 2014 Roztoky
holky [131] Solarová Elen CZE 2014 Šneci v běhu
kluci [132] Srb Dominik CZE 2016 Night Run Team

startovní listina HD2

start ~ 10:48:30 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 13 účastníků ( 7 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [237] bělunková iva CZE 2011 Praha 4
holky [270] bělunková iva CZE 2011 Praha 4
holky [169] Březinová Karla CZE 2013 BK Hostivice
holky [219] Jungová Barbora CZE 2013 Gigathlon Czech Republic
kluci [ ] Karel Jakub CZE 2013 Velké Přílepy
kluci [ ] novotný lukáš CZE 2011 Statenice
kluci [221] Pensimus Ondřej CZE 2012 Praha 6
kluci [244] poulíček patrik CZE 2011 Statenice
holky [238] Sejkorová dominika CZE 2012 Statenice
kluci [ ] Slunčík Jakub CZE 2013 Velké Přílepy
kluci [223] Šíma Daniel CZE 2013 #GLADIATORRACETEAM
kluci [296] Šíma Daniel CZE 2013 #GLADIATORRACETEAM
holky [247] žilková zuzana CZE 2011 ŠSK Újezd nad Lesy

startovní listina HD3

start ~ 10:56:00 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 13 účastníků ( 3 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [248] hemrová alice CZE 2009 Praha 6 - Přední Kopanina
holky [261] hemrová alice CZE 2009 Praha 6 - Přední Kopanina
holky [249] hemrová tereza CZE 2009 Praha 6- Předníí Kopanina
holky [262] hemrová tereza CZE 2009 Praha 6- Předníí Kopanina
kluci [224] Hrach Tony CZE 2009 RUMOVÝ EXPRESS
holky [ ] Lostakova Ela CZE 2009 AK Louny
holky [226] Maredová Lucie CZE 2010 Praha 10
kluci [227] Petera Vit CZE 2009 Statenice
holky [228] Pradova Nela CZE 2010 Praha
kluci [229] Rolčík Štěpán CZE 2010 Statenice
holky [ ] Smetanová Petra CZE 2010 AC Třešť
holky [231] Šímová Aneta CZE 2010 #GLADIATORRACETEAM
holky [294] Šímová Aneta CZE 2010 #GLADIATORRACETEAM

startovní listina HD4

start ~ 11:06:00 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 7 účastníků ( 5 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [239] čada adam CZE 2008 DUKLA PRAHA
kluci [264] čada adam CZE 2008 DUKLA PRAHA
holky [241] Humlová Eliška CZE 2008 Střela Žebrák
kluci [242] krumpholc václav CZE 2008 Praha-Suchdol
kluci [240] lukeš ondřej CZE 2008 Dukla Praha
holky [245] Maredová Eva CZE 2007 Atletika Hostivař
kluci [246] žilka matěj CZE 2008 ŠSK Újezd nad lesy

startovní listina HD5

start ~ 11:16:00 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 7 účastníků ( 4 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [232] Holeček Ondřej CZE 2006 TJ Karlštejn
Muži [233] Huml Jan CZE 2006 Střela Žebrák
Ženy [ ] Lošťáková Sára CZE 2006 AK Louny
Ženy [ ] Lošťáková Sára CZE 2006 AK Louny
Ženy [235] Maxová Barbora CZE 2005 Statenice
Muži [236] Petera Jan CZE 2005 Statenice
Muži [ ] poulíček daniel CZE 2006 Statenice

startovní listina hlavní závod

start ~ 12:20:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 77 účastníků ( 44 mužů, 33 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M35 [50] Barcal Richard CZE 1981 dos amigos
Z45 [103] Bartíková Milena CZE 1971 Letiště Praha
Z45 [69] Bartíková Milena CZE 1971 Letiště Praha
M45 [65] Basel Miroslav CZE 1967 Kralupy nad Vltavou
M45 [203] Blodek Tomáš CZE 1967 Letiště Praha
M20 [63] Bohuslav Pavel CZE 1997 OktagonTeam
M35 [51] Borovsky Jindrich CZE 1982 Praha
Z35 [382] Březinová Klára CZE 1979 BK Hostivice
M55 [53] Dušek Pavel CZE 1960 Brandýs nad Labem
Z20 [107] Emingerová Kateřina CZE 1990 Night Run Team
Z35 [142] Fantova Zuzana CZE 1980 Hostivice
M20 [55] Filip Karel CZE 1985 AC Jeskyně
Z20 [54] Frantová Andrea CZE 1985 Lidl
M45 [140] Hanika Jiří CZE 1974 Suchdol
M20 [37] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
Z20 [11] Hašková Petra CZE 1995 Černošice
Z20 [58] Hejná Anna-Marie CZE 1999 Silvini Madshus Team
M35 [59] Hejna Jan CZE 1984 RUMOVÝ EXPRESS
M35 [362] Hejna Jan CZE 1984 RUMOVÝ EXPRESS
M45 [31] Hejný Martin CZE 1968 Silvini Madshus Team
M45 [32] Holeček Michal CZE 1974 Gigathlon Czech Republic
Z15 [33] Holečková Nicol CZE 2004 LOKO Beroun
Z35 [34] Hradecká Dana CZE 1976 Praha 6 Bubeneč
M35 [23] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing
M35 [24] Jerie Marek CZE 1983 TJ Magla
M35 [35] Jung Roman CZE 1979 Gigathlon Czech Republic
Z20 [379] Kacířová Tereza CZE 1985 Rumový Pralinky
M35 [36] Kazmar Ondrej CZE 1979 Statenice
M35 [30] Korchan Michal CZE 1980 Roztoky
Z20 [112] Korimová Kamila CZE 1990 Praha
M35 [376] Lenc Jaroslav CZE 1979 Opolencovi
M35 [14] Mahel Petr CZE 1981 Běžouni z Klánovického lesa
Z55 [356] Mališová Karla CZE 1960 Sabzo
Z45 [ ] Mareda Jan CZE 1973 Praha 10
M35 [139] Marek David CZE 1976 Suchdol
M35 [16] Maxa Matěj CZE 1975 Statenice
M35 [71] Mazgaj Břetislav CZE 1983 Odolena Voda
M35 [269] Mazgaj Břetislav CZE 1983 Odolena Voda
M20 [ ] Mikula Václav CZE 1986 Horoměřice
M20 [ ] Mulic Zlatan CZE 1985 dos amigos
Z35 [17] Neubergová Pavlína CZE 1979 Letiště Praha
Z45 [375] Neumannová Lenka CZE 1968 Letiště Praha
M45 [377] Nohejl Tomáš CZE 1967 Praha
M35 [39] Novák Michal CZE 1984 dos amigos
Z35 [141] Nováková Magda CZE 1980 Suchdol
Z35 [380] Nováková Magda CZE 1980 Suchdol
Z35 [137] Opolecká Tereza CZE 1979 Opolencovi
Z35 [354] Opolecká Tereza CZE 1979 Opolencovi
Z20 [212] Pátková Veronika CZE 1987 Libčice nad Vltavou
M35 [40] Petera Jan CZE 1975 Statenice
Z45 [208] Petrová Martina CZE 1968 Praha 8
Z20 [41] Podoláková Martina SVK 1989 dos amigos
M35 [ ] Prochazka David CZE 1980 Praha
M20 [42] Prochazka Vaclav CZE 1987 Praha
M35 [ ] Pušman Jan CZE 1984 Horoměřice
M55 [44] Roubal Zdeněk CZE 1953 Praha 6
Z35 [216] Řezníčková Kristina CZE 1981 Doběhnout a přežít
M35 [383] Sára Robert CZE 1980 Roztoky
Z20 [384] Sláviková Lujza CZE 1988 ŽUCH
M20 [207] Srb Jindřich CZE 1985 Night Run Team
Z55 [64] Stewartová Miriam CZE 1964 Spartak Praha 4
M55 [138] Stránský Jiří CZE 1963 MTBO Kralupy
M55 [357] Stránský Jiří CZE 1963 MTBO Kralupy
Z35 [45] Swiderová Vendula CZE 1982 Praha 6
Z35 [46] Šímová Andrea CZE 1981 #GLADIATORRACETEAM
Z35 [297] Šímová Andrea CZE 1981 #GLADIATORRACETEAM
M35 [47] Šlais Václav CZE 1982 Letiště Praha
M20 [ ] Šonský Dominik CZE 1993 Fk Neratovice
M20 [ ] Šonský Dominik CZE 1993 Fk Neratovice
Z55 [ ] Šustová Marie CZE 1964 Neuměřice
M45 [117] Tkadlec Štěpán CZE 1974 Únětický pivovar
Z15 [217] Tkadlecová Kamila CZE 2007 Únětický pivovar
Z45 [48] Třísková Katarína CZE 1971 Praha
M20 [21] Vlk Pavel CZE 1991 Originál 1869 Příbram
Z35 [22] Votočková Petra Emilie CZE 1984 Gigathlon Czech Republic
M35 [49] Vukovic Vuk CZE 1976 SK Kotlarka
M20 [209] Webersinke Jan CZE 1988 Štefko runnig team