Středeční pohár
01.08.2021 - 31.12.2021 Jestřebí hory
bodové hodnocení hlavní kategorie | celkem: 295 , muži : 227, ženy: 68, Kluci do 5: 10, Kluci 6-7: 35, Kluci 8-9: 29, Žáci I: 29, Žáci II: 24, Kadeti: 14, Junioři: 8, Muži: 16, Masters I: 19, Masters II: 32, Veterans: 11, Holky do 5: 13, Holky 6-7: 8, Holky 8-9: 10, Žákyně I: 17, Žákyně II: 7, Kadetky: 7, Juniorky: 0, Ženy: 6 | [html] | [pdf] | [xls] |
Pravidla soutěže
- Bodováno umístění na 1. - 50. místě v každém závodě a vypsané kategorii.
- Závodníkům se započítává 5 nejvyšších bodových zisků ze 7 vypsaných závodů.
- Za spárování svých výsledků je zodpovědný každý závodník sám a to tím, že se přihlašuje vždy pod stejným účtem.
- Pokud naleznete nesrovnalosti, kontaktujte nás prosím na info@sportchallenge.cz.
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Středeční pohár | N/A | 07.10.2021 12:31:47 | |
Středeční pohár po kategoriích | N/A | 07.10.2021 12:31:47 |
výsledková listina bodové hodnocení hlavní kategorie
start ~ 10:00:00
Kluci 8-9
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | Lesák | Odolov | Pálenka | TepliceNM | Hronov | Zděřina | Adršpach | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kluci 8-9 | 350 | Holubec Kryštof | Spartak Vrchlabí | 62 | 70 | 70 | 70 | 70 | 70 | ||||||||
2 | Kluci 8-9 | 326 | Bohuňovský Hynek | Cykloklub Jičín | 70 | 62 | 58 | 62 | 62 | 62 | 70 | |||||||
3 | Kluci 8-9 | 294 | Sychrovský Petr | Aerotec Sport Team | 58 | 58 | 62 | 58 | 58 | |||||||||
4 | Kluci 8-9 | 269 | Prokop Matěj | S-sport Hronov | 52 | 42 | 55 | 52 | 50 | 52 | 58 | |||||||
5 | Kluci 8-9 | 268 | Budina Daniel | Cykloklub Jičín | 40 | 50 | 50 | 55 | 58 | 55 | ||||||||
6 | Kluci 8-9 | 264 | Trvalec Jakub | Hořické Kolonožky | 44 | 52 | 52 | 46 | 52 | 62 | ||||||||
7 | Kluci 8-9 | 254 | Kovář Jakub | Pitrs Bikes Team | 48 | 44 | 55 | 55 | 52 | |||||||||
8 | Kluci 8-9 | 238 | Ryšavý Jonáš | Val | 50 | 46 | 48 | 40 | 48 | 46 | ||||||||
9 | Kluci 8-9 | 228 | Trvalec David | Hořické Kolonožky | 48 | 46 | 42 | 42 | 42 | 50 | ||||||||
10 | Kluci 8-9 | 220 | Staněk Ondřej | Termyt Byke Team | 46 | 39 | 40 | 46 | 40 | 48 | ||||||||
10 | Kluci 8-9 | 220 | Kubeček Matouš | Červený Kostelec | 50 | 37 | 37 | 38 | 48 | 42 | 42 | |||||||
12 | Kluci 8-9 | 208 | Horáček Filip | APACHE Loko Trutnov | 39 | 33 | 38 | 44 | 39 | 46 | 40 | |||||||
13 | Kluci 8-9 | 205 | Raizer Jakub | Kupkolo | 35 | 39 | 39 | 44 | 44 | 39 | ||||||||
14 | Kluci 8-9 | 195 | Bouček Jakub | Pitrs Bikes Team | 44 | 36 | 38 | 39 | 38 | |||||||||
15 | Kluci 8-9 | 174 | Podlešák Martin | Pitrs Bikes Team | 35 | 32 | 33 | 37 | 37 | |||||||||
16 | Kluci 8-9 | 158 | Zejfart Jakub | North Bike Junior Team | 55 | 55 | 48 | |||||||||||
17 | Kluci 8-9 | 118 | Petřík Jan | S-Sport Hronov | 40 | 38 | 40 | |||||||||||
18 | Kluci 8-9 | 113 | Tuček Matěj | Pitrs Bikes Team | 34 | 35 | 44 | |||||||||||
19 | Kluci 8-9 | 70 | Drha Jan | Hotel Hubertus Špindl | 36 | 34 | ||||||||||||
20 | Kluci 8-9 | 69 | Malík Jan | Žďár Nad Metují | 31 | 38 | ||||||||||||
21 | Kluci 8-9 | 50 | Žilák František | Rock Machine Cyklomax enduro team | 50 | |||||||||||||
22 | Kluci 8-9 | 42 | Snopek Václav | Cykloklub Jičín | 42 | |||||||||||||
23 | Kluci 8-9 | 38 | Plecháč Jáchym | Bakako Nová Paka | 38 | |||||||||||||
24 | Kluci 8-9 | 37 | Beneš Matyáš | Stárkov | 37 | |||||||||||||
24 | Kluci 8-9 | 37 | Prouza Ondřej | Bohdašín | 37 | |||||||||||||
26 | Kluci 8-9 | 36 | Mrůzek Matouš | Spartak Vrchlabí | 36 | |||||||||||||
27 | Kluci 8-9 | 34 | Freivald Michael | Bohdašín | 34 | |||||||||||||
28 | Kluci 8-9 | 33 | Nývlt Mickey | Červený Kostelec | 33 | |||||||||||||
29 | Kluci 8-9 | 32 | Faifer Daniel | 32 |