Sudety MTB Challenge 2013

28.07.2013 - 02.08.2013 Region Sudety

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Standard celkem: 192, muži : 170, ženy: 22, M1: 1, M2: 50, M3: 71, M4: 39, M5: 6, M6: 3, K2: 6, K3: 12, K4: 4 [html] [pdf]

startovní listina Standard

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 192 účastníků ( 170 mužů, 22 žen) Cena za paket STANDARD za jednu osobu: do 31.01.2013 - 3800 CZK do 31.03.2013 - 5200 CZK do 31.05.2013 - 6000 CZK do 10.07.2013 - 7000 CZK

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M2 [ ] Adrien BUNTSCHU SUI 1990 Team Zimmermann-BMC-New Work
K2 [ ] Achten Kristien BEL 1984 Swooth
M3 [ ] Alexeev Michail RUS 1976 Mountain peaks
M4 [ ] Andreas Kenel SUI 1964 MTB Cycleteh
M2 [ ] Andreev Nikolai RUS 1989 PRO-BIKE.RU
M3 [ ] Arce Jose Luis ESP 1980 Andalucia Bike Race
M3 [ ] Arruabarrena Jon ESP 1981 Izurtza
M2 [ ] Aurélien Sottas SUI 1985 www.cycles-passion.ch
M3 [ ] Azizov Alexey RUS 1979 Moscow
M3 [ ] Babilon Lutz GER 1981 GHOST Racing Team
M4 [ ] Badura Jacek POL 1972 Gomola Trans Airco
M2 [ ] Barczyk Michał POL 1989 Gomola Trans Airco
M3 [ ] Bart Van Hauteghem BEL 1978 Oudenaarde
M2 [ ] Batov Nikolai RUS 1984 FMC Technologies
M2 [ ] Baytsur Roman RUS 1989 redBike
M4 [ ] Bekasov Gleb RUS 1966 Moscow
M6 [ ] Berezik Mietek POL 1958 Gomola Trans Airco
M3 [ ] Bereźnicki Piotr POL 1978 Optyk-Okular
M2 [ ] Bergmann Hansen Andreas DNK 1991 Allerød
M4 [ ] bernard hansotte BEL 1967 Cycle evasion
M4 [ ] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
M4 [ ] Bernd Reindl GER 1968 Muenchen
M3 [ ] Beutler Thomas SUI 1975 Aeschlen
M2 [ ] Błachowiak Jakub POL 1989 Leszno
K3 [ ] Borowik Małgorzata POL 1982 Gomola Trans Airco
M2 [ ] Botterblom Gijs NLD 1984 Trainingshulp.nl
K3 [ ] Brälye Diana DNK 1975 DMK Danish Mountainbike Club
M3 [ ] Brickley Rob GBR 1973 Clee Cycles - KCNC
M4 [ ] Bringold Daniel SUI 1972 Blumenstein
M3 [ ] Bukashin Dmitry RUS 1982 Veloprobeg.ru
M3 [ ] Bukowski Rafał POL 1982 Gomola Trans Airco
M4 [ ] Calleja Marcos Eduardo ESP 1963 Sodupe (Gueñes)
M4 [ ] Celmaraugs Ints LVA 1965 Latvian Senior Team
M2 [ ] Cesarczyk Michał POL 1983 MTB Votum Team Wrocław
M4 [ ] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M2 [ ] delete delete POL 1983
M2 [ ] Derksen Gijs NLD 1986 IPS cycling team
M2 [ ] Deuble Matthias GER 1985 Freiburg
M3 [ ] Durrer Buffi / Erwin SUI 1975 Fusion World GmbH
M2 [ ] Dybowski Piotr POL 1990 Nitro+ Flash Team
M4 [ ] Eggimann Rudolf SUI 1972 Thömus Veloshop
M4 [ ] Elsesser Jochen GER 1971 Heppenheim
M3 [ ] Fabrice Clément SUI 1980 Zimmermann BMC New Work
M3 [ ] Folkmann Tom DNK 1973 DMK SRAM
M2 [ ] Frank Nak NLD 1984 IPS technology cycling team
M3 [ ] Fred Bartels NLD 1979 MTB Licht Verzet
K3 [ ] Galewicz Katarzyna POL 1976 MURAPOL TWOMARK GRUPA PM SPECIALIZED
M3 [ ] Gapiński Sebastian NLD 1976 PTR Dojlidy - Bydzia Power
M4 [ ] Gert Van Overbeke BEL 1968 Vilvoorde
M3 [ ] Gogojewicz Arkadiusz POL 1977 MadMTB Wheelworx
M4 [ ] Gotowczyc Jacek POL 1969 Strzelce Kraj.
M3 [ ] Grzelak Michał POL 1979 PTR Dojlidy - Bydzia Power
M3 [ ] Gutierrez Ruiz-Bravo Urko ESP 1976 Bilbao
M3 [ ] Hampi Hörler SUI 1974 Danis Bike Team/RMC Appenzell
M3 [ ] Havel Josef CZE 1982 www.statikacb.cz
K4 [ ] Heidi Buttiens BEL 1971 Lovenjoel
M2 [ ] Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
M3 [ ] Herrero Casado Elías ESP 1978 Bilbao
M4 [ ] Hoogendam André NLD 1971 na
M3 [ ] horak martin CZE 1977 BMC-SAVO racing
K4 [ ] Chlíbková Daniela CZE 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M3 [ ] Christoph Bernd GER 1974 -
M2 [ ] Ishai Rotem USA 1986 Jamis Bikes
M4 [ ] Ittersum, van Bert NLD 1965 Trainingshulp.nl
M3 [ ] Ivanov Aleksei RUS 1977 no
M1 [ ] Ivanov Ivan RUS 1996 Mountain peaks
M3 [ ] Ivanov Vladimir RUS 1973 Mountain peaks
M2 [ ] Jacobs Tim BEL 1983 Swooth
M3 [ ] janas tom GER 1979 sportograf.com
M2 [ ] Jens Kesters BEL 1991 Lommel
M4 [ ] Jones Andy GBR 1970 Clee Cycles - KCNC
M3 [ ] Jones Ben GBR 1976 Clee Cycles - KCNC
M2 [ ] Julien Delaet BEL 1986 Team Raes-Niner
K2 [ ] Juranek Dorota POL 1985 Gomola Trans Airco
M4 [ ] Kalbertodt Knut GER 1964 RG Uni Hamburg
M3 [ ] kamps okke NLD 1981 IPS technology cycling team
M3 [ ] Kasprzak Tomasz POL 1977 Warszawa
M2 [ ] Kevin Greeven BEL 1990 Bike Hangar
K3 [ ] Khloptsava Inha BLR 1982 Minsk
M5 [ ] Klaban Jaroslav CZE 1961 Helfštýn Brojlers
M3 [ ] Knapczyk Piotr POL 1978 NewAgeFitness-Skleprowerowy.pl
M2 [ ] Knappe Christian GER 1987 Kröning Factory Team
M4 [ ] Kolacha Marek POL 1965 Gomola Trans Airco
M3 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
M3 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
M3 [ ] Korolczuk Mariusz Maniek POL 1979 PTR Dojlidy - Bydzia Power
M2 [ ] Kozdryk Piotr POL 1983 ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
M4 [ ] Kozłowski Wojciech POL 1968 Sudety MTB Challenge
M3 [ ] Kris De Craemer BEL 1980 Oostende
M3 [ ] Kristof Sterckx BEL 1980 Wespelaar
M3 [ ] Kundert Marc GER 1982 Frankfurt
K4 [ ] Laurence Metelli NLD 1972 Apeldoorn
M4 [ ] Lelek Josef CZE 1971 INS Atelier Náchod
M3 [ ] Lipowski Marcin POL 1982 Art of Sport - bizuteriasportowa.pl
M4 [ ] Lombaerts Axel BEL 1968 Linthoutbikers
K2 [ ] Lorence Agate LVA 1986 Riga
M2 [ ] Lorenz Inauen SUI 1989 Dani's Biketeam/RMC Appenzell
M6 [ ] Luc Janssens BEL 1952 Mechelen
M2 [ ] Lucas Alt GER 1987 Trier
M3 [ ] Lukin Vitalik RUS 1977 Mountain peaks
M2 [ ] Łazarek Daniel POL 1984 Nitro+ Flash Team
M3 [ ] Łysek Łukasz POL 1981 Old School MTB Gdańsk
M4 [ ] Maceček Petr CZE 1966 Ostrava
M2 [ ] Maciejczak Jakub POL 1984 BikeAddicted.pl
M3 [ ] Makiy Artem RUS 1976 Perm
M2 [ ] Marciniak Michał POL 1986 Warszawski Klub Kolarski
M3 [ ] Martin Dupuis BEL 1979 Team Raes-Niner
M4 [ ] Maślana Lucjan POL 1968 Warszawa
M3 [ ] Mataniak Tomasz POL 1979 Bielsko-Biała
M2 [ ] Matteo Sudan SUI 1987 Zinmermann-BMC-New Work
M4 [ ] Matter Paddy SUI 1972 Fusion World GmbH
M2 [ ] Meeuwessen Rob NLD 1989 Rings-Goirle
M2 [ ] Mertens Ward BEL 1987 Brandstoffen Regie Smet
M3 [ ] Michael Neubourg BEL 1974 Linthoutbikers
M3 [ ] MICHAL Pavel CZE 1973 Tepelná čerpadla IVT
M3 [ ] Michel Nobs SUI 1973 Thömus
M4 [ ] Mikkelsen Mads DNK 1972 Cycling Nord
M2 [ ] Mitrofanov Igor RUS 1987 kATJIETbI
M2 [ ] Mokrushin Evgeniy RUS 1983 be-faster.ru team
M3 [ ] Momot Łukasz POL 1981 Łomianki
M2 [ ] Morris Nick GBR 1985 Clee Cycles - KCNC
M3 [ ] Mossoczy Zbigniew POL 1973 BIKEBOARD
K3 [ ] Nenadálová Hanka CZE 1978 Kellys Bikeranch Team WOMEN
M2 [ ] Nielsen Kasper Overgaard DNK 1985 DMK SRAM
M3 [ ] Niewieczerzal Piotr POL 1982 Przytoczna
M3 [ ] Nikolaev Fedor RUS 1979 CUBE
M2 [ ] Nosek Pavel CZE 1984 BMC Skibikecentrum.cz
M2 [ ] Olsder Gerjan NLD 1988 CTWT.nl
K3 [ ] Overbye Cecilie DNK 1973 HMTBK Sram
M5 [ ] Paszkiewicz Maciej POL 1962 ZHR Team
M3 [ ] pavlinux Pavel Vasilyev RUS 1977 Pavlinux Inc.
M4 [ ] Peti Steinmann SUI 1969 Fusion World GmbH
M2 [ ] Piątek Dawid POL 1986 Gomola Trans Airco
K2 [ ] Pilarczyk Karolina POL 1987 Harpagan Graphic Home
M2 [ ] Polakowski Jakub POL 1993 Tczew
M3 [ ] Poliakov Viktor RUS 1980 Mountain peaks
M3 [ ] Prassé Ole DNK 1974 DMK SRAM
M3 [ ] Refslund Bjarke DNK 1981 Team ride4fun
M2 [ ] Refslund Holger DNK 1994 Ikast
M4 [ ] Reidinger René AUT 1969 Vienna
M4 [ ] Rembak Piotr POL 1969 Skarżysko-Kamienna
M3 [ ] Ryšavý Pavel CZE 1979 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M3 [ ] Sager Jason USA 1974 Team Jamis
M4 [ ] SAMUEL RICHARD GBR 1971 Clee Cycles - KCNC
M3 [ ] SANDERS ALEXANDER NLD 1977 IPS technology cycling team
M3 [ ] Sandholt Peter DNK 1976 Horsens
M3 [ ] Savin Sergey RUS 1979 Lobnya
M2 [ ] Scanlon Robrt IRL 1993 Dublin
M3 [ ] Shevelev Anton RUS 1978 Samara
M3 [ ] Shotton Joel GBR 1977 Clee Cycles - KCNC
K3 [ ] Schütz Margit AUT 1982 Nora Racing Team
K3 [ ] Siegrid Van Bever BEL 1974 Wilsele
M4 [ ] Simon Bastin BEL 1965 Liège
K3 [ ] Sosnowska Aleksandra POL 1982 Art of Sport - bizuteriasportowa.pl
M4 [ ] Stękiel Jerzy POL 1965 Goggle Pro Active Eyewear
M2 [ ] Stepanov Dmitry RUS 1985 Scott Rus
K3 [ ] Strämel Katrin GER 1978 Team 262
M5 [ ] Strik Martin NLD 1960 MTB Licht Verzet
M4 [ ] Sufin Jacek POL 1966 Gomola Trans Airco
K4 [ ] Swat Edyta POL 1965 SWAT Team
M2 [ ] Swat Sebastian POL 1990 SWAT Team
M5 [ ] Szefler Andrzej SAU 1961 Dhahran
K3 [ ] Szefler Susantiningsih SAU 1976 Dhahran
M2 [ ] Szymański Tomasz POL 1988 Trezado BikeTires.pl
M6 [ ] Thomas Marx GER 1958 Muenchen
M4 [ ] Tiffert Dariusz POL 1969 Gomola Trans Airco
M2 [ ] Tilikin Ivan RUS 1988 redBike
M3 [ ] Traczyk Rafał POL 1981 Warszawa
K2 [ ] van den Bielerd Anouk NLD 1989 IPS technology cycling team
K2 [ ] van den Bielerd Hanne NLD 1989 IPS technology cycling team
M3 [ ] van der Woude Willem Jan NLD 1981 MTB Licht Verzet
M2 [ ] Vdovin Denis RUS 1986 Ekaterinburg
M2 [ ] Verhoeven Roel NLD 1992 Team Gerotech
M2 [ ] Vissers Tim BEL 1986 Wuustwezel
M3 [ ] Vojtek Štěpán CZE 1975 Ostravice
M3 [ ] vokrouhlík Tomáš CZE 1981 BMC SAVO racing team
M4 [ ] Vontobel Hano SUI 1964 HRF Bike
M2 [ ] Vorobjev Denis RUS 1984 becycle.ru
M5 [ ] walter aerts GBR 1959 grobbendonk
M3 [ ] Wegner Sönke GER 1982 World of MTB
M3 [ ] Wilk Paweł POL 1979 Trezado BikeTires.pl
K3 [ ] Williamson Catherine GBR 1982 Bizhub/ Energas
M3 [ ] Wimmer Thomas GER 1974 Giasing Cycle
M3 [ ] Winter David GBR 1981 Clee Cycles - KCNC
M4 [ ] Wnuk Sławomir POL 1968 Warszawa
M5 [ ] Wójcik Jarosław POL 1960 VENUTTO Jewellery sport collection
M4 [ ] Wolfgang Hiltscher, Dr. GER 1963 München
M2 [ ] Wydra Artur POL 1988 Gomola Trans Airco
M3 [ ] Yashinin Konstantin RUS 1981 Samara
M4 [ ] Zając Marek POL 1964 NewAgeFitness-Skleprowerowy.pl
M4 [ ] Żmuda Marcin POL 1969 Piła
M3 [ ] Zuev Roman RUS 1978 Alienbike