5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2019 (neděle)

10.03.2019 Jablonec na Nisou (Břízky)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

500m K předžáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / holky TJ Slovan Praha Zdravotník 01:51.7
2 1 / kluci Žižkovský tygři 02:06.1
3 2 / kluci SKP Ústí nad Labem 02:14.5
4 2 / holky TJ Slovan Praha Zdravotník 02:16.1
5 3 / holky TJ Slovan Praha Zdravotník 02:23.7

2.4km K mladší žáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / kluci TJ Slovan Praha Zdravotník 08:37.5
2 2 / kluci Žižkovský tygři 09:29.9
3 1 / holky VSK Humanita Praha 10:04.0
4 2 / holky Žižkovský tygři 10:04.5
5 3 / holky TJ Slovan Praha Zdravotník 10:38.6

1.2km K nejmladší žáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / kluci VSK Humanita Praha 04:58.0
2 2 / kluci Žižkovský tygři 05:01.9
3 1 / holky TJ Slovan Praha Zdravotník 05:08.1
4 2 / holky TJ Slovan Praha Zdravotník 05:08.9
5 3 / holky TJ Slovan Praha Zdravotník 06:12.2

starší žáci s U15

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / starší žáci U15 TJ Slovan Praha Zdravotník 09:48.7
2 1 / starší žákyně U15 ČKL Harrachov 09:49.6
3 1 / starší žákyně TJ Slovan Praha Zdravotník 11:49.2
4 1 / starší žáci VSK Humanita Praha 11:55.2
5 2 / starší žákyně U15 TJ Slovan Praha Zdravotník 13:27.5

mladší dorost

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2

muži 3 x 2 x 1.5km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži Silvini Madshus Team 17:29.6 29 14:35.2 Tomáš Lisý 1979 02:41.808:31.5
229 17:29.6 Tomáš Malík 1984 05:29.411:31.0
29 14:35.2 Tomáš Lisý 1979 02:41.808:31.5
229 17:29.6 Tomáš Malík 1984 05:29.411:31.0
2 2 / Muži TJ Slovan Praha Zdravotník 17:58.7 7 15:02.7 Radek Laciga 1982 03:04.908:57.9
207 17:58.7 Jan Gajda 1970 05:46.411:46.6
7 15:02.7 Radek Laciga 1982 03:04.908:57.9
207 17:58.7 Jan Gajda 1970 05:46.411:46.6
3 3 / Muži Žižkovský tygři 18:12.8 2 14:47.0 Martin Sajdl 1981 02:35.208:41.8
202 18:12.8 Michal Francke 1986 05:51.111:52.6
2 14:47.0 Martin Sajdl 1981 02:35.208:41.8
202 18:12.8 Michal Francke 1986 05:51.111:52.6
4 4 / Muži Žižkovský tygři 18:32.9 11 15:30.1 Pavel Vojta 1975 02:47.109:03.6
211 18:32.9 Zbyněk Pela 1973 05:51.812:13.4
11 15:30.1 Pavel Vojta 1975 02:47.109:03.6
211 18:32.9 Zbyněk Pela 1973 05:51.812:13.4
5 5 / Muži VSK MFF UK 18:40.7 6 15:24.6 Petr Marhoun 1981 02:49.308:50.8
206 18:40.7 Petr Polášek 1989 05:49.612:14.0
6 15:24.6 Petr Marhoun 1981 02:49.308:50.8
206 18:40.7 Petr Polášek 1989 05:49.612:14.0

1. úsek muži

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži Silvini Madshus Team 14:35.2
2 2 / Muži Žižkovský tygři 14:47.0
3 3 / Muži TJ Slovan Praha Zdravotník 15:02.7
4 4 / Muži VSK MFF UK 15:24.6
5 5 / Muži Žižkovský tygři 15:30.1

2. úsek muži

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži SSC Železný Brod 17:29.6
2 2 / Muži TJ Slovan Praha Zdravotník 17:58.7
3 3 / Muži Žižkovský tygři 18:12.8
4 4 / Muži Žižkovský tygři 18:32.9
5 5 / Muži VSK MFF UK Praha 18:40.7

ženy 3 x 2 x 1.5km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Ženy Žižkovský tygři 21:22.4 23 17:31.9 Tereza Hnátková 1992 03:12.910:16.6
223 21:22.4 Pavla Francke 1988 06:44.014:00.8
23 17:31.9 Tereza Hnátková 1992 03:12.910:16.6
223 21:22.4 Pavla Francke 1988 06:44.014:00.8
2 2 / Ženy Žižkovský tygři 22:29.8 24 18:39.1 Jana Sajdlová 1983 03:27.910:55.8
224 22:29.8 Lenka Schlechterová 1984 07:04.914:44.9
24 18:39.1 Jana Sajdlová 1983 03:27.910:55.8
224 22:29.8 Lenka Schlechterová 1984 07:04.914:44.9
3 3 / Ženy VSK Humanita Praha 22:51.8 21 18:53.2 Petra Kracíková 1991 03:23.511:03.8
221 22:51.8 Marie Ksandrová 1992 07:18.315:07.5
21 18:53.2 Petra Kracíková 1991 03:23.511:03.8
221 22:51.8 Marie Ksandrová 1992 07:18.315:07.5
4 4 / Ženy TJ Slovan Praha Zdravotník 24:37.3 26 20:08.6 Barbora Baldriánová 1978 03:36.611:45.6
226 24:37.3 Marie Lacigová 2000 07:48.116:06.7
26 20:08.6 Barbora Baldriánová 1978 03:36.611:45.6
226 24:37.3 Marie Lacigová 2000 07:48.116:06.7
5 5 / Ženy VSK Humanita Praha 26:42.3 27 21:50.6 David Elleder 2006 03:46.612:44.8
227 26:42.3 Zdenka Ellederová 1985 08:28.017:32.7
27 21:50.6 David Elleder 2006 03:46.612:44.8
227 26:42.3 Zdenka Ellederová 1985 08:28.017:32.7

1. úsek ženy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy Žižkovský tygři 17:31.9
2 2 / Ženy Žižkovský tygři 18:39.1
3 3 / Ženy VSK Humanita Praha 18:53.2
4 4 / Ženy TJ Slovan Praha Zdravotník 20:08.6
5 5 / Ženy VSK Humanita Praha 21:50.6

2. úsek ženy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy Žižkovský tygři 21:22.4
2 2 / Ženy Žižkovský tygři 22:29.8
3 3 / Ženy VSK Humanita Praha 22:51.8
4 4 / Ženy TJ Slovan Praha Zdravotník 24:37.3
5 5 / Ženy VSK Humanita Praha 26:42.3