5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2019 (neděle)

10.03.2019 Jablonec na Nisou (Břízky) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m K předžáci celkem: 13, muži : 6, ženy: 7, kluci: 6, holky: 7 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
2.4km K mladší žáci celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, kluci: 3, holky: 7 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
1.2km K nejmladší žáci celkem: 10, muži : 4, ženy: 6, kluci: 4, holky: 6 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
starší žáci s U15 celkem: 7, muži : 2, ženy: 5, starší žáci: 1, starší žáci U15: 1, starší žákyně: 3, starší žákyně U15: 2 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
mladší dorost celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
muži 3 x 2 x 1.5km celkem: 26, muži : 26, ženy: 0, Muži: 26, Ženy: 0 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
1. úsek muži celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, Muži: 13, Ženy: 0 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
2. úsek muži celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, Muži: 13, Ženy: 0 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
ženy 3 x 2 x 1.5km celkem: 18, muži : 2, ženy: 16, Muži: 2, Ženy: 16 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
1. úsek ženy celkem: 9, muži : 1, ženy: 8, Muži: 1, Ženy: 8 Praha, VSliga_ [html] [pdf]
2. úsek ženy celkem: 9, muži : 1, ženy: 8, Muži: 1, Ženy: 8 Praha, VSliga_ [html] [pdf]

výsledková listina 500m K předžáci

start ~ 11:01:41

00:02:44.911
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / holky [255] mia Jirásková 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 01:51.7 01:51.7 (1)
2 1 / kluciPraha [264] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 02:06.1 00:14.4 02:06.1 (2)
3 2 / kluci [263] Matýsek Obdržálek 2011 CZE SKP Ústí nad Labem 02:14.5 00:22.8 02:14.5 (3)
4 2 / holky [254] Viola Jirásková 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:16.1 00:24.4 02:16.1 (4)
5 3 / holkyPraha [260] Lucie Mrázová 2012 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:23.7 00:32.0 02:23.7 (5)
6 4 / holkyPraha [259] Antonie Lacigová 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:31.3 00:39.6 02:31.3 (6)
7 5 / holky [266] Adélka Obdržálková 2013 CZE SKP Ústí nad Labem 02:56.3 01:04.6 02:56.3 (7)
8 3 / kluciPraha [265] Václav Veselý 2013 CZE TJ Sokol Senohraby 03:04.3 01:12.6 03:04.3 (8)
9 4 / kluci [252] Vilém Deml 2015 CZE Žižkovský tygři 05:20.2 03:28.5
DNS / kluciPraha [256] Oskar Kalina 2015 CZE VSK Humanita Praha
DNS / holkyPraha [257] Lisa Kalinová 2011 CZE VSK Humanita Praha
DNS / kluciPraha [258] Jonáš Kolín 2015 CZE VSK Humanita Praha
DNS / holkyPraha [261] Bára Ouhrabková 2012 CZE VSK Humanita Praha

výsledková listina 2.4km K mladší žáci

start ~ 11:14:01

00:10:38.156
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluciPraha [273] Vilém Štrait 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:37.5 03:58.5 (1)
2 2 / kluciPraha [276] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 09:29.9 00:52.4 04:29.8 (2)
3 1 / holkyPraha [268] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita Praha 10:04.0 01:26.5 04:54.0 (4)
4 2 / holkyPraha [277] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 10:04.5 01:27.0 04:46.7 (3)
5 3 / holkyPraha [270] Pavlína Malečková 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 10:38.6 02:01.1 05:13.2 (7)
6 4 / holkyPraha [278] Klára Zakouřilová 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 10:42.9 02:05.4 05:07.0 (6)
7 5 / holkyPraha [271] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 10:44.7 02:07.2 05:05.9 (5)
8 6 / holkyPraha [269] Michaela Gajdová 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 11:45.3 03:07.8 05:41.3 (8)
9 7 / holky [267] Anna Demlová 2007 CZE Žižkovský tygři 13:36.0 04:58.5 06:11.3 (9)
DNS / kluciPraha [274] Oliver Šulc 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník

výsledková listina 1.2km K nejmladší žáci

start ~ 11:14:01

00:05:29.233
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / kluciPraha [54] Jan Elleder 2010 CZE VSK Humanita Praha 04:58.0
2 2 / kluciPraha [61] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 05:01.9 00:03.9
3 1 / holkyPraha [59] Ema Mrázová 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:08.1 00:10.1
4 2 / holkyPraha [57] Simona Jana Kuiper 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:08.9 00:10.9
5 3 / holky [55] Laura Jirásková 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 06:12.2 01:14.2
6 4 / holky [53] Zuzana Demlová 2010 CZE Žižkovský tygři 06:26.3 01:28.3
DNS / kluciPraha [62] Theodor Šulc 2010 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník
DNS / holky [52] Klárka Adámková 2010 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník
DNS / holkyPraha [56] Ella Kalinová 2009 CZE VSK Humanita Praha
DNS / kluciPraha [60] Vít Ouhrabka 2010 CZE VSK Humanita Praha

výsledková listina starší žáci s U15

start ~ 11:34:17

00:11:22.04
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / starší žáci U15 [72] Matyáš Zakouřil 2004 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:48.7 02:58.8 (1) 06:30.0 (2)
2 1 / starší žákyně U15 [63] nela bohatá 2004 CZE ČKL Harrachov 09:49.6 00:00.9 02:59.3 (2) 06:29.1 (1)
3 1 / starší žákyněPraha [67] Hana Malečková 2005 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 11:49.2 02:00.5 03:26.3 (3) 07:35.5 (3)
4 1 / starší žáciPraha [64] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita Praha 11:55.2 02:06.5 03:38.2 (4) 07:52.8 (4)
5 2 / starší žákyně U15 [71] Jolana Štraitová 2004 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 13:27.5 03:38.8 03:52.0 (5) 08:33.6 (5)
DNS / starší žákyněPraha [68] Julie Mrázová 2006 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník
DNS / starší žákyně [65] Adéla Fichtnerová 2005 CZE TJ Sokol Skuhrov

výsledková listina mladší dorost

start ~ 11:50:00

výsledková listina muži 3 x 2 x 1.5km

start ~ 12:17:05

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži Silvini Madshus Team 17:29.6 29 14:35.2 Tomáš Lisý 1979 02:41.808:31.5
229 17:29.6 Tomáš Malík 1984 05:29.411:31.0
2 2 / Muži TJ Slovan Praha Zdravotník 17:58.7 7 15:02.7 Radek Laciga 1982 03:04.908:57.9
207 17:58.7 Jan Gajda 1970 05:46.411:46.6
3 3 / Muži Žižkovský tygři 18:12.8 2 14:47.0 Martin Sajdl 1981 02:35.208:41.8
202 18:12.8 Michal Francke 1986 05:51.111:52.6
4 4 / Muži Žižkovský tygři 18:32.9 11 15:30.1 Pavel Vojta 1975 02:47.109:03.6
211 18:32.9 Zbyněk Pela 1973 05:51.812:13.4
5 5 / Muži VSK MFF UK 18:40.7 6 15:24.6 Petr Marhoun 1981 02:49.308:50.8
206 18:40.7 Petr Polášek 1989 05:49.612:14.0
6 6 / Muži VSK Humanita Praha 18:59.1 1 15:36.9 Nikolas Domín 1988 02:54.909:13.5
201 18:59.1 Petr Pruner 1982 06:04.512:28.6
7 7 / Muži Žižkovský tygři 19:38.4 12 16:14.5 David Forman 1993 03:01.609:29.9
212 19:38.4 Miroslav Šindelář 1995 06:07.612:53.1
8 8 / Muži Žižkovský tygři 19:52.8 3 16:15.2 Tomáš Kálal 1985 02:57.409:45.7
203 19:52.8 Ondřej Matoušek 1988 06:30.513:21.2
9 9 / Muži SK Rover Praha 19:57.4 9 16:16.2 Tomáš Pavlík 1987 02:42.009:23.8
209 19:57.4 Martin Novotný 1971 06:16.413:16.3
10 10 / Muži TJ Sokol Senohraby 20:04.5 10 16:33.7 Jan Oberlander 1975 03:03.809:47.6
210 20:04.5 Jan Veselý 1970 06:26.713:13.1
11 11 / Muži VSK Humanita Praha 21:24.2 8 17:42.7 Jakub Klemsa 1990 03:16.010:20.6
208 21:24.2 Jan Smolík 1992 06:42.014:02.2
12 12 / Muži Žižkovský tygři 22:49.8 4 18:56.1 Marek Deml 1974 03:34.711:07.3
204 22:49.8 Karel Šindelář 1977 07:07.014:59.4
DNS / Muži Žižkovský Tygři 205 Oto Svider 1994
5 michal voráč 1988

výsledková listina 1. úsek muži

start ~ 12:17:05

00:16:04.575
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [29] Tomáš Lisý 1979 CZE Silvini Madshus Team 14:35.2 02:41.8 (2) 08:31.5 (1)
2 2 / Muži [2] Martin Sajdl 1981 CZE Žižkovský tygři 14:47.0 00:11.8 02:35.2 (1) 08:41.8 (2)
3 3 / Muži [7] Radek Laciga 1982 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 15:02.7 00:27.5 03:04.9 (10) 08:57.9 (4)
4 4 / Muži [6] Petr Marhoun 1981 CZE VSK MFF UK 15:24.6 00:49.4 02:49.3 (5) 08:50.8 (3)
5 5 / Muži [11] Pavel Vojta 1975 CZE Žižkovský tygři 15:30.1 00:54.9 02:47.1 (4) 09:03.6 (5)
6 6 / Muži [1] Nikolas Domín 1988 CZE VSK Humanita Praha 15:36.9 01:01.7 02:54.9 (6) 09:13.5 (6)
7 7 / Muži [12] David Forman 1993 CZE Žižkovský tygři 16:14.5 01:39.3 03:01.6 (8) 09:29.9 (8)
8 8 / Muži [3] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 16:15.2 01:40.0 02:57.4 (7) 09:45.7 (9)
9 9 / Muži [9] Tomáš Pavlík 1987 CZE SK Rover Praha 16:16.2 01:41.0 02:42.0 (3) 09:23.8 (7)
10 10 / Muži [10] Jan Oberlander 1975 CZE TJ Sokol Senohraby 16:33.7 01:58.5 03:03.8 (9) 09:47.6 (10)
11 11 / Muži [8] Jakub Klemsa 1990 CZE VSK Humanita Praha 17:42.7 03:07.5 03:16.0 (11) 10:20.6 (11)
12 12 / Muži [4] Marek Deml 1974 CZE Žižkovský tygři 18:56.1 04:20.9 03:34.7 (12) 11:07.3 (12)
DNS / Muži [5] michal voráč 1988 CZE Žižkovský tygři

výsledková listina 2. úsek muži

start ~ 12:17:05

00:19:28.408
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [229] Tomáš Malík 1984 CZE SSC Železný Brod 17:29.6 05:29.4 (1) 11:31.0 (1)
2 2 / Muži [207] Jan Gajda 1970 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 17:58.7 00:29.1 05:46.4 (2) 11:46.6 (2)
3 3 / Muži [202] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 18:12.8 00:43.2 05:51.1 (4) 11:52.6 (3)
4 4 / Muži [211] Zbyněk Pela 1973 CZE Žižkovský tygři 18:32.9 01:03.3 05:51.8 (5) 12:13.4 (4)
5 5 / Muži [206] Petr Polášek 1989 CZE VSK MFF UK Praha 18:40.7 01:11.1 05:49.6 (3) 12:14.0 (5)
6 6 / Muži [201] Petr Pruner 1982 CZE VSK Humanita Praha 18:59.1 01:29.5 06:04.5 (6) 12:28.6 (6)
7 7 / Muži [212] Miroslav Šindelář 1995 CZE Žižkovský tygři 19:38.4 02:08.8 06:07.6 (7) 12:53.1 (7)
8 8 / Muži [203] Ondřej Matoušek 1988 CZE Žižkovský tygři 19:52.8 02:23.2 06:30.5 (10) 13:21.2 (10)
9 9 / Muži [209] Martin Novotný 1971 CZE SK Rover Praha 19:57.4 02:27.8 06:16.4 (8) 13:16.3 (9)
10 10 / Muži [210] Jan Veselý 1970 CZE TJ Sokol Senohraby 20:04.5 02:34.9 06:26.7 (9) 13:13.1 (8)
11 11 / Muži [208] Jan Smolík 1992 CZE VSK Humanita Praha 21:24.2 03:54.6 06:42.0 (11) 14:02.2 (11)
12 12 / Muži [204] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 22:49.8 05:20.2 07:07.0 (12) 14:59.4 (12)
DNS / Muži [205] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský Tygři

výsledková listina ženy 3 x 2 x 1.5km

start ~ 13:02:08

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Ženy Žižkovský tygři 21:22.4 23 17:31.9 Tereza Hnátková 1992 03:12.910:16.6
223 21:22.4 Pavla Francke 1988 06:44.014:00.8
2 2 / Ženy Žižkovský tygři 22:29.8 24 18:39.1 Jana Sajdlová 1983 03:27.910:55.8
224 22:29.8 Lenka Schlechterová 1984 07:04.914:44.9
3 3 / Ženy VSK Humanita Praha 22:51.8 21 18:53.2 Petra Kracíková 1991 03:23.511:03.8
221 22:51.8 Marie Ksandrová 1992 07:18.315:07.5
4 4 / Ženy TJ Slovan Praha Zdravotník 24:37.3 26 20:08.6 Barbora Baldriánová 1978 03:36.611:45.6
226 24:37.3 Marie Lacigová 2000 07:48.116:06.7
5 5 / Ženy VSK Humanita Praha 26:42.3 27 21:50.6 David Elleder 2006 03:46.612:44.8
227 26:42.3 Zdenka Ellederová 1985 08:28.017:32.7
6 6 / Ženy Žižkovský tygři 27:11.4 25 22:08.3 Jitka Šindelářová 1976 04:06.612:57.5
225 27:11.4 Radka Vojtová 1977 08:36.717:48.3
7 1 / Muži Žižkovský tygři 27:59.1 30 22:50.1 Martin Vojta 2008 04:03.413:17.1
230 27:59.1 Vít Šindelář 2009 08:47.718:23.7
8 7 / Ženy Žižkovský tygři 31:22.1 28 25:36.0 Klára Vojtová 2007 04:21.414:39.8
228 31:22.1 Tereza Šindelářová 2007 09:39.620:23.3
DNS / Ženy Žižkovský tygři 22 Alena Bauerová 1988
222 Andrea Hořínková 1986

výsledková listina 1. úsek ženy

start ~ 13:02:08

00:20:57.225
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy [23] Tereza Hnátková 1992 CZE Žižkovský tygři 17:31.9 03:12.9 (1) 10:16.6 (1)
2 2 / Ženy [24] Jana Sajdlová 1983 CZE Žižkovský tygři 18:39.1 01:07.2 03:27.9 (3) 10:55.8 (2)
3 3 / Ženy [21] Petra Kracíková 1991 CZE VSK Humanita Praha 18:53.2 01:21.3 03:23.5 (2) 11:03.8 (3)
4 4 / Ženy [26] Barbora Baldriánová 1978 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 20:08.6 02:36.7 03:36.6 (4) 11:45.6 (4)
5 5 / Ženy [27] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita Praha 21:50.6 04:18.7 03:46.6 (5) 12:44.8 (5)
6 6 / Ženy [25] Jitka Šindelářová 1976 CZE Žižkovský tygři 22:08.3 04:36.4 04:06.6 (7) 12:57.5 (6)
7 1 / Muži [30] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 22:50.1 05:18.2 04:03.4 (6) 13:17.1 (7)
8 7 / Ženy [28] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 25:36.0 08:04.1 04:21.4 (8) 14:39.8 (8)
DNS / Ženy [22] Alena Bauerová 1988 CZE Žižkovský tygři

výsledková listina 2. úsek ženy

start ~ 13:02:08

00:25:34.525
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy [223] Pavla Francke 1988 CZE Žižkovský tygři 21:22.4 06:44.0 (1) 14:00.8 (1)
2 2 / Ženy [224] Lenka Schlechterová 1984 CZE Žižkovský tygři 22:29.8 01:07.4 07:04.9 (2) 14:44.9 (2)
3 3 / Ženy [221] Marie Ksandrová 1992 CZE VSK Humanita Praha 22:51.8 01:29.4 07:18.3 (3) 15:07.5 (3)
4 4 / Ženy [226] Marie Lacigová 2000 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 24:37.3 03:14.9 07:48.1 (4) 16:06.7 (4)
5 5 / Ženy [227] Zdenka Ellederová 1985 CZE VSK Humanita Praha 26:42.3 05:19.9 08:28.0 (5) 17:32.7 (5)
6 6 / Ženy [225] Radka Vojtová 1977 CZE žižkovský tygři 27:11.4 05:49.0 08:36.7 (6) 17:48.3 (6)
7 1 / Muži [230] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 27:59.1 06:36.7 08:47.7 (7) 18:23.7 (7)
8 7 / Ženy [228] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 31:22.1 09:59.7 09:39.6 (8) 20:23.3 (8)
DNS / Ženy [222] Andrea Hořínková 1986 CZE Žižkovský tygři