5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2019 (sobota)

09.03.2019 Jablonec na Nisou (Břízky) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m K předžáci celkem: 13, muži : 7, ženy: 6, kluci: 7, holky: 6 [html] [pdf]
2km K mladší žáci celkem: 13, muži : 5, ženy: 8, kluci: 5, holky: 8 [html] [pdf]
1,5km K nejmladší žáci celkem: 10, muži : 4, ženy: 6, kluci: 4, holky: 6 [html] [pdf]
1,5 a 1,5km starší žáci s U15 celkem: 10, muži : 4, ženy: 6, starší žáci: 3, starší žáci U15: 1, starší žákyně: 4, starší žákyně U15: 2 [html] [pdf]
3 3km mladší dorost celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
5 5 km ženy a st. dorky celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, ml. dorci: 0, st. dorky: 0, Ženy: 17 [html] [pdf]
7,5 7,5 km muži a st. dorci celkem: 36, muži : 36, ženy: 0, st. dorci: 1, Muži: 35 [html] [pdf]

výsledková listina 500m K předžáci

start ~ 11:00:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / holkyPraha [248] Lisa Kalinová 2011 CZE VSK Humanita Praha 01:38.6
2 1 / kluci [244] Josef Baldrian 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 01:41.1 00:02.5
3 2 / kluci [254] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 02:14.0 00:35.4
4 3 / kluci [246] Matěj Janata 2011 CZE Podlesí 02:16.5 00:37.9
5 2 / holky [251] Lucie Mrázová 2012 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:26.9 00:48.3
6 3 / holky [250] Antonie Lacigová 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:44.1 01:05.5
7 4 / holky [252] Bára Ouhrabková 2012 CZE VSK Humanita Praha 02:52.0 01:13.4
8 4 / kluci [255] Václav Veselý 2013 CZE TJ Sokol Senohraby 03:00.6 01:22.0
9 5 / holky [256] eliška Pospíšilová 2014 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:09.0 03:30.4
10 5 / kluci [249] Jonáš Kolín 2015 CZE VSK Humanita Praha 08:57.2 07:18.6
11 6 / kluci [245] Vilém Deml 2015 CZE Žižkovský tygři 11:18.4 09:39.8
12 7 / kluci [247] Oskar Kalina 2015 CZE VSK Humanita Praha 12:38.0 10:59.4
DNS / holky [253] Veronika Sajdlová 2017 CZE Žižkovský tygři

výsledková listina 2km K mladší žáci

start ~ 11:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [237] Miroslav Štejfa 2007 CZE Tj jiskra Josefův Důl 14:22.5 06:57.4 (1)
2 2 / kluciPraha [238] Vilém Štrait 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 14:53.1 00:30.6 07:12.9 (2)
3 3 / kluci [51] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 15:27.94 01:05.44 07:15.31 (3)
4 1 / holkyPraha [231] Eva Baldrianová 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 15:57.0 01:34.5 07:34.5 (4)
5 2 / holkyPraha [242] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 18:03.1 03:40.6 08:21.6 (5)
6 3 / holkyPraha [235] Pavlína Malečková 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 18:22.1 03:59.6 09:01.7 (8)
7 4 / holkyPraha [233] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita Praha 18:42.5 04:20.0 09:01.2 (7)
8 5 / holkyPraha [236] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 18:44.4 04:21.9 08:56.4 (6)
9 6 / holky [243] Klára Zakouřilová 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 19:05.4 04:42.9 09:19.5 (10)
10 4 / kluci [239] Oliver Šulc 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 19:35.0 05:12.5 09:13.4 (9)
11 7 / holkyPraha [234] Michaela Gajdová 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 20:58.0 06:35.5 10:00.3 (11)
12 8 / holky [232] Anna Demlová 2007 CZE Žižkovský tygři 24:27.9 10:05.4 10:53.1 (12)
DNS / kluci [240] Štěpán Termer 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 03:12:34.5 (13)

výsledková listina 1,5km K nejmladší žáci

start ~ 11:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / kluci [52] Jan Elleder 2010 CZE VSK Humanita Praha 08:18.04
2 2 / kluci [58] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 08:35.3 00:17.26
3 1 / holky [68] Klárka Adámková 2010 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:50.17 00:32.13
4 2 / holky [56] Ema Mrázová 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:08.95 00:50.91
5 3 / kluci [59] Theodor Šulc 2010 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:44.33 01:26.29
6 3 / holky [54] Simona Jana Kuiper 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:45.91 01:27.87
7 4 / holky [53] Ella Kalinová 2009 CZE VSK Humanita Praha 10:35.67 02:17.63
8 5 / holky [55] Magdaléna Možíšová 2010 CZE TJ Sokol Senohraby 10:46.72 02:28.68
9 4 / kluci [57] Vít Ouhrabka 2010 CZE VSK Humanita Praha 11:23.03 03:04.99
10 6 / holky [40] Zuzana Demlová 2010 CZE Žižkovský tygři 12:18.64 04:00.6

výsledková listina 1,5 a 1,5km starší žáci s U15

start ~ 11:42:58

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / starší žáci U15 [67] Matyáš Zakouřil 2004 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 13:32.85 06:52.92 (1)
2 1 / starší žákyně U15 [70] nela bohatá 2004 CZE ČKL Harrachov 13:50.01 00:17.16 07:09.3 (2)
3 1 / starší žáci [64] Dominik Svoboda 2005 CZE TJ Sokol Senohraby 14:21.19 00:48.34 07:13.31 (3)
4 2 / starší žáci [60] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita Praha 15:01.35 01:28.5 07:33.67 (5)
5 3 / starší žáci [61] Filip Kohout 2005 CZE TJ Sokol Senohraby 15:03.65 01:30.8 07:27.3 (4)
6 1 / starší žákyně [62] Hana Malečková 2005 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 15:36.16 02:03.31 08:12.79 (7)
7 2 / starší žákyně [63] Julie Mrázová 2006 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 16:18.0 02:45.15 08:27.72 (9)
8 2 / starší žákyně U15 [66] Jolana Štraitová 2004 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 16:26.64 02:53.79 08:29.25 (10)
9 3 / starší žákyně [65] Laura Svobodová 2005 CZE TJ Sokol Senohraby 16:42.33 03:09.48 08:17.05 (8)
10 4 / starší žákyně [69] Adéla Fichtnerová 2005 CZE TJ Sokol Skuhrov 16:54.81 03:21.96 07:44.59 (6)

výsledková listina 3 3km mladší dorost

start ~ 11:45:00

výsledková listina 5 5 km ženy a st. dorky

start ~ 12:17:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Ženy [206] Kristýna Kolínová 1984 CZE VSK Humanita Praha 27:15.58 06:53.3 (3) 14:13.1 (3) 20:48.4 (1)
2 2 / Ženy [214] Tereza Hnátková 1992 CZE Žižkovský tygři 27:44.25 00:28.67 06:45.3 (1) 14:09.6 (1) 21:01.0 (2)
3 3 / Ženy [210] Pavla Francke 1988 CZE Žižkovský tygři 28:42.83 01:27.25 06:53.7 (4) 14:32.4 (4) 21:41.6 (3)
4 4 / Ženy [209] Lenka Schlechterová 1984 CZE Žižkovský tygři 29:08.04 01:52.46 06:50.8 (2) 14:12.1 (2) 21:52.0 (4)
5 5 / Ženy [202] Anna Čechová 1993 CZE UK FTVS/ (ČKS SKI Jilemnice) 29:51.93 02:36.35 07:06.06 (6) 15:20.0 (6) 22:52.5 (6)
6 6 / Ženy [208] Petra Kracíková 1991 CZE VSK Humanita Praha 29:57.91 02:42.33 06:55.7 (5) 14:53.5 (5) 22:38.9 (5)
7 7 / Ženy [204] Barbora Baldriánová 1978 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 30:07.52 02:51.94 07:46.41 (10) 15:44.5 (8) 23:06.3 (7)
8 8 / Ženy [211] Jana Sajdlová 1983 CZE Žižkovský tygři 31:04.09 03:48.51 07:23.8 (7) 15:32.6 (7) 23:25.6 (8)
9 9 / Ženy [212] Markéta Kalinová 1982 CZE VSK Humanita Praha 31:05.14 03:49.56 08:04.2 (11) 16:51.7 (11) 24:06.0 (9)
10 10 / Ženy [215] Andrea Hořínková 1986 CZE Žižkovský tygři 31:59.71 04:44.13 07:41.0 (9) 16:15.4 (10) 24:13.8 (10)
11 11 / Ženy [203] Marie Ksandrová 1992 CZE VSK Humanita Praha 32:09.23 04:53.65 08:12.98 (12) 17:01.8 (12) 24:37.7 (12)
12 12 / ŽenyVSliga_ [219] Alena Bauerová 1988 CZE Žižkovský tygři 32:22.4 05:06.82 07:35.9 (8) 16:01.7 (9) 24:17.4 (11)
13 13 / Ženy [205] Kateřina Housková 1993 CZE FEL Praha 34:30.35 07:14.77 08:36.66 (14) 18:25.4 (14) 26:29.4 (13)
14 14 / Ženy [207] Marie Lacigová 2000 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 35:56.72 08:41.14 08:30.1 (13) 17:52.9 (13) 26:45.4 (14)
15 15 / Ženy [217] Jitka Šindelářová 1976 CZE Žižkovský tygři 36:43.46 09:27.88 08:46.3 (15) 18:37.0 (15) 27:51.9 (15)
DNS / ŽenyVSliga_ [213] Eliška Spilková 2000 CZE TJ Sokol Senohraby
DNS / ŽenyVSliga_ [216] Lucie Klímová 1993 CZE VSK Humanita Praha

výsledková listina 7,5 7,5 km muži a st. dorci

start ~ 13:19:39

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [33] Jakub Pšenička 1991 CZE Žižkovský tygři 36:06.8 05:39.46 (1) 11:54.9 (1) 18:16.5 (1) 24:23.8 (1) 30:14.0 (1)
2 2 / Muži [10] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 36:58.8 00:52.0 05:40.0 (2) 11:56.32 (2) 18:24.8 (3) 24:40.92 (2) 30:58.73 (2)
3 3 / Muži [6] Matěj Kubina 1992 CZE HSK Benecko/FEL Praha 37:10.4 01:03.6 05:49.5 (4) 12:27.23 (4) 19:00.37 (4) 25:09.32 (3) 31:12.4 (3)
4 4 / Muži [24] Radek Laciga 1982 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 38:19.9 02:13.1 06:15.0 (14) 13:09.4 (13) 20:01.8 (11) 26:16.9 (7) 32:25.7 (7)
5 5 / Muži [9] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 38:27.2 02:20.4 06:07.2 (11) 12:43.88 (7) 19:25.83 (6) 26:00.61 (6) 32:13.32 (4)
6 6 / Muži [4] Ondřej Matoušek 1988 CZE Žižkovský tygři 38:34.4 02:27.6 05:57.9 (5) 12:30.99 (5) 19:15.34 (5) 25:57.72 (5) 32:22.81 (6)
7 7 / Muži [5] Martin Sajdl 1981 CZE Žižkovský tygři 38:45.8 02:39.0 05:40.8 (3) 11:57.7 (3) 18:24.32 (2) 25:30.24 (4) 32:16.38 (5)
8 8 / Muži [13] Tomáš Pavlík 1987 CZE SK Rover Praha 38:54.4 02:47.6 06:13.74 (13) 13:05.22 (12) 19:54.02 (10) 26:25.0 (9) 32:40.6 (8)
9 9 / Muži [34] Adam Kaňka 1988 CZE Žižkovský tygři 39:04.8 02:58.0 06:02.72 (7) 12:39.4 (6) 19:27.2 (7) 26:17.6 (8) 32:46.3 (9)
10 10 / Muži [14] Petr Marhoun 1981 CZE VSK MFF UK 39:09.9 03:03.1 06:09.02 (12) 12:47.3 (9) 19:34.76 (8) 26:25.6 (10) 32:48.5 (10)
11 11 / Muži [32] Filip Schütz 1997 CZE UK FTVS 39:47.5 03:40.7 06:03.08 (8) 12:55.4 (10) 20:09.9 (13) 27:13.7 (13) 33:43.6 (14)
12 12 / Muži [2] Ondřej Malý 1994 CZE FEL Praha 39:53.3 03:46.5 06:15.3 (15) 13:22.84 (15) 20:36.38 (16) 27:12.97 (12) 33:41.43 (11)
13 13 / Muži [11] Jan Kolín 1977 CZE VSK Humanita Praha 39:56.2 03:49.4 06:16.1 (16) 13:10.67 (14) 20:19.38 (14) 27:14.65 (14) 33:42.4 (13)
14 14 / Muži [31] Petr Polášek 1989 CZE VSK MFF UK Praha 40:04.1 03:57.3 06:32.12 (20) 13:27.0 (16) 20:35.6 (15) 27:14.6 (15) 33:42.0 (12)
15 15 / Muži [38] jan macaj 1980 CZE Silvini Madshus Team 41:07.94 05:01.14 06:06.27 (10) 12:46.3 (8) 19:36.2 (9) 27:10.7 (11) 34:14.4 (15)
16 16 / Muži [1] Nikolas Domín 1988 CZE VSK Humanita Praha 41:11.2 05:04.4 06:29.7 (19) 13:37.05 (18) 21:03.83 (20) 28:10.94 (19) 34:53.73 (16)
17 17 / Muži [26] Zbyněk Pela 1973 CZE Žižkovský tygři 41:21.3 05:14.5 06:23.23 (17) 13:32.7 (17) 20:57.1 (18) 28:06.2 (17) 34:54.7 (17)
18 18 / Muži [3] Jan Gajda 1970 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 41:41.5 05:34.7 06:32.9 (21) 13:40.83 (21) 20:57.74 (19) 28:08.95 (18) 34:58.52 (18)
19 19 / Muži [36] Antonín Mráz 1972 CZE vsk Elektro - FEL Praha 42:02.16 05:55.36 06:32.94 (22) 13:38.7 (19) 21:06.5 (21) 28:17.2 (20) 35:10.7 (20)
20 20 / Muži [37] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský Tygři 42:15.69 06:08.89 06:01.29 (6) 12:59.3 (11) 20:05.7 (12) 27:40.3 (16) 35:02.9 (19)
21 21 / Muži [27] Vítek Pospíšil 1970 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 42:21.3 06:14.5 06:24.62 (18) 13:39.8 (20) 20:46.0 (17) 28:33.1 (21) 35:28.5 (21)
22 22 / Muži [19] Jan Oberlander 1975 CZE TJ Sokol Senohraby 42:38.0 06:31.2 06:37.14 (23) 13:50.77 (22) 21:07.48 (22) 28:43.5 (22) 35:40.4 (22)
23 23 / Muži [16] Miroslav Kalina 1982 CZE VSK Humanita Praha 42:51.3 06:44.5 06:57.18 (30) 14:54.59 (30) 22:42.09 (29) 29:44.2 (25) 36:17.5 (23)
24 24 / Muži [28] Petr Pruner 1982 CZE VSK Humanita Praha 43:24.8 07:18.0 06:51.25 (27) 14:23.3 (25) 22:05.3 (24) 29:23.8 (23) 36:21.4 (24)
25 25 / Muži [23] jan kolaja 1981 CZE VSK Humanita Praha 44:16.3 08:09.5 06:53.54 (28) 14:34.7 (28) 22:17.3 (27) 29:41.7 (24) 37:02.5 (25)
26 26 / Muži [7] Zbyněk Buchta 1984 CZE VSK Humanita Praha 44:17.1 08:10.3 06:39.6 (24) 14:11.14 (24) 22:00.06 (23) 29:51.6 (26) 37:17.15 (26)
27 27 / Muži [18] Jan Veselý 1970 CZE TJ Sokol Senohraby 44:57.4 08:50.6 06:49.28 (26) 14:30.69 (27) 22:07.32 (25) 29:53.1 (27) 37:34.3 (27)
28 28 / Muži [35] František Kožnar 1996 CZE Jilemnice 45:12.66 09:05.86 06:04.27 (9) 13:57.0 (23) 22:14.9 (26) 30:15.5 (29) 37:45.5 (28)
29 29 / Muži [15] Milan Štemberg 1986 CZE VSK Humanita Praha 45:43.8 09:37.0 06:47.61 (25) 14:29.33 (26) 22:19.99 (28) 30:06.6 (28) 37:54.5 (29)
30 30 / Muži [29] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 47:32.1 11:25.3 06:55.32 (29) 14:44.8 (29) 22:55.5 (30) 31:44.8 (30) 39:37.9 (30)
31 31 / Muži [12] michal voráč 1988 CZE Žižkovský tygři 49:05.4 12:58.6 07:03.83 (31) 15:21.21 (31) 23:44.14 (31) 32:22.2 (31) 40:42.4 (31)
32 32 / Muži [25] Martin Novotný 1971 CZE SK Rover Praha 50:16.5 14:09.7 08:09.25 (34) 17:04.5 (34) 26:17.0 (34) 34:45.6 (34) 42:34.4 (32)
33 33 / Muži [17] Zdeněk Laciga 1970 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 50:17.1 14:10.3 07:54.09 (33) 16:40.17 (33) 25:19.0 (33) 34:22.7 (33) 42:38.1 (33)
34 34 / Muži [20] Marek Deml 1974 CZE Žižkovský tygři 51:23.1 15:16.3 07:31.05 (32) 16:03.51 (32) 24:43.19 (32) 33:53.5 (32) 42:40.6 (34)
35 1 / st. dorci [22] Kryštof Kohout 2001 CZE TJ Sokol Senohraby 01:03:16.9 27:10.1 08:44.25 (35) 19:21.66 (35) 30:06.46 (35) 41:01.2 (35) 52:13.8 (35)
DNS / MužiVSliga_ [21] David Forman 1993 CZE Žižkovský tygři