Únětice běží

11.04.2019 Únětice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 58, muži : 29, ženy: 29, M15: 0, M20: 8, M35: 13, M45: 6, M55: 2, Z15: 1, Z20: 13, Z35: 7, Z45: 7, Z55: 1 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod

start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 58 účastníků ( 29 mužů, 29 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z45 [103] Bartíková Milena CZE 1971 Letiště Praha
Z45 [69] Bartíková Milena CZE 1971 Letiště Praha
Z45 [104] Beňová Pavlína CZE 1970 Letiště Praha
M20 [381] Beránek Jan CZE 1995 adidas Runners Prague
M45 [203] Blodek Tomáš CZE 1967 Letiště Praha
M35 [51] Borovsky Jindrich CZE 1982 Praha
Z35 [382] Březinová Klára CZE 1979 BK Hostivice
Z20 [341] Dvořáková Marcela CZE 1985 Olfin Car Ski Team Trutnov
Z20 [369] Dvořáková Marcela CZE 1985 Olfin Car Ski Team Trutnov
Z20 [107] Emingerová Kateřina CZE 1990 Night Run Team
Z35 [304] Forejtová Kateřina CZE 1979 Praha - Suchdol
M20 [37] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
M45 [378] Hanuš Jan CZE 1968 Řepy
Z35 [370] Hautke Kamila CZE 1980 Letiště Praha
M35 [59] Hejna Jan CZE 1984 RUMOVÝ EXPRESS
M35 [362] Hejna Jan CZE 1984 RUMOVÝ EXPRESS
Z35 [309] Hrobská Andrea CZE 1978 Praha Suchdol
Z45 [374] Chaloupková Dana CZE 1971 Silvini Madshus Team
M35 [23] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing
Z20 [109] Jelínková Zuzana CZE 1989 Štěfko runnig team
Z20 [379] Kacířová Tereza CZE 1985 Rumový Pralinky
M20 [386] Kala Jiří CZE 1987 CK Příbram Fany Gastro
M45 [385] Kodr Karel CZE 1970 ŽUCH
Z20 [204] Komárková Klára CZE 1988 Letiště Praha
Z20 [112] Korimová Kamila CZE 1990 Praha
M35 [376] Lenc Jaroslav CZE 1979 Opolencovi
M35 [14] Mahel Petr CZE 1981 Běžouni z Klánovického lesa
M35 [371] Mach Štěpán CZE 1980 Letiště Praha
Z55 [356] Mališová Karla CZE 1960 Sabzo
M35 [139] Marek David CZE 1976 Suchdol
M35 [15] Matlach Ondřej CZE 1984 Moose Power
M35 [16] Maxa Matěj CZE 1975 Statenice
Z20 [373] Mičke Bianka CZE 1997 adidas Runners Prague
Z35 [368] Mikulová Veronika CZE 1982 Noutonice
Z20 [372] Naďová Petra CZE 1988 Team Goofy
M45 [25] Němec Pavel CZE 1973 SK Zlončice
Z45 [375] Neumannová Lenka CZE 1968 Letiště Praha
M45 [377] Nohejl Tomáš CZE 1967 Praha
Z35 [141] Nováková Magda CZE 1980 Suchdol
Z35 [380] Nováková Magda CZE 1980 Suchdol
Z20 [212] Pátková Veronika CZE 1987 Libčice nad Vltavou
Z45 [208] Petrová Martina CZE 1968 Praha 8
M55 [353] Polák Pavel CZE 1946 SJ Ski
M55 [44] Roubal Zdeněk CZE 1953 Praha 6
M35 [383] Sára Robert CZE 1980 Roztoky
M20 [364] Sedláček Jan CZE 1986 SK Svěrák
Z20 [10] Sedláková Lucie CZE 1989 eSeNBáci Jeseník
Z20 [384] Sláviková Lujza CZE 1988 ŽUCH
M20 [207] Srb Jindřich CZE 1985 Night Run Team
M35 [326] Staněk Pavel CZE 1976 TEAM GOOFY
M35 [47] Šlais Václav CZE 1982 Letiště Praha
M45 [117] Tkadlec Štěpán CZE 1974 Únětický pivovar
Z15 [217] Tkadlecová Kamila CZE 2007 Únětický pivovar
Z45 [48] Třísková Katarína CZE 1971 Praha
Z20 [366] Valešová Aneta CZE 1991 Únětice
M20 [21] Vlk Pavel CZE 1991 Originál 1869 Příbram
M20 [209] Webersinke Jan CZE 1988 Štefko runnig team
M20 [367] Zapletal Lukáš CZE 1987 Praha