výsledky

Maraton okolo Stolových hor

11.08.2013 Machov [CZE] 

výsledky

48km celkem: 140 , muži : 132, ženy: 8, M13-14: 0, M15-18: 3, M19-29: 32, M30-39: 54, M40-59: 37, M60 : 0, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 5, Z30-49: 3, Z50 : 0, M60+: 5, Elite M: 1 [html] [pdf] [csv]
22km celkem: 15 , muži : 11, ženy: 4, M15-18: 7, M: 3, Z15-18: 1, Z: 4 [html] [pdf] [csv]
12km celkem: 2 , muži : 1, ženy: 1, M13-14: 0, M15-18: 1, M19-29: 0, M30-39: 0, M40-59: 0, M60 : 0, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 1, Z30-49: 0, Z50 : 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 48km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-29 [ 89 ] Martin Splítek 1988 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:46:30.3 mezičasy
2 2 / M19-29 [ 146 ] Daniel Valášek 1993 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:46:59.0 00:28.7 mezičasy
3 3 / M19-29 [ 147 ] Lukáš ?áp 1984 CZE HSK - cycling team 01:49:56.8 03:26.5 mezičasy
4 1 / M30-39 [ 188 ] Jan Fišnar 1980 CZE - 01:49:57.1 03:26.8 mezičasy
5 4 / M19-29 [ 62 ] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE - 01:49:57.7 03:27.4 mezičasy
6 2 / M30-39 [ 200 ] Ladislav Rygl 1976 CZE - 01:51:20.0 04:49.7 mezičasy
7 3 / M30-39 [ 88 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 01:51:54.6 05:24.3 mezičasy
8 5 / M19-29 [ 77 ] Ond?ej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 01:53:27.6 06:57.3 mezičasy
9 4 / M30-39 [ 33 ] Jaromír Lecnar 1983 CZE GIANT Pitrs bikes 01:53:29.2 06:58.9 mezičasy
10 5 / M30-39 [ 98 ] Radek Šretr 1982 CZE - 01:53:44.5 07:14.2 mezičasy
11 6 / M19-29 [ 150 ] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:53:55.7 07:25.4 mezičasy
12 1 / M40-59 [ 135 ] Tomas ?ada 1964 CZE Redpoint HQBC Team 01:56:07.3 09:37.0 mezičasy
13 7 / M19-29 [ 83 ] Jan ?ížek 1984 CZE AxitDoldy 01:56:08.4 09:38.1 mezičasy
14 2 / M40-59 [ 50 ] tomáš strnad 1972 CZE - 01:56:54.3 10:24.0 mezičasy
15 6 / M30-39 [ 171 ] Miroslav Kadlec 1978 CZE - 01:57:04.8 10:34.5 mezičasy
16 8 / M19-29 [ 6 ] Tomáš Tichý 1984 CZE - 01:57:05.4 10:35.1 mezičasy
17 3 / M40-59 [ 49 ] marek strnad 1972 CZE - 01:58:00.4 11:30.1 mezičasy
18 4 / M40-59 [ 3 ] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod 01:58:14.5 11:44.2 mezičasy
19 7 / M30-39 [ 2 ] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 01:58:17.0 11:46.7 mezičasy
20 8 / M30-39 [ 19 ] Michal Habr 1982 CZE VELLA Cycling 01:58:18.8 11:48.5 mezičasy
21 9 / M30-39 [ 86 ] Ond?ej Ptá?ek 1976 CZE - 01:58:20.5 11:50.2 mezičasy
22 10 / M30-39 [ 138 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE - 01:58:27.6 11:57.3 mezičasy
23 9 / M19-29 [ 11 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE GIANT Pitrs bikes 01:58:30.6 12:00.3 mezičasy
24 11 / M30-39 [ 32 ] Petr Ku?e 1975 CZE IVT Náchod 02:01:28.5 14:58.2 mezičasy
25 5 / M40-59 [ 139 ] Michal Demjanovi? 1960 CZE Redpoint HQBC Team 02:01:28.8 14:58.5 mezičasy
26 12 / M30-39 [ 59 ] Jan Truhlá? 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:02:22.7 15:52.4 mezičasy
27 10 / M19-29 [ 29 ] Martin Klapal 1987 CZE - 02:02:22.8 15:52.5 mezičasy
28 13 / M30-39 [ 9 ] Lukáš Doležal 1979 CZE - 02:02:59.3 16:29.0 mezičasy
29 11 / M19-29 [ 42 ] David Plný 1993 CZE EP Energy Merida Biking Team 02:03:12.0 16:41.7 mezičasy
30 12 / M19-29 [ 79 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 02:03:15.7 16:45.4 mezičasy
31 14 / M30-39 [ 39 ] Roman Palguta 1977 CZE Cyklo Tony 02:04:27.1 17:56.8 mezičasy
32 15 / M30-39 [ 75 ] Ji?í Vik 1982 CZE Pro Music - Prolog Bike Trutnov 02:04:55.6 18:25.3 mezičasy
33 13 / M19-29 [ 149 ] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:05:14.1 18:43.8 mezičasy
34 16 / M30-39 [ 41 ] Ji?í Petr 1974 CZE INS-Náchod 02:05:28.0 18:57.7 mezičasy
35 14 / M19-29 [ 7 ] Lukáš Herman 1984 CZE - 02:05:29.8 18:59.5 mezičasy
36 17 / M30-39 [ 64 ] Pavel Valtera 1976 CZE - 02:05:48.0 19:17.7 mezičasy
37 15 / M19-29 [ 78 ] Milan Hanyk 1984 CZE - 02:06:37.0 20:06.7 mezičasy
38 16 / M19-29 [ 80 ] Tomáš Hladík 1989 CZE Cyklo Tony 02:07:33.0 21:02.7 mezičasy
39 18 / M30-39 [ 167 ] Ond?ej Kaplan 1974 CZE - 02:07:36.2 21:05.9 mezičasy
40 19 / M30-39 [ 4 ] Vlastimil Krá?mar 1974 CZE IVT Náchod 02:08:31.2 22:00.9 mezičasy
41 6 / M40-59 [ 74 ] Martin Müller 1962 CZE - 02:09:12.4 22:42.1 mezičasy
42 7 / M40-59 [ 165 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 02:09:23.5 22:53.2 mezičasy
43 17 / M19-29 [ 15 ] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 02:09:44.6 23:14.3 mezičasy
44 20 / M30-39 [ 68 ] Lukáš Závodní 1979 CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 02:10:10.2 23:39.9 mezičasy
45 21 / M30-39 [ 71 ] Martin Lašt?vka 1980 CZE Cyklo Tony 02:10:12.6 23:42.3 mezičasy
46 1 / Z19-29 [ 90 ] Judita Lorencová 1993 CZE GHOST - MOJEKOLO.cz 02:10:25.2 23:54.9 mezičasy
47 8 / M40-59 [ 70 ] Aleš Ž?árský 1961 CZE - 02:10:35.3 24:05.0 mezičasy
48 22 / M30-39 [ 67 ] Michal Vrbský 1978 CZE Ametek - Náchod 02:11:13.1 24:42.8 mezičasy
49 18 / M19-29 [ 73 ] Pavel Kocian 1990 CZE - 02:11:37.3 25:07.0 mezičasy
50 19 / M19-29 [ 72 ] Ji?í Doležal 1986 CZE - 02:12:11.7 25:41.4 mezičasy
51 23 / M30-39 [ 91 ] Lukáš Jánský 1979 CZE Redpoint HQBC Team 02:12:46.1 26:15.8 mezičasy
52 20 / M19-29 [ 1 ] Stanislav Jirásek 1984 CZE - 02:13:32.0 27:01.7 mezičasy
53 9 / M40-59 [ 85 ] Aleš Flégl 1963 CZE - 02:13:33.1 27:02.8 mezičasy
54 24 / M30-39 [ 21 ] Lukáš Havel 1974 CZE - 02:14:25.6 27:55.3 mezičasy
55 25 / M30-39 [ 140 ] Petr Kohoutek 1975 CZE Redpoint HQBC Team 02:15:52.1 29:21.8 mezičasy
56 10 / M40-59 [ 141 ] Aleš Morávek 1964 CZE Redpoint HQBC Team 02:16:00.1 29:29.8 mezičasy
57 11 / M40-59 [ 157 ] Jaroslav Feist 1969 CZE Jiskra Jarom?? - Potocký 02:16:05.1 29:34.8 mezičasy
58 12 / M40-59 [ 26 ] Richard Jílek 1972 CZE - 02:17:09.6 30:39.3 mezičasy
59 21 / M19-29 [ 35 ] Ond?ej Marek 1986 CZE - 02:17:21.2 30:50.9 mezičasy
60 26 / M30-39 [ 164 ] Vít Mráz 1974 CZE - 02:17:48.8 31:18.5 mezičasy
61 13 / M40-59 [ 65 ] František Van?k 1973 CZE - 02:18:48.6 32:18.3 mezičasy
62 22 / M19-29 [ 14 ] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:19:10.9 32:40.6 mezičasy
63 1 / M15-18 [ 155 ] Jakub Binar 1997 CZE GIANT Pitrs bikes 02:19:12.1 32:41.8 mezičasy
64 14 / M40-59 [ 12 ] Pavel Dvo?ák 1972 CZE - 02:19:16.9 32:46.6 mezičasy
65 23 / M19-29 [ 96 ] Maciej Gilewski 1986 POL - 02:19:41.3 33:11.0 mezičasy
66 1 / Z30-49 [ 134 ] Jitka Pešinová 1977 CZE Redpoint HQBC Team 02:20:05.9 33:35.6 mezičasy
67 24 / M19-29 [ 173 ] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 02:20:15.7 33:45.4 mezičasy
68 27 / M30-39 [ 47 ] Martin STANISLAV 1975 CZE LM Dukla M?lník 02:22:23.2 35:52.9 mezičasy
69 15 / M40-59 [ 25 ] Michal Jedli?ka 1973 CZE - 02:22:28.2 35:57.9 mezičasy
70 28 / M30-39 [ 53 ] Martin Šanda 1975 CZE Continental Adršpach 02:23:05.0 36:34.7 mezičasy
71 29 / M30-39 [ 5 ] Ladislav B?na 1979 CZE - 02:23:19.8 36:49.5 mezičasy
72 16 / M40-59 [ 82 ] Lud?k Pivni?ka 1973 CZE - 02:23:53.6 37:23.3 mezičasy
73 17 / M40-59 [ 55 ] Ji?í Šlégr 1954 CZE - 02:24:43.0 38:12.7 mezičasy
74 1 / M60+ [ 57 ] Jind?ich Štolfa 1952 CZE - 02:24:56.4 38:26.1 mezičasy
75 18 / M40-59 [ 142 ] Milan Nosek 1964 CZE - 02:25:06.8 38:36.5 mezičasy
76 2 / M60+ [ 8 ] Lubomír ?ihák 1953 CZE - 02:25:59.8 39:29.5 mezičasy
77 2 / Z19-29 [ 95 ] Petra Krti?ková 1986 CZE HSK - cycling team 02:26:01.2 39:30.9 mezičasy
78 19 / M40-59 [ 177 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 02:26:02.3 39:32.0 mezičasy
79 30 / M30-39 [ 20 ] Tomáš Hainzel 1976 CZE IVT Náchod 02:26:36.0 40:05.7 mezičasy
80 25 / M19-29 [ 69 ] Michal Zemánek 1994 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:27:00.7 40:30.4 mezičasy
81 26 / M19-29 [ 159 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 02:27:08.4 40:38.1 mezičasy
82 31 / M30-39 [ 24 ] Lukáš Jedli?ka 1981 CZE - 02:27:10.8 40:40.5 mezičasy
83 20 / M40-59 [ 92 ] Ji?í Polej 1971 CZE - 02:28:34.3 42:04.0 mezičasy
84 21 / M40-59 [ 45 ] Miloš Skalský 1967 CZE - 02:28:44.7 42:14.4 mezičasy
85 32 / M30-39 [ 17 ] Svatopluk Goll 1981 CZE - 02:28:48.7 42:18.4 mezičasy
86 22 / M40-59 [ 36 ] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 02:28:51.1 42:20.8 mezičasy
87 23 / M40-59 [ 56 ] Luboš Šorfa 1957 CZE Continental Adršpach 02:30:17.6 43:47.3 mezičasy
88 27 / M19-29 [ 154 ] Jakub Drapa? 1989 CZE - 02:31:46.4 45:16.1 mezičasy
89 28 / M19-29 [ 160 ] Lukáš Šrámek 1990 CZE - 02:31:46.6 45:16.3 mezičasy
90 33 / M30-39 [ 145 ] Ond?ej Povýšil 1978 CZE - 02:31:48.2 45:17.9 mezičasy
91 34 / M30-39 [ 172 ] Martin Štolfa 1974 CZE Spartak Police nad Metují 02:32:17.9 45:47.6 mezičasy
92 2 / Z30-49 [ 137 ] Jana Kopecká 1979 CZE - 02:32:22.6 45:52.3 mezičasy
93 24 / M40-59 [ 13 ] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:32:26.7 45:56.4 mezičasy
94 29 / M19-29 [ 54 ] Zbyn?k Škop 1985 CZE - 02:32:29.4 45:59.1 mezičasy
95 35 / M30-39 [ 94 ] David Da?ílek 1980 CZE - 02:32:50.8 46:20.5 mezičasy
96 25 / M40-59 [ 31 ] Josef Kosek 1963 CZE - 02:33:36.7 47:06.4 mezičasy
97 36 / M30-39 [ 84 ] Petr Meuer 1981 CZE - 02:34:27.0 47:56.7 mezičasy
98 37 / M30-39 [ 161 ] Ji?í Miler 1977 CZE - 02:35:30.2 48:59.9 mezičasy
99 30 / M19-29 [ 170 ] Kamil Blaszczyk 1988 CZE - 02:35:56.3 49:26.0 mezičasy
100 38 / M30-39 [ 163 ] Ji?í Škop 1976 CZE - 02:36:20.1 49:49.8 mezičasy
101 3 / Z19-29 [ 136 ] Monika Tu?ková 1993 CZE GIANT Pitrs bikes 02:36:22.3 49:52.0 mezičasy
102 31 / M19-29 [ 166 ] Zden?k ?erný 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:37:55.3 51:25.0 mezičasy
103 39 / M30-39 [ 58 ] Petr Techlovský 1974 CZE LM Dukla M?lník 02:38:01.8 51:31.5 mezičasy
104 40 / M30-39 [ 81 ] Vladimír Grusman 1977 CZE Cyklo Tony 02:38:40.4 52:10.1 mezičasy
105 26 / M40-59 [ 93 ] Jan Horák 1968 CZE - 02:39:02.1 52:31.8 mezičasy
106 27 / M40-59 [ 87 ] Radek Svoboda 1969 CZE - 02:39:11.2 52:40.9 mezičasy
107 28 / M40-59 [ 66 ] Libor Verner 1973 CZE - 02:39:27.4 52:57.1 mezičasy
108 29 / M40-59 [ 37 ] Dalibor Moulis 1973 CZE - 02:41:58.9 55:28.6 mezičasy
109 30 / M40-59 [ 40 ] Josef Petr 1973 CZE - 02:42:31.3 56:01.0 mezičasy
110 2 / M15-18 [ 22 ] Tomáš Chytil 1995 CZE - 02:42:42.0 56:11.7 mezičasy
111 41 / M30-39 [ 97 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 02:42:48.9 56:18.6 mezičasy
112 3 / M15-18 [ 133 ] Grzegorz Mirosian 1995 POL - 02:43:32.3 57:02.0 mezičasy
113 42 / M30-39 [ 144 ] Ji?í KAŠPAREC 1975 CZE LM Dukla M?lník 02:44:34.6 58:04.3 mezičasy
114 43 / M30-39 [ 51 ] Pavel Strnad 1974 CZE - 02:45:09.0 58:38.7 mezičasy
115 44 / M30-39 [ 34 ] Jan Malinský 1979 CZE ZPA Smart Energy 02:46:09.8 59:39.5 mezičasy
116 45 / M30-39 [ 44 ] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 02:47:04.9 01:00:34.6 mezičasy
117 46 / M30-39 [ 52 ] Jaroslav Svoboda 1977 CZE TECHKO CZ 02:47:44.5 01:01:14.2 mezičasy
118 31 / M40-59 [ 186 ] Miroslav Jane?ek 1960 CZE - 02:48:01.4 01:01:31.1 mezičasy
119 3 / M60+ [ 60 ] Jarka Tylš 1953 CZE SK BP Lumen Úpice 02:48:42.4 01:02:12.1 mezičasy
120 4 / M60+ [ 143 ] Antonín Šim?nek 1953 CZE - 02:49:51.9 01:03:21.6 mezičasy
121 47 / M30-39 [ 162 ] Michal Hromek 1978 CZE - 02:51:21.5 01:04:51.2 mezičasy
122 4 / Z19-29 [ 23 ] Renata Jahelková 1987 CZE TOYOTA Dolák MTB 03:03:01.8 01:16:31.5 mezičasy
123 32 / M40-59 [ 175 ] Roman Pavlínek 1959 CZE - 03:04:12.5 01:17:42.2 mezičasy
124 48 / M30-39 [ 46 ] Josef Slavík 1976 CZE - 03:04:32.6 01:18:02.3 mezičasy
125 5 / Z19-29 [ 100 ] Kate?ina Plná 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 03:04:49.5 01:18:19.2 mezičasy
126 49 / M30-39 [ 27 ] Jarda Kaufman 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:05:33.8 01:19:03.5 mezičasy
127 33 / M40-59 [ 156 ] Pavel Kala 1970 CZE - 03:05:40.6 01:19:10.3 mezičasy
128 34 / M40-59 [ 76 ] Karel Šolc 1972 CZE Bike team P?lno?ní království 03:05:42.5 01:19:12.2 mezičasy
129 3 / Z30-49 [ 63 ] Bohumila Valášková 1975 CZE - 03:07:01.4 01:20:31.1 mezičasy
130 5 / M60+ [ 148 ] Witold Niatrak 1948 CZE - 03:07:16.1 01:20:45.8 mezičasy
131 50 / M30-39 [ 10 ] Jan Dosoudil 1981 CZE - 03:09:52.1 01:23:21.8 mezičasy
132 32 / M19-29 [ 158 ] Tomáš Rutkay 1986 CZE - 03:10:32.6 01:24:02.3 mezičasy
133 35 / M40-59 [ 30 ] Tomáš Knytl 1964 CZE - 03:16:32.4 01:30:02.1 mezičasy
134 51 / M30-39 [ 61 ] Václav Uher 1976 CZE LM Dukla M?lník 03:18:46.2 01:32:15.9 mezičasy
135 52 / M30-39 [ 16 ] Jan FUSEK 1978 CZE LM Dukla M?lník 03:23:15.0 01:36:44.7 mezičasy
136 53 / M30-39 [ 48 ] Petr Strba?ka 1979 CZE - 03:39:49.6 01:53:19.3 mezičasy
137 36 / M40-59 [ 38 ] Jan Ornst 1967 CZE - 03:39:50.3 01:53:20.0 mezičasy
DNF / M40-59 [ 169 ] Richard Hrzán 1972 CZE -
DNF / M30-39 [ 187 ] Jan Kresta 1980 CZE -
DNS / Elite M [ 99 ] Michal Kan?ra 1986 CZE GHOST MOJEKOLO

výsledková listina 22km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M15-18 [ 151 ] Petr Kleiner 1997 CZE GIANT Pitrs bikes 48:05.9
2 2 / M15-18 [ 192 ] jan klauda 1998 CZE - 51:58.4 03:52.5
3 1 / M [ 199 ] Jan Brandejs 1982 CZE - 54:13.5 06:07.6
4 3 / M15-18 [ 168 ] Jakub Kaplan 1996 CZE - 54:35.3 06:29.4 mezičasy
5 4 / M15-18 [ 191 ] Lukáš Pospíšil 1998 CZE - 57:03.5 08:57.6
6 5 / M15-18 [ 190 ] Marian Svoboda 2003 CZE - 57:21.6 09:15.7
7 6 / M15-18 [ 198 ] Antonín Falta 1997 CZE IVT Náchod 59:03.8 10:57.9
8 2 / M [ 195 ] Roman Horyna 1964 CZE - 01:05:09.2 17:03.3
9 1 / Z15-18 [ 153 ] Nikol Benešová 1999 CZE Redpoint HQBC Team 01:07:13.6 19:07.7
10 3 / M [ 43 ] Ji?í Pospíšil 1969 CZE Redpoint HQBC Team 01:11:34.7 23:28.8 mezičasy
11 1 / Z [ 152 ] Jolana Benešová 1969 CZE Redpoint HQBC Team 01:13:19.4 25:13.5
12 2 / Z [ 197 ] Lenka Gollová 1977 CZE - 01:20:46.0 32:40.1
13 7 / M15-18 [ 194 ] Mat?j Horyna 2003 CZE - 01:21:31.6 33:25.7
14 3 / Z [ 193 ] Eva Horynová 1967 CZE - 01:21:40.2 33:34.3
15 4 / Z [ 189 ] Hana Teplá 1965 CZE SHK Klokan Bike Team 01:22:00.2 33:54.3

výsledková listina 12km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Z19-29 [ 174 ] Michaela Prokopová 1989 CZE - 49:15.5
2 1 / M15-18 [ 132 ] Mat?j Šulc 2000 CZE - 01:02:26.2 13:10.7