Specialized MTB Trilogy Broumovsko #2 The Best of Sudety

04.07.2015 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Bemaniax Extreme Race celkem: 159, muži : 152, ženy: 7, M-29: 20, M-V1: 67, M-V2: 23, M-V3: 7, Z: 4, M-E: 26, V-E: 9, Z-E: 3 [html] [pdf]
Bemaniax Enduro Race celkem: 38, muži : 35, ženy: 3, M-E: 26, V-E: 9, Z-E: 3 [html] [pdf]
Kupkolo.cz FatFree Race celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, M: 8, Z: 2 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Junior celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Junior: 6, Juniorky: 0 [html] [pdf]
Kupkolo.cz UNICYCLE celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, M: 4, Z: 0 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Enduro FatFree celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, M-29: 0, M-V1: 0, M-V2: 0, M-V3: 0, Z: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Bemaniax Extreme Race

start ~ 08:10:00

05:35:06.487
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZabitNouznokruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-29 [8] Jakub Šilar 1989 CZE Bikeclinic Cannondale 03:25:05.5 01:43:13.8 (1) 01:59:05.5 (1)
2 2 / M-29 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST MITAS racing team 03:25:05.6 00:00.1 01:43:15.8 (2) 01:59:07.7 (2)
3 1 / M-V1 [4] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -Lapierre 03:39:18.1 14:12.6 01:48:05.6 (3) 02:05:26.6 (3)
4 2 / M-V1 [5] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 03:42:39.4 17:33.9 01:51:33.5 (7) 02:09:26.4 (5)
5 3 / M-V1 [2] Ryan Sherlock 1982 IRL N/A 03:43:42.3 18:36.8 01:57:34.0 (20) 02:14:57.8 (17)
6 4 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE eurofoam team 03:46:58.3 21:52.8 01:52:36.9 (9) 02:11:36.0 (8)
7 5 / M-V1 [12] Klofanda Martin 1977 CZE UGO Allivictus Čistý sport 03:47:42.5 22:37.0 01:51:02.9 (6) 02:10:01.4 (7)
8 6 / M-V1 [58] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 03:48:18.5 23:13.0 01:53:53.9 (12) 02:12:50.6 (11)
9 7 / M-V1 [138] Lukáš Jánský 1979 CZE Adr Team 03:49:04.1 23:58.6 01:52:22.6 (8)
10 8 / M-V1 [16] Voll David 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 03:49:13.5 24:08.0 01:49:35.5 (4) 02:08:40.9 (4)
11 1 / M-V2 [46] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 03:49:57.0 24:51.5 01:53:46.5 (11) 02:12:46.4 (10)
12 1 / M-V3 [15] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:50:25.2 25:19.7 01:55:42.7 (16) 02:14:29.9 (13)
13 9 / M-V1 [47] Ján Janočko 1982 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 03:50:58.2 25:52.7 01:55:21.8 (15) 02:14:36.3 (14)
14 3 / M-29 [49] Lukáš Drejsl 1986 CZE GIANT Pitrs bikes 03:52:57.7 27:52.2 01:52:42.1 (10) 02:11:58.7 (9)
15 10 / M-V1 [6] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 03:54:12.6 29:07.1 01:50:59.7 (5) 02:09:59.9 (6)
16 11 / M-V1 [69] Milan Hanyk 1984 CZE 03:54:54.5 29:49.0 01:56:57.0 (19) 02:15:10.8 (18)
17 12 / M-V1 [9] Jarda Stadtherr 1979 CZE BikeBrothers 03:57:37.0 32:31.5 01:55:20.1 (14)
18 13 / M-V1 [13] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:58:12.9 33:07.4 01:57:43.6 (22) 02:17:07.0 (20)
19 14 / M-V1 [7] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 03:58:56.5 33:51.0 01:55:17.5 (13) 02:14:28.9 (12)
20 2 / M-V2 [11] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod 04:01:57.2 36:51.7 01:57:41.7 (21) 02:16:37.0 (19)
21 15 / M-V1 [29] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 04:03:19.6 38:14.1 01:57:45.7 (23) 02:17:21.4 (21)
22 16 / M-V1 [25] Franta Kubíček 1977 CZE BikeBrothers 04:03:47.6 38:42.1 01:56:05.8 (18) 02:14:53.1 (15)
23 3 / M-V2 [52] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 04:04:10.4 39:04.9 02:00:10.1 (27) 02:19:40.8 (25)
24 17 / M-V1 [31] Pavel Hnyk 1982 CZE 04:04:14.0 39:08.5 02:00:46.3 (29) 02:19:36.0 (24)
25 18 / M-V1 [112] József Sass 1977 HUN Meditech sc 04:05:30.7 40:25.2 02:03:10.0 (32) 02:23:17.0 (32)
26 4 / M-29 [95] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 04:06:42.4 41:36.9 02:01:46.6 (30) 02:21:59.3 (28)
27 5 / M-29 [19] Filip Hakl 1993 CZE Moose - ForBikes team 04:07:05.9 42:00.4 02:00:18.0 (28) 02:20:28.4 (27)
28 19 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE 04:07:19.2 42:13.7 02:04:31.8 (38) 02:24:07.9 (35)
29 20 / M-V1 [18] Jan Farář 1985 CZE MadBike Liberec 04:07:32.3 42:26.8 02:00:02.7 (26) 02:20:09.8 (26)
30 21 / M-V1 [33] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 04:08:26.2 43:20.7 02:03:22.8 (35) 02:22:27.7 (30)
31 22 / M-V1 [21] Michal Flídr 1979 CZE 04:08:27.7 43:22.2 02:03:29.0 (36) 02:23:54.3 (34)
32 6 / M-29 [55] Tomáš Brebera 1986 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 04:09:33.1 44:27.6 01:56:00.1 (17) 02:14:55.4 (16)
33 23 / M-V1 [62] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 04:10:29.9 45:24.4 02:05:47.0 (41) 02:27:02.8 (38)
34 7 / M-29 [110] Jakub Rydval 1994 CZE BikeBrothers 04:11:39.7 46:34.2 02:03:21.6 (34) 02:22:25.1 (29)
35 24 / M-V1 [135] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:11:42.5 46:37.0 02:03:09.4 (31) 02:23:13.2 (31)
36 25 / M-V1 [27] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 04:12:07.5 47:02.0 02:03:17.3 (33) 02:23:37.2 (33)
37 26 / M-V1 [100] Pavel Nosek 1984 CZE Cyklo VAPE racing team 04:12:48.2 47:42.7 01:58:40.7 (24) 02:19:17.0 (23)
38 4 / M-V2 [10] Josef Lelek 1971 CZE INS-Náchod 04:15:16.0 50:10.5 01:58:57.6 (25) 02:18:55.5 (22)
39 27 / M-V1 [22] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Team 04:15:26.9 50:21.4 02:05:30.3 (40) 02:26:12.3 (37)
40 28 / M-V1 [24] Jan Hejna 1984 CZE 04:16:32.3 51:26.8 02:06:02.2 (42) 02:28:18.9 (41)
41 5 / M-V2 [117] marek strnad 1972 CZE INS-Náchod 04:16:44.6 51:39.1 02:05:09.5 (39) 02:27:09.9 (39)
42 29 / M-V1 [125] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 04:19:09.3 54:03.8 02:06:05.0 (43)
43 8 / M-29 [20] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 04:19:43.7 54:38.2 02:09:32.5 (48) 02:29:12.6 (43)
44 30 / M-V1 [136] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 04:20:07.8 55:02.3 02:06:57.3 (44) 02:27:48.8 (40)
45 31 / M-V1 [132] Janos Vizdak 1978 HUN X2S 04:21:25.3 56:19.8 02:15:13.8 (57) 02:35:25.4 (51)
46 32 / M-V1 [48] Jaromír Lecnar 1983 CZE GIANT Pitrs bikes 04:21:31.3 56:25.8 02:04:09.9 (37) 02:26:05.2 (36)
47 6 / M-V2 [130] Miloš Veselý 1973 CZE Moose - ForBikes team 04:22:26.8 57:21.3 02:07:24.9 (45) 02:29:02.4 (42)
48 33 / M-V1 [99] Martin Nesvadba 1976 CZE C.O.P.C. 04:23:52.6 58:47.1 02:10:29.1 (53) 02:31:56.7 (47)
49 7 / M-V2 [96] Zbigniew Mossoczy 1973 POL BIKEBOARD 04:24:35.3 59:29.8 02:08:14.9 (47) 02:30:04.6 (45)
50 34 / M-V1 [87] Peter Kuis 1978 SVK Kráľovský MTB maratón 04:24:59.8 59:54.3 02:10:12.0 (50) 02:31:46.8 (46)
51 35 / M-V1 [41] Jakub Blaha 1976 GER 04:26:15.4 01:01:09.9 02:07:36.2 (46) 02:29:24.7 (44)
52 2 / M-V3 [124] Zdeněl Šnobel 1965 CZE 04:27:01.4 01:01:55.9 02:09:57.9 (49) 02:32:30.3 (48)
53 1 / M-E [340] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 04:30:20.2 01:05:14.7 02:11:35.6 02:33:40.1
54 36 / M-V1 [113] Gabor Sass 1980 HUN BikePark Poznań 04:31:42.0 01:06:36.5 02:16:08.0 (58) 02:39:20.3 (55)
55 37 / M-V1 [26] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 04:31:59.1 01:06:53.6 02:22:18.0 (71) 02:43:26.6 (64)
56 8 / M-V2 [39] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 04:33:23.4 01:08:17.9 02:10:22.3 (51) 02:32:54.9 (49)
57 38 / M-V1 [61] Peter Faktor 1978 SVK Finančné centrum Team 04:36:29.2 01:11:23.7 02:12:00.6 (54) 02:38:10.3 (52)
58 2 / M-E [324] Lukas Kubis 1979 GER Best-Bike-Parts/Burtec 04:39:21.2 01:14:15.7 02:09:17.0 02:36:41.8
59 39 / M-V1 [14] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 04:39:48.8 01:14:43.3 02:10:23.3 (52) 02:33:01.8 (50)
60 9 / M-29 [23] Ondřej Marek 1986 CZE INS-Náchod 04:40:26.9 01:15:21.4 02:14:27.4 (56) 02:39:06.4 (53)
60 40 / M-V1 [32] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 04:40:26.9 01:15:21.4 02:14:24.5 (55) 02:39:11.6 (54)
62 10 / M-29 [104] Tomáš Pilát 1989 CZE 04:42:34.2 01:17:28.7 02:18:06.3 (62) 02:42:53.1 (61)
63 3 / M-V3 [38] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:43:03.2 01:17:57.7 02:18:38.0 (64) 02:41:13.0 (58)
64 11 / M-29 [42] Aleš Žídek 1990 CZE 04:43:06.8 01:18:01.3 02:19:11.0 (66) 02:42:01.9 (59)
65 41 / M-V1 [106] David Prokůpek 1980 CZE Bicycle Cafe 04:43:31.2 01:18:25.7 02:16:33.2 (59) 02:42:40.0 (60)
66 42 / M-V1 [90] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 04:44:09.7 01:19:04.2 02:22:36.2 (73) 02:46:52.4 (69)
67 12 / M-29 [131] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam team 04:46:44.1 01:21:38.6 02:22:12.8 (70) 02:44:58.4 (66)
68 9 / M-V2 [109] Jarda Přibyl 1970 CZE Nevix Team 04:46:51.7 01:21:46.2 02:18:40.4 (65) 02:42:57.9 (62)
69 1 / Z [98] Hanka Nenadálová 1978 CZE Marathon CZ 04:47:52.2 01:22:46.7 02:21:04.5 (68) 02:44:25.2 (65)
70 13 / M-29 [129] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 04:47:56.8 01:22:51.3 02:22:08.5 (69) 02:45:03.4 (67)
71 14 / M-29 [116] Ondra Stočes 1987 CZE 04:50:43.0 01:25:37.5 02:23:49.1 (74) 02:47:09.4 (71)
72 43 / M-V1 [80] Jan Chudoba 1982 CZE 04:53:06.6 01:28:01.1 02:18:30.9 (63) 02:43:13.2 (63)
73 44 / M-V1 [84] Aleš Krpata 1978 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 04:55:00.4 01:29:54.9 02:22:34.1 (72) 02:46:53.1 (70)
74 45 / M-V1 [40] Michal Škoch 1981 CZE 04:55:04.5 01:29:59.0 02:17:09.7 (60) 02:41:00.5 (57)
75 46 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:56:12.4 01:31:06.9 02:21:01.6 (67) 02:46:36.8 (68)
76 15 / M-29 [105] Lukáš Pohůnek 1988 CZE 04:59:41.6 01:34:36.1 02:25:06.2 (76) 02:53:05.5 (72)
77 47 / M-V1 [91] Stein Manuel 1982 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 04:59:51.6 01:34:46.1 02:18:00.8 (61) 02:40:46.6 (56)
78 16 / M-29 [83] Anders Kronborg 1992 DNK MTB Slettestrand 04:59:59.1 01:34:53.6 02:31:38.6 (81) 02:57:14.1 (76)
79 2 / Z [35] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 05:05:38.6 01:40:33.1 02:31:47.5 (82) 02:54:46.3 (73)
80 17 / M-29 [120] Tomáš Svoboda 1993 CZE postavkolo.cz 05:08:06.7 01:43:01.2 02:34:33.8 (85) 03:00:33.5 (80)
81 48 / M-V1 [128] Martin Veselý 1985 CZE TriClub Dobruška 05:11:45.2 01:46:39.7 02:29:27.3 (78)
82 10 / M-V2 [66] Stefan Gottschall 1973 GER 05:12:16.6 01:47:11.1 02:26:35.6 (77) 02:55:03.9 (74)
83 49 / M-V1 [121] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN 05:13:04.0 01:47:58.5 02:31:07.0 (79) 02:58:46.6 (79)
84 4 / M-V3 [73] Petr Hofman 1965 CZE Rockmachine-Cyklomax 05:14:22.9 01:49:17.4 02:25:45.3 (1) 02:56:38.7 (1)
85 50 / M-V1 [59] Pavel Dobřecký 1982 CZE ZIKADO 05:16:38.0 01:51:32.5 02:31:37.2 (80) 02:57:31.2 (77)
86 11 / M-V2 [88] Roman Kuthan 1968 CZE MTB Kofola 05:17:32.6 01:52:27.1 02:32:51.6 (83) 02:56:42.2 (75)
87 51 / M-V1 [102] Kamil Pánek 1976 CZE Acer Bike Team 05:18:02.3 01:52:56.8 02:33:21.5 (84) 03:02:14.5 (81)
88 3 / M-E [325] Zbynek Kugler 1981 CZE - 05:19:30.4 01:54:24.9 02:45:46.8 03:35:25.0
89 52 / M-V1 [123] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:20:36.8 01:55:31.3 02:35:02.5 (86) 03:04:14.2 (82)
90 18 / M-29 [53] Jiří Bartoň 1986 CZE 05:23:36.9 01:58:31.4 02:35:51.9 (88) 03:08:05.9 (86)
91 12 / M-V2 [127] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 05:24:07.1 01:59:01.6 02:41:19.3 (92) 03:38:09.9 (90)
92 5 / M-V3 [92] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 05:24:58.4 01:59:52.9 02:38:03.3 (90) 03:06:59.3 (84)
93 1 / V-E [341] Jiří Žák 1969 CZE Continental sport club 05:25:26.2 02:00:20.7 02:34:45.5 03:06:51.9
94 53 / M-V1 [94] Marek Mička 1979 CZE 05:27:29.7 02:02:24.2 02:35:15.7 (87) 03:07:39.4 (85)
95 4 / M-E [308] Pascal Burek 1985 GER Best-Bike-Parts/Burtec 05:28:56.5 02:03:51.0 02:24:52.0 02:56:43.4
96 13 / M-V2 [50] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 05:29:21.7 02:04:16.2 02:42:55.3 (93) 03:36:33.3 (88)
97 3 / Z [139] Pavla Nováková 1981 CZE Trek - AR Brno 05:30:02.8 02:04:57.3 02:37:29.0 (89) 03:06:48.0 (83)
98 54 / M-V1 [37] Vladimír Vágner 1981 CZE BikeBrothers 05:30:53.7 02:05:48.2 02:24:25.4 (75) 02:58:05.1 (78)
99 14 / M-V2 [137] Jiří Petr 1974 CZE INS-Náchod 05:33:40.8 02:08:35.3 02:47:14.4 (96) 03:40:30.5 (96)
100 15 / M-V2 [71] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Pořící 05:33:55.1 02:08:49.6 02:47:28.7 (97) 03:40:30.1 (95)
101 55 / M-V1 [78] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 05:40:20.4 02:15:14.9 02:45:28.4 (95) 03:39:41.6 (93)
102 19 / M-29 [82] Christian Kohlhausen 1986 GER Venutto MTB Racing Team 05:42:26.5 02:17:21.0 03:00:02.7 (104) 03:37:32.5 (89)
103 56 / M-V1 [76] Jaroslav Hrabík 1976 CZE 05:43:07.4 02:18:01.9 02:49:55.6 (98) 03:41:16.5 (97)
104 57 / M-V1 [115] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 05:45:09.1 02:20:03.6 02:40:37.4 (91) 03:43:39.7 (99)
105 58 / M-V1 [75] Csaba Horváth 1979 GBR 05:49:47.2 02:24:41.7 02:53:47.0 (100) 03:38:13.0 (91)
106 4 / Z [107] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 05:50:48.9 02:25:43.4 02:52:14.5 (99) 03:40:28.7 (94)
107 16 / M-V2 [134] Štěpán Vondráček 1973 CZE 05:52:06.7 02:27:01.2 02:43:26.3 (94) 03:36:20.0 (87)
108 5 / M-E [313] Jan Duda 1977 CZE - 05:52:14.2 02:27:08.7 02:56:12.4 03:36:40.9
109 17 / M-V2 [72] Lutz Herrmann 1972 GER 06:09:11.7 02:44:06.2 03:00:26.8 (105) 03:42:09.1 (98)
110 18 / M-V2 [79] Antonín Chrást 1975 CZE 06:10:00.1 02:44:54.6 02:57:45.5 (102) 03:45:00.0 (101)
111 6 / M-V3 [103] Aleš Pavlišta 1958 CZE 06:25:34.3 03:00:28.8 03:03:50.0 (107) 03:43:45.8 (100)
112 19 / M-V2 [101] Tomáš Ornst 1967 CZE 06:30:00.1 03:04:54.6 02:57:24.7 (101) 04:03:35.3 (106)
113 59 / M-V1 [119] Štěpán Svačina 1980 CZE Habrdy 06:32:13.2 03:07:07.7 03:08:50.1 (108) 03:48:57.5 (103)
114 60 / M-V1 [108] Jan Provaznik 1979 CZE 06:32:41.1 03:07:35.6 02:57:52.6 (103) 03:38:29.1 (92)
115 20 / M-29 [122] Ondřej Šandera 1987 CZE 06:35:20.5 03:10:15.0 03:01:38.0 (106) 03:48:30.1 (102)
116 7 / M-V3 [93] Jiří Mazanec 1958 CZE 06:50:50.8 03:25:45.3 03:18:20.3 (110) 03:56:11.3 (105)
117 6 / M-E [301] Jiří Fikejz 1990 CZE - 06:55:36.4 03:30:30.9 03:20:09.5 04:18:30.3
118 7 / M-E [302] Tomáš Kutin 1984 CZE - 06:55:54.1 03:30:48.6 03:20:29.2 04:20:51.4
119 8 / M-E [319] Zdeněk Hendrich 1981 CZE - 06:55:56.5 03:30:51.0 03:20:53.9 04:20:52.6
120 9 / M-E [321] Nikola Ivanov 1985 CZE - 06:56:14.1 03:31:08.6 03:21:13.5 04:18:48.4
121 10 / M-E [338] Jindra Volny 1982 CZE - 06:56:49.4 03:31:43.9 03:21:37.4 04:18:26.2
122 2 / V-E [330] Torsten Sczarnowski 1966 GER - 06:58:13.0 03:33:07.5 03:27:35.4 04:07:12.9
123 61 / M-V1 [126] Jiří Vacek 1977 CZE Beespee.cz 07:02:43.2 03:37:37.7 03:16:04.2 (109) 03:53:28.0 (104)
124 3 / V-E [336] Roman Vacek 1964 CZE - 07:10:27.9 03:45:22.4 03:25:15.5 04:15:56.9
125 62 / M-V1 [63] Milan Fusko 1982 CZE ZIKADO 07:17:49.6 03:52:44.1 03:18:41.2 (111) 04:03:41.0 (107)
126 11 / M-E [314] Tomáš Ficker 1989 CZE - 07:24:50.9 03:59:45.4 03:24:36.8 04:10:45.5
127 63 / M-V1 [89] Jakub Linhart 1977 CZE 07:25:10.4 04:00:04.9 03:24:58.3 (112) 04:06:17.7 (108)
128 1 / Z-E [322] Renáta Karkošková 1984 CZE - 07:25:45.7 04:00:40.2 03:26:27.0 04:10:32.7
129 20 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE 07:27:34.3 04:02:28.8 03:26:20.7 (113) 04:19:42.6 (109)
130 4 / V-E [304] Petr Reisner 1975 CZE - 07:27:43.6 04:02:38.1 03:21:59.3 04:17:50.7
131 12 / M-E [310] Jindřich Deutsch 1977 CZE - 07:30:33.8 04:05:28.3 03:25:47.7 04:18:43.2
132 13 / M-E [306] Ondřej Musil 1986 CZE - 07:31:13.8 04:06:08.3 03:32:56.5 04:26:48.3
133 14 / M-E [337] Pavel Veselý 1980 CZE - 07:33:27.9 04:08:22.4 03:26:07.1 04:11:12.6
134 64 / M-V1 [70] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 07:35:52.0 04:10:46.5 03:29:19.4 (114) 04:30:41.4 (111)
135 65 / M-V1 [57] Maciej Czerwiński 1983 POL Kibolski KS 07:36:33.3 04:11:27.8 03:41:01.2 (115) 04:21:25.0 (110)
136 15 / M-E [333] Václav Strnad 1989 CZE - 07:40:33.7 04:15:28.2 03:35:54.4 04:26:47.2
137 21 / M-V2 [64] Wojciech Glab 1971 POL 07:41:45.1 04:16:39.6 04:29:34.9 (116) 05:30:14.8 (113)
138 66 / M-V1 [65] Artur Gogół 1977 POL 07:42:10.0 04:17:04.5 04:30:00.1 (117) 05:30:13.6 (112)
139 2 / Z-E [312] Andrea Drengubáková 1990 CZE - 08:17:29.5 04:52:24.0 03:51:11.5 04:45:34.6
140 5 / V-E [320] Václav Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 08:22:52.6 04:57:47.1 03:57:05.1 04:45:15.3
141 16 / M-E [309] Michał Daszkiewicz 1982 POL - 08:25:40.1 05:00:34.6 04:04:21.9 05:04:07.0
142 6 / V-E [315] Boris Gottstein 1971 GER - 08:31:15.6 05:06:10.1 03:54:46.9 05:10:50.1
143 3 / Z-E [332] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 08:31:20.2 05:06:14.7 03:55:11.9 05:10:50.5
144 17 / M-E [305] Zdeněk Kulhavý 1979 CZE - 08:38:29.8 05:13:24.3 03:56:07.5 05:02:33.6
145 18 / M-E [335] Jiří Uždil 1979 CZE - 08:39:09.3 05:14:03.8 03:56:41.7 05:02:36.6
146 7 / V-E [328] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:40:31.5 05:15:26.0 04:01:45.6 05:00:30.6
147 8 / V-E [317] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:40:56.8 05:15:51.3 04:02:32.9 05:00:22.0
148 19 / M-E [334] Zdeněk Ubral 1986 CZE - 08:46:53.0 05:21:47.5 04:37:59.6 05:30:11.6
149 20 / M-E [303] Petr Morávek 1990 CZE - 08:47:45.1 05:22:39.6 04:38:55.2 05:30:00.7
150 21 / M-E [318] Aleš Hanousek 1989 CZE - 08:48:39.7 05:23:34.2 04:39:54.3 05:30:11.5
151 22 / M-E [331] Petr Sedmík 1991 CZE - 08:49:11.5 05:24:06.0 04:23:04.1 05:16:20.4
152 23 / M-E [329] Paweł Pupiń 1984 POL - 09:04:22.9 05:39:17.4 04:31:30.6
153 24 / M-E [323] wojciech królikowski 1982 POL - 09:05:08.0 05:40:02.5 04:32:11.2
154 25 / M-E [316] Pawel Guzewicz 1984 POL - 09:05:32.0 05:40:26.5 04:32:31.8 05:27:00.6
155 9 / V-E [307] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 09:50:20.3 06:25:14.8 04:41:51.3 05:29:00.7
156 26 / M-E [311] Stefan Donath 1978 GER - 09:50:37.4 06:25:31.9 04:41:58.4 05:29:01.7
DNF / M-V1 [28] Lukáš Frýba 1982 CZE Moose - ForBikes team
DNF / M-V2 [54] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK
DNF / M-V2 [118] Jiri Susa 1967 CZE

výsledková listina Bemaniax Enduro Race

start ~ 08:10:00

00:00:00
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZabitNouznokruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-1) 1 / M-E [8628518] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 23:22.0 03:23.0 (3) 01:03.0 (1) 01:11.0 (1) 02:04.0 (1) 01:41.0 (1) 02:11.0 (1)
2 (-1) 2 / M-E [8624584] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 23:37.0 03:20.0 (1) 01:04.0 (2) 01:12.0 (2) 02:05.0 (2) 01:47.0 (7) 02:16.0 (4)
3 (-1) 3 / M-E [8626782] Zdeněk Hendrich 1981 CZE Haven Author-enduroteam.cz 23:56.0 03:24.0 (4) 01:07.0 (5) 01:16.0 (3) 02:07.0 (3) 01:42.0 (2) 02:13.0 (2)
4 (-1) 1 / V-E [8624399] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 24:42.0 03:31.0 (6) 01:07.0 (4) 01:17.0 (4) 02:09.0 (5) 01:46.0 (6) 02:17.0 (5)
5 (-1) 4 / M-E [8623676] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 24:55.0 03:30.0 (5) 01:08.0 (6) 01:17.0 (6) 02:16.0 (8) 01:45.0 (4) 02:14.0 (3)
6 (-1) 5 / M-E [8625597] Petr Morávek 1990 CZE 24:59.0 03:31.0 (7) 01:06.0 (3) 01:17.0 (5) 02:09.0 (6) 01:46.0 (5) 02:17.0 (6)
7 (-1) 6 / M-E [8625376] Zbynek Kugler 1981 CZE BicycleCafe.cz 25:18.0 03:20.0 (2) 01:13.0 (8) 01:25.0 (11) 02:18.0 (9) 01:49.0 (8) 02:20.0 (8)
8 (-1) 7 / M-E [8623944] Tomáš Ficker 1989 CZE BIKOMATIC 25:40.0 03:39.0 (9) 01:17.0 (11) 01:23.0 (9) 02:20.0 (11) 01:53.0 (12) 02:23.0 (9)
9 (-1) 8 / M-E [8627950] Nikola Ivanov 1985 CZE Bikomatic.cz 26:10.0 03:36.0 (8) 01:13.0 (7) 01:18.0 (7) 02:08.0 (4) 01:45.0 (3) 02:17.0 (7)
10 (-1) 9 / M-E [8624294] Jindra Volny 1982 CZE 26:55.0 03:44.0 (11) 01:18.0 (13) 01:25.0 (10) 02:24.0 (15) 01:54.0 (13) 02:24.0 (10)
11 (-1) 10 / M-E [8626669] Zdeněk Kulhavý 1979 CZE SocialiZed 27:13.0 03:52.0 (12) 01:14.0 (9) 01:25.0 (13) 02:22.0 (13) 01:51.0 (9) 02:27.0 (13)
12 (-1) 11 / M-E [8624760] Paweł Pupiń 1984 POL Knurświny 27:36.0 04:13.0 (21) 01:18.0 (12) 01:22.0 (8) 02:15.0 (7) 01:55.0 (15) 02:26.0 (12)
13 (-1) 12 / M-E [8624465] Ondřej Musil 1986 CZE 27:37.0 03:42.0 (10) 01:16.0 (10) 01:33.0 (20) 02:27.0 (19) 01:55.0 (14) 02:33.0 (17)
14 (-1) 13 / M-E [8625412] wojciech królikowski 1982 POL Knurświny 28:06.0 04:07.0 (18) 01:24.0 (16) 01:25.0 (12) 02:20.0 (12) 02:01.0 (18) 02:29.0 (15)
15 (-1) 14 / M-E [8624377] Jiří Uždil 1979 CZE 28:20.0 04:02.0 (16) 01:21.0 (14) 01:28.0 (14) 02:28.0 (21) 01:52.0 (10) 02:28.0 (14)
16 (-1) 2 / V-E [8628068] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 28:21.0 03:52.0 (13) 01:30.0 (20) 01:36.0 (22) 02:25.0 (16) 01:59.0 (16) 02:33.0 (16)
17 (-1) 15 / M-E [8625562] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 28:41.0 03:57.0 (14) 01:22.0 (15) 01:30.0 (15) 02:19.0 (10) 01:53.0 (11) 02:26.0 (11)
18 (-1) 16 / M-E [8628039] Jindřich Deutsch 1977 CZE 29:03.0 04:07.0 (19) 01:27.0 (18) 01:32.0 (19) 02:26.0 (18) 02:03.0 (23) 02:35.0 (18)
19 (-1) 17 / M-E [8626874] Václav Strnad 1989 CZE 29:16.0 04:00.0 (15) 01:30.0 (22) 01:32.0 (16) 02:34.0 (22) 02:02.0 (22) 02:39.0 (21)
20 (-1) 3 / V-E [8621475] Václav Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 29:29.0 04:05.0 (17) 01:25.0 (17) 01:32.0 (17) 02:36.0 (25) 02:02.0 (21) 02:46.0 (28)
21 (-1) 1 / Z-E [8620545] Andrea Drengubáková 1990 CZE Giant 30:10.0 04:16.0 (23) 01:30.0 (21) 01:40.0 (27) 02:35.0 (24) 02:08.0 (25) 02:46.0 (27)
22 (-1) 2 / Z-E [8628028] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 30:22.0 04:08.0 (20) 01:35.0 (26) 01:32.0 (18) 02:40.0 (28) 02:19.0 (33) 02:45.0 (24)
23 (-1) 4 / V-E [8624626] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 30:57.0 04:26.0 (26) 01:28.0 (19) 01:38.0 (24) 02:37.0 (26) 02:10.0 (26) 02:49.0 (29)
24 (-1) 18 / M-E [8627973] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 30:59.0 04:29.0 (28) 01:31.0 (23) 01:34.0 (21) 02:28.0 (20) 01:59.0 (17) 02:36.0 (19)
25 (-1) 5 / V-E [8623916] Jiří Žák 1969 CZE Continental sport club 31:43.0 04:16.0 (22) 01:36.0 (27) 01:42.0 (28) 02:53.0 (32) 02:16.0 (32) 02:53.0 (31)
26 (-1) 19 / M-E [8628072] Pawel Guzewicz 1984 POL Knurświny 31:49.0 04:30.0 (29) 01:45.0 (30) 01:39.0 (26) 02:35.0 (23) 02:12.0 (30) 02:40.0 (22)
27 (-1) 20 / M-E [8624797] Lukas Kubis 1979 GER Best-Bike-Parts/Burtec 32:03.0 04:42.0 (33) 01:33.0 (25) 01:43.0 (29) 02:41.0 (29) 02:10.0 (28) 02:43.0 (23)
28 (-1) 6 / V-E [8628105] Boris Gottstein 1971 GER 32:04.0 04:19.0 (25) 01:49.0 (35) 01:45.0 (30) 02:40.0 (27) 02:10.0 (27) 02:45.0 (26)
29 (-1) 21 / M-E [8626877] Petr Sedmík 1991 CZE 32:28.0 04:45.0 (34) 01:47.0 (31) 01:53.0 (33) 02:45.0 (30) 02:03.0 (24) 02:45.0 (25)
30 (-1) 22 / M-E [8624705] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 32:49.0 04:41.0 (31) 01:38.0 (28) 01:47.0 (32) 02:56.0 (33) 02:11.0 (29) 02:50.0 (30)
31 (-1) 23 / M-E [8624468] Stefan Donath 1978 GER 32:58.0 04:18.0 (24) 01:47.0 (32) 01:39.0 (25) 02:25.0 (17) 02:01.0 (19) 05:05.0 (37)
32 (-1) 7 / V-E [8628479] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 33:52.0 04:42.0 (32) 01:49.0 (34) 01:54.0 (34) 02:57.0 (34) 02:22.0 (36) 02:55.0 (34)
33 (-1) 8 / V-E [8625521] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 34:23.0 04:51.0 (35) 01:43.0 (29) 01:46.0 (31) 02:58.0 (35) 02:16.0 (31) 03:04.0 (36)
34 (-1) 9 / V-E [8625363] Torsten Sczarnowski 1966 GER Team 262 34:35.0 04:41.0 (30) 01:57.0 (36) 02:04.0 (35) 03:00.0 (36) 02:20.0 (34) 03:00.0 (35)
35 (-1) 24 / M-E [8625220] Aleš Hanousek 1989 CZE 34:36.0 04:26.0 (27) 01:48.0 (33) 02:04.0 (36) 02:53.0 (31) 02:20.0 (35) 02:54.0 (33)
36 (-1) 3 / Z-E [8625589] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 39:27.0 09:13.0 (36) 01:58.0 (37) 02:06.0 (37) 03:03.0 (37) 02:30.0 (37) 02:54.0 (32)
37 (-1) 25 / M-E [8627315] Jan Duda 1977 CZE 39:54.0 14:26.0 (37) 01:31.0 (24) 01:37.0 (23) 02:23.0 (14) 02:01.0 (20) 02:37.0 (20)
37 (-9) 25 / M-E [8628014] Pascal Burek 1985 CZE Best-Bike-Parts/Burtec

výsledková listina Kupkolo.cz FatFree Race

start ~ 08:10:00

03:29:28.1
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZabitNouznokruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [418] Pavel Swárovský 1994 CZE BEMANIAX 02:45:59.1
2 2 / M [420] Wojciech Walczak 1980 POL 02:51:41.0 05:41.9
3 3 / M [411] Petr Fodor 1981 CZE 02:55:24.8 09:25.7
4 4 / M [415] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:01:13.0 15:13.9
5 5 / M [409] Kamil Dziedzic 1988 POL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 03:08:31.4 22:32.3
6 1 / Z [412] Lenka Fridrichová 1994 CZE Superior Cyklofit High5 03:14:25.7 28:26.6
7 6 / M [414] Jiří Hlavatý 1982 CZE 03:22:51.2 36:52.1
8 7 / M [410] Janusz Dziemidowicz 1984 POL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 03:36:00.8 50:01.7
9 2 / Z [413] Martina Habrová 1968 CZE KT Tryskomyš 04:26:10.1 01:40:11.0
10 8 / M [417] Tod Siegel 1964 USA Avout Racing 05:32:24.6 02:46:25.5

výsledková listina Kupkolo.cz Junior

start ~ 08:10:00

02:59:17.78
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZabitNouznokruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior [406] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 02:33:34.4
2 2 / Junior [404] Šimon Nekola 1998 CZE KT Tryskomyš 02:46:39.2 13:04.8
3 3 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:02:51.1 29:16.7
4 4 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:10:29.9 36:55.5
5 5 / Junior [402] Dominik Krejčí 1997 CZE 03:22:54.3 49:19.9
DNF / Junior [401] Paul Bommhardt 1998 CZE Venutto MTB Racing Team

výsledková listina Kupkolo.cz UNICYCLE

start ~ 08:10:00

05:57:23.275
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZabitNouznokruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [424] Filip Knopp 1993 CZE unicycle.com CZE 04:58:02.3
2 2 / M [426] Medard Siegienczuk 1984 POL Quadruple S One Wheelers 05:04:52.7 06:50.4
3 3 / M [423] Tomáš Horák 1992 CZE Unicycle.com CZE 06:07:58.6 01:09:56.3
4 4 / M [422] Petr Horáček 1978 CZE Unicycle.com CZE 07:38:39.5 02:40:37.2

výsledková listina Kupkolo.cz Enduro FatFree

start ~ 08:10:00

05:17:10.1
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZabitNouznokruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Z [342] Katrin Strämel 1978 GER - 05:17:10.1
2 (-5) 2 / Z [8624084] Katrin Strämel 1978 GER Team 262 23:45.0 05:29.0 (1) 02:23.0 (1) 02:26.0 (1) 02:58.0 (1)